Fuksiarz Cashback do 500 PLN - zakład bez ryzyka

Cashback u legalnego bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz Cashback do 500 PLN

Cashbacki u bukmachera Fuksiarz są codziennością. Sięgają po nie nowi klienci, którzy ubezpieczają swój pierwszy kupon i w razie potknięcia odzyskują 50% postawionej stawki do maksymalnej wartości 500 zł. Ponadto buk proponuje także cashback w formie zwrotu poniesionych kosztów w wysokościach od 7 do 12% w zależności od ilości zdarzeń na postawionym zakładzie. To tak zwany Cashback bez limitu, z którego można korzystać do woli. Wystarczy więc minimalny depozyt, by od razu sięgać po bonusy.

Promocje w Fuksiarz trwają więc całą dobę i 7 dni w tygodniu. Dobrze jest się lepiej przyjrzeć ofercie tego legalnego bukmachera, ponieważ rzeczywiście jest ciekawa. Przed przystąpieniem do rejestracji i gry u tego bukmachera dobrze jest wiedzieć więcej na temat oferowanych przez niego promocji i co zrobić, by z nich skorzystać. O tym i jeszcze nieco więcej znajdziecie w tym artykule.

Fuksiarz Cashback (zakład bez ryzyka) – czym jest?

zyskaj cashback bez limitu u bukmachera Fuksiarz

Dobry bukmacher z całą pewnością musi wyróżniać się przyzwoitą ofertą na start. U bukmachera Fuksiarz gramy zakład bez ryzyka tuż po zarejestrowaniu konta gracza. Do zgarnięcia jest 50% postawionej stawki. Tak można zgarnąć do 500 zł zwrotu, gdy pierwszy postawiony przez nas zakład zostanie źle wytypowany.

Bonus Fuksiarza otrzymujemy w przypadku przegranej. Wystarczy, że typujemy wyniki minimum 2 zdarzeń po minimalnym pojedynczym kursie 1,20 i całkowitym kursie nie mniejszym niż 2,00. Otrzymany w ten sposób zwrot nie podlega warunkom obrotu i można nim swobodnie rozdysponować. Albo wypłacimy gotówkę na własne konto, albo skorzystamy z okazji i postawimy kolejne zakłady sportowe na stronie buka, by zmaksymalizować możliwość teoretycznej wygranej. Pamiętamy też o mobilnej czy sieciowej weryfikacji konta, bez której nie możemy wypłacać środków z konta gracza.

Zakład bez ryzyka na start jest świetną okazją do tego, by sprawdzić swoje szczęście online. Aby zgarnąć pełną pulę, czyli bonusowe 500 zł wystarczy zagrać za 1137 zł. W taki sposób albo uda nam się wygrać, gdy nasze typy odzwierciedlą się w realu, albo otrzymamy zwrot, z którym zrobimy to, co nam się podoba. Niezależnie od wyników wydarzeń sportowych, naszych zdolności przewidywania i umiejętności korzystania z przedstawianych nam statystyk w tej grze wciąż jesteśmy zwycięzcami. Zakład bez ryzyka to przecież rozwiązanie, które pozwala nam myśleć tylko w kategoriach win-win.

Fuksiarz cashback 50% do 500 zł

Cashback z kodem promocyjnym u bukmachera Fuksiarz

Cashback Fuksiarz otrzymany wraz z kodem promocyjnym jest ofertą skierowaną do nowych klientów bukmachera. To typowe 50% postawionej stawki na pierwszym kuponie kwalifikującym się do promocji. Wystarczy zagrać za minimum 20 zł, by sięgnąć do bonusu Fuksiarza. Spełniając promocyjne warunki tyczące się wysokości kursów i minimalnej ilości zdarzeń na zakładzie, korzystając z opcji cashback zawsze jesteśmy wygrani. Tym bardziej, gdy otrzymane na konto gracza bonusowe środki nie podlegają warunkom obrotu i możemy nimi dysponować tak, jak nam się to podoba.

Korzystając z kodu promocyjnego „PROBUKMACHER”, który wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas rejestracji nowego konta gracza, skorzystamy z dodatkowej promocji. Gramy więc kuponem z minimalnym kursem jednego zdarzenia 1,20 i dwoma zdarzeniami i stawiamy 1137 zł, by sięgnąć po pełną pulę. Albo kupon okazuje się trafiony i zgarniamy całą stawkę, albo sięgamy po bonusowe środki, gdy zdarzenia nam nie siądą. Tym sposobem wciąż jesteśmy na plusie i mamy środki do dalszego wykorzystania.

Jak odebrać cashback Fuksiarz?

Jak odebrać Fuksiarz cashback w ramach bonusu powitalnego? Przygotowaliśmy dla Ciebie użyteczny poradnik krok po kroku:

 1. Zarejestruj nowe konto w serwisie Fuksiarz.
 2. Zaznacz opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny” podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty depozytu na kwotę minimum 50 PLN.
 4. Zagraj kupon AKO z przynajmniej 2 zdarzeniami i kursem pojedynczym co najmniej 1.20.
 5. Taka zagrywka zostanie zabezpieczona cashbackiem na wypadek przegranej.

Warunki zakładu bez ryzyka w serwisie bukmachera

Istnieje szereg niezwykle istotnych elementów, jakie składają się na warunki promocji powitalnej u Fuksiarza. Warto pamiętać, że tylko wypełniając postanowienia regulaminu bonusu, będziesz w stanie bez trudu odebrać bonus na start. Zwróć uwagę na poniższe wytyczne:

 • W serwisie Fuksiarz cashback na start dotyczy tylko pierwszego zagranego kuponu założeniu konta.
 • Maksymalna wartość zwrotu za nietrafiony kupon wynosi 500 PLN.
 • Kwota bonusu to 50% stawki zagranej na pierwszym kuponie
 • Zwrot stawki obniżony jest o 12% podatku bukmacherskiego.
 • Żeby wykorzystać w pełni tę promkę, należy puścić zakład za 1137 PLN.
 • W przypadku zadziałania zakładu bez ryzyka, nie ma obowiązku obrotu bonusem w celu wypłaty.

Kiedy Fuksiarz zwraca cashback?

Grając na stronie lub w aplikacji Fuksiarz cashback za pierwszy zakład możesz zrealizować jedynie po spełnieniu wymogów określonych regulaminem. W przypadku tego bukmachera, nie zostały narzucone żadne restrykcyjne ograniczenia i warunki obrotu bonusem. Zwrot następuje zatem od razu po rozliczeniu kuponu jaki nietrafiony, a Ty możesz zdecydować, co zrobić z uzyskanymi w ten sposób środkami finansowymi. Opcja pierwsza to kontynuowanie gry za zwrot, zaś druga opcja to wypłata pieniędzy na konto w banku.

Cashback bez końca

Cashback bez limitu u bukmachera Fuksiarz

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz możemy systematycznie sięgać po 500 zł cashbacku do każdego obstawionego przez nas zakładu sportowego. Tak zgarniamy 7, 10 i 12% postawionej stawki, gdy odpowiednio typujemy wyniki jednego, dwóch czy wielu zdarzeń na jednym kuponie. Tu nie ma ograniczeń, promocyjne środki wpływają na nasze konto wraz z zamknięciem każdego kuponu, lub zgarniamy wygraną, gdy kupon okazuje się zwycięski.

Co daje cashback bez limitu u bukmachera Fuksiarz

W żaden sposób nie jesteśmy też zobligowani do dokonywania jakichkolwiek czynności, by skorzystać z przysługującej nam promocji w postaci Fuksiarz cashback bez końca. Wystarczy stawiać kupon po stawce 2,00, a w przypadku przegranej środki automatycznie trafią na konto gracza. Co równie istotne, można tak typować dowolne zdarzenia w całej rozpiętości oferty sportowej bukmachera.

Jak wypłacić zakład bez ryzyka na start?

Bukmacher Fuksiarz tę sprawę stawia jasno. Nie ma żadnych ukrytych kruczków, Pieniądze trafiają na konto gracza zaraz po zakończeniu wszystkich zawartych na kuponie zdarzeń. Zawsze wtedy, gdy zakład okaże się przegrany. Bonusowe środki wypłacimy też na własne konto bankowe bez żadnego problemu. W tym celu konieczne będzie jednak dokonanie pełnej weryfikacji podanych w czasie rejestracji danych osobowych. Nie ma tu konieczności dokonywania jakiegokolwiek obrotu. Tym funduszem możemy także opłacić kolejne stawiane przez nas kupony i grać o wysokie stawki. 

Kiedy będziesz gotów, żeby odebrać odzyskaną stawkę i przelać ją na swoje konto, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Zaloguj się na swój profil w systemie Fuksiarza.
 2. Przejdź do sekcji poświęconej wypłatom.
 3. Podaj kwotę wypłaty, jaką chcesz zlecić.
 4. Zaczekaj na przetworzenie płatności na konto osobiste w banku.

Warto podkreślić, że minimalna kwota wypłaty to 1 PLN dla tradycyjnych przelewów bankowych, które księgowane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Natomiast w przypadku elektronicznych wypłat, minimalna kwota to 10 PLN, zaś zlecenia realizowane są średnio co 15 minut.

Fuksiarz cashback opinie

Czy warto skorzystać z promocji Fuksiarz cashback na start? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie każdy, kto rozważa rozpoczęcie obstawiania u tego bukmachera. Wartość promocji wygląda całkiem przyzwoicie, choć 500 PLN zwrotu stanowi jedynie 50% stawki (minus podatek bukmacherski). Warunek ten może wydawać się dość kosmiczny, gdyż zagrać trzeba za 1137 PLN, żeby odebrać maksymalny zwrot. Natomiast ogromnym plusem jest brak warunków obrotu, co oznacza, że zwrot można od razu wypłacić na konto bankowe. Ten element sprawia, że nasz ostateczny werdykt o zakładzie bez ryzyka w Fuksiarzu jest… pozytywny!

FAQ

Taki zakład oczywiście jest legalny. Zostaje on odpowiednio ubezpieczony przez bukmachera, a 50% postawionej stawki wpada na konto gracza, gdy postawiony kupon okaże się przegrany.

Aby sięgnąć po promocyjne środki, wystarczy zagrać minimum 2 zdarzenia po minimalnej stawce pojedynczego równej 1,20 i zagrać za nie mniej niż 20 zł.

Aby sięgnąć po bonusowe 500 zł w zakładzie bez ryzyka, wystarczy zagrać za 1137 zł.

Pakiet powitalny u tego bukmachera to na chwilę obecną wyłącznie zakład bez ryzyka. Nie można go zatem połączyć z innymi promocjami, choć taka opcja może pojawić się w przyszłości.

Bukmacher Fuksiarz cashback przygotował w ramach oferty dla nowych graczy, więc bonus ten obejmuje wyłącznie pierwsze zagranie kuponu po rejestracji. Innymi słowy, za zakład bez ryzyka możesz zagrać wyłącznie raz.

Dodaj komentarz

0