LVBet kod promocyjny

KOD PROMOCYJNY: 3333 PLN bonusu powitalnego

Skopiuj kod

Odbierz do 3333 PLN bonusu powitalnego! Bonusy od depozytu 2000 i 1000 PLN oraz cashback 333 PLN czekają!

Jak otrzymać bonus LVBet?

LVBet kod promocyjny

Załóż konto na stronie bukmachera LVBet i odbierz niezwykle atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy! Kwestia odebrania promocji powitalnych jest tutaj niezwykle prosta. Wystarczy, że będziesz postępować według poniższych wytycznych:

  1. Kliknij w banner bukmachera, który przeniesie Cię z naszego tekstu na stronę LVBet.
  2. Na osobnej karcie otworzy się formularz szybkiej rejestracji.
  3. Wpisz swoje dane osobowe i kontaktowe w odpowiednie rubryki formularza rejestracyjnego.
  4. W odpowiednim polu rejestracji wpisz nasz kod bonusowy PROBUKMACHER.
  5. Zakończ rejestrację konta bukmacherskiego, aktywuj bonus i graj z dodatkowymi środkami!

LVBet kod promocyjny – bonusy 2022

LVBet kod promocyjny – bonusy 2022

Legalny polski bukmacher LVBet od początku swojej działalności na rodzimym rynku oferuje swoim nowym klientom fascynujące promocje na start. Do tego dochodzi również cała rozbudowana selekcja bonusów dla stałych klientów. Pamiętaj, że jeśli podasz nasz kod promocyjny LVBet podczas rejestracji, wówczas możesz odblokować pakiet powitalny. W jego skład wchodzą aż trzy niezwykle atrakcyjne bonusy, które ułatwią Ci stawianie pierwszych kroków u tego buka. Oto one:

RODZAJ BONUSU LVBetBONUS LVBet
LVBet kod promocyjny PROBUKMACHER
Zakład bez ryzyka (cashback)333 PLN
Bonus od pierwszego depozytu100% do max. 2000 PLN
Bonus od drugiego depozytu100% do max. 1000 PLN
Specjalny darmowy zakład dla kibiców50 PLN
Gra bez podatkuW ciągu pierwszych 14 dni
Freebet na sporty wirtualne20 PLN
Minimalna wpłata1 PLN

Jak widać, dostępny w LVBet kod promocyjny odblokowuje szeroką gamę atrakcyjnych promocji. Warto dodać, że część z nich to bonusy powitalne, zaś inne czekają na Ciebie w ramach „pozostałych promocji”. Należy być zalogowanym graczem, by móc otrzymać dostęp do kolejnych niezwykle atrakcyjnych bonusów. Te czekają na każdego klienta, niezależnie od jego aktywności na koncie. Zanim sprawdzimy poszczególne elementy pakietów bonusowych, warto rzucić okiem na proces zakładania konta w LVBet.

LVBet rejestracja konta z kodem krok po kroku

Kod promocyjny LVBet należy wpisać w odpowiedniej rubryce formularza rejestracyjnego, dlatego przyjrzyjmy się mu bliżej. Legalny polski bukmacher stworzył dla swoich graczy szybką rejestrację nowego konta bukmacherskiego. Dzięki temu nie musisz na tym etapie weryfikować swoich danych. W efekcie, założysz tak zwane konto tymczasowe, które może być ograniczone limitami stawek i obrotu.

Warto dodać, że proces uzupełnienia formularza zajmuje kilka minut, a całość jest bardzo przejrzysta graficznie i intuicyjna. Wystarczy wejść na stronę internetową LVBet, gdzie przycisk „Rejestracja” został umieszczony w prawym górnym rogu ekranu.

LVBet rejestracja konta z kodem krok 1

Pierwszy krok rejestracji to wpisanie swoich najbardziej podstawowych danych osobowych. Formularz nie wymaga niczego bardziej skomplikowanego, niż informacje, którymi posługujesz się na co dzień. Należy odnotować, że nie potrzebujesz w tym momencie żadnego dokumentu tożsamości.

Etap drugi to miejsce, gdzie wpisać należy w LVBet kod bonusowy. Tylko dzięki niemu odbierzesz za rejestrację na stronie LVBet bonus na start. To niezwykle ważne, ponieważ w późniejszym momencie nie będzie możliwości powrotu do tego kroku. Jeżeli chcesz otrzymać przygotowany przez LVBet bonus powitalny, koniecznie wpisz nasz kod bonusowy właśnie w tym etapie szybkiej rejestracji. Oprócz niego, wystarczy podać kilka danych do logowania oraz zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia.

Po ukończeniu drugiego kroku szybkiej rejestracji możesz już zalogować się do swojego nowego konta bukmacherskiego. Wówczas będziesz mógł również wpłacić swój pierwszy depozyt oraz aktywować bonus powitalny LVBet. Gdy konto zostanie aktywowane, pozostaje jedynie zweryfikowanie danych. W tym celu wystarczy przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego w taki sposó, by widoczne były obie strony dokumentu tożsamości.

Oferta powitalna LVBet

Oferta powitalna LVBet

Skoro już wiesz, jak wpisać kod promocyjny LVBet i odblokować dostęp do pakietu powitalnego, pora przyjrzeć się mu z bliska. Sprawdzimy, jakie promocje wchodzą w skład zestawu startowego, jaki regulamin ma każdy bonus, a także jakie są warunki obrotu. W ten sposób dowiesz się, jak można łatwo i przyjemnie aktywować wszystkie bonusy powitalne LVBet. Pamiętaj, że w ramach całego pakietu na start możesz otrzymać w sumie aż 3333 PLN!

Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1500 PLN

Bukmacher od czasu do czasu zmienia warunki przyznawania bonusów od depozytu. Obowiązująca od początku roku 2022 oferta zakłada, że kod promocyjny LVBet odblokowuje dwa takie bonusy po 1500 PLN każdy. Pierwszy z nich polega na podwojeniu pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 1500 PLN. Najmniejsza wpłata podlegająca promocji to 10 PLN.

Obrót bonusem polega na zagraniu za wartość środków bonusowych. Należy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem na zakładach sportowych z kursem minimalnym 1.75. Aby skorzystać z tych środków, należy podczas obstawiania kuponu zaznaczyć opcję „Użyj bonusu”.

Bonus od drugiego depozytu 100% do 1500 PLN

Jeszcze niedawno bonus od drugiego depozytu mógł wynieść zaledwie 50% wpłaty do kwoty 1000 PLN. Teraz bukmacher zmienił zasady promocji powitalnej. W LVBet kod bonusowy odblokowuje bonus od drugiego depozytu, który wynosi 100% wpłaty, a jego maksymalna wartość to aż 1500 PLN.

Zasady korzystania z tej promocji nie różnią się praktycznie od warunków bonusu od pierwszego depozytu. Tutaj również obrót bonusem polega na zagraniu za czterokrotność otrzymanej kwoty na kuponach z kursem minimalnym 1.75. W LVBet promocje na dodatkowe środki od depozytu to prawdziwy hit, z którego warto skorzystać.

Zakład bez ryzyka do 333 PLN

Aby odebrać komplet bonusów w ramach pakietu powitalnego, wpisz podczas rejestracji w LVBet kod promocyjny. Tylko w ten sposób będziesz mógł cieszyć się pełnym pakietem, w ramach którego otrzymasz także zakład bez ryzyka. Popularny cashback wynieść tutaj może maksymalnie do 333 PLN.

Warto jednak podkreślić, że cashback aktywuje się dopiero po wpłaceniu depozytu po raz trzeci. Od pierwszych dwóch wpłat otrzymasz wyłącznie bonus od depozytu. W przypadku zakładu bez ryzyka, kolejny zagrany kupon będzie „ubezpieczony” na wypadek przegranej. Podczas obstawiania kuponu należy zaznaczyć odpowiednią opcję, by odebrać zwrot stawki w przypadku rozliczenia kuponu jako nietrafiony. Maksymalna kwota zwrotu stawki to właśnie 333 PLN.

Obrót bonusem nie należy do najbardziej wymagających, jeśli chodzi o polski rynek legalnych bukmacherów. Wystarczy, że obrócisz kwotą bonusu tylko jednokrotnie. Kurs minimalny wynieść musi zaledwie 1.75, więc jest to bardzo atrakcyjny regulamin bonusu.

Pozostałe promocje w LVBet

Oprócz niezwykle atrakcyjnego bonusu powitalnego, bukmacher LVBet promocje przygotowuje również dla stałych klientów. Warto podkreślić, że gracze znajdą tutaj kilka niezwykle pasjonujących promocji, które usprawnią codzienne typowanie. Co ważne, w LVBet kody promocyjne dla tych dodatkowych bonusów nie są wymagane.

Nie należy zapominać, że oferta promocji tymczasowych może się co jakiś czas zmieniać. Niektóre bonusy są bowiem ograniczone czasowo. Dlatego też zachęcamy Cię do aktywnego korzystania z naszego portalu lub sprawdzania bonusów bezpośrednio na stronie bukmachera. W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi promkami dla stałych klientów. Tymczasem sprawdźmy, co takiego bukmacher LVBet oferuje graczom w 2022 roku.

LV Kombi Boost – wyższe kursy dla kuponów AKO

LV Kombi Boost – wyższe kursy dla kuponów AKO

Jest to stała akcja promocyjna, która pozwala podwyższyć swoje wygrane na kuponach akumulacyjnych. Jeśli obstawiasz KOMBI, wówczas możesz liczyć na dodatkowy procent od wygranej, który przypisuje się do kuponu. Ten bonus nie wymaga podania w LVBet kodu promocyjnego, gdyż dolicza się on automatycznie do kuponów AKO.

Wystarczy, że stworzysz kupon z trzema selekcjami, a już otrzymasz na start dodatkowe +3%. Z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie wskaźnik ten rośnie, aż osiągnie +75%. Żeby skorzystać z tej promocji w pełni, należy stworzyć „tasiemca” z trzynastoma zdarzeniami.

Czy bonus ma jakiś dodatkowy regulamin? Wystarczy, że kurs pojedynczy na każde ze zdarzeń wyniesie minimum 1.25.

Bezpieczny kupon 5+

Bezpieczny kupon 5+

Klienci bukmachera często i chętnie korzystają również z akcji promocyjnej „Bezpieczku kupon 5+”.  Za każdym razem, gdy tworzysz kupon AKO z minimum pięcioma selekcjami, możesz liczyć na alternatywny cashback przygotowany przez bukmachera.

Maksymalny zwrot stawki wynieść może 50 PLN. Warunek udziału w promocji jest taki, że tylko jedno zdarzenie może być przegrane. Wówczas odzyskasz postawioną na kuponie stawkę. Jeśli więcej zdarzeń będzie nietrafionych, bonus nie zadziała.

Tutaj również nie jest wymagany w LVBet kod promocyjny. Bukmacher rozlicza kupony co poniedziałek, a następnie gracz ma zagrać kwotą bonusu trzykrotnie. Minimalny kurs kuponów to zaledwie 1.75, co jest uczciwym warunkiem obrotu.

Operacja: Esports – zwrot 100 PLN

Operacja: Esports – zwrot 100 PLN

Lubisz e-sport? To świetnie się składa, bo czeka na Ciebie dedykowana promocja przygotowana przez LVBet. Jeżeli w ciągu jednego tygodnia obrócisz kwotą 500 PLN lub wyższą, możesz liczyć na 100 PLN zwrotu. Okres trwania promocji liczy się od czwartku do środy. W tym czasie należy obstawiać kupony KOMBI na e-sport.

Również w tym przypadku nie są potrzebne żadne kody LVBet, gdyż bonus nalicza się automatycznie. Gdy buk rozliczy Twój kupon na zwrot, otrzymasz 100 PLN na dalszą grę. Obrót bonusem polega na zagraniu pięciokrotnym, gdzie kurs minimalny ogólny wynieść musi 1.75.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Dwie dychy na sporty wirtualne

W ofercie bukmachera sporty wirtualne cieszą się sporą popularnością. Nic dziwnego, że kolejny bonus LVBet dotyczy właśnie tych generowanych komputerowo rozgrywek. Obstawiać można tutaj wirtualną piłkę nożną, koszykówkę, żużel, wyścigi konne i psów.

Otrzymać możesz dodatkowe 20 PLN na dalsze obstawianie sportów wirtualnych. Wszystko, co powinieneś zrobić, to zagrać za 100 PLN na przestrzeni tygodnia. Wówczas w kolejnym tygodniu otrzymasz dwie dyszki na grę. Akcja ta jest wielokrotnego użytku i resetuje się wraz z początkiem każdego nowego tygodnia. Wymagany jest pięciokrotny obrót w ramach zakładów na wirtualki.

Bonus powitalny na karty i wirtualki – nawet do 600 PLN

Bonus powitalny na karty i wirtualki – nawet do 600 PLN

Chcesz obstawiać w LVBet wyłącznie gry karciane i sporty wirtualne, a tradycyjne dyscypliny sportowe Cię nie interesują? W takim razie bukmacher ma dla Ciebie ofertę specjalną. Możesz zrezygnować z klasycznego bonusu powitalnego na rzecz innej akcji promocyjnej. Promocja ta nie łączy się z bonusem od depozytu, więc musisz zdecydować, co wolisz: 3000 PLN od wpłat czy 600 PLN na wirtualki?

Ten rodzaj promocji to także bonus od depozytu, z tą różnicą, że jest nieco niższy, a środki przeznaczyć można wyłącznie na gry karciane i sporty wirtualne. Otrzymasz 100% od wpłaty w przedziale od 20 do 600 PLN.

Do gry wchodzą oczywiście warunki obrotu bonusem, które są całkiem wysokie. Trzeba bowiem zagrać za sześciokrotność bonusu na kuponach z kursem minimalnym 1.50. Bonus regulamin ma zatem całkiem wymagający.

Gruby Kupon w LVBet

Gruby Kupon w LVBet

Nie potrzebny Ci żaden kod promocyjny LVBet, gdy możesz skorzystać z gotowych podpowiedzi bukmachera. W ramach oferty „Gruby kupon” firma przygotowuje gotowe rozwiązania, które wystarczy obstawić dopasowaną stawką. Nie musisz się głowić, skoro da się tylko postawić pieniądze na ciekawie zestawione zdarzenia. Co więcej, zyskasz w ten sposób o wiele wyższe kursy, niż gdybyś obstawiał te zdarzenia samodzielnie.

Czemu tak się dzieje? Ponieważ bukmacher podwyższa wszystkie kursy o 20%. W ten sposób można zyskać całkiem sporo. Należy jednak na bieżąco sprawdzać ofertę w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej bukmachera, gdyż „Grube kupony” zmieniają się co chwila.

Obsługa klienta LVBet

Skoro już wiesz, jak działa w LVBet kod promocyjny VIP, a także jak odebrać w LVBet bonus powitalny, pora przejść dalej. Co w przypadku, gdy nie będziesz w stanie aktywować lub odblokować bonusu? Wówczas warto skorzystać z metod kontaktu z biurem obsługi klienta. Pracownicy bukmachera chętnie pomogą Ci ze wszystkimi Twoimi problemami.

Aktualnie do dyspozycji zalogowanych graczy pozostaje wygodny czat na żywo. Konsultanci w godzinach pracy odpowiadają na wiadomości zazwyczaj błyskawicznie. Można także skorzystać z formularza zgłoszeniowego, lecz wówczas należy uzbroić się w cierpliwość. Na odpowiedź przyjdzie poczekać nawet kilka godzin.

Warto również skorzystać z sekcji FAQ, gdyż wiele odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz właśnie na tej podstronie. Jeżeli jednak Twój problem jest bardziej złożony, bo przykładowo kod promocyjny do LVBet nie chce działać – koniecznie zgłoś się do pracowników obsługi klienta.

FAQ

Czy zakłady bukmacherskie LVBet są godne zaufania?

Tak. Ten legalny polski bukmacher działa na podstawie licencji Ministra Finansów i oferuje bezpieczne oraz zaufane zakłady wzajemne. Warto dodać, że kod bonusowy LVBet pozwala na odblokowanie promocji, które również przyciągają wielu klientów. Jeśli nie jesteś pewien opinii na temat tego bukmachera, sprawdź recenzje spółki w Internecie.

Jakie bonusy oblokowuje kod promocyjny LVBet?

Podaj podczas szybkiej rejestracji nowego konta nasz kod bonusowy LVBet, aby odblokować pełną gamę bonusów powitalnych. Bukmacher przygotował dla nowych graczy bardzo atrakcyjny zestaw, którego wartość może wynieść nawet 3333 PLN. W LVBet kod promocji daje Ci aż dwa atrakcyjne bonusy od depozytu. Dotyczą one pierwszej i drugiej wpłaty, a każdy z nich wynosi maksymalnie 15000 PLN. Trzeci filar pakietu na start to zakład bez ryzyka, czyli cashback, do 333 PLN.

Czy kod promocyjny LVBet daje bonus bez depozytu?

Niestety, ale darmowy bonus bez depozytu (np. freebet) nie jest częścią pakietu powitalnego. Kod promocji LVBet odblokowuje za to dwa bonusy od depozytu oraz cashback. Aktywacja bonusu jest tutaj całkiem wygodna i nieskomplikowana, co pozwala na łatwe korzystanie z pakietu powitalnego.

Piotr

Urodzony w 1994 roku. Interesuje się tematyką digital marketingu. Uważnie śledzi trendy na rynku bukmacherskim, Prywatnie pasjonat literatury i obstawiania meczy e-sportowych. Prowadzi internetowy kwartalnik „Strona Czynna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *