LVbet kontakt

LVBet obsługa klienta

Zapewnianie szansy przez bukmachera na sprawną komunikację ze swoimi konsultantami obsługi klienta to coś, co ceni sobie wiele graczy. Z tego względu każdy usługodawca powinien dołożyć starań, aby jego klienci mogli bezproblemowo rozwiązać wynikłe w trakcie gry problemy lub mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Sprawdzamy, jak pod tym kątem prezentuje się kontakt LVBet.

Kontakt z LVbet Polska

Nawiązanie połączenia z obsługą klienta może okazać się konieczne między innymi w momencie, gdy gracz dopiero zapoznaje się z ofertą danego bukmachera. Wówczas może się okazać, że szybka reakcja ze strony buka i chęć świadczenia szybkiej pomocy zadecyduje o tym, czy dany gracz zdecyduje się pozostać przy ofercie usługodawcy. Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z obsługą klienta w Lvbet, poniżej analizujemy następujące środki kontaktu:

  • Czat na żywo
  • Telefon
  • Mail

Lvbet – czat na żywo

Głównym elementem obsługi klienta każdego bukmachera powinien być czat online, który jest czynny przez większość doby. Najlepiej, jeśli działa 24/7. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na nawiązanie kontaktu z użytkownikiem. Komunikacja przez czat live jest szybka i pozwala na odpowiednie rozwinięcie problemu przez gracza, a także rozwiązanie go przez konsultanta.

Zakłady bukmacherskie Lvbet dają graczom do dyspozycji czat na żywo 24/7, co już samo w sobie jest zadowalające. Nie jest to jednak wszystko, ponieważ na swojej stronie bukmacher informuje, że połączenie z konsultantem zostaje nawiązane w mniej niż 10 sekund. Sprawdziliśmy to i rzeczywiście, zostaliśmy połączeni z obsługą klienta w zaledwie kilka sekund. 

Czat na żywo u legalnego bukmachera LVBet

Lvbet – kontakt telefoniczny

Alternatywnym rozwiązaniem u niektórych bukmacherów okazuje się połączenie telefoniczne. Nie spotkamy tego często, gdyż usługodawcy preferują inne środki komunikacji i odchodzą od tego pomysłu. Jeśli preferujecie ten środek rozwiązywania swoich problemów, w Lvbet nie będziecie mogli z niego skorzystać. Firma nie daje swoim graczom możliwości skontaktowania się z konsultantami przez telefon.

Kontakt Lvbet – mail

Formularz kontaktowy u legalnego bukmachera LVBet

Zdecydowanie najczęstszym uzupełnieniem oferty jest kontakt z klientem drogą mailową, który odbywa się u bukmacherów poprzez odpowiedni formularz lub bezpośrednio przez podany adres mailowy. W Lvbet użytkownicy mogą spodziewać się obydwóch opcji – w formularzu kontaktowym wystarczy wpisać temat, imię, nazwisko, e-mail i wiadomość.

Dodatkowo, trzeba podać wynik działa w celu zweryfikowania, czy bukmacher ma do czynienia z prawdziwym graczem. Maile można natomiast wysyłać na adres pomoc@lvbet.pl. Usługodawca informuje, że konsultanci odbierają wiadomości wysłane w ten sposób przez całą dobę.

Czytaj także: Weryfikacja konta w LVbet

Obsługa klienta w LVbet – opinie

Nie da się ukryć, że na ten moment Lvbet oferuje bardzo dobrą obsługę klienta. Nie znajdziemy tutaj co prawda możliwości nawiązania połączenia telefonicznego, ale jest to w stu procentach rekompensowane przez czat na żywo 24/7. Połączenie nawiązywane jest średnio w mniej niż 10 sekund, a konsultanci chętnie pomagają rozwiązać problemy. Na wypadek, gdyby czat nie działał, co zdarza się rzadko, użytkownik może jeszcze wybrać dwa sposoby kontaktu – przez e-mail lub przez formularz. Obydwie formy obsługiwane są przez całą dobę.

FAQ

Kontakt z konsultantami pracującymi w obsłudze klienta tego bukmachera można nawiązać poprzez czat na żywo 24/7, pocztę elektroniczną lub formularz kontaktowy.

W momencie, gdy kupon u tego bukmachera nie zostanie uznany, gracz powinien od razu zgłosić problem przez czat na żywo.

W takiej sytuacji powstrzymaj się od zawierania kolejnych zakładów i skontaktuj się z konsultantem przez czat na żywo. Połączenie zajmie kilka sekund.

Dodaj komentarz

0