Totalbet rejestracja i weryfikacja konta

Rejestracja u legalnego bukmachera Totalbet - poradnik dla nowych graczy

Rejestracja nowego konta gracza w Totalbet pozwala na sięgnięcie po wysokie powitalne bonusy. To tylko jedna z wielu zalet rozpoczęcia gry u tego legalnego polskiego bukmachera. Chcesz poznać wszystkie mocne strony? Już teraz zobacz, na czym polega w Totalbet rejestracja i z jakich benefitów możesz skorzystać. Wszystko, co warto wiedzieć na temat zakładania konta znajdziesz w naszym poniższym poradniku.

Jak założyć konto w Totalbet?

jak założyć konto totalbet

Założenie konta u bukmachera Totabet, tak jak u innych legalnych podobnych mu przedsiębiorców, jest obowiązkowe. W przypadku, gdy zdecydowaliśmy się skorzystać z jego usług i przysługujących nowym klientom bonusów powitalnych, jesteśmy zobowiązani przynajmniej do założenia konta tymczasowego. Różni się ono od konta zweryfikowanego tym, że nie wymaga przedstawiania skanów i zdjęć dokumentu tożsamości.

Na konto tymczasowe swobodnie wpłacamy gotówkę, korzystamy z przywilejów i obstawiamy wyniki wydarzeń sportowych. A jest z czego korzystać, gdy do zgarnięcia w bonusach dla nowych graczy jest 5000 zł od depozytu, freebety i gra bez podatku. I jeszcze więcej z kodem promocyjnym “PROBUKMACHER”.

 1. Pakiet powitalny 5230 PLN tylko z kodem w Totalbet!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Totalbet rejestracja krok po kroku

Zakładanie konta tymczasowego u bukmachera Totalbet jest banalnie proste. Wykonujemy je wchodząc w button “Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu na oficjalnej stronie buka. Rejestracji dokonamy w kilku prostych krokach. Zajmie nam to zaledwie 2 minuty.

Konto zakładamy także z wykorzystaniem smartfona czy innego urządzenia mobilnego, z wykorzystaniem aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Totalbet. Nie musimy być więc przykuci do laptopa czy komputera stacjonarnego, aby zarejestrować konto gracza. Po poprawnie wykonanej rejestracji i wejściu w link aktywacyjny bezpiecznie możemy wykonywać Totalbet logowanie na stronie buka i w aplikacji. Aby to zrobić wystarczą zaledwie 3 kroki.

Krok #1

Rejestracja w totalbet krok 1

W pierwszej kolejności, dokonując rejestracji konta, jesteśmy proszeni o podanie adresu e-mail, numeru telefonu i kodu promocyjnego, którym jest hasło “PROBUKMACHER”. Pamiętajmy o wybraniu dobrego, trudnego do złamania hasła lub wygenerujmy hasło, które zabezpieczy nasze konto przed ewentualnymi startami. W tym formularzu zaznaczamy także wszelkie zgody i za jego pośrednictwem zapoznajemy się z regulaminami.

Krok #2

Rejestracja w totalbet krok 2

Kolejno, przechodząc do drugiego formularza, uzupełniamy dane osobowe. Podajemy prawdziwe imię i nazwisko, obywatelstwo i numer PESEL. To dane, które będą weryfikowane przez bukmachera, gdy zdecydujemy się na przedstawienie mu skanów czy zdjęć dowodu tożsamości. Weryfikacja dowodem tożsamości jest konieczna, by móc dokonywać wypłaty z konta gracza.

Zanim naciśniemy zielony przycisk, koniecznie odhaczamy chęć wzięcia udziału w promocji powitalnej. Z nią możemy zyskać do 5000 zł, równe 100% wartości depozytu. Po zakończeniu rejestracji z wykorzystaniem formularza otrzymamy link aktywacyjny na podany przez nas adres e-mail. Wejście w niego jest konieczne do tego, by konto zostało aktywowane.

Krok #3

Aby zyskać pełnię przysługujących nam praw, grać o wyższe stawki i wypłacać pieniądze z konta gracza, dokańczamy zakładanie konta jego weryfikacją dowodem tożsamości. Pamiętając o ograniczeniach kont tymczasowych zakładanych u legalnych bukmacherów, wykonujemy to zadanie jak najszybciej, gdy tylko znajdziemy wolną chwilkę.

Bonusy za rejestrację

Bonusy bukmachera Totalbet

Bonus na start w Totalbet jest rzeczywiście totalnie wysoki. Do zgarnięcia jest 5000 zł w bonusie od depozytu, równe 100% wpłaty. Aby uwolnić promocyjną kwotę wystarczy grać 4 kuponami z 4 zdarzeniami lub 5 kuponami z 3 zdarzeniami. Minimalny pojedynczy kurs to zaledwie 1,25. Już po 1 krotnym obrocie część bonusu jest możliwa do wypłaty. Z każdym kolejnym obrotem uwalniamy 20 lub 25% promocyjnych środków.

Totalbet rejestracja 2022pakiet powitalny 5040 zł
Kod promocyjnyPROBUKMACHER
Bonus od depozytudo 5000 zł
Freebety20 zł + 10 zł
Gra bez podatkuJuż od pierwszego dnia
I jeszcze więcej
Totalbonuskurs nawet o 113% wyższy
Urodzinowy Freebetdodatkowa 10
Wyższe kursyTypuj po kursie z boostem
Inne czasowe promocjeod czasu do czasu dodatkowe promocje

5000 to jednak nie wszystko. W Totalbet wraz z rejestracją otrzymujemy 20 zł oraz 10 zł w postaci freebetu. Co równie istotne bukmacher pozwala nam od razu sięgnąć po kolejną promocję gry bez podatku. 24/7 na całą swoją ofertę. Promocyjne bonusy Totalbet otrzymujemy także rejestrując się z kodem promocyjnym “PROBUKMACHER”

Totalbet rejestracja mobilna

Rejestracji Totalbet również wykonujemy mobilnie. Z każdego dowolnego miejsca w kraju, w rozjazdach, w korkach ulicznych, w kawiarniach i podczas robienia weekendowych zakupów. Bez konieczności usadowienia się przed komputerem stacjonarnym. Wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu, wszędzie tam gdzie jestesmy online.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totalbet krok 1

Krok 1. Rejestracja w aplikacji niczym nie różni się od tej, wykonywanej na stronie buka. W ramach rejestracji podajemy więc wszelkie niezbędne dane kontaktowe i osobowe, wyrażamy zgody i zapoznajemy się z regulaminami. Oczywiście zaznaczamy chęć wzięcia udziału w ofercie powitalnej oraz wpisujemy kod “PROBUKMACHER”, aby zgarnąć dodatkowe bonusy.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totalbet krok 2

Krok 2. W celach weryfikacji konta dowodem tożsamości także wykorzystujemy aplikację mobilną. Nie ma więc żadnych wymogów logowania się na oficjalnej stronie, ani nawet posiadania komputera, laptopa czy notebooka, by do woli typować wyniki zdarzeń sportowych.

Totalbet rejestracja w punkcie stacjonarnym

Czy wiesz, że Totalbet posiada również sieć punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju? Choć lokali naziemnych nie jest wiele, to jednak można w nich wygodnie korzystać z pełnej oferty bukmachera. Do tego zalicza się również możliwość założenia konta. W punkcie Totalbet rejestracja wygląda następująco:

 1. Sprawdź najbliższy punkt stacjonarny na stronie bukmachera.
 2. Udaj się do lokalu naziemnego z dowodem osobistym lub paszportem.
 3. Poproś pracownika punktu o zainicjowanie założenia konta.
 4. Pokaż dowód tożsamości, dzięki czemu pracownik punktu zweryfikuje Twoje dane osobowe (nie musisz potem przesyłać skanu online do weryfikacji).
 5. Poczekaj na ukończenie procesu rejestracyjnego i ciesz się nowym kontem Totalbet!

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

Weryfikacja przedstawionych zakładom bukmacherskim dokumentów tożsamości nie powinna zająć mu dłużej niż 48 godzin. Choć czas jej wykonania rzeczywiście może się aż tak rozciągnąć, to w zdecydowanej większości weryfikacja dokumentów trwa zaledwie kilkanaście czy kilkadziesiąt minut. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i dać drużynie buka czas, jaki jest niezbędny na wykonanie tego zadania.

Totalbet rejestracja bez weryfikacji

Totalbet rejestracja jest dziecinnie prosta. Wykonujemy ją nawet bez weryfikacji jakichkolwiek danych osobowych. W tym celu wypełniamy dwa proste formularze rejestracyjne. Tym sposobem w ciągu kilku minut korzystamy z pełni oferty sportowej bukmachera i przysługujących nam bonusów na start i innych promocji, których w Totalbet nie brakuje.

Aby zarejestrować konto w Totalbet wystarczy podać rzeczywiste dane osobowe, prawidłowy adres e-mail i własny numer telefonu. Oczywiście nie zapominamy odhaczyć wszelkie zgody i wyrażamy chęć wzięcia udziału w promocjach.  Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje zaledwie 2 minuty. Ten czas poświęcamy na to, by błyskawicznie typować wyniki wydarzeń sportowych w całej rozpiętości oferty buka. 

Logowanie w Totalbet

Logowanie Totalbet wykonamy po kliknięciu w baner logowania znajdujący się w prawym górny rogu ekranu na oficjalnej stronie buka. Wykorzystujemy do tego także aplikację mobilną, chętnie pobieraną przez jego klientów. Krok po kroku logowanie odbywa się w następujący sposób:

 • Kliknij w pole logowania na stronie bukmachera.
 • Podaje adres mailowy i hasło, z którymi konto zostało utworzone.
 • Jeśli dane się zgadzają, serwis wpuści Cię do środka i będziesz mógł obstawiać zakłady.

Jak zalogować się u bukmachera Totalbet?

 1. Kliknij „zaloguj się”

  Kliknij w pole logowania na stronie bukmachera.
  1
 2. Wypełnij dane

  Podaje adres mailowy i hasło, z którymi konto zostało utworzone.
  2
 3. Obstawiaj!

  Jeśli dane się zgadzają, serwis wpuści Cię do środka i będziesz mógł obstawiać zakłady.
  3

Jak wpłacić pierwszy depozyt po rejestracji?

Płatności totalbet

Wpłaty na konto działają u tego bukmachera w błyskawicznym tempie. Jeżeli została ukończona w Totalbet rejestracja, możesz zlecić swoją pierwszą wpłatę. Kasa pojawia się na koncie gracza średnio w ciągu 1 minuty. Totalbet współpracuje z najważniejszymi systemy płatności, takie jak Dotpay, PayU, Przelewy24. Ponadto akceptowane są karty płatnicze Visa i Mastercard i zwykłe przelewy dokonywane z kont bankowych. W arsenale szybkich wpłat znajdziemy także w pełni bezpieczne i anonimowe wpłaty dokonywane z wykorzystaniem kart prepaid PaySafeCard. Konto gracza zasilimy także kodem BLIK. Niezależnie od metody płatności, proces wpłaty depozytu wygląda następująco:

 1. Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz sposób płatności i wpisz deklarowaną kwotę depozytu.
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności.
 4. Poczekaj na zaksięgowanie wpłaty i przejdź do obstawiania zakładów.

Jak obstawić pierwszy zakład?

Po wpłacie depozytu możesz przejść do gry w systemie Totalbet. Obstawianie jest tutaj równie wygodne, co stworzona przez Totalbet rejestracja konta. Wystarczy, że prześledzisz poniższe wytyczne:

 1. Zaloguj się na swój profil bukmacherski.
 2. Znajdź dyscyplinę sportowa, która najbardziej Cię interesuje.
 3. Zlokalizuj wydarzenie spośród bogatej oferty bukmachera.
 4. Kliknij w odpowiedni zakład, jaki chcesz obstawić.
 5. Opcja ta zostanie dodana do Twojego kuponu, a jego podgląd znajdziesz po prawej stronie.
 6. Dobierz taką stawkę, za jaką chcesz zagrać i sfinalizuj typowanie kuponu.
 7. Poczekaj na rozstrzygnięcie spotkania.

FAQ

Tak, nie musisz wysyłać skanu dowodu od razu, tylko przejść weryfikację w późniejszym momencie gry.

Rejestracji można dokonać z dowolnego miejsca z wykorzystaniem aplikacji mobilnej bukmachera.

“PROBUKMACHER”

Konto może zarejestrować wyłącznie osoba pełnoletnia.

Dodaj komentarz

0