Bonusy bez depozytu u polskich bukmacherów

Obstawianie kuponów bez konieczności wpłaty własnych środków to innowacyjna promocja, dostępna dla graczy na stronach bukmacherskich. Freebet, bo o nim mowa, na stałe zagościł już u polskich bukmacherów internetowych. Odbierz już teraz najlepsze bonusy bez depozytu w Polsce!
rating

Najlepsze bonusy bez depozytu w Polsce

Zobacz, jak działają bonusy bez depozytu w Polsce oraz który bukmacher oferuje najlepsze tego typu promocje w 2022 roku. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje na temat freebetów i innych bonusów niewymagających wpłaty na konto.

 1. 4.4
  Bez Depozytu: 50 PLN
  Darmowy zakład freebet na start w wysokości 50 PLN
 2. 4.7
  Bez Depozytu: 34 PLN
  Darmowy zakład freebet o wartości 34 PLN
 3. 4.2
  Bez Depozytu: 20 PLN
  Dodatkowy bonus freebet w wysokości 20 PLN na start
 4. 4.5
  Bez Depozytu: 20 PLN
  Darmowy zakład freebet o wartości 20 PLN za pobranie aplikacji
 5. 3.1
  Bez Depozytu: 20 PLN
  Darmowy zakład freebet za 20 PLN
 6. 3.0
  Bez Depozytu: 25 PLN
  Freebet na start o wartości 25 PLN czeka
 7. 3.7
  Bez Depozytu: 30 PLN
  Freebety w pakiecie 20PLN + 10 PLN za spełnienie wymagań rejestracyjnych
 8. 3.2
  Bez Depozytu: 40 PLN
  Darmowy zakład freebet o wartości 40 PLN na start

Najlepsze bonusy bez depozytu w formie freebetu

Pora podzielić darmowe zakłady na kilka kategorii, a następnie wybrać najlepsze freebety w każdej z nich. Dla Twojej wygody, skomponowaliśmy poniższą tabelkę:

Kategoria freebetuBukmacherWartość bonusu
Bonus bez depozytuSTS25 PLN
Za pobranie aplikacjiSuperbet20 PLN
Za pierwszy zakładBetcris50 PLN
Freebet urodzinowyforBET20 PLN

Najlepsze bonusy bez depozytu w 2022 roku

Jak już wspominaliśmy wcześniej, darmowe depozyty znajdziemy już u większości najpopularniejszych polskich bukmacherów. Freebety stały się więc czymś normalnym, powszechnym. Przyjrzyjmy się więc kilku wybranym stronom, które posiadają je w swojej ofercie.

STS bonus bez depozytu

STS bonus bez depozytu 25 PLN

STS freebet jest oparty na promocji startowej. Oznacza to że przysługuje każdemu graczowi, który zarejestruje się na ich serwis poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Po kolei proces ten wygląda następująco:

 • Podczas rejestracji bonusu bez depozytu podaj kod “PEWNE25, przy czym wielkość liter nie ma znaczenia.
 • W nagrodę Twoje konto bonusowe zostanie zasilone darmowym zakładem.
 • Promocja łączy się z innymi elementami pakietu powitalnego.
 • Wykorzystaj freebet na kuponie SOLO lub AKO.

PZBuk freebet

PZBuk bonus bez depozytu 50 PLN

PZBuk czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to operator zakładów sportowych przez Internet, który posiada w swoim asortymencie ciekawe promocje. W PZBuk promocje na zakłady bez depozytu nie podlegają warunkom obrotu, co jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Freebet uzyskasz tutaj poprzez wymianę punktów lojalnościowych. Zobacz, jakie są warunki tej promocji:

 • Załóż konto z naszym kodem promocyjnym, żeby odblokować bonus powitalny.
 • Punkty lojalnościowe wymień w sklepie PZBuk na darmowy zakład bez depozytu.
 • Bonusy bukmacherskie bez obrotu nie wymagają wielokrotnych zagrań za ogromne stawki.
 • PZBuk freebet przeznaczysz na kupon SOLO lub AKO.
 • Wygrane możesz od razu wypłacić na konto główne.

Superbet freebet

Superbet bonus bez depozytu 20 PLN za pobranie aplikacji

W ofercie bukmachera Superbet czeka na Ciebie freebet 20 PLN za pobranie aplikacji. Jest to specjalny bonus, który zachęca graczy do przejścia na mobilne obstawianie zakładów. Dzięki darmowemu zakładowi, bukmacher chce rozwijać swoją działalność mobilną, co udaje mu się z dużym powodzeniem. Darmowe środki otrzymasz w następujący sposób:

 • Załóż nowe konto w Superbet, jeśli jeszcze go nie masz.
 • Pobierz aplikację iOS z App Store lub Android bezpośrednio ze strony bukmachera.
 • Zaloguj się w aplikacji, żeby odebrać bonus freebet.
 • Promocja działa tylko w ciągu 7 dni od daty pierwszego depozytu.
 • Wymagany jest jednokrotny obrót z kursem 1,80 w ciągu 10 dni.

forBET freebet

Forbet bonus bez depozytu 20 PLN

Tutaj uzyskasz atrakcyjne 20 PLN z okazji urodzin. Dwie dyszki piechotą nie chodzą, więc warto spełnić wymagania bukmachera, żeby odebrać darmowe środki na dalszą grę.

Warunki tej akcji promocyjnej są bardzo przejrzyste, a mianowicie:

 • Obróć minimum 100 PLN na przestrzeni 3 miesięcy przed urodzinami.
 • W dzień urodzin zaloguj się na swoje konto, żeby odebrać 20 PLN bonusu bez depozytu.
 • Warunki obrotu: dwukrotny obrót na kuponach z kursem 2,00.
 • Minimalny kurs pojedynczy na kuponach AKO to 1,20.
 • Czas na obrót wynosi 14 dni.

Betcris freebet

Betcris bonus bez depozytu 20 PLN

Zakłady bukmacherskie Betcris to miejsce, gdzie bonusy bukmacherskie bez depozytu często pojawiają się w ofercie. Może to być również freebet dla stałych klientów. Nas jednak najbardziej interesuje darmowy zakład o wartości 50 PLN, jaki otrzymać możesz tuż po rejestracji nowego konta. Zobacz, w jaki sposób odebrać go krok po kroku:

 • Zarejestruj nowe konto Betcris z naszym kodem bonusowym.
 • Zaznacz zgody marketingowe, bo w przeciwnym wypadku promocja przepadnie.
 • Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za minimum 50 PLN przy kursie 1,80.
 • Otrzymasz darmowy bonus bez depozytu o wartości 50 PLN (niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu).
 • Kurs minimalny dla zdarzeń obstawionych za freebet to 1,30.

Bonusy bez depozytu – co i jak

Bonusy bukmacherskie bez depozytu, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają nam na obstawienie kuponu bez inwestowania własnej gotówki. Najczęściej występują one w formie tak zwanych freebetów, czyli darmowych zakładów. Warto jednak wspomnieć, że freebety nie są dostępne jako zwykła metoda obstawiania. Pojawiają się one najczęściej w formie nagrody lojalnościowej, albo też jako bonus powitalny na start.

Bonusy bez depozytu – zobacz nasz filmik

Jeżeli z jakichś powodów nie masz teraz czasu na lekturę naszego artykułu, mamy dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy krótkie wideo, w którym podsumowujemy wszystko to, co najważniejsze w kontekście bonusów bez depozytu. Zobacz wideo już teraz, a znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Freebet za rejestrację jako bonusy bez depozytu

Pierwsze na co powinniśmy zwrócić uwagę to zasady promocji, które są różne dla każdej ze stron. Weźmy dla przykładu STS i jego freebet 25 PLN. Aby uzyskać bonus u tego bukmachera, wymagane jest podanie kodu promocyjnego przy rejestracji nowego konta. Jest to więc rodzaj bonusu powitalnego.

Nie u każdego bukmachera działa to tak jak w tym przypadku. Darmowy zakład bez depozytu może również występować w tymczasowej promocji lub jako dodatek lojalnościowy. Szczegółowe przejrzenie zasad promocji jest więc ważnym, jak nie najważniejszym krokiem w wyborze najkorzystniejszego bonusu bez konieczności depozytu.

Czy freebet i zakład bez ryzyka to te same bonusy bez depozytu?

Darmowy zakład freebet to środki wirtualne, jakie przeznaczyć można w roli stawki na kuponie. Natomiast równie popularny zakład bez ryzyka, czyli cashback, to forma ubezpieczenie kuponu na wypadek przegranej. Dzięki niemu uzyskać można zwrot stawki pomniejszonej o podatek bukmacherski.

Jak odebrać freebet bez wpłaty?

Niezależnie od formy darmowego zakładu, jego odebranie może wynikać ze skomplikowanych zapisów regulaminu promocji. Warto zauważyć, że bonusy bukmacherskie bez depozytu nie powinny być powiązane z koniecznością wpłaty na konto depozytowe. Oznacza to, że darmowy bonus bez depozytu freebet odebrać można w następujący sposób:

 1. Sprawdź, czy promocja freebet dostępna jest u konkretnego bukmachera.
 2. Zapoznaj się ze szczegółami regulaminu promocyjnego.
 3. Postępuj zgodnie z wymaganiami bukmachera, aby odebrać bonus bez depozytu.
 4. Zagraj za freebet według ustalonych przez buka reguł.

Wspomniany wcześniej STS daje darmowy freebet od razu po rejestracji. Za uzyskane w ten sposób 25 PLN możesz obstawić dowolny kupon z oferty sportowej – może to być kupon SOLO lub AKO.

Dowolny freebet w Polsce nie jest jednak pozbawiony ograniczeń, które w większym lub mniejszym stopniu utrudniają graczom wygranie większych funduszy kosztem bukmachera. Omówmy więc poszczególne z nich.

Na co zwracać uwagę, gdy wybierasz bonusy bez depozytu

Jak już wspomnieliśmy wyżej, żaden bukmacher nie pozwoli swoim graczom na wygrywanie pieniędzy z freebetu bez spełnienia warunków obrotu. W związku z tym, każdy z internetowych typerów do swojego programu bonusowego wprowadził pewne restrykcje.

W zależności od strony na której gramy, utrudnienia mogą być bardziej lub mniej surowe.

1. Bonusy bukmacherskie bez depozytu – zasady promocji

Zasady promocji, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie bez depozytu, mogą różnić się w zależności od bukmachera. Jedni oferują go na start, a inni dopiero po spełnieniu określonych wymagań.

Przykładowo, freebet pojawia się w ofercie bukmachera Superbet, ale odebrać go można dopiero po zainstalowaniu aplikacji mobilnej. To również częsta zagrywka bukmacherów, którzy chcą zachęcić graczy do swoich aplikacji przy pomocy darmowych środków. W przypadku Superbet, do odebrania jest maksymalnie 20 PLN w formie bonusu bukmacherskiego bez depozytu.

Trzeba pamiętać, że bonusy bukmacherskie bez depozytu to intratna oferta wśród najlepszych bukmacherów w Polsce. Nie każdy jednak decyduje się dać coś swoim klientom „za darmo”. Nawet jeżeli freebet pojawia się wśród bonusów u danego bukmachera, nie zawsze jego zagranie jest łatwe i przyjemne.

2. Obrót środkami za bonusy bukmacherskie bez depozytu

Jest to kwestia o tyle ważna, że każdy każdy szanujący się gracz powinien wziąć ją pod uwagę podczas szukania najlepszej dla siebie oferty. Zasada działania jest bardzo prosta: im większy wymagany obrót bonusowymi środkami, tym mniejsze nasze szanse na wygraną. Dlatego przed odebraniem freebetu lepiej jest się zapoznać z wymaganym obrotem, gdyż na niektórych stronach informacja ta jest mniej lub bardziej ukryta pod stertą innych mniej przydatnych wiadomości.

3. Minimalny kurs

Kolejne obostrzenie, które trzeba mieć na uwadzę to minimalny kurs na kupon bonusowy. Jak wiadomo, łatwiej jest obrócić zakładem o kursie 1.60 niż takmi o kursie 3.00. Fakt ten znają także bukmacherzy, którzy niekiedy zawyżają kurs minimalny na niekorzyść gracza.

4. Możliwość obrotu bonusem na kuponach akumulowanych

Jest to ostatnia z ważnych zasad obowiązujących kupony bez depozytu. W zależności od napotkanego przez nas bukmachera, będziemy mogli dodać nasz bonus bez depozytu do kuponu akumulowanego.

5. Podsumowanie

Na koniec warto przypomnieć, że bonusy bukmacherskie bez depozytu to swoisty chwyt marketingowy, mający na celu przyciągnięcie większej rzeszy klientów na stronę bukmachera. Z uwagi na popularność freebetów oraz na działanie konkurencji, oferty bonusów zmieniają się bardzo często, na szczęście zwykle na korzyść gracza. Należy jednak uważać oraz zawsze do końca czytać warunki promocji by nie doszło do zmarnowania naszego darmowego kuponu.

Bonusy bez depozytu – na czym polega obrót?

Obrót bonusem bukmacherskim bez depozytu to nic innego, jak konieczność przeznaczenia określonej N-krotności wartości bonusu na kuponach.

Gra środkami bonusowymi oprócz wcześniejszych obostrzeń, jest także ograniczona czasem. Dzieje się tak, ze względu na różnorodność promocji oraz na to, że większość z nich trwa tylko przez określony termin (na przykład 1 miesiąc). Dodatkowo dochodzi brak kompatybilności niektórych promocji oraz zagrożenie gromadzenia dużych sum pieniędzy przez gracza, kosztem bukmachera.

Z tych powodów, większość polskich typerów nakłada na środki bonusowe termin ich obrócenia. Na ogół jest to 7 dni, w przeciągu których musimy obrócić bonusem wymaganą ilość razy oraz utrzymać minimalny kurs kuponów.

Po spełnieniu warunków obrotu bonusem można wypłacić środki promocyjne na konto depozytowe i grać dalej, albo zlecić ich wypłatę na rachunek bankowy.

Podsumowanie – czy warto sięgać po bonusy bez depozytu?

Oferta na bonusy bukmacherskie bez depozytu często się zmienia, ponieważ bukmacherzy w Polsce chcą za wszelką cenę przekonać do siebie nowych klientów. W związku z tym, można się spotkać z freebetami za rejestrację, na urodziny czy też za wymianę punktów lojalnościowych. Ogólnie rzecz biorąc, warto korzystać z tej formy promocji, ponieważ daje ona darmowe środki na dalszą grę. Sugerujemy jednak zapoznać się wcześniej z warunkami obrotu, aby promocje bukmacherskie bez depozytu były łatwiejsze w odblokowaniu.

FAQ

Obecnie na 19 legalnych bukmacherów internetowych, 9 posiada bonus bez depozytu w swojej ofercie.

Oczywiście! Gracz nie musi wiązać swojej rozgrywki tylko z jednym bukmacherem.

Obrót bonusu bukmacherskiego to postawienie otrzymanego bonusu konkretną ilość razy na typy z określonymi przez bukmachera kursami minimalnymi.

Tak, u bukmachera bez podatku można stawiać zakłady z bonusem bez depozytu. Warunkiem są minimum 3 zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym 1.3, wtedy mnożnik zamiast 0.88 automatycznie ustawiany jest na 1.