Freebet w Betclic

Freebet w Betclic

Jedną z najbardziej cenionych koncepcji jest darmowy zakład, czyli tzw. Freebet. Co w tym zakresie przygotował Betclic? Jak działa Freebet Betclic i co trzeba zrobić, żeby go zgarnąć? Wyjaśniamy!

Co to jest Freebet w Betclic?

Wszystkich entuzjastów darmowych zakładów ucieszy informacja, że Freebet w Betclic to flagowy produkt zagranicznego bukmachera, reprezentowanego przez spółkę Gaming in Poland. Organizatorzy postawili na unikalność i postanowili stworzyć warunki, których nie proponuje nikt inny na rynku. Warto zatem przyjrzeć się bliżej, jak działają w Betclic promocje tego typu.

Generalna koncepcja Freebetów jest podobna w większości przypadków, a interpretacje bukmacherów różnią się najczęściej w obszarze warunków obrotu i szczegółów dotyczących aktywacji. Betclic Freebet ma jednak prostsze założenia i nie stawia żadnych wymagań obrotu, aktywacji ani nie ma terminu ważności. Jak twierdzi bukmacher – po prostu gramy i wygrywamy!

Czy Freebet Betclic to bonus bez depozytu?

Idea bonusów bez depozytu polega na tym, że otrzymujemy środki na grę, bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. W takim ujęciu, nie można uznać, że Betclic Freebet bez depozytu to właśnie taka promocja, ponieważ otrzymujemy go w ramach oferty powitalnej, po przegraniu pierwszego zakładu.

Po sprawdzeniu całego portfolio bonusowego Betclica stwierdzamy, że bonus bez depozytu w ogóle nie figuruje w aktywnej ofercie. Nie zmienia to jednak faktu, że warto zajrzeć do zakładki z promocjami, ponieważ jest tam sporo innych, ciekawych pomysłów. Co więcej, oferta jest regularnie aktualizowana, dlatego warto być na bieżąco, ponieważ być może za jakiś czas bonus bez depozytu będzie do dyspozycji.

Jak działa Freebet u tego bukmachera?

Działanie darmowego zakładu w Betclic jest bardzo proste: stawiamy kupon, który przewiduje jaka jest potencjalna wygrana, obliczana na podstawie stawki netto oraz kursu. Kwota jaką zgarniamy dla siebie to różnica potencjalnej wygranej i stawki netto. Najlepiej obrazuje to grafika, którą przygotował sam bukmacher:

Jak obliczane są potencjalne wygrane

Jedyne na co należy dodatkowo zwrócić uwagę to fakt, że minimalny kurs kuponów stawianych za Freebety w Betclic wynosi 2,14. Ponadto, niektórzy bukmacherzy mają w ofercie freebety, po których zagraniu do konta przypisywana jest wyłącznie wygrana bez kwoty naszej stawki, np. bukmacher wręcza Ci 50zł freebet, stawiasz go po kursie 2.00 i po odliczeniu podatku wygrywasz 88 zł. Buk odejmuje Twoją stawkę 50 zł i w rezultacie wygrywasz tylko 38 zł.

Jak zdobyć Freebet w Betclic?

Wszystko wygląda bardzo ciekawie, ale co tak właściwie trzeba zrobić, żeby otrzymać Betclic Freebet? W aktualnej ofercie są na to dwa sposoby. Oto instrukcje krok po kroku co dokładnie trzeba zrobić!

Freebet z oferty powitalnej:

 1. Rejestrujemy konto gracza w Betclic.
 2. Dokonujemy pierwszego depozytu przy użyciu jednej z metod:
  1. Karty bankowej
  2. Przelewu bankowego
  3. Skrill/Paysafecard
 3. Stawiamy kupon o minimalnym kursie 1,14.
 4. W przypadku przegranej, otrzymujemy zwrot stawki w formie Freebetu, maksymalnie 200 PLN. Nie dotyczy:
  1. Zakładów na symulowane gry w karty
  2. Zakładów systemowych

Drugi sposób na wejście w posiadania Freebetów to skorzystanie z promocji Zbierz Drużynę:

 1. Rejestrujemy oraz dokonujemy weryfikacji konta gracza.
 2. Wpłacamy dowolną kwotę na konto depozytowe.
 3. Generujemy kod polecający w zakładce Zbierz Drużynę.
 4. Jeśli osoba zaproszona założy i zweryfikuje konto oraz zasili depozyt, każda ze stron otrzymuje Freebet 20 PLN. 
 5. Miesięcznie można otrzymać maksymalnie 5 Freebetów po 20 PLN, czyli 100 PLN łącznie.

W rezultacie, obecnie można zgarnąć w prosty sposób do 200 PLN w ramach oferty powitalnej oraz 100 PLN każdego miesiąca, jeśli będziemy skutecznie zapraszać do gry nowe osoby.

Jak wykorzystać darmowy zakład w Betclic?

Organizator gier wpadł na dobry pomysł i postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy, znacznie ułatwiając korzystanie z darmowych zakładów. W trakcie tworzenia kuponu wystarczy przesunąć suwak z symbolem Freebet i zatwierdzić zakład. Krok po kroku wygląda to tak:

 • Wchodzimy na stronę Betclic i logujemy się na konto gracza.
 • Tworzymy kupon wybierając zdarzenia z dostępnej oferty. Punkty do zapamiętania:
  1. Kurs minimalny to 2,14
  2. Nie możemy zagrać oferty gier karcianych
  3.  Nie można łączyć z promocjami Cashout, Super Kursy, Multi+
 • Ustalamy stawkę oraz zaznaczamy, że chcemy grać za środki z Freebetów. Na stronie wygląda to jak poniżej:
Jak wykorzystać Freebet w Betclic - ustaw wielkość stawki i zaznacz, że chcesz grać za środki z Freebet
 • Zatwierdzamy zakład.
 • To wszystko! Pozostaje czekać na rozliczenie naszego kuponu.

Czy Freebet można wypłacić w Betclic?

Wypłata pieniędzy wygranych z Betclic Freebet to as w rękawie i najważniejszy aspekt całej promocji. Wszystko dlaczego, że każdy wygrany zakład ląduje bezpośrednio na koncie gracza. Nie są wymagane żadne obroty, dodatkowo nie ma żadnego procesu aktywacji oraz czasu limitu czasu o którym trzeba pamiętać. Zwyczajnie wygrywamy i wypłacamy lub gramy dalej, bez żadnych ukrytych haczyków.

Jedyne o czym należy pamiętać to aktywność na koncie, ponieważ w przypadku jej braku, wszystkie przyznane Freebety zostaną usunięte. Na szczęście rozumienie braku aktywności to brak logowania przez 180 kolejnych dni, co naszym zdaniem nie jest wymagającym zadaniem.

Jak wypłacić kasę z darmowych zakładów na konto?

W niektórych przypadkach mieć bonus, a móc go wypłacić to dwa zupełnie przeciwstawne scenariusza. Na szczęście w przypadku Betclic działa to kompletnie inaczej. Wygrana z Freebetów to zwykła kasa, którą możemy dowolnie dysponować. Oznacza to, że wygrane wypłacimy dokładnie tak samo jak te, które pochodzą z zakładów za prawdziwe pieniądze. Co dokładnie należy zrobić:

 1. Wchodzimy na oficjalną stronę Betclic i logujemy się do serwisu.
 2. Klikamy w nasz awatar, który znajduje się w prawy, górnym rogu i wybieramy opcję „Wypłać”.
 3. Ustalamy kwotę wypłaty i wybieramy metodę transakcji. Próg minimalny to 1 PLN, a maksymalny 100 000 PLN. Obecnie do dyspozycji są jedynie Przelewy24.
 4. Autoryzujemy przelew postępując zgodnie z poleceniami na ekranie.
 5. To wszystko! Pozostaje czekać aż pieniądze wpłyną na nasze konto bankowe.

Przy okazji wypłaty należy zwrócić uwagę, że mogą jej dokonać wyłącznie gracze, którzy dokonali weryfikacji swojego konta. Można to zrobić w zakładce „Moje konto” oraz „Moje dokumenty”. Wystarczy przesłać dokument tożsamości w postaci dowodu osobistego lub paszportu. Dodatkowo należy uzupełnić numer rachunku bankowego, którego jesteśmy właścicielem.

Freebet Betclic – czy warto odebrać?

Na bazie naszych szerokich doświadczeń na rynku legalnych zakładów, nie mamy żadnych wątpliwości, że warto odebrać Freebet w Betclic. Co więcej, jest to jedna z najlepszych ofert darmowych zakładów na rynku.

Kluczową kwestią każdej promocji, jest nasza zdolność do ewentualnej wypłaty środków. Na rynku jest sporo programów, które oferują sporo dodatkowych pieniędzy, ale warunki ich przeniesienia na konto gracza są tak trudne to realizacji, że rzadko kiedy to następuje.

Betclic freebet - twoja wygrana równa się wypłacie

Betclic wpadł na inną koncepcję i zlikwidował praktycznie wszystkie problematyczne wymogi. Nie trzeba dokonywać  żadnych obrotów, aktywacji, nie ma również limitu czasu. Wymienione aspekty to najczęstsze przyczyny niepowodzeń,  a tutaj ich po prostu nie ma. Jedyne co narzuca bukmacher minimalny kurs, ale ten również niej jest szczególnie wygórowany. 

To wszystko sprawia, że z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że nie ma się nad czym zastanawiać i trzeba korzystać z oferty, póki można!

Opinie o darmowych zakładach w Betclic

Gracze spoglądają przychylnym okiem na Freebet Betclic, ponieważ oferta jest mało skomplikowana, a prawdopodobieństwo na ostateczną wypłatę realnych środków jest wysokie w stosunku do propozycji wielu konkurencyjnych ofert.

Nikt nie lubi ryzyka związanego z obrotem środków, ani presji wynikającej z ograniczenia czasowego. Betclic zlikwidował największe bolączki graczy, nie wymagając wiele w zamian, dlatego oferta darmowych zakładów w Betclic cieszy się sporym uznaniem.

Zalety:

 • Brak obrotu
 • Brak limitu czasowego
 • Brak konieczności aktywacji

Wady:

 • Wysokość Freebetów mogłaby być większa

FAQ

Betclic posiada kilkanaście aktywnych ofert promocyjnych. Poza Freebetem, popularny jest zakład bez ryzyka 200 PLN, Cashout oraz transmisje sportowe na żywo.

W ramach oferty powitalnej, możemy zgarnąć maksymalnie 200 PLN jako zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład. Dodatkowe 100 PLN miesięcznie możemy zdobyć w promocji Zbierz Drużynę.

Tak. Zarówno oferta zakładów jak i programy promocyjne działają w aplikacji tak samo, jak w przypadku standardowej strony www.

W aktualnej ofercie, darmowe zakłady Betclic wymagają wcześniejszej wpłaty. Nie mniej, oferta jest regularnie aktualizowana, dlatego warto być na bieżąco.

Dodaj komentarz

0