Betfan rejestracja - załóż nowe konto z kodem bonusowym bez wychodzenia z domu!

Jak dokonać rezerwacji krok po kroku u bukmachera Betfan - poradnik

Dowiedz się, jak założyć konto w Betfan - zarówno tymczasowe, jak również stałe. Pokażemy Ci, w jaki sposób przebiega w Betfan rejestracja krok po kroku. Poznasz największe zalety dołączenia do tego legalnego polskiego bukmachera oraz korzyści wynikające z użycia naszego kodu promocyjnego dla nowych graczy.

Jak wygląda w Betfan rejestracja konta?

Jak załozyc nowe konto u bukmachera Betfan?

U bukmachera Betfan rejestracja działa online, a wystarczy przejść na stronę bukmachera lub skorzystaćz jego aplikacji mobilnej. Znajdziemy go w sieci, wpisując adres betfan.pl. Tam wraz z rejestracją, skorzystamy z przysługujących nam bonusów na start. Konto tymczasowe założymy w niecałe 2 minuty. W tym celu koniecznie musimy mieć pod ręką telefon komórkowy, dzięki któremu odbierzemy kod weryfikacyjny. Pamiętaj, że czeka na Ciebie również Betfan bonus na start, jaki zgarniesz z naszym kodem promocyjnym.

Betfan rejestracja - załóż nowe konto z kodem bonusowym bez wychodzenia z domu!
 1. 300 PLN od pierwszego depozytu 200%
  Ważne do 31 października, 2023

  Skopiuj kod

Betfan rejestracja krok po kroku

Rejestracja w Betfan to błahostka. Wykonamy ją w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności założymy konto tymczasowe, mające pewne ograniczenia, a następnie dokonamy pełnej weryfikacji, dzięki której w pełni będziemy mogli korzystać z konta gracza. Żeby poprawnie założyć konto w Betfan, zapoznaj się z poniższym poradnikiem:

Krok #1

 1. Przejdźmy na stronę bukmachera Betfan. Wykorzystajmy nasz link lub wpiszmy adres witryny betfan.pl w przeglądarce internetowej.
 2. Będąc na witrynie buka, kliknijmy przycisk „Otwórz konto”, znajdujący się w prawym górnym rogu strony internetowej. Ta czynność przekieruje nas do formularza rejestracyjnego.
 3. Uzupełnijmy dane nowego konta (e-mail, hasło, numer telefonu).
 4. Zaznaczmy chęć wzięcia udziału w promocji powitalnej (odbierzesz w ten sposób bonus za rejestrację Betfan), zaznaczmy wszystkie zgody i zapoznajmy się z regulaminami.
Rejestracja Betfan krok 1. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie internetowej, zaznacz zgody i kliknij dalej

Krok #2

 1. Wprowadźmy własne, prawdziwe dane osobowe.
 2. W odpowiednią rubrykę wpiszmy kod promocyjny: „PROBUKMACHER”.
 3. Potwierdźmy rejestrację kodem SMS, otrzymanym na podany wcześniej numer telefonu.

W ten sposób, po upływie kilku minut, typujemy już wyniki wydarzeń sportowych na stronie buka, korzystamy z przysługujących nam bonusów powitalnych i innych promocji prowadzonych na stronie betfan.pl. Betfan kod bonusowy uprawnia do skorzystania z pełnego pakietu promocyjnego dla nowych graczy. Kiedy znajdziemy wolną chwilkę, dokonamy pełnej weryfikacji konta.

Rejestracja Betfan krok 2. Podaj dane osobiste, numer pesel oraz kod promocyjny PROBUKMACHER dla otrzymania bonusów

Krok #3

W późniejszym terminie nie zapomnijmy o dokończeniu weryfikacji konta. W tym celu niezbędne będzie przygotowanie dokumentu tożsamości i numeru własnego konta bankowego.

Weryfikacja jest ważna, ponieważ jest dowodem naszej pełnoletności oraz daje możliwość na dokonywanie wypłat z konta. Ponadto pozwala grać o większe stawki bez żadnych ograniczeń. Weryfikacji konta najczęściej dokonamy w kwadrans, lecz czas ten może przedłużyć się nawet do 48 godzin. Bukmacher Betfan zdaje sobie sprawę, jak ważne jest jej błyskawiczne wykonywanie i przykłada wszelkich sił, by ten czas się zbytnio nie wydłużał.

Rejestracja Betfan krok 3. Wyśłij dokumenty dla weryfikacji podaj numer konta dla wypłat wygranych

Betfan bonusy powitalne – zgarnij dodatkowe środki na start

Wraz z uaktywnieniem konta na stronie buka i zaznaczeniem chęci wzięcia udziału w promocji powitalnej podczas rejestracji, dostajemy możliwość skorzystania z bonusów na start. W tym celu wykonujemy pierwsze Betfan logowanie i dokonujemy depozytu w wysokości od 50 do 150 zł, aby uzyskać dostęp do bonusu od pierwszej wpłaty.

W praktyce oznacza to, że od razu po rejestracji możesz zagrać za dodatkowe środki. Wpłacając 150 PLN na konto, będziesz miał w sumie do dyspozycji aż 450 PLN na grę. Pamiętaj jednak, że w Betfan obrót bonusem jest wymagany. Zagraj za równowartość otrzymanej promocji na kuponach AKO z minimum 2 selekcjami i kursem ogólnym nie mniejszym niż 3.0.

Betfan rejestracja 2022pakiet powitalny 450 zł
Z kodem promocyjnymPROBUKMACHER
Bonusem od pierwszego depozytudo 300 zł
I jeszcze więcej
Z dodatkowymi freebetami50 zł i 60 zł w dwóch promocjach
I dla aktywnychdo 79 zł
Wyższe kursyz boostem w dniu meczu
Promocje czasoweod czasu do czasu dodatkowe promocje

Betfan rejestracja mobilna – ulubiony bukmacher w telefonie

Zarejestrować konto w Betfan możesz także z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Tym sposobem założymy konto gracza na telefonach z systemem Android i iOS. Tu także wykonamy kilka prostych kroków do założenia konta tymczasowego.

 • W pierwszej kolejności otworzymy stronę mobilną lub aplikację Betfan i klikniemy w prawym górnym rogu przycisk „Otwórz konto”.
Krok 1 rejestracji w aplikacji mobilnej Betfan - otwórz aplikacje na swoim smartfonie i kliknij żółty przycisk w prawym górnym rogu
 • Wprowadzimy dane konta, zapoznamy się z regulaminem i go zaakceptujemy. Odhaczymy także pozostałe zgody.
Krok 2 rejestracji w aplikacji mobilnej Betfan - Wypełnij formularz rejestracyjny, uzupełnij dane osobowe, zaznacz zgody
 • Zaznaczymy chęć udziału w promocji powitalnej.
Krok 3 rejestracji w aplikacji mobilnej Betfan - zaznacz chęć udziału w promocji powitalnej i przedź dalej
 • Wprowadzimy dane osobowe i skorzystamy z kodu promocyjnego „PROBUKMACHER”.
Krok 4 rejestracji w aplikacji mobilnej Betfan - wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER
 • Potwierdzimy rejestrację kodem SMS.
Krok 5 rejestracji w aplikacji mobilnej Betfan - potwierdź rejestrację i aktywuj konto wpisując kod wysłany przez sms

Jak widać, rejestracja konta w Betfan App to bułka z masłem. Możesz tego dokonać z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili. Wystarczy wyłącznie, że mamy przy sobie podłączony do sieci telefon komórkowy.

Co daje w Betfan rejestracja konta tymczasowego?

Zalety konta stałego u bukmachera Betfan - czym się rożni od konta tymczasowego

U bukmachera Betfan szybka rejestracja oznacza założenie tak zwanego konta tymczasowego, a więc profilu z niewielkimi ograniczeniami. Bezpośrednio po ukończeniu rejestracji, gracze mogą logować się na swoje konto, a także wpłacać depozyty. Co więcej, bukmacher udostępnia im wszystko, co dotyczy obstawiania zakładów. Jednakże, zanim zlecisz wypłatę wygranych na konto bankowe, trzeba będzie przejść na Betfan konto stałe – na tym właśnie polega weryfikacja Betfan.

Zweryfikować konto w Betfan to nic trudnego. Bukmacher nie informuje o czasie ważności konta tymczasowego. Należy jednak pamiętać, że ma ono swoje ograniczenia. Jego limit stawek to zaledwie 5000 zł i – co gorsza – z jego użyciem nie możemy dokonywać wypłat z konta gracza. Nawet gdy wykonamy poprawne logowanie do konta tymczasowego. Pieniądze można wpłacać na rachunek bankowy wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta z wykorzystaniem dokumentu tożsamości. Może nim być dowód osobisty, paszport lub karta pobytu.

Jak wygląda weryfikacja dokumentów?

Założenie konta tymczasowego zajmie nam zaledwie kilka chwil. Tak jak i weryfikacja przedstawionych podczas jego zakładania danych. Gdy zapragniesz wypłacić środki z konta gracza lub grać o wyższe stawki bez ograniczeń, należy ukończyć założenia pełnej weryfikacji. W tym celu koniecznie należy:

 1. Przygotować wymagane dokumenty tożsamości, a raczej ich zdjęcie lub skan.
 2. Przesłać plik graficzny przy pomocy swojego konta bukmacherskiego, gdzie znajdziesz odpowiednią rubrykę poświęconą aktywacji konta stałego.
 3. Zaczekaj na weryfikację i akceptację dokumentów przez pracownika biura obsługi klienta, żeby dokończyć pełną rejestrację konta.

Ile trwa weryfikacja Betfan?

Po podaniu wszelkich niezbędnych danych czas oczekiwania na ich weryfikację może trwać od 15 minut nawet do 48 godzin. W zdecydowanej większości przypadków trwa to zaledwie kwadrans, więc gracz może prawie natychmiast uzyskać dostęp do pełnej gamy możliwości w Betfan. Doświadczenie użytkowników pokazuje, że weryfikacja u tego legalnego polskiego bukmachera działa sprawnie i bezproblemowo.

Jak działa logowanie w Betfan?

Logowanie na stronie głównej u leglanego bukmachera Betfan górny pasek strony

Wiesz już, jak działa rejestracja Betfan, ale warto też sprawdzić, jak wygląda w Betfan logowanie do konta. Okazuje się, że proces ten jest niezwykle łatwy i szybki, a bukmacher pozwala graczom na zapamiętanie danych do logowania. Zobacz, jak w dwóch nieskomplikowanych krokach wejść na swój profil bukmacherski:

Krok 1

Wejdź na główną stronę bukmachera Betfan i kliknij przycisk w prawym górnym rogu Otwórz konto

Przede wszystkim, otwórz stronę internetową Betfan lub aplikację mobilną bukmachera. Następnie, w celu wykonania Betfan logowania trzeba kliknąć przycisk „Zaloguj”, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Formularz rejestracyjny dla wprowadzenia danych osobowych i kontaktowych u bukmachera Betfan

W formularzu wystarczy podać własny adres e-mail i wpisać wybrane przez nas, bezpieczne hasło logowania. W przypadku jego utraty należy wejść w przycisk „Zapomniałem hasła” i podać adres mailowy, na który zostanie wysłany link resetujący. Konieczne będzie więc ponowne ustawienia hasła dla konta gracza zarejestrowanego na podany adres e-mail.

Betfan rejestracja ukończona, pora wpłacić pierwszy depozyt

Metody płatności u bukmachera Betfan

Gdy zdecydujesz się założyć konto w Betfan, możesz wpłacić swój pierwszy depozyt na konto gracza. Oto, w jaki sposób można bez komplikacji zasilić konto depozytowe u bukmachera Betfan krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie, a następnie przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz metodę płatności spośród aktualnie dostępnych, po czym wprowadź deklarowaną kwotę wpłaty.
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności, żeby ukończyć proces wpłaty depozytu.
 4. Pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie automatycznie.

Betfan obsługuje ponad 20 rodzimych banków. Wpłat na konto dokonujemy już od wysokości 2 zł z wykorzystaniem systemów płatności Przelewy24, Blik, anonimowych i bezpiecznych płatności PaySafeCard czy z wykorzystaniem kart płatniczych. Bukmacher informuje, że nie pobiera żadnych prowizji od wpłat na konta graczy. Są one księgowane w jak najkrótszym czasie, po to, by gracz mógł typować wyniki wydarzeń sportowych bez konieczności długiego oczekiwania na własne środki.

Jak postawić pierwszy zakład?

Po wpłaceniu depozytu na swoje konto, możesz przejść do gry i obstawiać zakłady bukmacherskie. Oferta Betfan jest niezwykle rozbudowana, a poruszanie się po niej intuicyjne i wygodne. Sprawdź, jak zagrać pierwszy kupon u tego legalnego bukmachera:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie, a następnie wpłać depozyt.
 2. Jeśli masz pieniądze na swoim koncie, możesz przejść do obstawiania zakładu, poruszając się po ofercie bukmachera dzięki wygodnym zakładkom.
 3. Kiedy znajdziesz interesujące Cię wydarzenie, przeglądaj rynki zakładów, aby zlokalizować to, o co chcesz się „założyć” z bukmacherem.
 4. W celu wybrania zakładu, kliknij w jego liczbową reprezentację, za którą kryje się kurs bukmacherski.
 5. Wybieraj kolejne zakłady, jeżeli chcesz stworzyć kupon AKO lub pozostań przy kuponie SOLO. Podgląd swojego kuponu znajdziesz po prawej stronie ekranu.
 6. Wyznacz stawkę, jaką chcesz przeznaczyć na zawarcie kuponu, sprawdź, ile możesz wygrać, a następnie zagraj swój kupon.

FAQ

Tak, bukmacher nie pobiera żadnych opłat za założenie konta, ani korzystanie z jego zasobów.

Wypłata wygranych, którą zlecić można dopiero po weryfikacji konta, zwykle realizowana jest błyskawicznie. Bukmacher przyjmuje zlecenia wypłat i akceptuje je średnio co kilkanaście minut. Czas oczekiwania na przelew zależy jednak od regulaminu banku.

Tak, można jej dokonać z wykorzystaniem mobilnej wersji witryny lub aplikacji mobilnej bukmachera.

Kod promocyjny Betfan to „PROBUKMACHER”. Pamiętaj, by kod bonusowy podać w formularzu rejestracyjnym!

Konto u tego legalnego bukmachera mogą rejestrować wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dodaj komentarz

0