Superbet punkty stacjonarne – gdzie szukać lokali bukmachera?

Punkty naziemne w Polsce u legalnego bukmachera Superbet

Superbet to aktualnie jeden z najprężniej rozwijających się bukmacherów na polskim rynku. Oprócz niezwykle rozbudowanej oferty internetowej, bukmacher działa też w sieci lokali naziemnych. Pokażemy Ci, gdzie znaleźć można Superbet punkty stacjonarne i jakie są ich godziny otwarcia.

Godziny otwarcia punktów naziemnych Superbet

Marka Superbet działa na rodzimym rynku stosunkowo niedługo, ale już zdążyła pokazać się z jak najlepszej strony. Dostępne punkty stacjonarne zdają się potwierdzać status tego legalnego polskiego bukmachera. Ich dostępność nie jest jeszcze duża, ale wraz z rosnącym zainteresowaniem powinniśmy być świadkami dalszego rozwoju sieci.

Znjadź swój punkt superbet w Polsce

W Superbet godziny otwarcia lokali mogą nieco się od siebie różnić, choć najczęściej prezentują się następująco:

Poniedziałek9:00 – 21:00
Wtorek9:00 – 21:00
Środa9:00 – 21:00
Czwartek9:00 – 21:00
Piątek9:00 – 21:00
Sobota9:00 – 21:00
Niedziela9:00 – 21:00

Warto dodać, że właściciel marki nie określa konkretnych wymogów odnośnie czasu pracy lokali. Oznacza to, że franczyzobiorcy Superbet godziny otwarcia mogą dostosowywać do miejscowego rynku i potrzeb klientów.

Punkty stacjonarne w Polsce

Wszystkie punkty naziemne bukmachera Superbet w Poslce na mapie - znajdź swój

Wolisz obstawiać zakłady bukmacherskie osobiście w punkcie? Teraz masz taką możliwość również u bukmachera Superbet! Firma ta dopiero rozbudowuje swoją sieć lokali naziemnych, których w kwietniu 2022 roku było już 68. To całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, że bukmacher operuje na polskim rynku dopiero od dwóch lat. Oto wybrane lokalizacje:

BytówSikorskiego 32 B
KrakówBohaterów Września 1C lok. 2U
OlesnoLabora 4/8
OleśnicaRzemieślnicza 10
PoznańOpolska 5
Ruda ŚląskaSolidarności 22 lok 10
SłubiceMickiewicza 2
Tomaszów LubelskiLwowska 50
ToruńJamontta 10a-10d paw.3
WarszawaAleje Jerozolimskie 33

Punkty stacjonarne – co można obstawiać?

Oferta sportowa na stronie głównej bukmachera superbet

Oferta tego legalnego polskiego bukmachera zasługuje na pochwałę, gdyż jest niezwykle rozwinięta. Typowanie wielu dyscyplin sportowych możliwe jest nie tylko online, ale również w lokalach naziemnych. Punkty stacjonarne pozwalają na dostęp do aktualnych wydarzeń sportowych, również w formie live.

Warto jednak podkreślić, że wybrane „ziemniaki” zamykają się stosunkowo szybko, bo nawet o godzinie 17:00. Chcąc postawić jakiś wieczorny kupon, najlepiej wybrać możliwość gry online. W tym celu warto założyć konto w serwisie bukmacherskim Superbet i mieć wszystkie zakłady zawsze pod ręką – na komputerze i w telefonie.

Co zrobić, jeśli punkty stacjonarne Superbet są zamknięte?

Rejestracja online dla nowych graczy na stronie oficjalnej bukmachera Superbet

Jak już wspomnieliśmy, punkty nie mają narzuconych odgórnie godzin otwarcia. W niektórych miastach może się okazać, że Twoja wizyta w lokalu zakończy się „pocałowaniem klamki”. Wówczas nie pozostaje Ci nic innego, jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie przez Internet.

Gdy punkty bukmacherskie są zamknięte, typowanie meczy online rozkręca się na dobre. Rejestracja w Superbet skutkuje otrzymaniem atrakcyjnego pakietu powitalnego – bonusy na start czekają na wszystkich nowych graczy. Oprócz tego, możesz także liczyć na sporo promocji tymczasowych, a nawet dostęp do transmisji live z wybranych wydarzeń. Ulubione dyscypliny możesz obstawiać wygodnie na stronie Superbet lub w aplikacji bukmacherskiej.

FAQ

Tak, pomimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku, bukmacher rozwija sieć punktów naziemnych.

W kwietniu 2022 roku było ich już 68, a kolejne są w drodze. Superbet to jeden z najprężniej rozwijających się bukmacherów, więc liczba ta wkrótce może wzrosnąć.

Kod promocyjny dla nowych graczy został przygotowany wyłącznie dla klientów online. Bonusy dostępne są wyłącznie po założeniu konta Superbet przez Internet.

Dodaj komentarz

3

 • TAKA PRAWDA
  TAKA PRAWDA

  SUPERBET w Slubicach to ostatnie dziadostwo powinien sie nazywac dnobet, chodzi o wyplate wygranej zawartych zakladow w tym przybytku , mimo ze lokal jest otwarty nie chca wyplacac wygranej tlumaczac sie ze TEGO KOGOS CO WYPLACA akurat nie ma i tak w kolko , nosze te wygrane kupony a wyplaty nie moge zrealizowac

 • TAKA PRAWDA
  TAKA PRAWDA

  dziadoski SUPERBET w Slubicach OSTATNI RAZ tam gralem, zaklady mozesz stawiac ciagle ale jak wygrasz to jest juz problem z wyplata , goscia od WYPLAT nie ma , w FORTUNIE wyplacajaca osoba jest zawsze

  • author-avatar
   Dawid Żurawski

   Sugerujemy kontakt mailowy z zespołem wsparcia Superbet.