Polityka afiliacyjna Probukmacher.pl

Wierzymy, że nasza strona będzie bardzo pomocna dla każdego, kto szuka stron z najlepszymi zakładami bukmacherskimi i ofertami. Ale aby nadal tworzyć treści najwyższej klasy, polegamy na wspaniałej grupie ekspertów, którzy tworzą dla nas artykuły. Aby zachęcić i mieć w swoim dorobku tą grupę ekspertów, musimy ich opłacać.

Nie wprowadzimy jednak płatnych usług. Chcemy, aby nasze usługi były darmowe dla wszystkich.

Dlatego stosujemy marketing afiliacyjny.

Jak to działa?

W ramach tworzonych przez redakcję Serwisu treści, nierzadko udostępniane są linki do stron legalnych podmiotów bukmacherskich. Redakcja zastrzega, że udostępnia linki, uznane za przydatne i ułatwiające poruszanie się po zakładach bukmacherskich.

Zastrzegamy, że Serwis probukmacher.pl może otrzymywać korzyści finansowe wynikające z wpłaty depozytu przez Użytkownika za pośrednictwem naszego Serwisu.

Jednocześnie administracja Serwisu podkreśla, iż współpracuje z większością legalnych polskich bukmacherów i nie promuje żadnego z nich.

Jak to wpływa na projekt?

Nie wpływa to na nasz obiektywizm. Mamy długoterminowy plan zbudowania naprawdę rewelacyjnej platformy dla użytkowników i aby tego dokonać, musimy być uczciwi i sprawiedliwi i ocenianiu i recenzji bukmacherów. Utrzymujemy naszą uczciwość na najwyższym poziomie i staramy się zapewnić Wam najlepsze strony i oferty zakładów bukmacherskich.