Betclic rejestracja: jak założyć konto bukmacherskie krok po kroku?

Jak dokonać rezerwacji krok po kroku u bukmachera Betclic - poradnik

Chcesz dowiedzieć się, jak założyć nowe konto do gry u bukmachera Betclic? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszym tekście pokażemy Ci, jak działa w Betclic rejestracja krok po kroku. Sprawdź, jak utworzyć konto tymczasowe, na czym polega weryfikacja, a także jaki bonus czeka na nowych graczy!

Betclic rejestracja – dlaczego warto założyć konto?

Bukmacher Betclic to jeden z ulubionych bukmacherów polskich graczy, który cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Firma ta działa na rynku bukmacherskim od wielu lat, lecz dopiero stosunkowo niedawno wróciła do Polski w związku z nowelizacją ustawy hazardowej. Gracze bardzo szybko przekonali się do powrotu na łono tego legalnego bukmachera. Betclic rejestracja jest intuicyjna i szybka, a oferta zakładów bardzo bogata. Każdy, komu nieobce jest obstawianie sportu, znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla siebie. Warto dodać, że bukmacher oferuje swoim klientom również szereg ciekawych promocji, zarówno powitalnych, jak i dla stałych graczy. Nie zwlekaj, sprawdź, jak założyć konto w Betclic i co ma do zaoferowania ten bukmacher!

 1. Cashback na start Betclic do 50 PLN!
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak działa w Betclic rejestracja konta krok po kroku?

Nie ma co ukrywać – jednym z elementów, które sprawiają, że Betclic cieszy się sporą popularnością, jest łatwy proces rejestracyjny. Pozwala on uruchomić konto w Betclic w zaledwie parę chwil. Na stronie tego bukmachera nowe konto założysz w parę chwil, a do tego nie będziesz musiał go od razu weryfikować. Skan dowodu osobistego możesz przesłać w dowolnym momencie już po aktywacji swojego konta. Pamiętaj jednak, by mieć pod ręką dostęp do paru informacji, które przydadzą Ci się podczas rejestracji:

 1. Przygotuj dowód, jeśli nie pamiętasz swoich dokładnych danych osobowych,
 2. Wymyśl sobie nazwę użytkownika, gdyż za jej pomocą działa w Betclic logowanie,
 3. Koniecznie zapamiętaj nasz kod promocyjny „PROBUKMACHER”.

Rejestracja w Betclic

Zobacz, w jaki sposób przebiega rejestracja w Betlic krok po kroku!

 1. Betclic rejestracja krok 1

  Na stronie internetowej Betclic rejestracja bez dowodu osobistego nie należy do skomplikowanych procesów. Całość zajmuje niewiele czasu, a po udanym założeniu konta można od razu przejść do obstawiania meczów. Zobaczmy, jak wygląda ten proces w przypadku wspomnianego bukmachera:

  1. Otwórz stronę internetową bukmachera poprzez swoją przeglądarkę internetową.
  2. Kliknij biały baner w prawym górnym rogu, gdzie napisane jest „Zarejestruj się”. Obok niego umieścił bukmacher Betclic logowanie.
  3. Otworzy się strona zawierająca trzystopniowy formularz rejestracyjny.
  4. W pierwszym kroku formularz rejestracyjny wymaga od Ciebie podania tylko kilku danych. W odpowiednich rubrykach należy wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia, a także adres e-mail.
  5. Pod rubrykami znajdziesz jeszcze oświadczenie o zapoznaniu się z treścią regulaminu. Zaznaczenie tej kratki jest obowiązkowe.
  6. Druga rzecz do nieobowiązkowa zgoda na otrzymywanie od operatora bukmachera informacji handlowych dotyczących promocji i bonusów.
  1
 2. Betclic rejestracja krok 2

  Jak tylko ukończysz pierwszy krok, możesz śmiało wcisnąć przycisk „Dalej”. Formularz rejestracyjny przejdzie wówczas do drugiego etapu szybkiej rejestracji. W tym kroku będziesz musiał uzupełnić szereg kolejnych informacji, bez których założenie konta nie będzie możliwe. Zobaczmy, jak to zrobić:

  1. Podaj kolejno: PESEL, adres, kod pocztowy, miasto i numer telefonu.
  2. Po zakończeniu wpisywania tych danych na swój temat możesz kliknąć „Dalej”.
  2
 3. Betclic rejestracja krok 3

  Po uzupełnieniu danych w drugim etapie, dochodzimy już prawie do końca formularza rejestracyjnego. W Betclic rejestracja opinie ma bardzo dobre, gdyż również trzeci jej etap jest łatwy i szybki. Zobaczmy:

  1. W odpowiednie rubryki wprowadź dane do logowania: wymyśl nazwę użytkownika i hasło.
  2. Zaznacz też pytanie bezpieczeństwa, które będzie potrzebne w przypadku utraty danych do logowania.
  3. UWAGA! Ostatni element szybkiej rejestracji do wpisanie kodu promocyjnego. Pamiętaj, by użyć w Betclic kod bonusowy, który podaliśmy na początku naszego artykułu: „PROBUKMACHER”
  4. Po zakończeniu uzupełniania formularza, kliknij pole „Zapisz się”, by zamknąć rejestrację.
  3
Betclic rejestracja: 3 etapy do świeżutkiego konta z wyjątkowym bonusem na start

Co daje Ci konto tymczasowe u bukmachera?

Zalety konta stałego u bukmachera Betclic - czym się rożni od konta tymczasowego

Na stronie i w aplikacji rejestracja bez dowodu w Betclic jest niezwykle intuicyjna i szybka. Od razu po zakończeniu rejestracji, możesz zacząć korzystać ze swojego świeżutkiego konta tymczasowego Betclic. Tego typu profil nazywa się kontem tymczasowym i pozwala na wygodne obstawianie zakładów bukmacherskich. Co więcej, możesz też wpłacać depozyty i korzystać z różnych bonusów czy promocji.

Jednakże, jeśli chcesz wypłacić wygrane w Betclic na rachunek bankowy, musisz koniecznie przejść weryfikację. Szybka rejestracja w Betclic nie zapewnia bowiem dostępu do wszystkich funkcji serwisu. Rzeczona weryfikacja to nic innego, jak u bukmachera pełna rejestracja. Dopiero po zatwierdzeniu danych konto internetowe w Betclic jest w pełni aktywne i umożliwia dostęp do pełni narzędzi.

Betclic weryfikacja konta – aktywuj w 5 szybkich krokach

W Betclic weryfikacja konta polega na przesłaniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Najlepiej pokazać to na krótkim poradniku krok po kroku, jak zweryfikować swój profil i przejść na konto stałe w Betclic:

 1. Zaloguj się na swoje konto i znajdź właściwą zakładkę poświęconą aktywacji (weryfikacji) konta.
 2. Obowiązkowe pliki, jakie należy tu umieścić, to skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, a także potwierdzenie konta bankowego.
 3. Wystarczy, że klikniesz przycisk „dodaj”, żeby wgrać odpowiednie dokumenty na serwer bukmachera.
 4. Następnie, zaczekaj na decyzję biura obsługi klienta odnośnie weryfikacji danych, co zwykle trwa maksymalnie 24 godziny.
 5. Po zakończonej aktywacji konta możesz rozpocząć korzystanie z pełnej gamy możliwości na swoim profilu bukmacherskim.
Legalny bukmacher Betclic weryfikacja danych

Betclic rejestracja a bonus powitalny – zgarnij promki na start!

Tradycją wśród polskich legalnych bukmacherów jest nagradzać nowych klientów za założenie konta. Nie inaczej wygląda rejestracja Betclic, która skutkuje otrzymaniem bardzo atrakcyjnego bonusu powitalnego. Jeśli skorzystasz z kodu bonusowego podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego, możesz odblokować cashback w wysokości do 200 PLN!

Bonusy bukmachera Betclic dla nowych graczy na start

Co ciekawe, jeszcze do niedawna bonus na zakład bez ryzyka wynosił maksymalnie 550 PLN. Wraz ze zmniejszeniem kwoty promocyjnej, bukmacher zmienił nieco warunki swojej akcji dla nowych graczy. Zakład bez ryzyka dotyczy co prawda pierwszego nietrafionego kuponu, jednakże zwrot nie odbywa się na dotychczasowych zasadach. Betclic bonus skutkuje odebraniem kwoty promocyjnej w postaci freebetów, z jakich skorzystać można przy okazji kolejnego obstawiania kuponów.

Betclic logowanie i pierwsza wizyta na stronie

Warto poświęcić chwilę, żeby przybliżyć, jak wygląda logowanie do konta bukmacherskiego na stronie internetowej Betclic. Po zakończonej rejestracji z kodem bonusowym należy zalogować się, aby móc wpłacić pierwszy depozyt. Bukmacher umieścił przycisk logowania tuż obok panelu rejestracyjnego, więc nie sposób go przeoczyć. Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta na stronie, możesz posiłkować się poniższymi wskazówkami:

Jak zalogować się w Betclic?

 1. Krok 1

  W polu wyszukiwarki internetowej wpisz adres strony www bukmachera. Logowanie do profilu bukmacherskiego znajdziesz w prawym górnym rogu, tuż obok rejestracji. Pora kliknąć ten przycisk, żeby móc zalogować się na swoje konto bukmacherskie.
  1
 2. Krok 2

  Po kliknięciu przycisku „Zaloguj”, portal przeniesie Cię na stronę logowania, gdzie wystarczy podać swój e-mail lub login, a także hasło. Od razu po pierwszym zalogowaniu się, warto przejść do sekcji wpłat, żeby zasilić swoje konto depozytowe środkami finansowymi na grę. Dostępne aktualnie metody płatności Betclic opisujemy pod koniec niniejszego artykułu.
  2

Betclic rejestracja mobilna – obstawiaj, gdzie chcesz!

Betclic rejestracja mobilna – krok pierwszy

Bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie wygodną i przejrzystą aplikację mobilną. Za jej pomocą również można założyć nowe konto bukmacherskie. Aplikacja mobilna dostępna jest do pobrania na urządzenia marki Apple oraz obsługujące Androida. Zwolennicy systemu iOS mogą ściągnąć ją z App Store, zaś posiadacze Androida powinni udać się na stronę bukmachera. Stamtąd bowiem należy pobrać plik instalacyjny aplikacji.

Zobaczmy, w jaki sposób krok po kroku można założyć nowe konto w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic.

Betclic rejestracja mobilna krok po kroku

Poradnik - Betclic rejestracja mobilna - Probukmacher

Sprawdź, jak wygodnie możesz założyć konto w aplikacji bukmacherskiej!

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas rejestracji: 2 min
 1. Krok 1

  Szybka rejestracja mobilna u bukmachera Betclic nie należy do trudnych procesów. Wystarczy kierować się zgodnie z naszymi wytycznymi:

  1. Na urządzeniu mobilnym wejdź na stronę bukmachera, która także umożliwia korzystanie z zakładów bukmacherskich.
  2. Wybierz swój system operacyjny (iOS lub Android).
  3. Działaj według wytycznych wyświetlanych na ekranie telefonu lub tabletu, by ściągnąć odpowiednią wersję aplikacji na swój sprzęt.
  4. Po zakończeniu pobierania i instalowania aplikacji możesz ją otworzyć, by przejść do właściwej rejestracji.
  1
 2. Krok 2

  Po otwarciu aplikacji mobilnej można bez trudu przejść do formularza rejestracyjnego. Tutaj pojawia się dobra wiadomość, gdyż zakładanie konta w apce polega dokładnie na tym samym, co na stronie internetowej. Dzięki temu proces ten jest niezwykle intuicyjny, zobacz sam:

  Wejdź do aplikacji bukmachera na swoim telefonie lub tablecie.

  2
 3. Krok 3

  Kliknij przycisk z napisem „Zarejestruj się”.
  3
 4. Krok 4

  Wypełnij formularz rejestracyjny w ten sam sposób, jak opisaliśmy wcześniej przy stronie internetowej.
  4
 5. Krok 5

  Nie zapomnij, by w trzecim etapie rejestracji wpisać nasz kod promocyjny „PROBUKMAHCER”.
  5
 6. Krok 6

  Po zakończeniu rejestracji możesz przejść do obstawiania zakładów lub od razu dokonać weryfikacji swoich danych osobowych. Betclic aktywacja konta daje dostęp do konta stałego, które nie jest ograniczone limitami.
  6

Betclic rejestracja w punkcie stacjonarnym?

Tyle już powiedzieliśmy o korzystaniu z konta przy pomocy strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Warto jednak pochylić się również nad nieco bardziej tradycyjną metodą gry u bukmachera. Mianowicie, mowa o punktach stacjonarnych. Czy jest możliwa rejestracja Betclic w punkcie naziemnym bukmachera?

Niestety, rejestracja w punkcie nie ma zastosowania do tego bukmachera. Firma najzwyczajniej w świecie nie oferuje swoim klientom możliwości obstawiania w punktach stacjonarnych. Spółka bukmacherska ubiegała się bowiem wyłącznie o licencję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych przez Internet.

Jeśli chcesz korzystać z wyjątkowej oferty bukmachera Betclic załóż konto na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Proces rejestracyjny zajmie Ci zaledwie parę chwil, po czym będziesz mógł obstawiać zakłady do woli. Pamiętaj tylko, by podczas rejestracji podać nasz kod promocyjny, by odblokować najlepszy bonus powitalny na start. Powodzenia!

Jak wpłacić depozyt u bukmachera?

Wcześniej wspominaliśmy, że od razu po rejestracji warto zalogować się na swoje konto Betclic i dokonać wpłaty depozytu. Metody płatności u tego legalnego polskiego bukmachera obejmują większość najpopularniejszych sposobów. Pieniądze przelać możesz w następujący sposób, gdy tylko zdecydujesz się założyć w Betclic konto tymczasowe:

 1. Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do sekcji wpłat na profilu.
 2. Wybierz metodę płatności elektronicznej, a także wpisz deklarowaną kwotę wpłaty.
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności, żeby sfinalizować zasilenie konta bukmacherskiego.
 4. Po doładowaniu konta możesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie Betclic

Postaw swój pierwszy zakład bukmacherski w Betclic

Założyć nowe konto bukmacherskie w Betclic to nic trudnego. Gdy posiadasz już swój profil gracza, jak również wpłacisz pierwszy depozyt, możesz przejść do najważniejszego punktu programu. Jest nim oczywiście wytypowanie swoich pierwszych zakładów i zagranie pierwszego kuponu. W Betclic oferta zakładów jest bardzo bogata, więc każdy gracz znajdzie tutaj coś wyjątkowego dla siebie. Zobacz, jak sfinalizować swój pierwszy i zabezpieczony cashbackiem zakład:

 1. Przy pomocy intuicyjnej wyszukiwarki po lewej stronie portalu, znajdź interesującą Cię dyscyplinę sportową i wydarzenie. Możesz także skorzystać z oferty przedmeczowej lub live, do których skróty umieszczono na górnym pasku nawigacyjnym.
 2. Kliknij w odpowiedni zakład, którego reprezentacją graficzną jest liczbowy kurs bukmacherski.
 3. Zakład w Betclic automatycznie doda się do Twojego kuponu, a jego podgląd ujrzysz po prawej stronie ekranu komputera.
 4. Zagraj kupon SOLO lub dodaj kolejne zakłady, żeby stworzyć kupon AKO.
 5. Na swoim kuponie określ stawkę, a więc wartość pieniężną, za jaką chcesz obstawić zakłady.
 6. Kliknij przycisk „Obstaw”, aby potwierdzić chęć zagrania.

FAQ

Jeśli chcesz założyć konto Betclic, uzupełnij formularz szybkiej rejestracji na stronie lub w aplikacji mobilnej bukmachera. Wystarczą podstawowe dane osobowe i adresowe, zaś skan dowodu tożsamości przesłać możesz w późniejszym terminie.

Gdy napotkasz błąd podczas rejestracji, niezwłocznie skontaktuj się z obsługą klienta. Pamiętaj, że bukmacher dostępny jest na terenie Polski i wyłącznie dla osób pełnoletnich – należy spełnić te warunki, aby założyć konto.

Bukmacher zastrzega, że weryfikacja konta stałego może potrwać maksymalnie do 24 godzin. Zazwyczaj jednak obsługa klienta akceptuje przesłane pliki w ciągu kilku godzin.

Tak, nie musisz martwić się o swoje dane poufne, ani o płatności. Bukmacher korzysta z nowoczesnych metod bezpieczeństwa, by zapewnić wysokiej klasy usługi.

Tak, nie musisz nic płacić za rejestrację na stronie Betclic. Bukmacher nie pobiera także żadnych dodatkowych opłat czy prowizji od wpłat na konto. Korzystanie z usług buka jest w pełni bezpłatne.

U bukmachera Betclic bonus na start nie należy do najbardziej rozwiniętych ofert na rynku. Mimo to, zakład bez ryzyka na kwotę do 550 PLN to świetna opcja. Cashback zabezpieczy Twój pierwszy kupon przed przegraną, dzięki czemu będziesz mieć lepszy start.

W przypadku bukmachera Betclic konto założyć można w parę minut, co jest niezwykłym atutem usługodawcy. Z tego względu dostępna w Betclic rejestracja opinie ma pozytywne. Każdy bez najmniejszego trudu poradzi sobie z uzupełnieniem formularza rejestracyjnego.

Wszelkie nieprawidłowości, błędy, problemy należy zgłaszać bezpośrednio do biura obsługi klienta. Możesz to zrobić za pomocą czatu na żywo lub wiadomości mailowej. Pracownicy biura odpowiadają bardzo sprawnie, więc po chwili rozwiążesz swój kłopot.

Jeśli nie potrafisz zalogować się na swoje konto, spróbuj zresetować hasło. Gdyby to nie pomogło, koniecznie zgłoś się do biura obsługi klienta, gdzie pracownicy bukmachera z pewnością znajdą rozwiązanie problemu.

Dodaj komentarz

2

 • Bruno  

  Nie mialem problemów z rejestracją, ale zabrali cashback 550 i dali 200, co to za polityka?

  • author-avatar

   Bruno, niestety ale zmienili swoją promocje i obniżyli cashback. Wzamian dodali inne promocje jak np. Misje.