BETFAN Cashback do 600 PLN - Zakład bez Ryzyka

Cashback PROMO u bukmachera Betfan

Oferty promocyjne na rynku legalnych zakładów bukmacherskich zmieniają się niezwykle dynamicznie. Wynika to przede wszystkim z dużej konkurencji oraz liczby entuzjastów obstawiania meczów online. Jednym z najbardziej popularnych produktów jest Cashback. Sprawdźmy jak wygląda jego propozycja w BETFAN!

BETFAN Cashback – czym jest?

Przygotowany przez Betfan cashback to atrakcyjny bonus polegający na ograniczeniu ryzyka grającego. W Betfan promocja na start polega na tym, że mamy możliwość zagrania kuponu, a w przypadku przegranej, środki są zwracane na nasze konto. Z tego powodu, często Cashback jest nazywany jako zakład bez ryzyka lub bezpieczny zakład. Forma zwrotu jest zróżnicowana na obecnym rynku, ale w przypadku BETFAN bonus na start daje zwrot 100% zainwestowanych środków. Należy jednak rozróżnić kilka pojęć, ponieważ jak wspomnieliśmy, oferty promocyjne są obecnie bardzo szerokie.

Promocja cashback u legalnego bukmachera BETFAN do 600PLn zwrotu

Freebet to jedna z promocji, którą należy wyodrębnić, tym bardziej, że występuje w ramach jednego bonusu na start z BETFAN Cashback. Wspomniany Freebet to po prostu darmowy zakład. Na określonych warunkach, możemy postawić kupon, bez inwestowania własnych środków. Różnica polega więc na pochodzeniu środków. BETFAN ma bardzo atrakcyjne warunki dla Freebetów, ponieważ przypadku wygranej, lądują bezpośrednio na koncie głównym, bez konieczności obrotu.

Innym często mylonym pojęciem jest Cash-out, który również figuruje w ofercie BETFAN. W praktyce jest to wcześniejsze wyjście z zakładu. Kosztem mniejszej wygranej, możemy usunąć ryzyko zmiany wyniku na niekorzystny i przegrania kuponu. Taka możliwość jest do dyspozycji, kiedy na kuponie nie ma żadnego przegranego zdarzenia, a pozostałe nadal figurują w ofercie.

Cashback 600 PLN w BETFAN

W przypadku BETFAN Cashback, dla pierwszego przegranego kuponu otrzymamy zwrot stawki, pod warunkiem, że jej wysokość będzie się mieścić w przedziale 50—600 PLN. Sporym atutem jest brak ustalonego minimalnego kursu, nie musimy więc na siłę kombinować i możemy po prostu wybrać dowolne zdarzenie. Promocja dotyczy oferty przedmeczowej i Live, w połączeniu z brakiem wymogów ws. kursu mamy ogrom możliwości. Nie ma również znaczenia, czy zdecydujemy się na kupon SOLO czy AKO.

Zwrot środków po przegranej dokonywany jest automatycznie na konto BETFAN bonus. Na szczęście wymagany jest tylko jednokrotny obrót do przeniesienia na konto główne. Trzeba jednak zaznaczyć, że warunki skutecznego obrotu to kupon z co najmniej trzema zdarzeniami oraz łącznym kursem 3.8 lub wyższym. Musimy również pamiętać, że od czasu przeniesienia środków na konto bonusowe – mamy tydzień na dokonanie obrotu!

Przykład kuponu z trzemia zdarzeniami z promocją cashback u legalnego bukmachera Betfan
BETFAN cashback 600 PLN
Wartość bonusu (stawka)Min. 50 PLN – max. 600 PLN
KursBrak wymagań
Obrót z konta bonusowego1x
Min. 3 zdarzenia na kuponie
Kurs całkowity min. 3.80
Okres ważności7 dni od przyznania

Jak odebrać Cashback?

Cashback to oferta dla nowych graczy. Warunki uczestnictwa są bardzo proste i wymagają od nas dwóch czynności. Pierwsza to rejestracja konta w Betfan. Cały proces jest błyskawiczny i zajmie nam ok. minutę. Wprowadzamy podstawowe dane i już. Możemy tego dokonać zarówno z poziomu aplikacji, jak i standardowej przeglądarki. Druga kwestia to pierwszy depozyt, który musi mieścić się w przedziale 50 – 600 PLN. Możemy oczywiście wpłacić więcej, niemniej promocja ma górny pułap na poziomie 600 PLN. To wszystkie wymagania jakie stawia przed nami bukmacher. Dodatkowo na stronie możemy znaleźć prostą instrukcję, w myśl której równolegle z Cashback, otrzymamy Freebet.

Instrukcję, jak krok po kroku odebrać w Betfan cashback, przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej:

 1. Załóż konto w serwisie Betfan z naszym kodem promocyjnym.
 2. Podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego, zaznacz opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny” i podaj nasz Betfan kod bonusowy.
 3. Zasil swoje konto depozytowe wpłatą o wartości minimum 50 PLN.
 4. Zagraj pierwszy kupon na swoim koncie, dobierając minimalną stawkę 50 PLN lub wyższą.
 5. Odbierz zwrot stawki w formie freebetu za rozliczenie kuponu jako przegrany.
Jak odebrac cashback u bukmachera Betfan w trzech krokach

Kiedy Betfan zwraca cashback?

U bukmachera Betfan cashback wypłacany jest zgodnie z obowiązującym regulaminem, który gwarantuje zwrot stawki pomniejszonej o podatek bukmacherski. Maksymalna kwota zakładu bez ryzyka w Betfan może wynieść nawet 600 PLN, lecz trzeba spełnić wszystkie warunki, żeby móc cieszyć się zwrotem. Mowa o następujących wytycznych:

 • Betfan cashback dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu.
 • Ubezpieczenie zagrania ma miejsce na wypadek przegranej.
 • Minimalna stawka na pierwszym kuponie musi wynieść 50 PLN, żeby bukmacher aktywował promocję.
 • Zwrot podlega warunkom jednokrotnego obrotu bonusem na kuponie AKO.
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 3, zaś kurs ogólny nie może być niższy niż 3.80.
 • Czas na obrót wynosi 7 dni.

Warunki wypłaty Cashback w BETFAN

Regulamin BETFAN stawia nam kilka, ale bardzo prostych warunków wypłaty środków z promocji. Przede wszystkim promocja przysługuje nam tylko jeden raz, dla pierwszego przegranego zakładu. Warto zaznaczyć, że w rozumieniu bukmachera, jednorazowy dostęp dotyczy m.in. jednego adresu IP oraz jednego gospodarstwa domowego. Po niepowodzeniu, 100% naszej stawki ląduje na koncie bonusowym, a my w ciągu 7 dni musimy dokonać jednokrotnego obrotu.

Istotny szczegół jest taki, że nie możemy postawić na zdarzenia, które rozpoczynają się po upływie rzeczonych 7 dni! Po skutecznym obrocie, nagroda zostanie automatycznie przeniesiona z salda bonusowego na główne. Wtedy możemy dokonać wypłaty środków bez ograniczeń.

Jak wypłacić pieniądze z Betfan zakładu bez ryzyka?

Przygotowany przez Betfan bonus dla nowych graczy posiada pewne ograniczenia, a te dotyczą również kwestii wypłaty pieniędzy z cashbacku. Serwis ten udostępnia metodę płatności Przelewy24, z jakiej korzystać mogą gracze podczas wypłacania środków na swoje konto. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN, czas realizacji jest błyskawiczny, zaś termin księgowania na koncie zależy od banku, w jakim masz otwarty rachunek. Krok po kroku wypłatę zlecisz w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie bukmacherskim Betfan.
 2. Przejdź do własnego profilu, gdzie zlokalizujesz sekcję poświęconą wypłatom.
 3. Podaj kwotę przelewu, a także sprawdź poprawność numeru konta bankowego.
 4. Zażądaj wypłaty wygranych, a następnie zaczekaj na przetworzenie płatności.

Betfan cashback opinie

Na koniec warto odpowiedzieć na pytanie, czy warto korzystać z przygotowanego przez bukmachera bonusu powitalnego. Oferowany przez Betfan cashback za pierwszy przegrany kupon to całkiem interesują forma ubezpieczenia gry. Wartość promocji jest zadowalająca, a warunki obrotu należą do jednych z najłatwiejszych na rynku. Można zatem stwierdzić, że zakład bez ryzyka Betfan przygotował z myślą o komforcie wszystkich swoich graczy. Zdecydowanie warto więc skorzystać z tego bonusu powitalnego, który zyskasz tylko z naszym kodem promocyjnym!

FAQ

BETFAN Cashback jest legalny, a jego szczegóły są opisane w regulaminie promocji. Bonus jest przyznawany na określonych warunkach, ale nic nie kosztuje.

BETFAN po rejestracji i wpłacie min. 50 PLN oferuje zwrot środków na pierwszy przegrany kupon o stawce 50-600 PLN. Dodatkowo można uzyskać Freebet o wartości 60 PLN.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów na pierwszy zakład, po ukończeniu rejestracji i wpłacie min. 50 PLN. Dotyczy osób pełnoletnich.

U bukmachera Betfan cashback jest częścią pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi też bonus od II wpłaty do 1000 PLN oraz freebet o wartości 60 PLN. Łącznie na start można zyskać zatem 1660 PLN, a następnie skorzystać z każdej promocji z osobna.

Cashback Betfan dotyczy wyłącznie pierwszego postawionego kuponu bukmacherskiego, więc zakład bez ryzyka można obstawić tylko raz.

Zakład bez ryzyka 600 PLN otrzymasz po rejestracji z kodem i wpłacie depozytu o wartości minimum 50 PLN. Bonus ten zapewnia ubezpieczenie pierwszego kuponu na wypadek przegranej. Otrzymując zwrot w formie freebetu, należy obrócić nim jednokrotnie na kuponie z kursem minimalnym 3.80.

Dodaj komentarz

0