3.2
Android
IOS
Mobile

Betters kod promocyjny - 01.07.2022

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu
Zagraj teraz

Bonusy bukmacherskie to podstawowy element oferty u każdego organizatora legalnych zakładów. Konkurencja jest spora i dobra oferta już nie zawsze wystarcza, żeby zachęcić nowych graczy. Jakie bonusy proponuje Betters? I przede wszystkim, jakie są warunki ich odbioru? Sprawdzamy!

700 PLN
Bonus
Betters cashback 700 PLN na start
Ważne do 30/06/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

Jaki jest kod promocyjny?

Kod promocyjny BETTERS 2022

Podczas rejestracji konta, koniecznie należy pamiętać, że Betters kod promocyjny to PROBUKMACHER. Z jego pomocą nasz start będzie łatwiejszy, ponieważ uzyskamy dostęp do maksymalnych bonusów. Na co możemy liczyć?

 • Freebet na start 20 PLN
 • Cashback 700 PLN na start
 • Szansa na Freebet 50 PLN
 • Dostęp do regularnej oferty oraz bonusów okolicznościowych

Betters bukmacher działa na polskim rynku od ponad roku, ale już może pochwalić się ciekawą ofertą promocyjną zarówno dla nowych graczy, jak i stałych bywalców. Wszystkie promocje wspierają różne warianty gry, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Freebet startowy

Promocja bukmachera Betters na start Freebet 20 PLN dla nowych graczy z kodem promocyjnem

Na rozgrzewkę otrzymujemy Betters Freebet. Dla osób rozpoczynających przygodę w świecie legalnych zakładów, spieszymy wyjaśnić, że Freebet można rozumieć dosłownie i  jest to po prostu darmowy zakład. W tym przypadku, bukmacher zapewnia nam do dyspozycji 20 PLN.

Jak odebrać bonus?

Proces przyznawania środków z tej promocji jest tak prosty, że otrzyma go wiele osób, które nawet nie będą miały pojęcia o jego istnieniu! W takim razie, co należy zrobić?

 • Rejestrujemy konto gracza na oficjalnej stronie bukmachera
 • Stawiamy pierwszy zakład za co najmniej 20 PLN
 • System automatycznie aktywuje promocję bez naszego udziału
 • Freebet 20 PLN został przypisany do naszego konta

To wszystko! W ustawieniach naszego konta możemy otworzyć zakładkę „bonusy” i znajdziemy tam potwierdzenie przyznania środków na darmowy zakład!

Promocja bukmachera Betters na start Freebet 20 PLN dla nowych graczy z kodem promocyjnem - warunki promocji i jak zdobyć bonus

Dodatkowe warunki

Musimy mieć jednak świadomość, że do skutecznego wykorzystania przyznanych środków, należy spełnić parę, na szczęście mało wymagających warunków:

 • Freebet jest ważny przez 72 godziny! Czas jest liczony od momentu przyznania, a więc od chwili zawarcia pierwszego zakładu za minimum 20 PLN!
 • Środki są dostępne na dowolny zakład z jednym lub więcej zdarzeń, pod warunkiem, że kurs całkowity wyniesie co najmniej 1.8. Dotyczy oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Jak widać warunki są dość proste, co nie zmienia faktu, że trzeba je znać, ponieważ przez nieuwagę łatwo można się pożegnać z darmowym zakładem.

Rejestracja z kodem promocyjnym

Betters bonus powitalny wykorzystamy w pełni, wykorzystując kod „PROBUKMACHER” podczas rejestracji. Jak to zrobić?

 • Na oficjalnej stronie Betters klikamy „zarejestruj”.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 1 wejdź na stronę bukmachera i kliknij przycis w prawym górnym rogu

 • W pierwszym oknie do uzupełnienia danych, wpisujemy „PROBUKMACHER” w polu przeznaczonym na kod promocyjnym, dokładnie jak na załączonym screenie:

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 2 usupełnij dane kontaktowe, podaj hasło w formularzu rejestracyjnym oraz wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER

 • Kontynuujemy rejestrację zgodnie z wytycznymi. Czekają nas tylko dwa dodatkowe kroki. Jeden z danymi osobowymi i jeden w którym ustawimy nasze limity gry. Całość zajmie około minutę.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 3 podaj dane osobowe oraz żródło dochodów

 • Nasze konto tymczasowe jest utworzone i możemy korzystać z bonusów! Jeśli będziemy chcieli wypłacić środki, będziemy musieli dokonać pełnej rejestracji. W tym celu, należy zweryfikować tożsamość, poprzez załączenie stosownego dokumentu w ustawieniach konta.

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 4 ustaw limity gry i zakończ rejestrację

Cashback 700 PLN

Promocja bukmachera Betters na start cashback do 700 PLN dla nowych graczy z kodem promocyjnem

Cashback to pożądana przez wielu graczy promocja. Interpretacje bukmacherów mogą się różnić, ale co do zasady, mechanizm sprowadza się do zwrotu środków z przegranego zakładu. Betters postanowił jednak trochę pozmieniać i nie tylko oddaje pieniądze z porażki, ale również nagradza zwycięzców! W rezultacie, przegrani mogą liczyć na zwrot do 700 PLN, a zwycięzcy na połowę stawki netto do 350 PLN w postaci środków bonusowych!

Jak odebrać bonus?

Odbiór jest bardzo prosty, ale żeby zmaksymalizować dostępne profity, warto rozumieć mechanizm działania. Przedstawiamy najważniejsze punkty uwagi:

 • Pierwszy zakład za co najmniej 20 PLN (singiel lub kombi) uruchamia promocję FREEBET STARTOWY
 • Drugi zakład za co najmniej 30 PLN (singiel lub kombi) uruchamia promocję Cashback
 • Dla przegranego zakładu otrzymamy zwrot 100% stawki netto, maksymalnie 700 PLN
 • Wygrany zakład zapewni 50% kwoty stawki netto, maksymalnie 350 PLN

Promocja bukmachera Betters na start cashback do 700 PLN dla nowych graczy z kodem promocyjnem - warunki promocji i jak zdobyć bonus

Dodatkowe warunki

Podobnie jak w przypadku omawianego wcześniej darmowego zakładu, promocja działa na określonych warunkach, które należy znać, Oto one:

 • Promocja w przedstawionej formie obowiązuje do 30.06.2022
 • Zakład musi być zawarty z konta depozytowego
 • Przyznanie środków za wygraną dotyczy zakładów kombi (co najmniej 3 zdarzenia) z minimalnym kursem całkowitym 2.5
 • Środki bonusowe musimy obrócić dwukrotnie na zadach: kombi (co najmniej 3 pozycje) z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.4
 • Bonusy musimy zaakceptować do 14.07. 2022 i wykorzystać w ciągu 14 dni

Pozostałe promocje w Betters

Betters promocje to naturalnie nie tylko oferta dla nowych graczy. O stałych bywalcach również pomyślano i regularna oferta to obszar kilku ciekawych propozycji z których doświadczeni gracze na pewno zrobią użytek. Przyglądamy się z bliska poszczególnym promocjom.

Tygodniówka +

Promocja bukmachera Betters Tygodniowka+ dla stałych graczy - graj regularnie i odbierz nagrodę do 350 pln

To propozycja dla regularnie grających na przestrzeni całego tygodnia. Liczą się zakłady kombi o stawce 20 PLN z kursem min 2.0. W zależności o tego przez ile dni w ciągu tygodnia graliśmy, otrzymamy bonus! 10 PLN za 5 dni, 20 PLN za 6 dni i 35 PLN za 7 dni! Co więcej, jeśli załapiemy się na bonus w każdym tygodniu miesiąca, otrzymamy dodatkowy o równowartości sumy wcześniej uzyskanych.

Warunki przeniesienia na konto depozytowe to trzykrotny obrót na warunkach: kombi z kursem minimum 2.0 w ciągu 14 dni.

RaiseBet

Promocja bukmachera Betters Raise Bet - zwiększ swoją wygraną o 100%

To klasyczny booster dla ekspertów od dłuższych kuponów. Im więcej zdarzeń, tym większa wygrana. Próg początkowy to pięć pozycji i podbicie wygranej o 5%. Górna granica do dziewięć zdarzeń, ale wygrana wzrasta aż o 20%.

Happy Hours

Promocja bukmachera Betters Happy Hours

To ukłon w kierunku regularnie grających z włączoną subskrypcją sms. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pod pojęciem subskrypcji nie kryje się żadna opłata za przychodzące wiadomości, a jedynie zgoda na ich otrzymywanie. Sama promocja polega na organizowaniu regularnych (przynajmniej raz w tygodniu) akcji w których będzie można wygrać Freebety lub środki bonusowe. Wybrani gracze będą informowani o szczegółach za pomocą wiadomości sms.

Serwujemy emocje

Promocja bukmachera Betters Serwujemy Emocje w każdy wtorek

Coś dla entuzjastów tenisa ziemnego. W każdy wtorek, jeśli postawimy zakład z tej dyscypliny na warunkach: kombi o stawce minimum 50 PLN i łącznym kursie co najmniej 2.5, możemy liczyć na Freebeta o wartości 20 PLN. Turnieje tenisowe w zdecydowanej większości przypadków zaczynają się z początkiem tygodnia, dlatego wtorki będą obfitowały w wiele różnych zdarzeń z których gracze obeznani z dyscypliną powinny zrobić dobry użytek!

eWeekend

Promocja bukmachera Betters eWeekend - postaw na esport i odbierz bonus 30 PLN

Oferta esportowa wygląda w Betters bardzo dobrze. Jeśli lubimy obstawiać CSa, LoLa lub inne dostępne gry, jesteśmy w dobrym miejscu. Jeśli w trakcie weekendu postawimy cztery zakłady kombi z minimalnym kursem 1.25 na pojedynczym zdarzeniu i stawce 25 PLN, otrzymamy darmowe doładowanie salda bonusowego w wysokości 30 PLN! Trzykrotny obrót kombi z kursem 2.0 musimy wykonać w ciągu 4 dni!

Znajoma kasa

Promocja bukmachera Betters znajoma kasa - poleć kumpla i zgarnij do 350 PLN nagrody

Jeśli mamy znajomych, którzy podobnie jak my, są entuzjastami obstawiania meczów, możemy nieźle skorzystać na programie rekomendacji! Kiedy suma depozytów osiągnie 250 PLN w zakładce „bonusy” zostanie udostępniony link rejestracyjny, który będziemy mogli wysłać innym.

Jeśli polecona przez nas osoba dokona kompletnej rejestracji oraz depozytu i obrotu 50 PLN, obie strony otrzymają Freebety po 25 PLN! Można powtórzyć z dziesięcioma osobami, a później czeka kolejny Freebet 100 PLN.

Freebet 50/50

Promocja bukmachera Betters freebet 50 PLN

Betters Freebet bez depozytu jest dostępny, pod warunkiem, że dopisze nam trochę szczęścia. Jeśli nasze konto będzie 50. Kolejnym zarejestrowanym w serwisie, otrzymamy do dyspozycji darmowy zakład o wartości 50 PLN. W tym przypadku mamy aż 30 dni na wykorzystanie!

Metody wpłaty i wypłaty

Metody płatności u nowego legalnego bukmachera Betters - jak możesz wpłacić depozyt

Współczesne narzędzia płatności internetowych są dość powszechne i większości przypadków będą wyglądały podobnie. Betters postawił na Przelewy24, który jest jednym z liderów rynku operatorów. Wpłaty, których minimalna wartość to 1 PLN, zostaną zaksięgowane natychmiastowo za pomocą następujących metod:

 • P24NOW
 • Przelewy online z ponad 20 banków
 • BLIK
 • Karty płatnicze
 • Google Pay
 • Apple Pay

Z jednej strony brakuje usług innych pośredników, jak chociażby PayPal, ale z drugiej, statystycznie zdecydowana większość i tak korzysta z przelewów, kart lub szybkiego BLIKa.

Reaiizacja szybkich wypłat - wszystkie sposoby na wypłate wygranej z konta Betters

Lepiej na tle konkurencji prezentują się wypłaty, które również zostaną zaksięgowane bez zwłoki. To już nie jest standard na rynku i warto docenić taką funkcję.

Jak dokonać pierwszego depozytu?

Depozyt złożymy w prosty sposób. W końcu to w interesie bukmachera, żebyśmy mogli bez problemów zasilić konto gracza, więc wszystko jest bardzo transparentne. Co należy zrobić:

 • Po zalogowaniu, w prawym górnym rogu klikamy „Wpłata”

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Betters - wejdź na strone główną, zaloguj się i kliknij przycisk w prawym górnym rogu

 • Wybieramy Przelewy24 i ustalamy kwotę 

Rejestracja krok po kroku u legalnego bukmachera Betters - krok 5 wpłać swój pierwszy depozyt i obstawiaj mecze

 • Wybieramy konkretną metodę płatności i postępujemy zgodnie z wytycznymi

Jak wpłacić depozyt u bukmachera Betters - wybierz metodę płatności

 • Środki są księgowane w czasie rzeczywistym

Kod promocyjny Betters – podsumowanie

Betters nie można jeszcze nazwać weteranem na polskim rynku zakładów bukmacherskich, ale oferta promocyjna jest bardzo szeroka i zróżnicowana, a przy odrobinie szczęścia, możemy nawet zgarnąć Betters bonus bez depozytu. Niezależnie od stylu gry oraz indywidualnych preferencji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

Kod promocyjny Betters dodatkowo pozwoli nam zmaksymalizować dostępne bonusy. Co więcej, należy się spodziewać, że oferta będzie sukcesywnie rozwijana, dlatego warto śledzić aktualne konkursy.

PromocjaMaksymalna wartość
Freebet startowy20 PLN
Cashback 700 PLN700 PLN
Tygodniówka +280 PLN
RaiseBet+ 20% wygranej
Happy HoursW zależności od promocji
Serwujemy emocje20 PLN
eWeekend30 PLN
Znajoma kasa350 PLN
Freebet 50/5050 PLN

FAQ

Czy jest już dla Betters kod promocyjny?

Podczas rejestracji w odpowiednim polu należy wpisać „PROBUKMACHER”.

Jaki bonus na start dostanę w Betters?

Nowi gracze mogę liczyć na Freebet 20 PLN, Cashback 700 PLN, a przy odrobinie szczęścia, kolejny Freebet 50 PLN.

Gdzie wpisać kod Betters?

W pierwszym kroku rejestracji w polu „kod promocyjny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.