4.4

PZBuk Aplikacja Mobilna - Jak Pobrać na Android & iOS?

PZBuk Aplikacja Mobilna - Jak Pobrać na Android & iOS?

Apka mobilna PZBuk specjalnie dla Ciebie! Zaopatrz się w najnowszą wersję oprogramowania, dzięki czemu znacznie łatwiej sprawdzisz kupon czy postawisz zakład. Pobierz i odbierz bonus!

PZBuk Aplikacja Mobilna - Jak Pobrać na Android & iOS?

Aplikacja mobilna PZBuk

Aplikacje na zakłady bukmacherskie bardzo się różnią! Gdzie otrzymamy bonus od instalacji i czy będzie to PZBuk? Przygotowana przez bukmachera PZBuk mobilna aplikacja to ciekawy dodatek do tradycyjnego obstawiania przez stronę www. Zobacz, w jaki sposób pobrać ją na wszystkie urządzenia przenośne z systemem Android, a także iOS. Pokażemy Ci wszystkie wady, jak również zalety PZBuk mobile. W niniejszym artykule znajdziesz także odpowiedź, jak odblokować w PZBuk promocje, które aplikacja mobilna oferuje wszystkim nowym klientom tego legalnego polskiego bukmachera.

PZBuk aplikacja – jak pobrać?

Pobrac aplikację mobilną PZBuk

Nie potrzeba wiele, by zaprojektowana przez PZBuk aplikacja na tablet i telefon trafiła na Twoje urządzenie mobilne. Zobacz, jak krok po kroku pobrać apkę:

 1. Otwórz stronę internetową bukmachera PZBuk.
 2. Kliknij przycisk „Aplikacja mobilna” zlokalizowany pod górnym paskiem nawigacyjnym.
 3. Wybierz swój system operacyjny – istnieje PZBuk apka Android oraz iOS.
 4. Dokończ pobieranie według wskazówek wyświetlanych na ekranie.


Instalacja aplikacji rozpocznie się automatycznie po pobraniu, a więc nie powinna trwać zbyt długo. Po kilku chwilach możesz zatem cieszyć się z wygodnej, jak również funkcjonalnej metody obstawiania zakładów bukmacherskich.

PZBuk Aplikacja Mobilna - Jak Pobrać na Android & iOS?

W jaki sposób zainstalować apkę na Androidzie?

Aplikacja mobilną PZBuk na Android

W ofercie bukmachera PZBuk aplikacja Android nie jest dostępna w sklepie Google Play. Polityka giganta technologicznego zakłada, że nie chce on promować bukmacherów. Dlatego też w sklepie nie znajdziesz żadnej aplikacji bukmacherskiej. PZBuk aplikacja mobilna dostępna jest do pobrania w nieco inny sposób, który przedstawiamy w poniższych krokach. Bez obaw, wszystko odbywa się legalnie i w 100% bezpiecznie!

Instalacja PZBuk na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki PZBuk na Androidzie - Probukmacher

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji PZBuk na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. Strona bukmachera

  Na telefonie lub tablecie otwórz stronę bukmachera PZBuk.
  1
 2. Zakładka Aplikacji

  Z Menu głównego wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna PZBuk na Android i iOS”
  2
 3. Pobierz

  Wciśnij zielony przycisk „Pobierz aplikację na Androida”
  3
 4. Aplikacja nieznanego pochodzenia

  Zezwól na pobranie pliku z nieznanego źródła i wybierz „Pobierz mimo to”
  4
 5. Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją PZBuk.
  5
 6. Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.
  6
 7. Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”
  7
 8. Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz korzystać z aplikacji PZBuk na swoim urządzeniu!
  8

Wymagania systemowe

Aplikacja mobilna PZBuk na Androida nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Najlepiej działa jednak na nowszych wersjach systemu operacyjnego, od Androida 5.0 wzwyż.

Rozmiar23.70 MB
Aktualna Wersja1.4.0
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

Pobrać aplikacje mobilną PZBuk na IOS

Z kolei aplikacja mobilna PZBuk app na urządzenia marki Apple możesz pobrać o wiele szybciej na swoim urządzeniu mobilnym:

 1. Włącz na telefonie lub tablecie sklep App Store.
 2. W wyszukiwarce wprowadź hasło „PZBuk Zakłady Bukmacherskie”, by namierzyć apkę.
 3. PZBuk aplikacja iOS czeka na pobranie, które automatycznie zainicjuje instalację programu w urządzeniu przenośnym.

Wymagania systemowe

Zgodnie z wytycznymi w sklepie App Store, aplikacja bukmachera działa najlepiej na systemach iOS w wersji 14.0 lub nowszej. Oprócz tego, nie posiada ona żadnych innych wymagań systemowych.

Rozmiar29 MB
Aktualna Wersja1.84.3
KompatybilnośćWymagany iOS 14.0 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Wersja mobilna PZBuk – nie tylko aplikacja

Każdy polski legalny bukmacher udostępnia swoim klientom wersję mobilną strony, która dostępna jest przy użyciu przeglądarki mobilnej. Nie trzeba niczego pobierać, a za pomocą PZBuk mobile można odkryć pełną ofertę zakładów bukmacherskich, a także zgarnąć każdy dostępny w PZBuk bonus. Takie rozwiązanie jest wygodne dla wszystkich graczy, którzy z jakichś powodów nie chcą lub nie mogą pobierać aplikacji mobilnej.

Aplikacja PZBuk i strona mobilna – różnice

Kluczową różnicą między aplikacją i mobilną stroną bukmachera jest fakt, że aplikację trzeba pobrać i zainstalować. Dostęp do wersji mobilnej uzyskuje się za pośrednictwem przeglądarki mobilnej w telefonie lub tablecie. Warto jednak zaznaczyć, że tylko w aplikacji możemy otrzymywać powiadomienia push, które przypominają o wygranych, wynikach i promocjach. Co więcej, aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie powinna sprawiać kłopotów żadnemu użytkownikowi.

Pzbuk wersja mobilna

Rejestracja mobilna

Jak się okazuje, dostępna w PZBuk aplikacja pozwala również na założenie nowego konta. Rejestracja w Pzbuk tak samo wygodna, jak na stronie internetowej, co jest znacznym ułatwieniem dla graczy. Zobacz, w jaki sposób krok po kroku możesz założyć profil bukmacherski i gdzie podać PZBuk kod bonusowy:

 1. Pobierz, a następnie zainstaluj apkę bukmachera.
 2. Otwórz aplikację, po czym przejdź do sekcji rejestracji.
 3. Formularz wymaga podania podstawowych danych osobowych, a także adresowych.
 4. Uzupełnij wszystkie pola, ale nie zapominaj też o kodzie promocyjnym!
 5. Zaznacz wymagane zgody, jak również oświadczenia.
 6. Ukończ rejestrację, a następnie zaloguj się na swoje nowe konto PZBuk.

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej PZBuk

Aplikacja mobilna PZBuk daje graczom możliwość skorzystania z ciekawych bonusów powitalnych PZBuk. Wystarczy zarejestrować nowe konto bukmacherskie z naszym kodem promocyjnym, by zyskać:

Nawet do 1000 PLN w formie cashbacku

Promocja CASHBACK do 1000 PLN na start dla nowych graczy w ramach pakietu powitalnego w aplikacji mobilenj PZBuk

Za rejestrację otrzymać możesz rewelacyjny bonus pod postacią cashbacku, a więc zakładu bez ryzyka. Jest to bonus od depozytu, gdyż wiąże się z koniecznością zasilenia swojego konta. W PZBuk aplikacja również pozwala ubezpieczyć swój pierwszy kupon na wypadek przegranej. Jeżeli nie uda Ci się poprawnie wytypować zakładów, wówczas otrzymasz zwrot swojej stawki. Bukmacher pomniejsza ją wyłącznie o podatek bukmacherski, zaś otrzymać możesz nawet do 1000 PLN zwrotu.

Trzy bonusy od trzech kolejnych wpłat do 1000 PLN

Choć popularny freebet PZBuk przestał być częścią oferty powitalnej bukmachera, na jego miejsce wskoczył inny, równie atrakcyjny bonus dla nowych graczy. W ramach bonusu od depozytów otrzymać można łącznie nawet do 1000 PLN. Cały pakiet prezentuje się następująco:

 • Drugi depozyt: 25% do 250 PLN
 • Trzeci depozyt: 25% do 350 PLN
 • Czwarty depozyt: 25% do 400 PLN.

Warunki obrotu bonusem są tutaj dość przejrzyste. Wystarczy zagrać otrzymanymi środkami jednokrotnie na kuponach AKO (kurs ogólny 3,50, min. 3 zdarzenia). Czas na rozegranie wynosi 14 dni.

Aplikacja PZBuk – najważniejsze funkcje

Aplikacja mobilna PZBuk to nie tylko narzędzie do obstawiania piłki nożnej i innych sportów. Dla swoich lojalnych klientów bukmacher przygotował kilka użytecznych funkcji, które sprawiają, że aplikacja mobilna jest jeszcze lepsza. Sprawdźmy najciekawsze z nich.

Zakłady Kardio

Promocja zakłady Cardio w aplikacji mobilnej PZBuk

Pakiet promocyjny o nazwie „Zakłady Kardio” zastępuje w ofercie bukmachera bonusy mobilne, których tutaj brakuje. Warto równocześnie podkreślić, że omawiana opcja dostępna jest wyłącznie w aplikacji. Za pomocą tej funkcji można typować czas, w którym padnie gol podczas meczu. Dzięki temu można liczyć na dodatkowe wygrane, które dopisują się do naszego konta bukmacherskiego.

Cashout mobile

Promocja CASHOUT w aplikacji mobilnej PZBuk

Dziś większość legalnych polskich bukmacherów oferuje już opcję cashoutu, choć wciąż kilku nie zdecydowało się na włączenie jej do swojej oferty. W PZBuk apka pozwala na korzystanie z cashoutu, czyli możliwości zamknięcia kuponu przed pełnym rozstrzygnięciem. Oczywiście pod warunkiem, że nie zawiera przegranych typów.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Szybkie wpłaty i błyskawiczne wypłaty w aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk

PZBuk nie posiada zbyt rozbudowanej oferty płatności, ale plusem jest fakt, że działają one bardzo sprawnie. Bukmacher udostępnia również w aplikacji opcje szybkich wpłat i wypłat. Dzięki temu gracze nie muszą czekać zbyt długo na księgowanie przelewów, które potwierdzane są zwykle w kilka minut.

Jak wpłacić depozyt w aplikacji PZBuk?

PZBuk aplikacja Android oraz iOS pozwala na szybkie wpłaty, które księgują się na koncie w parę chwil. Sam proces deponowania pieniędzy jest bardzo prosty i nieskomplikowany:

 1. Otwórz aplikację bukmachera i zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz sekcję wpłat na swoim profilu bukmacherskim.
 3. Podaj kwotę deklarowanej wpłaty, zaznacz właściwą metodę płatności, a następnie zatwierdź depozyt.

U bukmachera PZBuk mobilna aplikacja pozwala na wpłaty przy użyciu usług Przelewy24, BLIK, kart Visa i MasterCard, a także portfeli Skrill, paysafecard czy wreszcie przelewu bankowego. Minimalna kwota wpłaty wynosi zaledwie 1 PLN.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Z kolei wypłacanie środków na rachunek osobisty w banku może odbywać się na dwa sposoby – ekspresowo lub standardowo. Aby zlecić przelew pieniędzy na konto bankowe należy:

 1. Wejść do aplikacji i zalogować się na swój profil.
 2. Wybrać sekcję wypłaty.
 3. Zaznaczyć metodę płatności oraz podać żądaną kwotę wypłaty, a następnie poczekać na akceptację.

Żądania wypłaty bukmacher realizuje zazwyczaj błyskawicznie, choć może się zdarzyć, że przyjdzie nam czekać do dwóch dni roboczych. Minimalna kwota przelewu wynosi 5 PLN dla obu dostępnych metod wypłat.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Obsługa klienta w aplikacji mobilnej PZbuk

Aktualnie klienci bukmachera mogą skontaktować się z biurem obsługi klienta w dwojaki sposób. Dostępny jest czat na żywo lub formularz kontaktowy. Aby nawiązać kontakt z bukmacherem, postępuj zgodnie z wytycznymi:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie w aplikacji.
 2. Wybierz zakładkę podpisaną „Punkt Obsługi Klienta”.
 3. Kliknij interesujący Cię sposób kontaktu z biurem.

Obsługa klienta PZBuk działa codziennie od godziny 10:00 do 17:00. Pracownicy odpowiadają na wiadomości mailowe wysłane przy pomocy formularza w ciągu kilku godzin.

PZBuk aplikacja na telefon – wady i zalety

Zalety aplikacji mobilnej PZBuk to przede wszystkim:

 • Łatwość poruszania się po ofercie.
 • Intuicyjny interfejs.
 • Na nowych telefonach i tabletach apka działa bardzo sprawnie i nie zawiesza się.
 • Dostęp do zakładów live
 • Streamingi z wybranych meczów.

Podczas tworzenia aplikacji bukmacher nie ustrzegł się jednak kilku istotnych wad. Należy zaznaczyć, że sporo użytkowników skarży się na poniższe słabsze strony apki:

 • Częste samoistne odświeżanie się aplikacji.
 • Brak dedykowanej promocji za pobranie aplikacji.
 • Kolorystyka apki, która nie każdemu się podoba.

Aplikacja PZBuk – opinie

wady i zalety aplikacji mobilnej pzbuk

Dostępna w PZBuk apka na tablet i telefon nie jest perfekcyjna, to fakt. Charakteryzuje się kilkoma niedociągnięciami, które mogą wpływać niekorzystnie na odbiór jej działalności. Ogólnie jednak aplikacja sprawdza się jako alternatywa dla typowania przez stronę www. Jeśli korzystasz z oferty tego bukmachera, koniecznie wypróbuj jego apkę na swoim urządzeniu mobilnym!

FAQ

Aplikacja mobilna PZBuk dostępna jest w sklepie App Store (dla iOS) oraz na stronie bukmachera (dla Android).

Aktualny bonus na start to cashback do 1000 PLN, a dodatkowo otrzymać można punkty lojalnościowe, które wymienia się na freebet o wartości 50 PLN.

Wpłata depozytu w aplikacji mobilnej PZBuk może odbyć się za pośrednictwem usług BLIK, dotpay, paysafecard, Google Pay, iMoje, a także kart Visa i MasterCard.

Jednym ze sposobów obstawienia zakładu z PZBuk aplikacji jest wybranie opcji 'Zakład’ po rozwinięciu Menu z lewej strony.

Aby zasilić depozyt w aplikacji PZBuk wystarczy wybrać zakładkę z płatnościami, podać kwotę, wybrać metodę płatności i gotowe!

Jeśli na co dzień obstawiasz u tego buka, warto sprawdzić jego aplikację. Apka PZBuk nie jest idealna, to wystarczająco dobrze sprawdza się podczas typowania zakładów.

Dodaj komentarz

3

 • Kamil  

  Może ta apka nie wygląda, ale za to działa dobrze. Grunt to szybko postawić kupon i wypłacić wygrane.

 • Artur  

  Aplikacja działa bardzo dobrze, więc sam mogę ją polecić każdemu. Korzystam od paru lat i jeszcze się nie zawiodłem, a różnie to z aplikacjami bywa. Jeśli szukacie stabilnej apki, pobierajcie PZbuka.

 • Jakub  

  Aplikacja mobilna PZBuk to wystarczająco dobre rozszerzenie oferty na stronie www, choć nie wyróżnia się niczym specjalnym.