4.3

Jak pobrać aplikację Betclic na Android & iOS?

Jak pobrać aplikację Betclic na Android & iOS?

Dostępna w serwisie Betclic aplikacja mobilna przygotowana została dla oprogramowania Android oraz iOS. Zobacz, jak pobrać Betclic App krok po kroku, jakie ma funkcje i dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie mobilnie. Nasza recenzja aplikacji przybliża kwestie rejestracji, płatności, oferty, bonusów i znacznie więcej!

Jak pobrać aplikację Betclic na Android & iOS?

Betclic aplikacja mobilna – wszystko, co warto wiedzieć

Wejdź na oficjlną stronę bukmachera Betclic, prejdź w rozdział pobierania aplikacji mobilnej dla Android lub IOS i pobierz aplikację

Zgodność

 • Android 5.0 lub nowszy
 • iOS 12.0 lub nowszy

Jak pobrać i korzystać

 • Android: pobierz Betclic.apk ze strony bukmachera
 • iOS: ściągnij ze sklepu App Store
 • Windows: mobilna wersja strony w przeglądarce

Najlepsze funkcje aplikacji bukmacherskiej

 • Transmisje w Betclic TV
 • Mobilny cashout
 • Powiadomienia push
 • Błyskawiczne płatności

Jakie zakłady są dostępne w Betclic App?

 • Zakłady sportowe (prematch i live)
 • Gry karciane live
 • Zakłady na e-sport

Jak zainstalować Betclic na telefonie?

Ściągnięcie aplikacji bukmacherskiej na swoje urządzenie przenośne jest niezwykle proste. Betclic aplikacja pobierz w kilku prostych krokach:

 1. Wejdź na stronę internetową betclic.pl
 2. Zejdź na dół strony do zakładki „Pobierz aplikację”.
 3. Wybierz swój system operacyjny – apka dostępna jest na urządzenia iOS, Android i Huawei.
 4. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami instalacji aplikacji.

Aby zainstalować aplikację Betclic mobile nie trzeba długo czekać. Proces jest zautomatyzowany i nie powoduje żadnych problemów. Jednakże, użytkownicy Androida powinni być przygotowani na nieco inny styl instalacji.

Pobierz aplikację Betclic na Android

Strona główna aplikacji mobilnej Betclic dla Android

Betclic aplikacja Android oznacza ciut inny proces pobierania i instalacji programu na urządzeniu mobilnym. Ponieważ sklep Google Play nie wspiera bukmacherów, apki Betclic nie znajdziesz w jego wyszukiwarce.

Instalacja Betclic na Androidzie (.apk)

Poradnik - Instalacja apki Betclic na Androidzie - Probukmacher

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Betclic na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. Strona bukmachera

  Wejdź na mobilną wersję strony Betclic z poziomu telefonu lub tabletu.
  1
 2. Zakładka Aplikacji

  Przewiń na dół strony i wciśnij przycisk „Pobierz apkę”
  2
 3. Pobierz

  Przewiń niżej i wybierz „Pobierz na Androida”
  3
 4. Uruchom

  Otwórz pobrany .apk plik instalacyjny z aplikacją Betclic.
  4
 5. Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.
  5
 6. Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”
  6
 7. Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz zarejestrować się przy użyciu aplikacji lub zalogować się na swoje konto!
  7

Betclic aplikacja Android – wymagania systemowe

Aplikacja Betclic Android nie ma żadnych wygórowanych wymagań. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne (tablet, smartfon) z systemem Android. Im nowsza jego wersja, tym bezpieczniejsze i szybsze działanie apki. Użytkownicy ze starszymi wersjami Androida sygnalizują, iż aplikacja czasami działa u nich trochę wolniej.

Rozmiar26.38 MB
Aktualna Wersja5.58.0
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

Wpisz Betclic w wyszukiwarce App Store, żeby pobrać aplikację mobilną na swój Iphone

Z instalacją na urządzeniach marki Apple nikt nie powinien mieć najmniejszych kłopotów. Kroki postępowania w przypadku Betclic app dla iOS są niezwykle intuicyjne, spójrz sam:

 1. Otwórz na urządzeniu iPhone lub iPad sklep z aplikacjami App Store.
 2. W polu wyszukiwania wpisz hasło „Betclic Zakłady Bukmacherskie”, by znaleźć stronę aplikacji.
 3. Z poziomu tej podstrony możesz pobrać apkę na swoje urządzenie. Instalacja odbywa się automatycznie po pobraniu programu.

Betclic aplikacja iOS – wymagania systemowe

Podobnie, jak w przypadku Androida, aplikacja Betclic na iOS również nie ma specjalnych wymagań systemowych. Oczywiście, im nowsze urządzenie marki Apple, tym większa pewność płynnego działania aplikacji. Średnia ocen w App Store to obecnie 4,8/5,0 – Betclic aplikacja mobilna na iOS daje radę.

Rozmiar110,2 MB
Aktualna Wersja5.59.0
KompatybilnośćWymagany iOS 12.0 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Wersja mobilna Betclic – nie tylko aplikacja

Zakłady bukmacherskie Betclic dostępne są dla użytkowników mobilnych nie tylko z poziomu aplikacji. Gracze, którzy chcą mieć swoje ulubione zakłady „w kieszeni”, mogą skorzystać również z mobilnej wersji strony bukmachera. Wystarczy w przeglądarce mobilnej wpisać adres strony internetowej, a serwer odpowie przekierowaniem na responsywną wersją mobilną portalu bukmacherskiego.

Żeby skorzystać z mobilnej strony internetowej nie trzeba nic pobierać. Każda przeglądarka powinna bez problemu obsługiwać interfejs tego produktu bukmachera Betclic. Istnieje jednak kilka istotnych różnic pomiędzy mobilną wersją strony a aplikacją mobilną.

Betclic wersja android

Betclic aplikacja mobilna i strona mobilna – różnice

Najważniejsza różnica? Korzystanie ze strony mobilnej bukmachera nie wymaga instalacji żadnych programów. Wystarczy tylko przeglądarka internetowa – wbudowana (Safari, Google Chrome) lub zewnętrzna (Opera, Firefox, itp.).

Przewaga aplikacji nad mobilną wersją strony jest jednak niepodważalna. W apce dostępne są powiadomienia push, aktualizacje i dodatkowe promocje dla graczy. Poza tym dostęp przy pomocy jednego stuknięcia jest łatwiejszy, niż wpisywanie adresu www i czekanie na załadowanie treści. Stąd, Betclic aplikacja mobilna jest po prostu wygodniejsza w obsłudze.

Rejestracja mobilna

Bukmacher Betclic udostępnia swoim klientom możliwość założenia nowego konta przy pomocy aplikacji mobilnej. Jak się okazuje, proces ten nie należy do skomplikowanych i w dużej mierze przypomina tradycyjną rejestrację online w Betclic. Zobacz, jak założyć konto Betclic krok po kroku:

 1. Po pobraniu i instalacji aplikacji mobilnej, uruchom ją na swoim urządzeniu przenośnym.
 2. Otwórz formularz rejestracyjny.
 3. W pierwszym etapie podaj wymagane dane osobowe, a także zaznacz zgody i oświadczenia.
 4. Drugi etap to uzupełnienie danych adresowych i kontaktowych.
 5. Nie zapomnij wpisać kod promocyjny!
 6. W trzecim etapie ustal swój login oraz hasło do logowania w Betclic, a także pytanie pomocnicze w przypadku zapomnianego hasła.
 7. Aktywuj konto tymczasowe potwierdzając wiadomość e-mail.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej Betclic

Rozdział bonusów dla graczy w aplikacji mobilnej Betclic dla IOS

Warto przede wszystkim podkreślić, że na klientów bukmachera Betclic czeka atrakcyjny bonus powitalny. Z naszym kodem możesz zyskać nawet do 50 PLN w postaci zakładu bez ryzyka. Promocja cashback to flagowy produkt zakładów bukmacherskich – w tym przypadku stosunkowo łatwo go odebrać i wypłacić. Pamiętaj, aby podczas rejestracji wpisać kod bonusowy, który odblokowuje ten atrakcyjny bonus powitalny.

Rejestracji dokonać możesz również przez aplikację mobilną bukmachera. Niestety, Betclic na ten moment nie posiada żadnej promocji dedykowanej zakładającym konto graczom mobilnym.

Co nie zmienia faktu, że bukmacher Betclic posiada szereg ciekawych promocji dla stałych graczy. Niech Cię nie zniechęca brak dodatkowego bonusu za samo pobranie aplikacji! Korzystaj z niej do woli, a w odpowiednim czasie bukmacher powiadomi Cię o atrakcyjnych promkach dedykowanych użytkownikom aplikacji mobilnej.

Za pomocą apki możesz korzystać również ze wszystkich bonusów, które bukmacher udostępnia na swojej stronie internetowej. Wpisz podczas rejestracji nasz kod promocyjny Betclic, by uzyskać dostęp do następującego bonusu:

Zakład bez ryzyka cashback do 50 PLN

Ubezpiecz swój pierwszy kupon na wypadek przegranej dzięki zakładowi bez ryzyka, czyli opcji cashback. Jeżeli Twoje zagranie „nie wejdzie”, możesz liczyć na zwrot stawki do kwoty 50 PLN. Ostateczna wartość otrzymanego bonusu dotyczy postawionej stawki, jaką bukmacher pomniejsza o 12% podatku bukmacherskiego. Warto dodać, że jest to jedyny bonus, który otrzymać można za rejestrację z kodem promocyjnym Betclic.

Warto jednocześnie podkreślić, że bukmacher udostępnia szereg ciekawych bonusów dla obecnych klientów, jakie znaleźć można w stałej ofercie Betclic. Najczęściej wybierane spośród aktualnych promek to między innymi:

 • Betclic gra bez podatku 12%, obowiązująca na wszystkie zakłady i kupony bez wyjątku
 • Najlepsze kursy na rynku dostępne w specjalnej zakładce Super Kursy
 • Szybsze zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem dzięki opcji Cashout
 • Jackpoty i rankingi (do wygrania pula w wysokości nawet 45 tysięcy PLN!)

Betclic aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Warto podkreślić, że korzystanie z aplikacji mobilnej przynosi szereg udogodnień, jakich nie ma na stronie internetowej buka. W Betclic aplikacja na telefon pozwala skorzystać z kilku niezwykle udanych funkcji.

Betclic TV

Bukmacher Betclic posiada ofertę oglądania na żywo transmisji z wydarzeń sportowych w formie streamingu. Opcja ta działa również na urządzeniach przenośnych w aplikacji mobilnej. Niezwykle przydatna przy jednoczesnym obstawianiu zakładów z oferty live mobile!

Jak pobrać aplikację Betclic na Android & iOS?

Cashout mobile

Obawiasz się, że postawiony kupon jednak nie „wejdzie”? Możesz wycofać się z gry dzięki opcji cashout w Betclic. Pod warunkiem, że na kuponie nie ma zakładów rozliczonych jako przegrane. W aplikacji mobilnej cashout działa sprawnie, a także pozwala na zmniejszenie ewentualnych rozmiarów porażki.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Chociaż w Betclic nie funkcjonuje zbyt szeroka lista akceptowanych metod płatności, to działają one niezwykle szybko. Za pomocą aplikacji mobilnej wpłacisz depozyt na konto bukmacherskie, żeby móc dalej obstawiać zakłady. Jeśli zweryfikowałeś swoje dane, to będziesz mógł też wypłacić mobilnie środki na rachunek w banku.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Betclic?

Betclic aplikacja Android, iOS, a także Huawei pozwala na szybkie wpłaty pieniędzy na konto depozytowe. Krok po kroku proces wpłat w Betclic wygląda następująco:

 1. Kliknij stan swojego konta, by przejść do okna wpłat.
 2. Po wyświetleniu się pola wpłaty wpisz deklarowaną kwotę depozytu, wybierz sposób płatności i postępuj zgodnie z instrukcjami, by sfinalizować wpłatę.

Dostępne metody wpłaty to Przelewy24, BLIK, karty Visa i MasterCard, Skrill, paysafecard, jak również tradycyjny przelew bankowy. Minimalna wpłata wynosi 1 PLN, choć w przypadku kart kredytowych stanowi kwotę 30 PLN.

Sposoby wpłaty depozytu w rozdziale "Wpłaty" w aplikacji mobilnej Betclic

Jak wypłacić środki z konta gracza?

W przypadku wypłat wygranych, bukmacher udostępnił opcję szybkich przelewów. Zgodnie z polskim prawem, wypłaty można wykonać jedynie na rachunek osobisty w banku:

 1. Wejdź na swój profil gracza w aplikacji Betclic i wybierz opcję „Wypłać”.
 2. Wybierz metodę wypłaty (Przelewy24 lub tradycyjny transfer), jak też wprowadź żądaną kwotę przelewu.

Większość zleceń bukmacher akceptuje natychmiastowo, a przelewy realizowane są błyskawicznie. W zależności od banku, księgowanie na rachunku może trwać od kilkudziesięciu minut do dwóch dni roboczych. Minimalna wypłata to tylko 1 PLN.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Obecnie w aplikacji mobilnej nie ma możliwości kontaktu z biurem obsługi klienta przy pomocy czatu na żywo. Funkcja ta zarezerwowana jest dla korzystających ze strony internetowej bukmachera. Jeśli chcesz porozmawiać z konsultantem na czacie, przejdź do serwisu przy pomocy komputera.

Betclic aplikacja na telefon – wady i zalety

Wśród największych plusów aplikacji Betclic warto podkreślić między innymi następujące zalety:

 • Intuicyjność, a także sprawne możliwości poruszania się po ofercie.
 • Wygodna obsługa apki na wszystkich urządzeniach przenośnych.
 • Możliwość typowania na żywo.
 • Dostęp do oglądania transmisji live.
 • Bonus powitalny dla wszystkich nowych graczy za rejestrację konta.

Perfekcyjna bukmacherska aplikacja mobilna chyba nie istnieje, dlatego też należy zaznaczyć kilka minusów apki Betclic:

 • Brak czatu z konsultantem w aplikacji.
 • Brak dedykowanego bonusu za pobranie apki.
 • Wolniejsze odświeżanie na starszych urządzeniach mobilnych

Betclic aplikacja bukmacherska – opinie

Betclic aplikacja wymaga jeszcze trochę pracy nad elementami, które mogłyby poprawić ogólny odbiór jej funkcjonalności. Ogólnie jednak program mobilny wypada na plus, gdyż ułatwia korzystanie z zakładów bukmacherskich. Jeśli chcesz mieć swoje ulubione typy zawsze pod ręką, koniecznie sprawdź apkę Betclic!

FAQ

Apka dostępna jest w sklepie App Store (iOS), a także App Gallery (Huawei). Użytkownicy Androida muszą ściągnąć plik instalacyjny ze strony bukmachera.

Bonus powitalny to cashback (zakład bez ryzyka), który wynosi maksymalnie 50 PLN. Bukmacher oferuje też szereg promocji dla stałych graczy.

Do dyspozycji graczy jest kilka metod płatności: Przelewy24, BLIK, Skrill, paysafecard, a także tradycyjny przelew bankowy i płatność kartami Visa oraz MasterCard.

Obstawianie z aplikacji Betclic również nie sprawia żadnych problemów. Wystarczy wybrać interesujące nas wydarzenie, wpisać kwotę, a następnie postawić zakład.

Apka Betclic działa zarówno na urządzeniach Android jak również iOS.

W Betclic aplikacja aktualizacja pojawia się niezbyt często i tylko, gdy zajdą istotne zmiany w obsłudze programu. Ponieważ Betclic Android nie ma w sklepie Google, o ewentualnych aktualizacjach dowiesz się ze strony bukmachera.

Tak, bukmacher działa w Polsce w 100% legalnie na podstawie aktywnej licencji Ministra Finansów RP.

Marka Betclic powstała we Francji i jest dostępna na licznych europejskich rynkach. Operatorem w Polsce jest spółka BEM Operations Limited, a jej lokalny oddział zarejestrowany jest we Wrocławiu.

Bukmacher Betclic korzysta z najnowszych metod szyfrowania, dzięki czemu korzystanie z aplikacji mobilnej jest w pełni bezpieczne.

Dodaj komentarz

8

 • Milan  

  Powiadomienia sztosik, polecam!

 • Gustaw  

  Apka całkiem spoko, a najlepsze powiadomienia o wygranej na dzień dobry po odpaleniu 😀

 • Bartosz  

  Bez szału, ale są gorsze więc nie ma co płakać xd

 • Piotr  

  Działa OK, łatwo zdeponować, obstawić, wypłacić, nie narzekam.

 • Alex  

  Eeee no ja tam bardzo chwalę, żadnych problemów.

 • Błażej  

  Powiadomienia sztosik, polecam!

 • Bartosz  

  Aplikacja w porządku, ale kursy fatalne, porównałem ostatnio do Noble to na jednym zdarzeniu w Betclic 2.8, a na Noblebecie 4.6 XDDDD

 • Kornel  

  Nowym graczom Betclic nie oferuje już nic ciekawego, coraz słabsze bonusy, brak aktualizacji, okrojona oferta, niskie kursy. Coraz gorzej to wszystko wypada też w aplikacji. Pora szukać innego buczka!