Betclic kontakt

Kontakt u legalnego bukmachera Betclic

Jednym z fundamentów tworzenia dobrych relacji ze swoimi klientami jest zadbanie o odpowiedni poziom obsługi klienta. Jeśli dopiero zapoznajesz się z Betclic’iem i nie wiesz, jak skontaktować się z pracownikami tej firmy, z tego tekstu dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć na ten temat. Poniżej znajdziesz analizę wszystkich form kontaktu z tym bukmacherem.

Zakłady bukmacherskie Betclic – kontakt

Zabawa z bukmacherką ma to do siebie, że nie zawsze wszystko jest od razu jasne. Dzieje się tak zwłaszcza w momencie, gdy dany gracz dopiero zapoznaje się z tym światem lub z konkretnym bukiem. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z niejasnością lub problemami z funkcjami dostępnymi na stronie lub w apce bukmachera, dobrze będzie się z nim skontaktować. Sprawdzamy, czy w Betclic’u można zrobić to za pomocą takich środków, jak:

  • Czat na żywo
  • Telefon
  • Mail

Betclic kontakt – czat

Kontakt przez czat na żywo z obsługą klienta u bukmacherów to najczęściej używana opcja przez graczy. Niestety, w przypadku Betclic’a nie możemy liczyć na tę formą kontaktu z jego pracownikami. Pozostaje jedynie liczyć na to, że w przyszłości sytuacja ta ulegnie zmianie i gracze będą mogli zgłaszać problemy lub prosić o wytłumaczenie niejasności w ten sposób. Czat online nie jest dostępny zarówno na stronie internetowej buka, jak i w jego aplikacji mobilnej.

Czat na żywo u legalnego bukmachera Betclic

Betclic kontakt – telefon

Podobnie jak w przypadku czatu online, Betclic nie oferuje możliwości skontaktowania się z obsługą klienta za pomocą telefonu. Jest to kolejne utrudnienie na drodze do uzyskania odpowiedzi na pytania, które mogą mieć gracze, a także na rozwiązanie napotykanych problemów. Niestety, na ten moment nie wiadomo, czy i kiedy bukmacher zdecyduje się na wprowadzenie możliwości skontaktowania się ze swoimi pracownikami drogą telefoniczną.

Betclic kontakt – mail

Jedyny sposób, w jaki gracze mogą się obecnie skontaktować z biurem obsługi klienta u tego bukmachera, to droga mailowa. W zakładce „O firmie”, gracze mogą znaleźć sekcję „pozostałe informacje”, w których podane jest kilka adresów mailowych. Są to:

Sam fakt, że odnalezienie adresu mailowego do obsługi klienta jest tak utrudnione, gdyż zakładka jest ukryta na dole strony i nosi nazwę „O firmie”. Z oczywistych powodów nie daje nam od razu pewności, że znajdziemy w niej jakiekolwiek dane kontaktowe. Z tego powodu, niektórzy gracze mogą być tym faktem sfrustrowani.

Betclic Polska kontakt – podsumowanie

Formularz kontaktowy u legalnego bukmachera Betclic

Ogólnie rzecz ujmując, Betclic’a nie można pochwalić za to, jakie udostępnia sposoby na skontaktowanie się z obsługą klienta. Gracze nie mogą tutaj liczyć ani na możliwość skorzystania z czatu na żywo, ani też nie mogą zadzwonić do siedziby firmy. Zamiast tego, mają do dyspozycji tylko adres mailowy, który to w dodatku jest ukryty w zakładce „O firmie”. Niejasne jest również to, w jakich godzinach pracuje biuro obsługi klienta tego bukmachera i jak szybko można liczyć na odpowiedź.

FAQ

Kontakt z biurem obsługi klienta tego bukmachera jest na ten moment możliwy tylko i wyłącznie poprzez adres mailowy: kontakt@betclic.pl.

W momencie, gdy kupon nie został uznany, gracz powinien jak najszybciej skontaktować się z obsługą klienta drogą mailową.

W takiej sytuacji najlepiej będzie, jeśli gracz skontaktuje się z obsługą klienta i wstrzyma się z zawieraniem kuponów aż do rozwiązania problemu.

Dodaj komentarz

0