Betclic Cashback 50 PLN - Zakład bez Ryzyka

Cashback u bukmachera Betclic

Betclic kieruje swoją ofertę promocyjną do nowych i stałych graczy. Nowi użytkownicy jego witryny lub aplikacji mobilnych mają możliwość gry bez ryzyka z cashbackiem w wysokości do 50 zł. Tenisowi pasjonaci zgarną ponadto 100 zł freebetu w grze bez podatku. Stali bywalcy wezmą udział w innych promocjach i konkursach. Po dodatkowe promocje sięgnął klienci, którzy wraz z rejestracją podadzą kod promocyjny „PROBUKMACHER”.

Betclic zakład bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie Betclic w ramach swoich szeroko zakrojonych promocji oferuje między innymi zakład bez ryzyka. To promocja skierowana do nowych graczy, którzy dopiero co zdecydowali się na założenie konta i wpłacenie pierwszego depozytu. Obstawiając swój pierwszy kupon, mają możliwość ubezpieczenia go i otrzymania zwrotu poniesionych kosztów w przypadku przegranej.

Betclic cashback 50 PLN

W promocji zakładu bez ryzyka mogą zyskać do 50 zł bonusowych środków, którymi znów będą mogli rozdysponować, typując kolejne wyniki wydarzeń sportowych. To bezpieczne 50 zł zwrotu lub wygrana. Choć kwota zwrotu może nie jest powalająca, to jednak warunki tej promocji są bardzo atrakcyjne. Krótko mówiąc, warto zdecydować się na sięgnięcie po ten właśnie bonus powitalny Betclic.

Z oferty Betclic cashback można skorzystać na głównej stronie bukmachera lub przy pomocy jego aplikacji mobilnej. Zaprojektowana ona została na telefony z systemem Android, iOS i te firmy Huawei. Wystarczy więc mieć pod ręką telefon i być online.

Jak odebrać cashbacka?

Rejestracja z cashbackiem Betclic

Cashback Betclic zasady są niezwykle proste. Ten bonus jest automatycznie naliczany w przypadku przegranej w pierwszym, obstawianym na stronie buka zakładzie. Wystarczy postawić kupon po minimalnym kursie 1,14, by wziąć udział w promocji. Ta oferta jest skierowana wyłącznie do nowych klientów bukmachera. Zwrócone środki można wykorzystać na zawarcie zakładów po kursie nie niższym niż 2,14. Bonusowym funduszem nie można zawierać zakładów bukmacherskich na symulowane gry karciane.

Nie musimy więc wiele robić, by bonusowe środki wpadły na nasze konto. Wystarczy spełnić minimalne wymagania promocji, które wcale nie są wygórowane, by sięgnąć po dodatkowe 2 stówki. I choć zdecydowanie lepiej byłoby zgarnąć wygraną za dobrze postawiony kupon, to zabezpieczenie pierwszego typowania w postaci cashbacku Betclic pozwoli dobrze się bawić bez żadnego ryzyka. Jest to też powód, dla którego Betclic cashback 50 opinie należą do zdecydowanie pozytywnych.

Podsumowując, oto krótki poradnik, jak krok po kroku odebrać zakład bez ryzyka Betclic:

 1. Załóż konto z naszym kodem promocyjnym.
 2. Wpłać pierwszy depozyt na konto, żeby móc rozpocząć grę.
 3. Zagraj swój pierwszy kupon bukmacherski z kursem minimalnym 1.14.
 4. Odbierz cashback w przypadku przegranych zakładów – jego maksymalna wartość wynieść może 50 PLN.
 5. Zwrot za przegrany kupon wykorzystaj na kolejnym kuponie z kursem minimalnym 2.14.

Kiedy zostanie przyznany bonus cashback?

Cashback w postaci freebetu do maksymalnej wartości 50 zł wypłacany jest automatycznie. Wystarczy spełnić warunki promocji i chybić w swoim typowaniu, by zgarnąć bonus. Przy nieudanym obstawianiu wyników wydarzeń sportowych cashback zasili konto gracza, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić swoje szczęście po raz kolejny.

Po bonusowe środki sięgamy także w innych szeroko zakrojonych promocjach bukmachera Betclic. Tu wygrywają oczywiście nowi klienci, ale i stali bywalcy nie mają na co narzekać. Dodatkowy cashback w postaci freebetu zgarną pasjonaci tenisa, którzy obstawią wyniki w tej kategorii sportowej bez podatku. Wysoki Jackpot zgarnie też klient typujący wyniki piłkarskie.

Bonus Betclic bez podatku

W Betclic sięgniemy także po cashout, dzięki któremu zamkniemy zakład przed zakończeniem wszelkich zawartych na nim wydarzeń. Podniesiemy też kursy z boostami, dzięki którym teoretyczne wygrane będą znacznie wyższe. Skorzystamy też z szerokiej oferty kategorii sportowych, karcianek i zakładów na żywo. W Betclic zabawa trwa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Kiedy Betclic zwraca cashback?

Jeżeli chcesz otrzymać cashback Betclic za pierwszy przegrany kupon w serwisie, możesz zrobić to wyłącznie po rejestracji nowego konta. Warto jednak pamiętać też, że bonus powitalny posiada pewne ograniczenia, jeśli chodzi o możliwość uzyskania zwrotu za nietrafioną grę. Zakład bez ryzyka kończy się zwrotem, jeżeli spełnisz poniższe wymagania:

 • Pierwszy zagrany po rejestracji kupon musi okazać się przegrany.
 • Ubezpieczenie cashbackiem dotyczy wyłącznie kuponu z minimalnym kursem 1.14.
 • Wypłata zwrotu następuje w formie freebetu, którym zagrać można po kursie 2.14.
 • Dalsza wypłata ewentualnych wygranych nie podlega obowiązkowi obrotu bonusem.

Warunki wypłaty cashbacka w Betclic

Jak podaje bukmacher, Betclic cashback 50 nie podlega warunkom obrotowym, przez co wygrane z zawieranych zakładów fundowanych ze środków cashbacku mogą od razu zostać wpłacone przez klienta buka. Bonusowymi środkami zagramy w dowolnej kategorii sportowej z pominięciem symulowanych gier karcianych. Kursem kuponu opłacanego z bonusowych środków jest stawka nie mniejsza niż 2,14. Tak podaje Betclic cashback 50 regulamin.

Jak wypłacić pieniądze z zakładu bez ryzyka Betclic?

W momencie, gdy Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, a bukmacher przyzna Ci zwrot w formie cashbacku, możesz przejść do zagrania za odzyskane środki. Zagraj za otrzymany w ramach promocji Betclic freebet, a następnie wypłać wygrane, jeżeli poprawnie wytypujesz kolejny kupon. Skorzystaj z nowoczesnych metod płatności, jakie dostępne są w serwisie, a następnie zleć wypłatę w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swój profil bukmacherski.
 2. Przejdź do sekcji „Wpłaty i wypłaty”.
 3. Wybierz sekcję wypłat.
 4. Zaznacz metodę płatności, a także podaj żądaną kwotę wypłaty.
 5. Sfinalizuj transakcję, a następnie zaczekaj na jej przetworzenie.

Cashback dla stałych graczy?

Choć stali bywalcy nie mogą już skorzystać z oferty powitalnej, to buk przygotował dla nich także kilka innych ofert promocyjnych. W tym cashback w postaci gry bez podatku na wydarzenia w kategorii tenisa. Choć oferta jest krótkotrwała, a czas jej realizacji niebawem dobiega końca, to tydzień z tenisem na pewno pozwoli graczom sięgnąć po łączną, wysoką pulę bonusowych środków.

Tenisowy Cashback u bukmachera Betclic

Gdy promocja na tenis dobiegnie końca Betclic z pewnością znajdzie jeszcze pole do popisu w przyszłości. Można więc liczyć, że od czasu do czasu pojawią się dodatkowe freebety i cashbacki do zgarnięcia. Bukmacherowi, podobnie jak innym legalnym przedsiębiorcom tej branży, zależy przecież na przyciągnięciu do siebie jak największej liczby graczy i posiadanie zdecydowanej większości zadowolonych klientów. Można więc oczekiwać, że oferta buka z każdym rokiem będzie coraz lepsza. Nie bez powodu marka Betclic od lat liczy się na europejskim i globalnym rynku.

Betclic cashback – opinie o promocji

Jeszcze nie tak dawno temu bonus powitalny Betclic wynosił 550 PLN, lecz cashback ten posiadał bardziej skomplikowane warunki użycia. Dziś, choć nieco niższy, zakład bez ryzyka działa o wiele wygodniej dla początkujących graczy. Wystarczy zagrać kupon ze stosunkowo niskim kursem (1.14 lub wyższym), żeby zakwalifikować pierwsze zagranie do udziału w bonusie. Również warunki wykorzystania otrzymanego za przegrany kupon freebetu są tutaj bardzo komfortowe. Z kolei brak konieczności obrotu wygranymi sprawia, że cashback Betclic opinie ma wśród graczy bardzo dobre.

FAQ

W bonusie cashback w Betclic możesz zgarnąć do 200 zł.

Aby sięgnąć po 200 zł cashbacku, koniecznie należy zagrać swoim pierwszym kuponem po kursie 1,14.

Tak, bukmacher kieruje swoją ofertę promocyjną do nowych i stałych klientów. Więcej o aktualnych promocjach w Betclic dowiesz się w zakładce „Promocje” na jego oficjalnej stronie.

Ponieważ w pakiecie powitalnym zakład bez ryzyka to jedyny bonus, nie łączy się on z innymi promocjami.

Promocja cashback dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego kuponu, więc zagrać za ten bonus można wyłącznie raz.

Bonus na zakład bez ryzyka to swoiste ubezpieczenie pierwszego kuponu na wypadek przegranej. Jeżeli Twój zakład okaże się nietrafiony, wówczas otrzymasz zwrot stawki pomniejszonej o podatek bukmacherski. Zwrot następuje w formie freebetu do maksymalnej kwoty 200 PLN, a środki te można przeznaczyć na obstawienie kolejnego kuponu.

Dodaj komentarz

0