3.2
 • Freebet 40 PLN
 • Tygodniówka+
 • RaiseBet
 • Happy Hours
 • Znajoma Kasa
Android
IOS
Mobile
3.2

Betters kod promocyjny - 04.10.2023

Sprawdź, co daje aktualnie dostępny w Betters kod promocyjny. Pokażemy Ci, jak odebrać promocje powitalne krok po kroku, a także na czym polega obrót bonusami u tego bukmachera. Zagraj już teraz!

Skopiuj kod

Nowy cashback powitalny

Zamiast 300 PLN aż 1000 PLN, zamiast ubezpieczenia jednego kuponu, zakład bez ryzyka dotyczy aż 10 kuponów! Cashbacki do odbioru w formie freebetów, które można przeznaczyć na dalsze obstawianie kuponów bukmacherskich. Sprawdź szczegóły promocji już teraz!

Waldek Hentschke
Waldek Hentschke
Autor
26.04.2023
Bonus zmieniony

Wartość bonusu wzrosła z 300 na 1000 PLN

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Kod promocyjny BETTERS 2022

Podczas rejestracji konta, koniecznie należy pamiętać, że Betters kod promocyjny to PROBUKMACHER. Z jego pomocą nasz start będzie łatwiejszy, ponieważ uzyskamy dostęp do maksymalnych bonusów. Na co możemy liczyć?

 • Cashback 1000 PLN w formie freebetów za 10 przegranych kuponów
 1. Betters cashback 1000 PLN + freebet 20 PLN na start
  Ważne do 30 czerwca, 2023

  Skopiuj kod

Betters bukmacher działa na polskim rynku od ponad roku, ale już może pochwalić się ciekawą ofertą promocyjną zarówno dla nowych graczy, jak i stałych bywalców. Wszystkie promocje wspierają różne warianty gry, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Freebet startowy za Betters kod promocyjny

Betters freebet na start

Na rozgrzewkę otrzymujemy od Betters Freebet. Dla osób rozpoczynających przygodę w świecie legalnych zakładów, spieszymy wyjaśnić, że Freebet można rozumieć dosłownie i  jest to po prostu darmowy zakład. W tym przypadku, bukmacher zapewnia nam do dyspozycji 20 PLN.

Jak odebrać bonus?

Proces przyznawania środków z tej promocji jest tak prosty, że otrzyma go wiele osób, które nawet nie będą miały pojęcia o jego istnieniu! W takim razie, co należy zrobić?

 • Rejestrujemy konto gracza na oficjalnej stronie bukmachera
 • Wpłacamy dowolny depozyt
 • System automatycznie aktywuje promocję bez naszego udziału
 • Freebet 20 PLN został przypisany do naszego konta

To wszystko! W ustawieniach naszego konta możemy otworzyć zakładkę „bonusy” i znajdziemy tam potwierdzenie przyznania środków na darmowy zakład!

Dodatkowe warunki

Musimy mieć jednak świadomość, że do skutecznego wykorzystania przyznanych środków, należy spełnić parę, na szczęście mało wymagających warunków:

 • Przede wszystkim, bonus freebet wymaga od gracza weryfikacji konta, a także wyrażenia zgód marketingowych.
 • Freebet jest ważny przez 72 godziny! Czas jest liczony od momentu przyznania bonusu.
 • Środki są dostępne na dowolny zakład z jednym lub więcej zdarzeń, pod warunkiem, że kurs pojedynczy wyniesie co najmniej 1.14. Dotyczy oferty przedmeczowej oraz na żywo.
 • Po spełnieniu warunków freebetu na start można przejść do kolejnych bonusów Betters.

Jak widać warunki są dość proste, co nie zmienia faktu, że trzeba je znać, ponieważ przez nieuwagę łatwo można się pożegnać z darmowym zakładem.

Betters kod promocyjny i rejestracja

Betters bonus powitalny wykorzystamy w pełni, wykorzystując kod „PROBUKMACHER” podczas rejestracji. Jak to zrobić?

 • Na oficjalnej stronie Betters klikamy „zarejestruj”.
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 1 wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycis w prawym górnym rogu
 • W pierwszym oknie do uzupełnienia danych, wpisujemy „PROBUKMACHER” w polu przeznaczonym na kod promocyjnym, dokładnie jak na załączonym screenie:
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 2 usupełnij dane kontaktowe, podaj hasło w formularzu rejestracyjnym oraz wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER
 • Kontynuujemy rejestrację zgodnie z wytycznymi. Czekają nas tylko dwa dodatkowe kroki. Jeden z danymi osobowymi i jeden w którym ustawimy nasze limity gry. Całość zajmie około minutę.
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 3 podaj dane osobowe oraz żródło dochodów
 • Nasze konto tymczasowe jest utworzone i możemy korzystać z bonusów! Jeśli będziemy chcieli wypłacić środki, będziemy musieli dokonać pełnej rejestracji. W tym celu, należy zweryfikować tożsamość, poprzez załączenie stosownego dokumentu w ustawieniach konta.
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 4 ustaw limity gry i zakończ rejestrację

Cashback 1000 PLN

Betters cashback 1000 PLN

Cashback to pożądana przez wielu graczy promocja. Interpretacje bukmacherów mogą się różnić, ale co do zasady, mechanizm sprowadza się do zwrotu środków z pierwszego przegranego zakładu. Betters postanowił jednak trochę pozmieniać, przygotowując cashback za serię 10 przegranych kuponów! W rezultacie, przegrani mogą liczyć na zwrot do 1000 PLN, a ubezpieczenie dotyczy aż 10 kolejnych zagrań na koncie!

Jak odebrać bonus?

Odbiór jest bardzo prosty, ale żeby zmaksymalizować dostępne profity, warto rozumieć mechanizm działania. Przedstawiamy najważniejsze informacje, jak krok po kroku odblokować bonus:

 • Załóż konto w systemie Betters, a następnie przejdź do weryfikacji swoich danych.
 • Zgarnij cashback w postaci freebetu 100% do 100 PLN od stawki pierwszego przegranego kuponu. Minimalna stawka 5 PLN.
 • Odbierz cashback w postaci freebetu 50% do 300 PLN od sumy stawek drugiego, trzeciego i czwartego przegranego kuponu.
 • Łap jeszcze cashback w postaci freebetu 50% do 600 PLN od sumy stawek piątego, szóstego, siódmego, ósmego, dziewiątego i dziesiątego przegranego kuponu.

Dodatkowe warunki

Podobnie jak w przypadku omawianego wcześniej darmowego zakładu, promocja działa na określonych warunkach, które należy znać, Oto one:

 • Zakłady na kupony muszą być zawarte z konta depozytowego.
 • Otrzymane freebety Betters za pierwszy i drugi cashabck należy przeznaczyć na kupony SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1,14. Maksymalne wygrane wynoszą 2000 PLN.
 • Betters freebet za trzeci cashback podlega warunkom 5-krotnego obrotu na kuponach AKO z kursami pojedynczymi min. 1.40. Maksymalne wygrane wynoszą 4-krotność wartości bonusu.
 • Na wykonanie obrotu gracz ma 14 dni.

Betters bonus od depozytu

Pakiet powitalny bonusów u bukmachera Betters może robić wrażenie. Gdy jednak przyjrzeć mu się z bliska, wprawne oko wychwyci brak bonusu od depozytu na start. Niestety, ale aktualny zestaw startowy nie zawiera żadnego bonusu zapewniającego dodatkowe środki od wpłaty. Tego typu bonus znaleźć można jednak w ofertach wielu innych bukmacherów, w tym również Superbet. Bukmacher w swoim bogatym pakiecie dla nowych graczy dorzuca dodatkowe 200 PLN za wpłatę depozytu. Sprawdź bonus już teraz!

Pozostałe promocje w Betters

Betters promocje to naturalnie nie tylko oferta dla nowych graczy. O stałych bywalcach również pomyślano i regularna oferta to obszar kilku ciekawych propozycji z których doświadczeni gracze na pewno zrobią użytek. Przyglądamy się z bliska poszczególnym promocjom.

Tygodniówka +

Promocja bukmachera Betters Tygodniowka+ dla stałych graczy - graj regularnie i odbierz nagrodę do 350 pln

To propozycja dla regularnie grających na przestrzeni całego tygodnia. Liczą się zakłady kombi o stawce 20 PLN z kursem min 2.0. W zależności o tego przez ile dni w ciągu tygodnia graliśmy, otrzymamy bonus! 10 PLN za 5 dni, 20 PLN za 6 dni i 35 PLN za 7 dni! Co więcej, jeśli załapiemy się na bonus w każdym tygodniu miesiąca, otrzymamy dodatkowy o równowartości sumy wcześniej uzyskanych.

Warunki przeniesienia na konto depozytowe to trzykrotny obrót na warunkach: kombi z kursem minimum 2.0 w ciągu 14 dni.

RaiseBet

Promocja bukmachera Betters Raise Bet - zwiększ swoją wygraną o 100%

To klasyczny booster dla ekspertów od dłuższych kuponów. Im więcej zdarzeń, tym większa wygrana. Próg początkowy to pięć pozycji i podbicie wygranej o 5%. Górna granica do dziewięć zdarzeń, ale wygrana wzrasta aż o 20%.

Happy Hours

Promocja bukmachera Betters Happy Hours

To ukłon w kierunku regularnie grających z włączoną subskrypcją sms. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pod pojęciem subskrypcji nie kryje się żadna opłata za przychodzące wiadomości, a jedynie zgoda na ich otrzymywanie. Sama promocja polega na organizowaniu regularnych (przynajmniej raz w tygodniu) akcji w których będzie można wygrać Freebety lub środki bonusowe. Wybrani gracze będą informowani o szczegółach za pomocą wiadomości sms.

Serwujemy emocje

Promocja bukmachera Betters Serwujemy Emocje w każdy wtorek

Coś dla entuzjastów tenisa ziemnego. W każdy wtorek, jeśli postawimy zakład z tej dyscypliny na warunkach: kombi o stawce minimum 50 PLN i łącznym kursie co najmniej 2.5, możemy liczyć na Freebeta o wartości 20 PLN. Turnieje tenisowe w zdecydowanej większości przypadków zaczynają się z początkiem tygodnia, dlatego wtorki będą obfitowały w wiele różnych zdarzeń z których gracze obeznani z dyscypliną powinny zrobić dobry użytek!

eWeekend

Promocja bukmachera Betters eWeekend - postaw na esport i odbierz bonus 30 PLN

Oferta esportowa wygląda w Betters bardzo dobrze. Jeśli lubimy obstawiać CSa, LoLa lub inne dostępne gry, jesteśmy w dobrym miejscu. Jeśli w trakcie weekendu postawimy cztery zakłady kombi z minimalnym kursem 1.25 na pojedynczym zdarzeniu i stawce 25 PLN, otrzymamy darmowe doładowanie salda bonusowego w wysokości 30 PLN! Trzykrotny obrót kombi z kursem 2.0 musimy wykonać w ciągu 4 dni!

Znajoma kasa

Bonus dla znajomych w Betters

Jeśli mamy znajomych, którzy podobnie jak my, są entuzjastami obstawiania meczów, możemy nieźle skorzystać na programie rekomendacji! Kiedy suma depozytów i obrotu osiągnie 30 PLN netto, wówczas w zakładce „bonusy” zostanie udostępniony link rejestracyjny, który będziemy mogli wysłać innym.

Łącznie można zaprosić aż 10 znajomych i zgarnąć za to 10 freebetów o wartości 15 PLN każdy. Znajomi muszą jednak wpłacić minimum 2 PLN na konto i zagrać za przynajmniej 2 PLN netto. Wówczas oni także otrzymają bonus Betters freebet. Czas na wykorzystanie bonusu na kuponach z kursem min. 1,14 wynosi 7 dni.

Freebet 50/50

Betters freebet 50 PLN dla stałych graczy

Betters Freebet bez depozytu jest dostępny, pod warunkiem, że dopisze nam trochę szczęścia. Jeśli nasze konto będzie 50. Kolejnym zarejestrowanym w serwisie, otrzymamy do dyspozycji darmowy zakład o wartości 50 PLN. W tym przypadku mamy aż 30 dni na wykorzystanie!

Metody wpłaty i wypłaty

Metody płatności u nowego legalnego bukmachera Betters - jak możesz wpłacić depozyt

Współczesne narzędzia płatności internetowych są dość powszechne i większości przypadków będą wyglądały podobnie. Betters postawił na Przelewy24, który jest jednym z liderów rynku operatorów. Wpłaty, których minimalna wartość to 1 PLN, zostaną zaksięgowane natychmiastowo za pomocą następujących metod:

 • P24NOW
 • Przelewy online z ponad 20 banków
 • BLIK
 • Karty płatnicze
 • Google Pay
 • Apple Pay

Z jednej strony brakuje usług innych pośredników, jak chociażby PayPal, ale z drugiej, statystycznie zdecydowana większość i tak korzysta z przelewów, kart lub szybkiego BLIKa.

Reaiizacja szybkich wypłat - wszystkie sposoby na wypłate wygranej z konta Betters

Lepiej na tle konkurencji prezentują się wypłaty, które również zostaną zaksięgowane bez zwłoki. To już nie jest standard na rynku i warto docenić taką funkcję.

Jak dokonać pierwszego depozytu i wykorzystać w Betters kod promocyjny?

Depozyt złożymy w prosty sposób. W końcu to w interesie bukmachera, żebyśmy mogli bez problemów zasilić konto gracza, więc wszystko jest bardzo transparentne. Co należy zrobić:

 • Po zalogowaniu, w prawym górnym rogu klikamy „Wpłata”
Jak wpłacić depozyt u bukmachera Betters - wejdź na strone główną, zaloguj się i kliknij przycisk w prawym górnym rogu
 • Wybieramy Przelewy24 i ustalamy kwotę 
Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 5 wpłać swój pierwszy depozyt i obstawiaj mecze
 • Wybieramy konkretną metodę płatności i postępujemy zgodnie z wytycznymi
Jak wpłacić depozyt u bukmachera Betters - wybierz metodę płatności
 • Środki są księgowane w czasie rzeczywistym

Betters kod promocyjny a aplikacja mobilna

U bukmachera Betters aplikacja mobilna działa od niedawna i jest ona dostępna do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Obie wersje apki bukmachera pozwalają na wygodną i szybką rejestrację, jak również skorzystanie ze wszystkich dostępnych bonusów. Pamiętaj, żeby podać w Betters kod promocyjny, a otrzymasz w nagrodę pełen pakiet powitalny na start.

Sprawdź kody promocyjne Probukmacher!

Betters kod promocyjny – podsumowanie

Betters nie można jeszcze nazwać weteranem na polskim rynku zakładów bukmacherskich, ale oferta promocyjna jest bardzo szeroka i zróżnicowana, a przy odrobinie szczęścia, możemy nawet zgarnąć Betters bonus bez depozytu. Niezależnie od stylu gry oraz indywidualnych preferencji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

Kod promocyjny Betters dodatkowo pozwoli nam zmaksymalizować dostępne bonusy. Co więcej, należy się spodziewać, że oferta będzie sukcesywnie rozwijana, dlatego warto śledzić aktualne konkursy.

PromocjaMaksymalna wartość
Freebet startowy40 PLN
Cashback 300 PLN300 PLN
Tygodniówka +280 PLN
RaiseBet+ 20% wygranej
Happy HoursW zależności od promocji
Serwujemy emocje20 PLN
eWeekend30 PLN
Znajoma kasa350 PLN
Freebet 50/5050 PLN

FAQ

Podczas rejestracji w odpowiednim polu należy wpisać „PROBUKMACHER”.

Nowi gracze mogę liczyć na Freebet 20 PLN, Cashback za 10 kuponów do 1000 PLN, a przy odrobinie szczęścia, kolejny Freebet 50 PLN.

W pierwszym kroku rejestracji w polu „kod promocyjny”.

Dodaj komentarz

1

 • Bartłomiej  
  Bartłomiej  

  Czekam, aż będzie w Betters kod promocyjny dla nowych graczy, wtedy zakładam konto i testujemy