PZBuk metody płatności

Metody płatności u bukmachera PZBuk

PZBuk, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, realizuje wpłaty i wypłaty środków z wykorzystaniem najchętniej używanych w tym celu systemów płatniczych. Dzięki ekspresowym wypłatom skraca również czas oczekiwania na wypłatę środków z konta do niezbędnego minimum. Jako legalny bukmacher, spełniając ustawowe obowiązki, jednocześnie maksymalnie ułatwia dokonywanie transakcji z i na konto gracza.

Zasilenie konta w PZBuk – Wpłata

Płatności PZBUk menu

Wpłaty na konto gracza w PZBuk wykonujemy przy pomocy najczęściej wybieranych przez graczy metod płatności. Bukmacher obsługiwany jest przez najlepsze polskie systemy płatnicze. Księgowanie wpłat trwa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy. Aby typować wyniki wydarzeń sportowych, wystarczy zarejestrować konto i wpłacić pierwszy depozyt. Warto zwrócić przy tym uwagę, że wraz z rejestracją można skorzystać z przysługujących bonusów na start, w tym z bonusu otrzymywanego wraz z podaniem kodu promocyjnego PZBuk. Jest nim „PROBUKMACHER”.

PZbuk wpłaty na zarejestrowane konto gracza są niemal natychmiastowe. To dobrze świadczy o bukmacherze, który umożliwia graczom błyskawiczną możliwość obstawiania kolejnych kuponów. Zakłady bukmacherskie w PZBuk możemy więc zawierać w locie, bez konieczności dokonywania przedwczesnych, wyprzedzających depozytów. Gramy, wtedy kiedy chcemy i za takie stawki, za jakie pragniemy grać. Bezpiecznie, odpowiedzialnie, z głową na karku i bez zbędnych frustracji spowodowanych długim oczekiwanie na zaksięgowanie środków.

Jakie są metody wpłaty w PZBuk?

PZBuk postarał się o to, by umożliwić graczom dokonywanie wpłat przy pomocy najchętniej wybieranych systemów płatniczych. Płatności dokonamy tu kartami płatniczymi Visa i Mastercard, wykorzystując w tym celu system płatniczy Dotpay. To samo uda nam się wykonać przy użyciu bezpiecznych, w pełni anonimowych wpłat kartami przedpłaconymi PaySafeCard. Ponadto skorzystamy z Blik i imoje, by wpłacić fundusz na konto, z którego będziemy brać udział w zabawie.

Metody wpłaty u bukmachera PZBuk

Wpłaty u tego buka są niemal natychmiastowe i w pełni bezpieczne. Konto gracza stworzone z wykorzystaniem bezpiecznego hasła będzie nam służyć przez długie lata. W tym czasie zgromadzone na koncie środki będą w pełni bezpieczne, co gwarantuje specjalistyczna obsługa bukmachera i systematyczne aktualizacje zabezpieczeń witryny bukmachera i jego aplikacji mobilnej.

Jednak aby móc dokonać wypłaty z konta gracza, po rejestracji koniecznie należy dokonać weryfikacji konta z wykorzystaniem dokumentu tożsamości. Udowodnienie własnej pełnoletności oraz zamieszkania w Polsce jest obowiązkiem nałożonym na legalne zakłady bukmacherskie przez Ministra Finansów udzielającego im licencji na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Rzeczpospolitej.

Jak doładować konto w aplikacji PZBuk? – Wpłaty mobilne

Metody wpłat w aplikacji mobilnej PZBuk

Doładowanie konta w aplikacji, tak jak na stronie bukmachera, jest bardzo łatwe w realizacji. W celu wpłaty środków należy trzymać się utartego schematu. Aplikację mobilną zainstalujemy na telefonach z systemami operacyjnymi Android i iOS. Pliki instalacyjne ściągniemy za pośrednictwem jednej z podstron oficjalnej strony PZBuk czy w App Store, sklepie prowadzonym przez firmę Apple. Wpłaty dokonamy w następujący sposób:

 • Pobierzemy aplikację PZBuk (Android lub iOS).
 • Wejdziemy na saldo konta gracza.
 • Na „wpłatę”.
 • Wybierzemy kwotę doładowania.
 • Minimalna wpłata w PZBuk to 4,50 zł, ale w wielu przypadkach jest nią kwota 10 zł.
 • Wybierzemy ulubioną metodę płatności.
 • Potwierdzimy chęć dokonania wpłaty.
 • Zatwierdzimy płatność.

Po prawidłowym wykonaniu wymienionych wyżej kroków środki na naszym koncie pojawią się w kilka chwil. Po bardzo krótkim czasie oczekiwania będziemy mogli obstawiać mecze i wyniki zdarzeń we wszystkich kategoriach sportowych zawartych w ofercie bukmachera PZBuk.

Podjęcie wygranych z PZBuk – Wypłata

W związku z ograniczeniami nakładanymi na bukmacherów ustawą hazardową i obowiązującym prawem wypłaty z własnego konta dokonamy wyłącznie przy użyciu przelewów bankowych. PZBuk oferuje swoim odbiorcom ekspresowe wypłaty na jedno z wielu kont bankowych zarejestrowanych w Polsce.

Realizowane są one 24 godziny na dobę, lecz uzależnione również od czasu pracy banku i godzin księgowania przez niego przelewów. W bardzo wielu przypadkach czas oczekiwania na wypłacone pieniądze nie jest dłuższy niż 30 minut przy wykorzystaniu ekspresowych przelewów. W pozostałych przypadkach na środki finansowe poczekamy 1 lub 2 dni robocze.

Jakie są metody wypłaty w PZBuk?

PZBuk świadczy usługę wypłaty środków z wykorzystaniem systemów Przelewy24 i Dotpay. Z Przelewy24 dokonamy u niego błyskawicznych, ekspresowych wypłat, dzięki którym pieniądze trafią na zweryfikowane konto bankowe w czasie 30 minut. Minimalną kwotą PZBuk wypłaty jest 5 zł. Tabelę przedstawiającą godziny księgowania ekspresowych wypłat i listę banków, które je realizują, znajdziesz poniżej.

Wypłaty u bukmachera PZBUK

Jak wypłacić wygrane w aplikacji PZBuk? – Wypłaty mobilne

Mobilnie, z wykorzystaniem urządzeń z systemami Android i iOS i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy online możemy dokonać wypłaty środków z wykorzystaniem aplikacji bukmachera. Trzymając się następujących kroków, nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu.

 • Logujemy się w aplikacji.
 • Wchodzimy w saldo konta.
 • Sprawdzamy, czy środki są dostępne.
 • Klikamy przycisk „wypłata”.
 • Wprowadzamy pożądaną kwotę.
 • Pamiętamy, że minimalną kwotą wypłaty w PZBuk jest 5 zł.
 • Wybieramy metodę, którą może być przelew lub ekspresowa wypłata.
 • Zatwierdzamy transakcję.

Problemy podczas wpłacania lub wypłacania środków. Co robić?

Transakcje wpłaty i PZBuk wypłaty środków mogą czasem się wydłużyć. Choć czas oczekiwania na wpłaty powinien trwać kilka chwil, a na ekspresowe wypłaty czekamy zaledwie 30 minut, to ich księgowanie czasem trwa dłużej. Na wypłacone środki czekamy więc od 30 minut do maksymalnie 2 dni. W razie niepowodzenia dokonania wpłaty i wypłaty i braku pojawienia się środków na koncie gracza czy koncie bankowym w przewidywanym czasie koniecznie kontaktujemy się z serwisem bukmachera. Pamiętajmy też, że wypłat dokonamy tylko po pełnej weryfikacji naszych danych osobowych.

Jak informuje bukmacher jego punkt obsługi klienta i dział płatności jest do naszej pełnej dyspozycji. Zawsze wtedy, gdy pragniemy wyjaśnić problemy z płatnościami czy innymi funkcjonalnościami na stronie i w aplikacji bukmachera.

Podsumowanie

PZBuk obsługuje najważniejsze w kraju metody płatności. Dokonywanie wpłat i wypłat z konta jest w pełni bezpieczne, a czas oczekiwania na środki najczęściej niemal błyskawiczny. Płatności możemy swobodnie dokonać z dowolnego miejsca, zawsze, gdy jesteśmy online przy pomocy aplikacji mobilnej. Jak widać, bukmacher wyraźnie stara się maksymalnie ułatwić życie swoim klientom, co powinniśmy liczyć mu na plus. W razie problemów z płatnościami zawsze można skontaktować się z jego działami serwisowymi.

FAQ

Ekspresowej wypłaty dokonamy w ciągu 30 minut. Przelewy księgowane są w 1 do 2 dni roboczych.

Nie ma możliwości wypłaty środków z konta tymczasowego.

Aplikacja bukmachera obsługuje urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Dodaj komentarz

0