ETOTO zakład bez ryzyka

Promocja zakład bez ryzyka cashback u bukmachera Etoto

Polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich to dynamiczne środowisko, które każdego roku notuje coraz lepsze wyniki. Szerokie oferty oraz atrakcyjne bonusy to jedne z głównych argumentów, które przyciągają graczy. Cashback to jeden z flagowych produktów. Jak wygląda ETOTO zakład bez ryzyka i na co możemy liczyć?

ETOTO zakład bez ryzyka – czym jest?

Organizatorzy zakładów regularnie rywalizują w prezentowaniu nowych i coraz bardziej kreatywnych promocji dla graczy. Zakład bez ryzyka, znany również jako Cashback, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych koncepcji ostatnich lat. Na czym polega?

W praktyce to typ zakładu objęty swego rodzaju ubezpieczeniem, które eliminuje negatywne skutki przegranej po stronie gracza w postaci zwrotu stawki lub jej części. Wygrana niezmiennie trafia na nasze konto. Jest jednak kilka aspektów na które należy zwrócić uwagę.

Po pierwsze warto sprawdzać czy zwrot z takiego zakładu uwzględnia 12% podatku, czy nie. Ustawodawca obliguje organizatora do odprowadzenia tej kwoty do skarbu Państwa od każdego zawartego zakładu.

Po drugie, należy zapoznać się z warunkami promocji i dowiedzieć się, czy środki są zwracane na konto bonusowe czy konto gracza. W pierwszym przypadku prawdopodobnie wymagany będzie określony obrót. W drugim scenariuszu możemy dysponować pieniędzmi bez ograniczeń.

Cashback w ETOTO

Promocja 50 PLN ekstra na e-sport w ramach zakładów bez ryzyka u legalnego bukmachera Etoto

Wśród aktualnie dostępnych promocji nie znajdziemy oferty ETOTO Cashback, ale nie oznacza to, że nie zagramy bez ryzyka u tego bukmachera. Wśród bonusów znajdziemy kilka propozycji Freebetów, które pozwolą nam grać ze względnym spokojem:

  • Stówa po bandzie (+10% w aplikacji)
  • 100 PLN freebet na kosza (+20% w aplikacji)
  • 50 PLN ekstra na e-sport (+20% w aplikacji)

W rezultacie okazuje się, że mamy możliwość zgarnięcia dodatkowych środków na darmową grę w poszczególnych dyscyplinach. Co więcej, wartości niektórych z wymienionych ofert są większe o 10% lub 20% jeśli skorzystamy z oferty w ramach działania nowej aplikacji!

100 PLN freebet na kosza

To nie koniec dobrych wiadomości. Wszystkie promocje nie są jednorazowe i odnawiają się co tydzień! Warto być również na bieżąco z aktualną ofertą, ponieważ tradycyjny Cashback w ETOTO to  pozycja, która pojawia się regularnie!

Warunki dotyczące bonusu bez ryzyka w etoto.pl

Co należy zrobić, żeby wejść w posiadanie poszczególnych bonusów bez ryzyka pod nieobecność oferty Cashback?

Żużel na grubo – ten bonus ETOTO dotyczy zakładów bukmacherskich na żużel. Na samym początku trzeba zapisać się do promocji, każdorazowo klikając odpowiedni przycisk na stronie bonusu. Następnie, należy obstawiać zakłady AKO na żużel z kursem minimalnym 1.25 oraz całkowitym minimum 2.20. Bukmacher wynagradza takie zakłady w formie freebeta o wartości połowy stawki do kwoty maksymalnej 100 PLN. Dodatkowo, jeżeli kupon wytypujesz przez aplikację mobilną, zyskasz kolejne +10% bonusu. Co również niezwykle istotne, wygrane z darmowych zakładów zwolnione są z konieczności obrotu.

Jak odebrać bonus stówa po bandzie u bukmachera Etoto - poradnik dla gracza

100 PLN freebet na kosza – w tym przypadku należy obstawić kupon na koszykówkę, aby móc zyskać freebet o wartości połowy stawki. Maksymalna kwota darmowego zakładu wynieść może nawet 100 PLN. Ważne jest, żeby wytypować zakład AKO z kursem całkowitym przynajmniej 2.2, a także pojedynczym co najmniej 1.3. Dodatkowo, stawka takiego kuponu musi wynieść minimum 40 PLN. Obstawianie kuponów w aplikacji ETOTO dodaje kolejne +20% do wartości otrzymanego freebetu. Warto zaznaczyć, że wygrane z darmowych zakładów nie podlegają warunkom obrotu bonusem.

Jak odebrać bonus Freebet 100 PLN ekstra na kosza u bukmachera etoto - poradnik dla gracza

50 PLN ekstra za e-sport – stawiamy AKO na e-sport po kursie całkowitym za min. 5 PLN. Połowa stawki do 50 PLN to nasz Freebet. Jeśli korzystamy z aplikacji – kolejne 20% na dodatkowy zakład. Freebety można zagrać na dowolne wydarzenie sportowe.

Jak odebrać bonus Freebet 50 PLN ekstra za e-sport u bukmachera etoto - poradnik dla gracza

Do udziału w każdej promocji należy się zapisać w zakładce „bonusy” na stronie organizatora. Freebety musimy wykorzystać w ciągu 7 dni od ich uzyskania, a środki z wygranych trafią bezpośrednio na konto gracza, bez konieczności obrotu.

Pozostałe bonusy powitalne w ETOTO

Oferta promocyjna w ETOTO jest znacznie szersza. W ramach oferty powitalnej, bukmacher przygotował promocję „Gruby bonus 200% bez obrotu”. Rejestrujemy konto, wpłacamy depozyt i zgarniamy 200% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. Środki zostaną przeniesione na konto gracza po jednokrotnym zagraniu równowartości bonusu z własnych pieniędzy.

Pozostałe promocje u legalnego bukmachera ETOTO, które znajdziesz na stronie głównej w rozdziale bonusów

Przysłowiowe ranne ptaszki mogą również grać bez podatku od poniedziałku do piątku od 6:00 do 11:00. Bez podatku można również obstawiać europejskie puchary w piłce nożnej! Oferta promocyjna jest jeszcze szersza i regularnie się zmienia, dlatego warto być na bieżąco i zapisać się do newslettera.

PromocjaWartośćWarunki
Gruby bonus 200% bez obrotu200% od pierwszej wpłaty do 200 PLNZagranie kwoty bonusu 1x z własnych środków
Pobudka bez podatkuAktualizacja współczynnika na kuponie do 1.0AKO od pn-pt od 6:00 do 11:00; 3 zdarzenia po 1.25
Tniemy podatek na europejskie puchary50% podatku przy stawce 1-49 PLN
0% podatku przy stawce 50 PLN i więcej
AKO 3 zdarzenia po 1.3 na europejskie puchary

Zakład bez ryzyka ETOTO – opinie

Pomimo, że klasyczna funkcja Cashback nie jest obecnie dostępna w ofercie ETOTO, bukmacher zrobił sporo na rzecz zmniejszenia ryzyka graczy. Szeroka oferta Freebetów, które można łatwo uzyskać, a których wygrane trafiają bezpośrednio na konto gracza to bardzo dobra propozycja.

Co więcej, oferta powitalna z bonusem bez obrotu, to również krok w stronę wszystkich użytkowników poszukujących łatwych bonusów. Ostatecznie, w oczekiwaniu na Cashback, który prędzej czy później wróci do ETOTO – gracze powinni mieć powody do zadowolenia. 

FAQ

Zakład bez ryzyka nie jest obecnie dostępny w ofercie. Można jednak skorzystać  z szeroko dostępnych darmowych zakładów (Freebetów) – szczegóły w zakładce „promocje”.

Bonus bez ryzyka nie jest obecnie dostępny. Do dyspozycji są jednak darmowe zakłady. Wystarczy zapisać się do promocji i spełnić wymagane warunki dot. kuponów.

Zakład bez ryzyka nie jest dostępny. Co tydzień można jednak korzystać z darmowych zakładów (Freebetów), które nie wymagają obrotu.

Dodaj komentarz

0