4.5
 • Duża ilość metod płatności
 • Wysoki bonus powitalny
 • Możliwość wymiany punktów na bonusy
 • Program "Zaproś przyjaciela"
Android
IOS
Mobile

PZBuk Kod Promocyjny - 20.05.2022

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu
Zagraj teraz

Odbierz kod bonusowy PZBuk i ciesz się ulepszonym pakietem powitalnym dla nowych graczy! Zobacz, co możesz zyskać, jeżeli wykorzystasz w PZBuk kod promocyjny. Pokażemy Ci, w jaki sposób go użyć, prześledzimy proces rejestracji u bukmachera, a także wszystkie najważniejsze cechy Polskich Zakładów Bukmacherskich. Przed końcem artykułu sam będziesz chciał założyć konto w PZBuk z naszym kodem bonusowym. Do dzieła zatem!

PZBuk oferta powitalna na start i bonusy

Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) to legalny polski bukmacher, u którego kod promocyjny odblokowuje dostęp do ciekawego pakietu bonusów na start. Nie dość, że nowi gracze otrzymują wysoki cashback, to jeszcze dostają punkty lojalnościowe do wymiany na dodatkowe benefity. Oferta bonusowa w PZBuk robi dobre wrażenie, a do najważniejszych promocji należą następujące oferty:

RODZAJ BONUSU BONUS PZBUK
PZBuk kod bonusowy PROBUKMACHER
Za samą rejestrację +600 punktów gracza
Zakład bez ryzyka 500 PLN
Bonus za kod promocyjny +20000 punktów gracza do wymiany na bonusy o równowartości 200 PLN
Promocja Kombo+ Aż do +25% do wygranych
Program afiliacyjny Punkty gracza do wymiany na bonusy
Klub VIP PZBuk Dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy
Minimalny depozyt 5 PLN

Jeśli jesteś gotów, możesz zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym, by otrzymać najlepszy pakiet powitalny na start. Tylko tak będziesz mógł otrzymać dostęp do najlepszej oferty dla nowych graczy u legalnego bukmachera PZBuk.

Jak odebrać bonus PZBuk?

Legalny polski bukmacher PZBUK jak odebrać bonus?

Odbierz pakiet powitalny bonusów na start w PZBuk dzięki tym kilku prostym krokom:

 • Skorzystaj z naszego bannera z logiem PZBuk, który przeniesie Cię na stronę bukmachera.
 • Przed Tobą otworzy się formularz rejestracyjny.
 • Uzupełnij wszystkie kroki zakładania konta gracza u bukmachera.
 • W odpowiednim polu wprowadź kod promocyjny PROBUKMACHER.
 • Zakończ rejestrację, wpłać depozyt i zacznij obstawiać z bonusem!

PZBuk rejestracja

Legalny polski bukmacher PZBUK rejestracja nowego konta

PZbuk udostępnia swoim nowym klientom tak zwaną szybką rejestrację konta. Jest oba bardzo łatwa i bezproblemowa. Zajmuje dosłownie kilka minut, a w trakcie zakładania konta wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Bukmacher, wychodząc naprzeciw graczom, nie wymaga od razu weryfikacji konta. Pełną rejestrację i autoryzację można ukończyć w dowolnym momencie.

Szybka rejestracja w PZBuk skutkuje założeniem konta tymczasowego. Korzystanie z niego nie różni się prawie niczym od pełnego konta. Jedyny minus to brak możliwości dokonywania wypłat z konta bukmacherskiego na rachunek bankowy. Aby zweryfikować swoje dane osobowe i konto bankowe, należy zalogować się do profilu w PZBuk. Następnie, trzeba będzie podać swój numer rachunku bankowego, a także załączyć skany lub zdjęcia dowodu osobistego i wyciągu z banku.

Dzięki szybkiej rejestracji oszczędzasz czas, który możesz zainwestować w obstawianie swoich pierwszych kuponów. Naszym zdaniem ten sposób zakładania konta jest świetną opcją dla wszystkich nowych graczy. Prześledźmy wspólnie poszczególne kroki, na których opiera się w PZBuk szybka rejestracja.

Szybka rejestracja PZBuk została rozbita na trzy etapy. 

W pierwszym kroku gracz musi wpisać swój login, e-mail, numer telefonu i wymyślić hasło. Trzeba koniecznie odhaczyć obowiązkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bukmachera PZbuk. Opcjonalnie gracz ma prawo wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych. Czy opłaca się otrzymywać wiadomości mailowe od bukmachera? Zdecydowanie tak, gdyż informuje on o nowościach na bieżąco.

Drugi etap szybkiej rejestracji konta polega na wpisaniu kolejnych danych osobowych. Są to: imię, nazwisko, dane z dowodu lub paszportu, adres zamieszkania, data urodzenia. Należy wybrać płeć, wpisać numer PESEL, a także wybrać swój kraj i walutę. Na sam koniec pozostaje pole, w którym wpisuje się kod bonusowy PZBuk.

Na koniec pozostaje trzeci etap zakładania konta bukmacherskiego w PZBuk. W tym miejscu ustala się swoje limity na czas gry i obrót. Polskie Zakłady Bukmacherskie przestrzegają przed odpowiedzialną grą, jednocześnie walcząc z uzależnieniem od hazardu. Wspomniane limity można ustawić samodzielnie, albo zdać się na sugerowane przez PZBuk ograniczenia.

Po zakończonej rejestracji można już się logować do swojego konta gracza. Zarówno odnośnik do zakładania konta, jak i logowania, zostały umieszczone w prawym górnym rogu serwisu. W tym momencie warto też dokonać swojego pierwszego depozytu, a także zacząć korzystać z bonusów, jakie odblokowuje kod promocyjny. Przypominamy, że w celu wypłacania środków na swój rachunek bankowy, należy dokończyć pełną rejestrację. Polega ona na weryfikacji tożsamości gracza, a dostęp do niej uzyskuje się poprzez swoje konto gracza. Po autoryzacji konta bukmacherskiego PZBuk znosi ograniczenia obrotu, a gracz może w pełni cieszyć się z oferty zakładów tego bukmachera.

Jak otrzymać w PZBuk cashback zakład bez ryzyka?

Legalny polski bukmacher PZBUK cashback zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

W PZBuk nowi gracze otrzymują przede wszystkim zakład bez ryzyka w wysokości 500 PLN. Z oferty cashback może skorzystać każdy nowi klient bukmachera, który w trakcie szybkiej rejestracji posłuży się kodem bonusowym. Promocja ta dotyczy pierwszego przegranego kuponu. Można dzięki niej otrzymać zwrot stawki do kwoty maksymalnej wynoszącej 500 PLN.

Co ważne, oferta obowiązuje niezależnie od ilości wcześniej poprawnie wytypowanych kuponów. Zakład bez ryzyka daje zwrot od pierwszego na Twoim koncie zakładu, który rozliczony zostaje jako nietrafiony.

Cashback w PZBuk dokonuje się w formie darmowego zakładu, który zwolniony jest z wymogów obrotu bonusem. Jedyne, o czym należy pamiętać, że promocja dotyczy wyłącznie kuponów AKO z kursami pojedynczymi minimum 1.4

Jak otrzymać dodatkowe punkty gracza za rejestrację?

Zakłady bukmacherskie PZBuk przygotowały dla swoich stałych i powracających graczy bardzo ciekawą ofertę. Jest ona realizowana w formie programu lojalnościowego. W tym przypadku, bukmacher nagradza swoich klientów za ich aktywność. Jeżeli często obstawiasz wydarzenia sportowe, w PZBuk masz szansę otrzymywać za to dodatkowe nagrody.

O ile inni bukmacherzy w ramach pakietu powitalnego na start przewidują dla nowych graczy konkretne bonusy, tak PZBuk daje punkty gracza. Co z nimi zrobić? Polskie Zakłady Bukmacherskie na swojej stronie udostępniają zakładkę „SKLEP”. Nie jest to tradycyjna platforma, gdzie można kupić gadżety czy inne przedmioty. Sklep ten przeznaczony jest dla graczy, którzy chcą wymienić swoje punkty na cenne nagrody. Mowa tu o dodatkowych bonusach bukmacherskich.

Za rejestrację konta PZBuk nagradza swoich klientów dodatkowymi punktami w liczbie 600. Jednak z naszym kodem promocyjnym otrzymasz ich aż 20000. Można za ich pomocą dokonać zakupów bonusów w sklepie gracza na równowartość kwoty 200 PLN.

PZBuk freebet – jak odebrać darmowy zakład?

W ofercie bukmachera PZBuk freebet stanowił niegdyś podstawowy element pakietu powitalnego, a dziś znów można uzyskać darmowy zakład na start. Jeżeli chcesz odebrać freebet, wystarczy, że założysz nowe konto bukmacherskie z naszym kodem promocyjnym. To bardzo ważne, ponieważ jedynie kod bonusowy, który znajdziesz na naszej stronie, rozszerza ofertę powitalną o darmowy zakład. Jego wartość to aż 50 PLN.

Żeby jednak móc odblokować darmowy zakład, należy najpierw dokonać wpłaty na konto w wysokości minimum 50 PLN. Wówczas trzeba będzie zagrać kupon ze stawką równą wartości freebetu na kuponie AKO z kursem minimalnym 2.00. Poprawne sfinalizowanie takiego zakładu poskutkuje zasileniem konta darmowym zakładem, którym należy obrócić na kolejnym kuponie multi o minimalnym kursie 1.40.

Pozostałe promocje bukmacherskie w PZBuk

Kod bonusowy PZBuk to świetna opcja, jeżeli właśnie zamierzasz przejść przez rejestrację nowego konta gracza. Jeśli z kolei już posiadasz konto, albo zastanawiasz się, co bukmacher robi, by zatrzymać przy sobie klientów – odpowiadamy. PZBuk organizuje szereg bardzo ciekawych akcji promocyjnych dla zarejestrowanych graczy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich, które prowadzą do większej popularności tego legalnego bukmachera w Polsce.

Happy Hours w PZBuk

Legalny polski bukmacher PZBUK promocja happy hours

W ramach promocji ograniczonych czasowo, pojawia się powracająca akcja Happy Hours. Skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i stali klienci PZBuk. Akcja promocyjna związana jest bezpośrednio z programem lojalnościowym bukmachera. W ramach programu zakłady bukmacherskie nagradzają graczy punktami za różnego rodzaju aktywność na stronie internetowej.

Jeżeli akcja promocyjna Happy Hours w PZBuk jest aktywna, bukmacher podwaja zdobyte przez graczy punkty. Przykładowo, w ramach tradycyjnego programu lojalnościowego, za samo dzienne logowanie otrzymujesz 25 punktów. Jeśli zapiszesz się do Happy Hours, masz okazję dostać dwa razy tyle, czyli 50 punktów gracza. Co więcej, bukmacher oferuje także dodatkowy bonus w postaci ekstra środków. W ramach Happy Hours otrzymać możesz 25% bonusu od deponowanej wpłaty do maksymalnej kwoty 1000 PLN.

Kombo+

Legalny polski bukmacher PZBUK promocja kombo+

Kombo+ jest jedną ze stałych akcji promocyjnych w ramach działalności PZBuk. Bonus ten jest skierowany do wszystkich graczy, którzy chcą zwiększyć swoje wygrane na kuponach akumulacyjnych. Zobaczmy, na czym dokładnie polega ta akcja i czy można ją nazwać grą bez podatku.

Obstawiając wielokrotny kupon bukmacherski typu AKO, pamiętaj, aby znalazły się na nim przynajmniej trzy zdarzenia. Już w tym momencie Twoja potencjalna wygrana wzrasta o dodatkowe 2%. Oczywiście pod warunkiem, że kupon będzie zwycięski. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, rośnie też procent dodatkowej możliwej wygranej. Przy sześciu wydarzeniach na kuponie AKO możesz otrzymać dodatkowe 14%, co jest równoznaczne z odzyskaniem potrąconego podatku bukmacherskiego. Ten wynosi w Polsce 12%, zatem można powiedzieć, że PZBuk pozwala na legalną grę bez podatku. W ramach akcji Kombo+ maksymalnie można zgarnąć aż 25% więcej do wygranej.

Przedstawiamy konkretne warunki promocji Kombo+ w PZBuk:

Liczba zdarzeń na kuponie Wysokość dodatkowych wygranych
3 2%
4 4%
5 7%
6 14%
7 i więcej 25%

Co zrobić, aby skorzystać z akcji bonusowej Kombo+? Cóż, nie musisz robić nic, ponieważ bukmacher automatycznie dolicza dodatkowy procent od wygranej do Twojego kuponu bukmacherskiego. Pod warunkiem, że jest to kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami. Nie można jednak zapominać, że PZBuk wprowadził pewne ograniczenia, które związane są z konkretnymi dyscyplinami i ligami, jakie kwalifikują się do promocji. Oto one:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, a także mecze reprezentacji Polski
 • Tenis – ATP, WTA oraz Wielki Szlem
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga

MEGA KURS

Legalny polski bukmacher PZBUK promocja mega kurs

Podczas dodawania zdarzeń do kuponu w PZBuk polecamy szukać grafiki podpisanej hasłem „MEGA KURS”. Pojawienie się tego oznaczenia informuje o wyjątkowym wydarzeniu, na które bukmacher PZBuk podniósł kursy. Codziennie zakłady bukmacherskie udostępniają inne zdarzenia w ramach akcji promocyjnej MEGA KURS.

Jeśli zainteresuje Cię wysoki kurs w ramach promocji bukmacherskiej, możesz śmiało dodać zakład do kuponu. Co więcej, PZBuk pozwala łączyć zdarzenia promocyjne z innymi zakładami przedmeczowymi. Z drugiej strony, zawsze można obstawić kupon pojedynczy. Bukmacher twierdzi, że kursy objęte promocją są najwyższe na rynku. Warto zatem sprawdzać ich wysokość, a następnie zapewnić sobie wyższe wygrane. Akcja promocyjna MEGA KURS nie jest obarczona dodatkowymi wymogami obrotu.

Sklep gracza PZBuk

Legalny polski bukmacher PZBUK sklep gracza

Jak już wcześniej wspominaliśmy, PZBuk skupia się na prowadzeniu programu lojalnościowego. Nagradza swoich graczy za wszelką aktywność. Począwszy od codziennego logowania się, aż po obstawianie kuponów bukmacherskich. Zgromadzone przez graczy punkty podlegają wymianie na atrakcyjne nagrody w tak zwanym sklepie gracza. Przykładowo, można wymienić je na darmowy zakład wynoszący aż 50 PLN.

Dla nowych graczy PZBuk przygotował dodatkowe 600 punktów na start. Przyznaje je za samą rejestrację. Jeżeli jednak wykorzystasz nasz kod promocyjny, otrzymasz aż 20000 punktów do wykorzystania w sklepie gracza! Będziesz mógł wymienić je na bonusy o łącznej wartości wynoszącej 200 PLN.

Za co jeszcze można dostać punkty? Codzienne logowanie się do konta gracza to 25 punktów. Przesłanie dokumentów w ramach pełnej rejestracji skutkuje otrzymaniem 500 punktów za każdy papier. W PZBuk bonus od depozytu wynosi 1 punkt za każdą złotówkę, jaką wpłacasz na konto bukmacherskie. Nawet pierwsza wypłata środków daje Ci dodatkowe 100 punktów.

Cashout

Legalny polski bukmacher PZBUK cashout z kodem promocyjnym

W przypadku PZBuk nie ma stałej kwoty możliwego cashoutu. Zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem jest jak najbardziej możliwe. Jednak to bukmacher określa za każdym razem możliwą kwotę zwrotu do uzyskania. Przed zamknięciem kuponu gracz otrzymuje od PZBuk informację o wysokości potencjalnego zwrotu cashout. Bukmacher w tym celu bazuje na iloczynie potencjalnych wygranych w trakcie zwrotu, stawki zakładu i kursu zwrotu. Proces wypłaty cashoutu jest zautomatyzowany i gracz nie musi martwić się na szczęście żadnymi obliczeniami.

Metody płatności w PZBuk

Legalny polski bukmacher PZBUK metody płatności

PZBuk oferuje swoim klientom szybkie wpłaty na konto depozytowe. Można je wykonywać używając poniższych sposobów płatności:

 • Karta bankowa Visa lub MasterCard poprzez portal DotPay,
 • Kod BLIK pobrany z bankowości elektronicznej,
 • Szybkie transfery za pomocą pośredników płatności DotPay, Przelewy 24 lub TPay.

Minimalna kwota depozytu na konto główne w PZbuk wynosi 5 PLN. Wpłaty są całkowicie darmowe, ponieważ bukmacher nie pobiera żadnych prowizji. W przypadku szybkich przelewów środki księgowane są praktycznie automatycznie, a cała procedura zajmuje mniej niż minutę. Wpłaty w PZBuk działają całodobowo i przez cały tydzień. Szczegóły dotyczące płatności prezentują się tak:

Metoda płatności Czas realizacji Minimalna wpłata Maksymalna wpłata Prowizja
paysafecard Natychmiast 5 PLN Brak danych Brak
BLIK Natychmiast 5 PLN Brak danych Brak
Visa/MasterCard Natychmiast 5 PLN Brak danych Brak
DotPay Natychmiast 5 PLN Brak danych Brak

W przypadku wypłat wygranych z konta gracza na rachunek bankowy, można wybrać jedną z dwóch poniższych opcji:

 • Przelew ekspresowy dzięki usłudze Przelewy24,
 • Przelew standardowy dzięki usłudze DotPay.

Pamiętaj jednak, że przed zleceniem pierwszej wypłaty z konta na rachunek bankowy, musisz ukończyć weryfikację swojego profilu w PZBuk. W tym celu powinieneś przesłać bukmacherowi skan dokumentu tożsamości oraz wyciągu z konta. Weryfikacja konta odbywa się szybko, aczkolwiek bukmacher zastrzega, że ma na to 24 godziny. Wypłatę zlecić możesz kiedy chcesz, gdyż działają one 24/7. Natomiast czas realizacji zależy od banku, w którym posiadasz rachunek. Zwykle wynosi około 30 minut, choć czasami może trwać 1-2 dni roboczych.

PZBuk obsługa klienta

Legalny polski bukmacher PZBUK obsługa klienta

W jaki sposób nawiązać kontakt z biurem obsługi klienta PZBuk? Po wejściu na stronę bukmachera znajdziesz odnośnik do Punktu Obsługi Klienta na górnym pasku nawigacyjnym. Na zalogowanych użytkowników czeka czat na żywo, który działa w godzinach 10:00 – 22:00. Możesz również skontaktować się z bukmacherem przy użyciu adresu mailowego. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail pod adres [email protected], a ktoś odpowie w ciągu maksymalnie kilku godzin.

FAQ

Gdzie wpisać kod bonusowy PZBuk?

Kod promocyjny PZBuk należy wpisać w trakcie szybkiej rejestracji nowego konta gracza. Atrakcyjny bonus powitalny dotyczy tylko nowych klientów bukmachera. W drugim etapie rejestracji znajduje się specjalne okienko, gdzie należy wpisać kod PROBUKMACHER.

Jaki bonus odblokowuje w PZBuk kod promocyjny?

Oprócz dostępu do standardowej oferty promocyjnej zakładów bukmacherskich, z kodem bonusowym otrzymasz dodatkowe 20000 punktów. Możesz je potem wykorzystać w sklepie gracza na zakupy bonusów o łącznej wartości 200 PLN.

O co chodzi z punktami gracza w PZBuk?

Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały dla swoich stałych graczy atrakcyjny program lojalnościowy. Zachęca on do aktywnego korzystania z konta bukmacherskiego. Firma nagradza graczy punktami nawet za samo codzienne logowanie. Zebrane w ten sposób punkty można następnie przeznaczyć na zakupy w sklepie gracza. Wykorzystać je można na atrakcyjne promocje bukmacherskie.

Czy jest w PZBuk zakład bez ryzyka?

W PZbuk cashback w wysokości do 500 PLN czeka na wszystkich nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy, aby uzyskać do niego dostęp. Zakład bez ryzyka polega na zwrocie stawki w przypadku pierwszego przegranego kuponu. Niezależnie, ile kuponów było wcześniej wygranych. Zwrot ten nie podlega dodatkowym warunkom obrotu bonusem. Jedyne ograniczenie dotyczy samych zawartych zakładów. Na kuponie AKO muszą znaleźć się zdarzenia z kursem pojedynczym nie mniejszym niż 1.4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.