Wypłaty w Betfan

Jak dokonać wypłaty u legalnego bukmachera Betfan - poradnik dla graczy

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z bonusu powitalnego bukmachera lub oferty na zakłady, najpierw konieczne będzie oczywiście skorzystanie z możliwości dokonania wpłaty. Oprócz tego, jak złożyć depozyt w Betfan, z tego tekstu dowiecie się również, jak prezentują się wypłaty u tego usługodawcy oraz jak szybko środki lądują na koncie bankowym gracza.

Metody wypłaty w Betfan

Jak wyglądają wypłaty w Betfan? Po założeniu konta tymczasowego i zweryfikowaniu swojej tożsamości, gracz będzie mógł pozwolić sobie na zlecanie wypłat w Betfan. Wypłaty realizowane są bezpośrednio na podany przez gracza numer konta bankowego. Betfan zapewnia w 100% bezpieczne wypłaty środków, które realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach między 8:00 a 0:00.

Metody płatności u legalnego bukmachera Betfan - wszystkie dostępne dla płatności banki w Polsce

Minimalna kwota wypłaty

Jak wyglądają Betfan wypłaty? Zakładając konto u tego bukmachera, gracz może pozwolić sobie na zlecane wypłat dopiero po zweryfikowaniu swojej tożsamości. Konto tymczasowe nie oferuje takiej możliwości. Jeśli natomiast chodzi o minimalną kwotę wypłaty w Betfan, gracze mogą wypłacać swoje środki od 10 zł.

Szybkie wypłaty w Betfan

Szybkie wypłaty u legalnego bukmachera Betfan - jakie są zasady

Betfan szybkie wypłaty – dlaczego warto skorzystać? Bardzo ważnym elementem oferty usługodawców online świadczących swoje usługi legalnie w Polsce jest zapewnianie dostępu do szybkich wypłat. Jak wygląda Betfan czas wypłaty? W Betfan gracze mogą liczyć na wypłaty realizowane w ten sposób średnio co 15 minut, przez co środki gracza lądują na jego koncie bankowym w ekspresowym tempie. Szybkie wypłaty można realizować aż do 19 banków.

Jak wypłacać z Betfan: krok po kroku

Jak wypłacać u legalnego bukmachera Betfan krok po kroku - krok 1 zaloguj się na swoje konto

Aby wypłacić środki z konta gracza w zakłady bukmacherskie Betfan, podążaj za następującymi krokami:

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Przejdź do zakładki „Mój profil” w prawym górnym rogu.
 3. Tutaj znajdziesz okienko „Wypłaty”, w którym będziesz mógł zlecić wypłatę po zweryfikowaniu tożsamości.
 4. Gdy już zweryfikujesz tożsamość, będziesz mógł wprowadzić kwotę wypłaty, jaką chcesz otrzymać na swoje konto bankowe. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł.
 5. Na koniec wystarczy zatwierdzić przelew, a środki wylądują na koncie gracza w 15 minut, jeśli zostało ono założone w jednym z banków objętych szybkimi płatnościami.

Jak robić wypłaty w Betfan przez aplikację mobilną?

Jak dokonać wypłaty w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Betfan - przede wszystkim musisz zweryfikować swoje konto

Zlecanie wypłaty w aplikacji mobilnej Betfan wygląda bardzo podobnie do tego, co znajdziemy na stronie internetowej bukmachera. Aby zlecić wypłatę, wykonaj te kroki:

 • Zaloguj się do swojego konta.
 • Naciśnij swoje inicjały, co doprowadzi do otworzenia menu rozwijanego. Z niego wybierz zakładkę „Mój profil”.
 • Znajdź kategorię „Wypłaty” i wprowadź tam kwotę, którą chcesz wypłacić.
 • Na koniec zatwierdź swoją płatność.

Czy mogę wypłacić bonus?

Podobnie jak u każdego innego bukmachera online w Polsce, Betfan może umieścić środki gracza na saldzie głównym lub na saldzie bonusowym. Pieniądze, które znajdują się na saldzie bonusowym nie mogą zostać wypłacone do momentu, aż nie zostaną spełnione warunki obrotu określone dla danej promocji. Gdy gracz spełni już określone warunki obrotu, Betfan bonus na start lub dla stałych graczy zostanie przeniesiony na saldo główne, które pozwala na kontynuowanie gry lub wypłatę pieniędzy, o ile tożsamość gracza została już zweryfikowana.

Płatności w punktach Betfan

Niektórzy gracze częściej decydują się na korzystanie z obstawiania w punktach naziemnych. Bukmacher nie informuje jednak na swojej stronie internetowej o możliwości skorzystania z wpłat oraz wypłat w punktach stacjonarnych. Ogólnie rzecz ujmując, obstawianie zakładów w punktach naziemnych nie wymaga zakładania konta, przez co gracze mogą od razu zawierać zakłady, wpłacając stawkę i odbierając ewentualną wygraną po rozliczeniu kuponu.

Metody wpłat w Betfan

Szybkie płatności u legalnego bukmachera Betfan - wejdź na stronę w rozdział płatności i sprawdź metody dokonania depozytu

Dobry bukmacher online powinien celować w to, aby zapewnić swoim graczom jak najlepszy możliwy poziom komfortu. Nie inaczej jest w przypadku metod płatności, których powinno być jak najwięcej. W przypadku Betfan mamy do wyboru kilka różnych metod wpłat, z czego każda pozwala na zlecanie wpłaty na konto już od kwoty 2 zł. Bukmacher nie pobiera oczywiście prowizji za realizowanie wypłat. Warto przypomnieć, że bonus za rejestrację Betfan dotyczy również promocji od wpłaty depozytu. W poniższej tabeli znajdziecie wszystkie metody wpłat dostępne w Betfan.

Metoda wpłatyMin. kwota
Blik2 zł
Przelewy 242 zł
Visa2 zł
Mastercard2 zł
Paysafecard2 zł

Jak wpłacać do Betfan: krok po kroku

Proces wpłaty jest bardzo prosty i nikomu nie sprawi problemu. Depozytu można dokonać zarówno na koncie tymczasowym, jak i koncie stałym. Oto instrukcja krok po kroku, jak wpłacić pieniądze, by z łatwością odebrać w Betfan bonus dla nowych graczy:

 • Zaloguj się na swoje konto.
Jak dokonać depozytu u legalnego bukmachera Betfan krok po kroku - krok 1 zaloguj się na swoje konto
 • Naciśnij przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu.
Jak dokonać depozytu u legalnego bukmachera Betfan krok po kroku - krok 2 kliknij zółty przycisk w prawym górnym rogu strony
 • Wybierz metodę płatności, wpisz kwotę i zatwierdź wpłatę.
Jak dokonać depozytu u legalnego bukmachera Betfan krok po kroku - krok 3 Wybierz metodę płatności, wpisz kwotę i zatwierdź wpłatę.
 • Środki pojawią się natychmiast na koncie gracza.

Jak robić w Betfan wpłaty przez aplikację mobilną?

Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej u legalnego bukmachera Betfan

Podobnie jak w przypadku strony internetowej bukmachera, wpłacanie przez aplikację mobilną jest bardzo proste. Aby złożyć depozyt, wystarczy podążać za tymi krokami:

 • Wejdź w aplikację i zaloguj się na konto gracza.
 • Naciśnij przycisk „Wpłata”.
 • Wpisz kwotę depozytu i metodę płatności, a następnie zatwierdź płatność.

Problemy z płatnościami w Betfan

Problemy z wypłatami u legalnego bukmachera Betfan - jak rozwiązać, wejdź na stronę i zajrzyj do rozdziału pomoc, płatności

Mimo że Betfan oferuje wysokiej jakości usługi w związku z wpłatami i wypłatami, może zdarzyć się, że dojdzie do problemu z wykonaniem tych czynności. W takiej sytuacji gracz powinien jak najszybciej skontaktować się z obsługą klienta tego bukmachera, która w błyskawiczny sposób postara się rozwiązać problem. Najlepiej będzie skontaktować się za pomocą czatu na żywo.

Opinie wypłat i depozytów

Wpłaty i wypłaty w Betfan prezentują się przyzwoicie. Mogłoby tutaj przydać się co prawda trochę więcej metod wpłaty, ale nie jest to istotna wada. Szczególnie warto pochwalić Betfan za szybkie wypłaty realizowane w 15 minut do aż 19 banków. Mało który bukmacher online pozwala na ich realizowanie do tylu banków.

FAQ

Minimalna kwota wypłaty u tego bukmachera wynosi obecnie 10 zł.

Minimalna kwota wpłaty, jaką może zlecić gracz wynosi na ten moment 2 zł.

Aby anulować wypłatę, należy w tym celu skontaktować się z obsługą klienta Betfan.

Wpłaty są realizowane natychmiast. Z kolei wypłaty przetwarzane są co 15 minut w przypadku 19 banków oraz do 2 dni roboczych w pozostałych przypadkach.

Dodaj komentarz

0