4.4
 • Duża ilość metod płatności
 • Wysoki bonus powitalny
 • Możliwość wymiany punktów na bonusy
 • Program "Zaproś przyjaciela"
Android
IOS
Mobile
4.4

PZBuk - aktualny kod promocyjny - 04.10.2023

Cashback od 100 do 1000zł! Tyle możecie dostać w PZBuk na start! Na tym jednak nie koniec, ponieważ bukmacher dorzuca też 1000 zł w postaci trzech bonusów od wpłat.

Skopiuj kod

Zmiana bonusu powitalnego PZBuk

Powitalny freebet 50 PLN odchodzi póki co w niepamięć. Na jego miejsce bukmacher wrzuca trzy bonusy od depozytów na łączną kwotę 1000 PLN. Otrzymać można po 25% za drugą, trzecią i czwartą wpłatę, kolejno do kwoty 250, 350 oraz 400 PLN. Ponadto, pierwszy zakład ubezpieczony jest cashbackiem do 1000 PLN.

Waldek Hentschke
Waldek Hentschke
Autor
14.04.2023
Bonus zmieniony

Freebet 50 PLN zamieniony na bonusy od wpłat do 1000 PLN

Jaki jest w PZBuk kod bonusowy?

Kod promocyjny Probukmacher u legalnego bukmachera Pzbuk - sprawdź jakie bonusy dostępne są z naszym promokodem

Aktualnie obowiązujący w PZBuk kod promocyjny to „PROBUKMACHER”, a dzięki wykorzystaniu go na stronie bukmachera, możesz liczyć na najwyższy pakiet na start. Bonusy bukmacherskie rozpieszczają wielu graczy. Czym uraczył nas PZBuk i ile możemy otrzymać? Bonus na start może wynieść maksymalnie 2000 PLN, natomiast składa się on z następujących promocji:

 • 1000 PLN w formie zakładu bez ryzyka, czyli cashback.
 • 1000 PLN w trzech bonusach od depozytów.

Kody promocyjne oraz bonusy bukmacherskie to najbardziej porządana rzecz u bukmacherów. Jak uzyskać maksymalny bonus w PZBuk? W związku z rosnącym zainteresowaniem ofertą tego legalnego polskiego bukmachera, przyglądamy się też bliżej przygotowanym przez niego bonusom. W dalszej części tekstu znajdziesz najważniejsze szczegóły odnośnie tego, co odblokowuje w PZBuk kod bonusowy.

 1. Cashback 1000 zł + bonus 1000 zł od depozytów
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Bonus PZBukOpis promocji
Cashback na startZakład bez ryzyka do 1000 PLN
Bonus od drugiego depozytu25% do 250 PLN
Bonus od trzeciego depozytu25% do 350 PLN
Bonus od czwartego depozytu25% do 400 PLN
Sklep graczaWymień punkty na dodatkowe bonusy
Happy HoursPodwojenie punktów lojalnościowych
Kombo+Dodatkowy % do wygranych na kuponach AKO
Mega KursPodwyższone kursy na najciekawsze zdarzenia
CashoutZamknij kupon przed rozstrzygnięciem
Zakłady kardioWytypuj, kiedy padnie kolejna bramka i wygrywaj
Klub VIPProgram lojalnościowy dla aktywnych graczy

Cashback 1000 PLN dla nowych graczy PZBuk

Promocja dla nowych graczy Cashback do 1000 PLN u legalnego bukmachera PZBuk - załóż nowe konto i skorzystaj z oferty powitalnej

Największy bonus powitalny PZBuk kod bonusowy odblokowuje w ramach promocji cashback, czyli na zakład bez ryzyka. Promocja ta obejmuje pierwszy zagrany kupon, który bukmacher ubezpiecza do kwoty maksymalnej 1000 PLN. Środki te gracz może odzyskać w formie zwrotu na konto, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany. Ostateczna wysokość cashbacku pomniejszona jest o 12% podatku bukmacherskiego, a także dotyczy wyłącznie środków wykorzystanych w formie stawki kuponu.

Jak odebrać bonus?

Jeżeli chcesz otrzymać promocję PZBuk cashback:

 1. Zarejestruj nowe konto z naszym kodem bonusowym PZBuk, a następnie zaloguj się.
 2. Wówczas otrzymasz możliwość odblokowania promocji, ale odbierzesz ją dopiero po pierwszym zagraniu.
 3. Bonus odbierzesz, gdy kupon „nie wejdzie”, a wtedy bukmacher zwróci postawioną stawkę w formie środków promocyjnych.

Dodatkowe warunki

 • Cashback aktywuje się, gdy kurs minimalny na każdy zakład kuponu AKO wyniesie 1.40.
 • Maksymalny zwrot wynosi 1000 PLN, ale już po odliczeniu podatku bukmacherskiego.
 • Otrzymane środki można przeznaczyć na kupon z kursem minimalnym 1.40.

Nie zapominaj, że w PZBuk kod bonusowy daje Ci cashback 1000 PLN, a do tego również darmowy zakład freebet o wartości 50 PLN!

PZBuk freebet – darmowy zakład na start

Do niedawna nowi gracze mogli od razu po rejestracji konta otrzymać od bukmachera PZBuk freebet na start. Bonus ten wynosił 50 PLN i składał się na zestaw startowy wraz z cashbackiem 1000 PLN. Pakiet powitalny zmienił się jednak w kwietniu 2023 roku i aktualnie nie obejmuje już promocji na darmowy zakład. PZBuk bonus dla nowych graczy zamiast freebetu daje trzy bonusy 25% od drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty depozytu.

Jeżeli jednak chcesz otrzymać powitalny freebet na zakłady bukmacherskie, sprawdź aktualne promocje Totalbet. Łącznie możesz tam zgarnąć aż 30 PLN za wyrażenie zgód marketingowych, a także weryfikację swojego konta. Sprawdź, czy warunki regulaminowe bonusu Ci odpowiadają!

Gdzie wpisać PZBuk kod promocyjny podczas rejestracji?

Rejestracja z kodem promocyjnym u legalnego bukmachera Pzbuk - sprawdź jak załozyć nowe konto i zgarnąć atrakcyjne bonusy

PZbuk udostępnia swoim nowym klientom szybką rejestrację, zaś proces zajmuje dosłownie kilka minut, a w trakcie zakładania konta wystarczy podać podstawowe dane. Bukmacher, wychodząc naprzeciw graczom, nie wymaga weryfikacji konta, ponieważ pełną rejestrację i autoryzację można ukończyć później. Szybka rejestracja w PZBuk skutkuje założeniem konta tymczasowego, z kolei korzystanie z niego nie różni się prawie niczym od pełnego konta. Jedyny minus to brak możliwości dokonywania wypłat z konta bukmacherskiego na rachunek w banku, więc jeśli chcesz znieść wszelkie limity, będziesz musiał zweryfikować swoje konto.

 1. W pierwszym kroku gracz musi wpisać swój login, e-mail, numer telefonu, a także wymyślić hasło. 
rejestracja pzbuk krok 1

2. Drugi etap szybkiej rejestracji konta polega na wpisaniu kolejnych danych osobowych. Co więcej, należy również wpisać nasz PZBuk kod bonusowy. 

rejestracja pzbuk krok 2

3. Na koniec pozostaje trzeci etap zakładania konta bukmacherskiego w PZBuk, gdzie ustala się swoje limity na czas gry i obrót. Polskie Zakłady Bukmacherskie przestrzegają przed odpowiedzialną grą, jednocześnie walcząc z uzależnieniem od hazardu. Wspomniane limity można ustawić samodzielnie, albo zdać się na sugerowane przez PZBuk ograniczenia.

rejestracja pzbuk krok 3

Po zakończonej rejestracji można już się logować do swojego konta gracza.  W tym momencie warto też dokonać swojego pierwszego depozytu, a także zacząć korzystać z bonusów, jakie odblokowuje w PZBuk kod bonusowy. 

 1. Cashback 1000 zł + bonus 1000 zł od depozytów
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

PZBuk bonusy od wpłat do 1000 PLN

Drugim filarem promocji startowej u bukmachera jest również ciekawie rozbudowany pakiet trzech bonusów od depozytów. Za drugą, trzecią oraz czwartą wpłatę, gracz może otrzymać po 25% swojego przelewu na saldo główne. Maksymalne wartości wszystkich trzech promocji wynoszą 1000 PLN. Sprawdź, jak działa ten bonus powitalny PZBuk krok po kroku!

Jak odebrać bonusy depozytowe?

Bonusy od wpłaty depozytów zastąpiły w PZBuk freebet powitalny, który był częścią pakietu dla nowych graczy. Aktualnie, warunki promocyjne nieco się zmieniły. Kolejne bonusy depozytowe odebrać możesz w następujący sposób:

 1. Po założeniu konta zaloguj się na swoim profilu bukmacherskim.
 2. Wykorzystaj bonus powitalny cashback do 1000 PLN.
 3. Zrealizuj drugą wpłatę, za którą otrzymasz 25% do 250 PLN.
 4. Przy trzeciej wpłacie bonus 25% wyniesie maksymalnie 350 PLN.
 5. Czwarty depozyt daje bonus 25% do 400 PLN.
 6. Każdym z bonusów należy obrócić jednokrotnie na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia i kurs ogólny 3,50).
 7. Gracz ma 14 dni na spełnienie warunków promocyjnych bonusu powitalnego.

Dodatkowe warunki

 • Bonusy od depozytu odblokowuje aktualny PZBuk kod promocyjny.
 • Wymagany obrót 1x, AKO 3, kurs ogólny min. 3,50.
 • Pakiet powitalny nie łączy się z poprzednimi bonusami na freebet 50 PLN oraz freebet 100 PLN.

Pamiętaj, że dostęp do pakietu dla nowych graczy odblokowuje wyłącznie PZBuk kod bonusowy. Nie zapomnij wpisać go podczas rejestracji, żeby móc cieszyć się dodatkowymi środkami na start!

Pozostałe niezwykle atrakcyjne w PZBuk promocje bukmacherskie

Pozostałe promocje u legalnego bukmachera PZBUK - sprawdź w zakładze bonusów wszystkie dostępne nagrody

Kod bonusowy PZBuk to świetna opcja, jeżeli właśnie zamierzasz przejść przez rejestrację nowego konta gracza. Jeśli z kolei już posiadasz konto, albo zastanawiasz się, co bukmacher robi, by zatrzymać przy sobie klientów – odpowiadamy. Bukmacher organizuje szereg bardzo ciekawych akcji promocyjnych dla zarejestrowanych graczy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze PZBuk promocje, które prowadzą do większej popularności tego legalnego bukmachera w Polsce.

Sklep gracza

Promocja sklep Gracza u legalnego bukmachera PZBUK - zbieraj punkity za aktywność na stronie bukmachera i zamień je na bonusy, freebety i inne nagrody

Jedną z najciekawszych opcji dla stałych graczy jest przygotowany przez bukmachera sklep gracza. Promocje PZBuk na start to nie jedyny zestaw ekscytujących promek. Jak się bowiem okazuje, buk dzieli się niezwykłymi bonusami również za lojalną i systematyczną grę. Sklep gracza to nic innego, jak rodzaj programu lojalnościowego, gdzie entuzjaści zakładów mogą wymieniać zgromadzone punkty na dodatkowe bonusy.

Punkty te przyznaje się za określone działania na koncie, przykładowo codzienne logowanie czy obstawianie zakładów. Za co jeszcze można dostać punkty? Codzienne logowanie się do konta gracza to 25 punktów. Przesłanie dokumentów w ramach pełnej rejestracji skutkuje otrzymaniem 500 punktów za każdy papier. W PZBuk bonus od depozytu wynosi 1 punkt za każdą złotówkę, jaką wpłacasz na konto bukmacherskie. Nawet pierwsza wypłata środków daje Ci dodatkowe 100 punktów.  

Kombo+

Promocja KOMBO + u legalnego bukmachera PZBUK - nowy bonus nawet o 100% wyższe wygrane z zakładów wielokrotnych, łącz różne dyscypliny i zyskaj więcej

Kombo+ jest jedną ze stałych akcji promocyjnych w ramach działalności PZBuk. Bonus ten jest skierowany do wszystkich graczy, którzy chcą zwiększyć swoje wygrane na kuponach akumulacyjnych. Zobaczmy, na czym dokładnie polega ta akcja i czy można ją nazwać grą bez podatku.

Obstawiając wielokrotny kupon bukmacherski typu AKO, pamiętaj, aby znalazły się na nim przynajmniej trzy zdarzenia. Przy sześciu wydarzeniach na kuponie AKO możesz otrzymać dodatkowe 14%, co jest równoznaczne z odzyskaniem potrąconego podatku bukmacherskiego. Ten wynosi w Polsce 12%, zatem można powiedzieć, że PZBuk pozwala na legalną grę bez podatku. W ramach akcji Kombo+ maksymalnie można zgarnąć aż 100% więcej do wygranej.

Przedstawiamy konkretne warunki promocji Kombo+ w PZBuk:

Liczba zakładów na kuponie – Wysokość dodatkowej wygranej:

 • 3 – 2%
 • 4 – 4%
 • 5 – 7%
 • 6 – 14%
 • 7 – 20%
 • 8 – 25%
 • 9 – 30%
 • 11 – 40%
 • 12-19 – 50%
 • 20 – 100%

 Co zrobić, żeby móc skorzystać z akcji bonusowej Kombo+? Cóż, nie musisz robić nic, ponieważ bukmacher automatycznie dolicza dodatkowy procent od wygranej do Twojego kuponu bukmacherskiego. Pod warunkiem, że jest to kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami. Nie można jednak zapominać, że PZBuk wprowadził pewne ograniczenia, zaś związane są one z konkretnymi dyscyplinami i ligami, jakie kwalifikują się do promocji. Oto one:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji Europy, Superpuchar Polski, a także na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów.
 • Tenis – ATP, WTA, jak też Wielki Szlem
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, jak również Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, a także Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, jak również Energa Basket Liga
 1. Cashback 1000 zł + bonus 1000 zł od depozytów
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

MEGA KURS

Promocja MEGA KURS u legalnego bukmachera PZBUK - podnosimy kursy do maksymalnych wartości, dzieki czemu zdobędziesz wiekszą wygraną

Podczas dodawania zdarzeń do kuponu w PZBuk polecamy szukać grafiki podpisanej hasłem „MEGA KURS”, ponieważ takie oznaczenia informuje o wyjątkowym wydarzeniu, na które bukmacher PZBuk podniósł kursy. Codziennie zakłady bukmacherskie udostępniają inne zdarzenia w ramach akcji promocyjnej MEGA KURS.

Jeśli zainteresuje Cię wysoki kurs w ramach promocji bukmacherskiej, możesz śmiało dodać zakład do kuponu. Co więcej, PZBuk pozwala także łączyć zdarzenia promocyjne z innymi zakładami przedmeczowymi. Z drugiej strony, zawsze można obstawić kupon pojedynczy. Bukmacher twierdzi, że kursy objęte promocją są również najwyższe na rynku. Warto zatem sprawdzać ich wysokość, a następnie zapewnić sobie wyższe wygrane. Co więcej, akcja promocyjna MEGA KURS nie jest obarczona dodatkowymi wymogami obrotu.

Cashout

Promocja CASHOUT u legalnego bukmachera PZBUK - opcja wczesniejszego zamknięcia kuponu, która pozwala na wiekszą kontrolę nad zakładami oraz szansę na zwrot nprzed zakończeniem wydarzenia

W przypadku PZBuk nie ma stałej kwoty możliwego cashoutu. Zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem jest jak najbardziej możliwe. Jednak to bukmacher określa za każdym razem możliwą kwotę zwrotu do uzyskania. Przed zamknięciem kuponu gracz otrzymuje od PZBuk informację o wysokości potencjalnego zwrotu cashout. Bukmacher w tym celu bazuje na iloczynie potencjalnych wygranych w trakcie zwrotu, stawki zakładu i kursu zwrotu. Proces wypłaty cashoutu jest zautomatyzowany i gracz nie musi martwić się na szczęście żadnymi obliczeniami.

Zakłady kardio

Promocja Zakłady Kardio u legalnego bukmachera PZBUK - postawiony zakład będzie podzielony na trzy przedziały czasowe, co daje większą wygraną dla każdego z nich

Zakłady kardio to przygotowany przez PZBuk bonus bez depozytu, a właściwie akcja, która dotyczy specjalnych zakładów bukmacherskich. Opcja ta działa zarówno na stronie internetowej, jak też w aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk. Ta forma rozgrywki dotyczy wytypowania czasu, w którym padnie kolejny gol. Żeby skorzystać z promocji, należy wybrać odpowiednią opcję opatrzoną ikonką kardiogramu, a następnie postawić zakład związany z wytycznymi akcji.

Klub VIP

Promocja KLUB VIP u legalnego bukmachera PZBUK - zostań klientem VIP, bądź aktywnym graczem, zbieraj punkty i zabieraj atrakcyjne nagrody tylko dla członków klubu

Klub VIP to forma programu lojalnościowego, gdzie bukmacher chce wynagradzać najbardziej aktywnych i wiernych graczy. Jeśli często obstawiasz zakłady, a do tego obracasz sporą gotówką, obsługa klienta sama zaprosi Cię do klubu. Możesz też samodzielnie zgłosić swój akces, który zostanie zweryfikowany i rozpatrzony przez pracowników bukmachera. Dołączenie do klubu daje w PZBuk bonus startowy dla najaktywniejszych klientów, a także dostęp do ekskluzywnych promocji i priorytetowej obsługi zgłoszeń.

Czy jest jakiś kod promocyjny w aplikacji PZBuk?

Kod promocyjny Probukmacher u legalnego bukmachera PZBUK - sprawdź jakie bonusy dostępne są z naszym promokodem

Pytanie, które często powraca w przypadku bukmachera to czy za samo pobranie aplikacji mobilnej można liczyć na dodatkowe promocje? W PZBuk bonus powitalny za ściągnięcie apki nie przysługuje graczom, ale mogą oni z powodzeniem korzystać z innych akcji promocyjnych. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz nasz kod bonusowy PZBuk. Aplikacja działa na sprzęcie z systemem Android oraz iOS, a zapewnia też dostęp do pełnej oferty startowej oraz bonusów lojalnościowych. Co więcej, dostępny u bukmachera bonus za rejestrację również odbierzesz zakładając konto w aplikacji.

Jakie metody płatności w PZBuk są obecnie dostępne?

PZBuk oferuje swoim klientom szybkie wpłaty na konto depozytowe. Można je wykonywać używając poniższych sposobów płatności:

 • Karta bankowa Visa, a także MasterCard poprzez portal DotPay,
 • Kod BLIK pobrany z bankowości elektronicznej,
 • Szybkie transfery za pomocą pośredników płatności DotPay, Przelewy 24, albo TPay.
Wszystkie dostępne metody płatności u legalnego bukmachera PZBUK - sprawdź w jaki sposób można popełnić swoje konto

Minimalna kwota depozytu na konto główne w PZbuk wynosi 5 PLN. Wpłaty są całkowicie darmowe, ponieważ bukmacher nie pobiera żadnych prowizji. W przypadku szybkich przelewów środki księgowane są praktycznie automatycznie, a cała procedura zajmuje mniej niż minutę. Wpłaty w PZBuk działają całodobowo i przez cały tydzień. Szczegóły dotyczące płatności prezentują się tak:

Metoda płatnościCzas realizacjiMinimalna wpłataMaksymalna wpłataProwizja
paysafecardNatychmiast5 PLNBrak danychBrak
BLIKNatychmiast5 PLNBrak danychBrak
Visa/MasterCardNatychmiast5 PLNBrak danychBrak
DotPayNatychmiast5 PLNBrak danychBrak

Jeżeli chodzi o wypłaty wygranych z konta gracza na rachunek bankowy, można wybrać jedną z dwóch poniższych opcji:

 • Przelew ekspresowy dzięki usłudze Przelewy24,
 • Przelew standardowy dzięki usłudze DotPay.

Pamiętaj jednak, że przed zleceniem pierwszej wypłaty z konta na rachunek bankowy, musisz ukończyć weryfikację swojego profilu w PZBuk. W tym celu powinieneś przesłać bukmacherowi skan dokumentu tożsamości oraz wyciągu z konta. Weryfikacja konta odbywa się szybko, aczkolwiek bukmacher zastrzega, że ma na to 24 godziny. Wypłatę zlecić możesz kiedy chcesz, gdyż działają one 24/7. Natomiast czas realizacji zależy od banku, w którym posiadasz rachunek. Zwykle wynosi około 30 minut, choć czasami może trwać 1-2 dni roboczych.

Jak dokonać pierwszej wpłaty?

Po rejestracji nowego konta warto wpłacić pierwszy depozyt, żeby móc zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. Krok po kroku proces te wygląda tak:

 1. Zaloguj się na swój profil.
 2. Przejdź do sekcji poświęconej wpłatom.
 3. Zadeklaruj wpłacaną kwotę, a także wybierz metodę płatności.
 4. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika wpłaty.
 5. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie natychmiastowo.

Sprawdź kody promocyjne Probukmacher!

PZBuk kod promocyjny – podsumowanie

W powyższym artykule opisaliśmy jak odebrać kod bonusowy PZBuk, gdzie go wpisać, a także jakie bonusy można dzięki niemu odebrać. Należy jednocześnie podkreślić, iż oferta bukmachera co jakiś czas się zmienia. W związku z tym, warto na bieżąco sprawdzać aktualne warunki promocji, o których będziemy również informować na łamach naszego portalu.

Dostępny w PZBuk kod bonusowy wypada dziś bardzo dobrze, ponieważ odblokowuje atrakcyjne oferty powitalne. W porównaniu do innych bukmacherów, wartość cashbacku jest tu nawet dwukrotnie wyższa. Na uwagę zasługuje także darmowy zakład freebet, który przekłada się na fakt, że PZBuk promocje są chętnie wybierane przez wielu polskich graczy.

Załóż konto z kodem promo już dziś i otrzymaj ekscytujący PZBuk bonus powitalny dla nowych graczy!

FAQ

Kod promocyjny PZBuk należy wpisać w trakcie szybkiej rejestracji nowego konta gracza. Atrakcyjny bonus powitalny dotyczy tylko nowych klientów bukmachera. W drugim etapie rejestracji znajduje się specjalne okienko, gdzie należy wpisać kod PROBUKMACHER.

Na start otrzymasz w PZBuk bonus za rejestrację w postaci cashbacku (do 1000 PLN), a także freebet o wartości 50 PLN.

Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały dla swoich stałych graczy atrakcyjny program lojalnościowy, gdzie nagradza się graczy punktami nawet za samo codzienne logowanie. Zebrane w ten sposób punkty można następnie przeznaczyć na zakupy w sklepie gracza, a następnie  wykorzystać je na atrakcyjne promocje bukmacherskie.

W PZbuk cashback w wysokości do 1000 PLN czeka na wszystkich nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy, żeby uzyskać do niego dostęp. Zakład bez ryzyka polega na zwrocie stawki w przypadku pierwszego przegranego kuponu. Niezależnie, ile kuponów było wcześniej wygranych. 

Nie – na chwilę obecną bonus startowy nie jest obarczony koniecznością obrotu w celu wypłacenia środków z konta bonusowego na konto depozytowe.

Dodaj komentarz

4

 • Henryk  
  Henryk  

  szkoda ze pzbuk bonus na start to tylko cashack i freebet, ja chce jeszcze bonus od depozytu do kompletu!!!

 • Kamil  
  Kamil  

  W serwisie PZBUK zakład bez ryzyka urósł z bodajże 500 zł do 1000 zł, a do tego doszedł freebet, znaczy, że bukmacher się rozkręca!

 • Adam  
  Adam  

  o prosze, pzbuk kod promocyjny daje fajne promki, a jeszcze nie trzeba obracac wygranymi, to jest cos dla mnie

 • Wiktor  
  Wiktor  

  W PZBUK bonus bez depozytu można sobie kupić za punkty lojalnościowe i to jest dla mnie dobra wiadomość!