STS cashback bez ryzyka

Cashback z kodem promocyjnym u bukmachera STS

STS zakład bez ryzyka – czym jest?

Zakład bez ryzyka, lub inaczej cashback, to taka forma bonusu, dzięki której w przypadku przegranej użytkownik może odzyskać pełną stawkę postawionego kuponu. Promocje uwzględniające zakłady bez ryzyka zdecydowanie najczęściej występują w formie pakietu startowego, od którego gracze otrzymują dostęp po ukończeniu rejestracji. Jeśli natomiast chodzi o to, jak bardzo opłacalny jest konkretny zakład bez ryzyka, trzeba tutaj spojrzeć przede wszystkim na warunki obrotu. Kwota co prawda również odgrywa istotną rolę, ale to właśnie od warunków obrotu zależy, jak dużą szansę mamy na wygraną przy korzystaniu z danego zakładu bez ryzyka.

Cashback w STS

Zakład bez ryzyka z kodem sts100 u bukmachera STS

Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka STS, gracze będą mogli z niego skorzystać tylko i wyłącznie w momencie, gdy założą konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym STS100. Konto założyć można na stronie internetowej oraz w aplikacji mobile STS. 100 zł w formie Cashbacku będziemy mogli wykorzystać od razu w momencie, gdy skończymy rejestrację. Przed skorzystaniem z bonusu dobrze będzie jednak zapoznać się z najbardziej przydatnymi informacjami na jego temat, w tym przede wszystkim z warunkami obrotu. Poniżej omawiamy wszystkie najważniejsze kwestie w związku z zakładem bez ryzyka 100 PLN od STS online.

Warunki dotyczące bonusu bez ryzyka w STS

Przed otrzymaniem możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka oferowanego przez STS, najpierw potrzebne będzie ukończenie rejestracji z kodem promocyjnym STS100. Tylko nowo zarejestrowani użytkownicy będą mogli skorzystać z tej promocji. STS cashback do 100 zł to oczywiście nie jedyna część pakietu startowego, z której mogą skorzystać gracze na start w STS. Mamy tutaj bowiem do dyspozycji jeszcze 1560 zł, które podzielone zostało na kilka osobnych części. Są to 3 bonusy od depozytu oraz dodatkowy bonus powitalny w wysokości 60 zł. Oto najbardziej przydatne informacje na temat zakładu bez ryzyka 100 zł w STS:

 • Kwota zwracana na saldo bonusowe gracza jest pomniejszona o 12% podatku. W rzeczywistości oznacza to, że stawiając 100 zł, otrzymamy 88 zł Cashbacku. Aby otrzymać maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka, trzeba postawić kupon za 113,64 zł.
 • Kupon kwalifikujący się do promocji nie może zostać zawarty na zakłady wchodzące w skład Hitu Dnia, Meczu dnia, Superoferty, oferty z podwyższonym kursem, Zakładu bezpiecznego. Gracz nie może też skorzystać z funkcji Cash-out oraz dodatkowo kupon nie może zostać rozliczony jako zwrot po kursie 1,00.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od STS?

Aby odebrać swój bonus, wpisz STS100 w polu "kod promocyjny" w formularzu rejestracyjnym bukmachera STS

Zanim skorzystacie z powitalnego Cashbacku przygotowanego przez STS, będziecie musieli wykonać kilka kroków. Odebranie bonusu nie jest jednak w żadnym wypadku trudne i każdy użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem bez problemu. Oto jak krok po kroku odebrać zakład bez ryzyka od STS:

 1. Aby otrzymać dostęp do tej promocji, gracz musi wpisać w formularzu rejestracyjnym STS100 w polu „kod promocyjny”. Pole z kodem promocyjnym znajdziecie poniżej pól, w których wpisać należy adres e-mail, hasło i numer telefonu.
 2. W momencie, gdy gracz wykorzysta kod i wyrazi zgodę na udział w promocji, konieczne będzie jeszcze dokonanie wpłaty w wysokości min. 50 zł, aby móc skorzystać z bonusu.
 3. Po wykonaniu powyższych kroków, użytkownik będzie mógł zawrzeć swój pierwszy zakład. Jeśli okaże się nietrafiony, STS zwróci na saldo bonusowe gracza maksymalnie 100 zł.
 4. Oczywiście trzeba spełnić określone warunki obrotu, zanim otrzymamy możliwość wypłaty środków. Wartość bonusu trzeba obrócić trzykrotnie z kursem minimalnym 1,91.
 5. Po spełnieniu warunków obrotu, środki zostaną przelane z salda bonusowego na saldo główne. Wtedy gracz będzie mógł je wypłacić, o ile zweryfikował tożsamość i ma dzięki temu udostępnioną opcję wypłacania środków z konta STS.

Pozostałe bonusy powitalne STS

Pakiet startowy przygotowany przez STS nie kończy się na zakładzie bez ryzyka do 100 PLN. Gracze mają bowiem możliwość dodatkowego odebrania kilku dodatkowych bonusów, których łączna wartość to aż 1560 zł. Składają się na nią trzy bonusy od depozytu oraz jeden dodatkowy bonus w wysokości 60 zł. Poniżej znajdziecie wszystkie najbardziej przydatne informacje na temat poszczególnych części bonusu powitalnego przygotowanego przez STS.

100% wpłaty do 300 zł

Jest to pierwsza część bonusu powitalnego, jaką gwarantuje oferta bukmachera. Aby uzyskać do niej dostęp, trzeba przede wszystkim założyć konto jako nowy gracz oraz wyrazić zgodę na skorzystanie z pakietu startowego. Oto wszystkie najbardziej przydatne informacje na temat tego bonusu:

 1. Aby skorzystać z bonusu, trzeba dokonać pierwszej wpłaty do 300 zł.
 2. Środki zostaną automatycznie przyznane do salda bonusowego gracza.
 3. Kolejnym krokiem będzie spełnienie warunków obrotu bonusem. Trzeba obrócić go trzykrotnie na dowolnych kuponach nieobjętych innymi promocjami z minimalnym kursem 1,91. Po spełnieniu tych warunków, gracz będzie mógł wypłacić środki na swoje konto bankowe.
 4. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu od pierwszej wpłaty do 300 zł.

50% wpłaty do 500 zł

Kolejna część pakietu startowego przygotowanego przez STS to 50% od drugiej wpłaty do 500 zł. Bonus ma podobne zasady do tego, co oferuje pierwsza część, jednakże jest tutaj kilka istotnych różnic, o których trzeba wspomnieć. Przedstawiamy najbardziej istotne informacje na temat tej promocji:

 1. Najpierw należy dokonać drugiego depozytu do 30 dni od rejestracji. Aby otrzymać 500 PLN bonusu, gracz musi wpłacić 1000 PLN.
 2. Bonus nie zostanie przyznany automatycznie do salda gracza, dlatego trzeba nacisnąć „Odbierz bonus”.
 3. Obrót bonusem jest trzykrotny, a minimalny kurs każdego kuponu to 1,91.

50% wpłaty do 700 zł

Ostatni bonus od wpłaty, który możecie wykorzystać w STS to 50% wpłaty do 700 zł. Aby móc skorzystać z tego bonusu, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Oto, co należy zrobić:

 1. Złóż trzeci depozyt do 30 dni od rejestracji. Maksymalna kwota, czyli 700 zł, będzie dostępna po wpłacie 1400 zł.
 2. Po raz kolejny trzeba nacisnąć opcję „odbierz bonus”.
 3. Warunki obrotu to znowu trzykrotność kwoty bonusu z kursem minimalnym 1,91 na pojedynczym kuponie.

Dodatkowe 60 zł

Gracz może dodatkowo skorzystać z 60 PLN bonusu za wykonywanie zadań po każdym z dokonanych depozytów w ramach pakietu startowego. Oto zadania, które można wykonać:

 1. Po pierwszej wpłacie – postaw zakłady za 15 zł w aplikacji z kursem 1,91. Następnie postaw kupon z 1 zdarzeniem z oferty przedmeczowej za 15 zł z kursem 1,91.
 2. Po drugiej wpłacie – postaw darmowy zakład live za 15 zł z kursem 1,91. Następnie postaw kupon z 1 zdarzeniem z Betgames za 15 zł z kursem 1,91.
 3. Po trzeciej wpłacie – postaw kupon z jednym wydarzeniem z wirtuali za 15 zł z kursem 1,91. Postaw kupon z 1 zdarzeniem e-sport za 15 zł z kursem 1,91.
 4. Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków gracz otrzyma 60 zł. Bonus trzeba obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem 1,91. Gracz ma na to 90 dni.

Zakład bez ryzyka w STS – opinie

Cashback od STS do 100 zł jest dostępny tylko dla graczy, którzy wpiszą podczas rejestracji kod STS100. Jest to ciekawe urozmaicenie pakietu startowego, które sprawia, że jego łączna wartość to aż 1660 zł. Naszym zdaniem zdecydowanie warto skorzystać z tej promocji!

FAQ

Podczas zakładania konta trzeba wpisać w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny STS100.

Cashback dostępny jest tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy rejestrują się po raz pierwszy.

W tym celu trzeba postawić kupony za trzykrotność kwoty otrzymanego bonusu. Każdy kupon musi mieć kurs min. 1,91.

Dodaj komentarz

0