3.2

Betters aplikacja pobierz na Android | iOS

Betters aplikacja pobierz na Android | iOS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie wygodnie, szybko i bez zbędnych nerwów. Poznaj, jak wygląda stworzona przez Betters aplikacja mobilna. Obstawiaj zakłady bez żadnych przeszkód!

Betters aplikacja pobierz na Android | iOS

Betters aplikacja mobilna

Jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku w końcu zaoferował swoim graczom również rozwiązania mobilne. W Betters aplikacja mobilna czeka na właścicieli telefonów oraz tabletów z systemami operacyjnymi Android, a także iOS. Sprawdź, jak pobrać apkę i jakie bonusy czekają na nowych graczy u tego legalnego bukmachera.

Betters aplikacja mobilna  – jak pobrać?

Jak pobrać aplikacje mobilną Betters na swój smartfon

W zależności od tego jakim systemem operacyjnym dysponują nasze urządzenia, procedura będzie wyglądała inaczej. Polityka Google nie zezwala na umieszczanie jakichkolwiek aplikacji hazardowych w sklepie Google Play. Globalny koncern jako główne przyczyny podaje trudności z dostosowaniem do lokalnego prawa w każdym kraju oraz weryfikację użytkowników.

Na szczęście organizator zakładów poradził sobie z tą niedogodnością i aplikacja Betters jest dostępna na oficjalnej stronie bukmachera

Mniej komplikacji czeka użytkowników urządzeń firmy Apple, która najwyraźniej lepiej sobie poradziła z problemami konkurenta. Gracze bez większych problemów pobiorą apkę ze sklepu App Store.

W jaki sposób zainstalować apkę na Androidzie?

W celu instalacji aplikacje na telefonach z Androidem, będziemy musieli wykonać kilka prostych czynności. Ze względu na wspomnianą wcześniej politykę Google, zanim w ogóle przejdziemy na stronę bukmachera, będziemy musieli zmienić ustawienia naszego telefonu. 

Konkretnie chodzi o wyrażenie zgody na instalację z nieznanych źródeł. W dalszej kolejności będziemy mogli przejść na oficjalną stronę Betters, pobrać plik instalacyjny oraz przeprowadzić samą instalację.

Instalacja Betters na Androidzie

Jak to wygląda w praktyce i co należy zrobić krok po kroku?

Najpierw otwieramy ustawienia naszego urządzenia i wyrażamy na instalację z nieznanych źródeł dla używanej przeglądarki. Dalej postępujemy według instrukcji poniżej.

Instalacja Betters na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki Betters na Androidzie - Probukmacher

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji Betters na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji:
 1. Strona bukmachera

  Przejdź na stronę bukmachera za pomocą telefonu lub tabletu.
  1
 2. Pobierz!

  Na samym dole znajdziesz przycisk pobrania dla systemu Android. Kliknij go!
  2
 3. Pobieranie

  Rozpocznie się pobieranie aplikacji i urządzenie poinformuję Cię o jego zakończeniu.
  3
 4. Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalacje aplikacji bukmachera poprzez wciśnięcie „Instaluj”
  4
 5. Instalacja zakończona

  Twój smartfon poinformuje Cię o pomyślnym ukończeniu instalacji. Kliknij „Uruchom”
  5
 6. Korzystaj do woli!

  Aplikacja Betters jest gotowa do użytku na Twoim urządzeniu!
  6

Wymagania systemowe Android

Nie znaleźliśmy na stronie bukmachera informacji o wymaganej wersji systemu, ale z doświadczenia wiemy, że dla większości apek będzie to aktualizacja czwarta lub piąta. W drugim przypadku jest to update z 2014 roku, więc nikt nie powinien mieć problemu w tym zakresie.

Rozmiar17,64 MB
Aktualna Wersja1.0
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

W jaki sposób zainstalować apkę na iOS?

Właściciele urządzeń od Apple mają ułatwione zadanie, ponieważ komfortowo pobiorą aplikację ze sklepu App Store. Jak to zrobić krok po kroku?

Jak pobrać aplikację mobilną Betters na IOS krok po kroku - wejdź do AppStore, wpisz nazwę aplikacji, pobierz ją i korzystaj do woli
 1. Otwieramy aplikację App Store i wyszukujemy Betters.
 2. Na stronie głównej apki w sklepie wduszamy „pobierz”.
 3. Po zakończonym pobieraniu instalacja uruchomi się automatycznie. Po drodze będziemy jedynie musieli zalogować się do konta Apple w celu potwierdzenia instalacji.
 4. To wszystko! Betters na iOS jest do naszej dyspozycji.

Wymagania systemowe iOS

Do instalacji potrzebujemy iOS w wersji 13.0 lub nowszej. To update z września 2019 roku, ale biorąc pod uwagę politykę Apple i to jak długo aktualizują swoje urządzenia – nie powinno to stanowić większego wyzwania. Dla urządzeń z macOS wystarczy wersja 11.0.

Rozmiar7,7 MB
Aktualna Wersja11.0
KompatybilnośćWymagany iOS 13.0 lub nowszy. Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod.
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Wersja mobilna Betters – nie tylko aplikacja

Jeśli z jakiegoś powodu uznamy, że instalacja aplikacji nie jest dla nas, nie ma problemu. Betters działa również w wersji mobilnej. Zasadnicza różnica polega na tym, że nie będzie potrzebna instalacja, a rozmiar strony dostosowuje się automatycznie w przeglądarce do rozmiarów naszego wyświetlacza.

Każdorazowe uruchomienie lub wyszukiwanie adresu strony może być uciążliwe, ale również na to jest prosty sposób. Wystarczy utworzyć skrót do portalu na pulpicie telefonu. W jaki sposób to zrobić krok po kroku?

 • Na głównej stronie wybieramy rozwijane Menu w postaci 3 pionowych kropek – zaznaczone poniżej.
Wersja mobilna strony internetowej Betters w twoim smartfonie - wejdź na stronę głowną i kliknij 3 kropki u góry po prawej
 • Z dostępnych opcji wybieramy „Dodaj do ekranu głównego”.
Wersja mobilna strony internetowej Betters w twoim smartfonie - w menu wybierz pozycję Dodaj do Ekranu głównego
 • Na koniec pozostaje nam wybrać nazwę skrótu i gotowe! Na stronę mobilną dostaniemy się bezpośrednio z pulpitu bez konieczności otwierania przeglądarki i wyszukiwania adresu.
Wersja mobilna strony internetowej Betters w twoim smartfonie - wybierz nazwę skrótu i dodaj ikonkę na ekran główny swojego smartfona

Rejestracja mobilna

Zarówno aplikacja jak i mobilna wersja strony posiadają takie same funkcje jak standard w formacie www. W końcu celem samym w sobie jest zapewnienie komfortowej i kompletnej obsługi na urządzeniach przenośnych. W jaki sposób przeprowadzić rejestrację mobilną w Betters?

 • Uruchamiamy aplikację i wybieramy przycisk „Zarejestruj” widoczny w górnej części ekranu.
Rejestracja mobilna u bukmachera Betters krok 1 - wejdź w aplikację mobilną i kliknij czerwony przycisk rejestracji w prawym górnym rogu
 • Uzupełniamy dane konta, które później wykorzystamy do logowania. W tym miejscu pamiętamy również o dodaniu kodu promocyjnego PROBUKMACHER, który zagwarantuje nam najlepsze warunki promocji.
Rejestracja mobilna u bukmachera Betters krok 2 - wprowadź w formularzu rejestracyjnym podstawowe dane kontaktowe, kraj oraz wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER, przejdź dalej
 • W kolejnym kroku wpisujemy dane osobowe oraz wybieramy źródło pochodzenia środków na grę z rozwijanego menu.
Rejestracja mobilna u bukmachera Betters krok 3 - wpisz dane osobowe, zaznacz źrodło pochodzenia środków dla gry i przejdź dalej
 • Na koniec pozostało nam ustawić limity gry. Wyróżniamy dzienny i miesięczny limit stawek oraz analogicznie dzienny i miesięczny czas spędzony na grze. Ustawienia początkowe możemy później zmienić w ustawieniach konta.
Rejestracja mobilna u bukmachera Betters krok 4 - ustaw limity gry i zaznacz zgodyRejestracja mobilna u bukmachera Betters krok 4 - ustaw limity gry i zaznacz zgody
 • To wszystko! Nasza Betters rejestracja mobilna jest zakończona, możemy się zalogować, wpłacić pierwszy depozyt i grać!
Rejestracja mobilna u bukmachera Betters krok 5 - zakończ rejestrację, dokonaj depozytu i zacznij obstawiać u bukmachera Betters

Bonus dla posiadaczy aplikacji mobilnej Betters

Betters nie posiada w aktualnej ofercie dedykowanej promocji za samą instalację apki, ale nowi gracze mogą liczyć na ciekawe bonusy z oferty powitalnej! Freebet startowy o wartości 20 PLN otrzymamy po rejestracji oraz weryfikacji konta i wpłacie dowolnego depozytu na saldo główne!

Promocje dla nowych graczy u legalnego bukmachera Betters w aplikacji mobilnej i nie tylko

Dodatkowo, na dobry początek gry można uzyskać Cashback o maksymalnej wartości 1000 PLN. Bukmacher ubezpiecza pierwszych dziesięć kuponów na wypadek przegranej, a zwrot za zakłady bez ryzyka następuje w formie freebetów. Dodatkowo można też zgarnąć Freebet 50 PLN, jeśli nasze konto będzie kolejnym 50. zarejestrowanym! Aktywnych promocji jest dużo więcej i warto być na bieżąco, ponieważ oferta jest regularnie aktualizowana!

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Betters?

Wpłata depozytu na konto gracza jest również bardzo prosta. W tym celu:

 • Logujemy się do aplikacji.
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 1 - wejdź w aplikację mobilną i zaloguj się na swoje konto
 • Rozwijamy profil gracza i wybieramy „Wpłata”.
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 2 - kliknij ikonkę i wybierz DEPOZYT w wypadającym menu
 • Ustalamy kwotę zasilenie oraz wybieramy metodę płatności (przelew, karta płatnicza, BLIK, Google Pay).
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 3 - wpisz kwotę depozytu i przejdź dalej
 • W zależności od wybranej metody, postępujemy zgodnie z poleceniami.
Jak dokonać wpłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 4 - wybierz odpowiedni metod wpłaty depozytu i zatwierdź operację
 • Środki znajdą się na koncie gracza natychmiast to zakończeniu transakcji, a bukmacher nie pobierze od nas żadnej prowizji.

Jak wypłacić środki z konta gracza?

Wypłatę zrealizujemy w podobny i równie prosty sposób:

 • Logujemy się do aplikacji.
Jak dokonać wypłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 1 - wejdź w aplikację mobilną i zaloguj się na swoje konto
 • Rozwijamy profil gracza i wybieramy „Wypłata”.
Jak dokonać wypłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 2 - kliknij ikonkę i wybierz WYPŁATA w wypadającym menu
 • Ustalamy kwotę oraz postępujemy zgodnie ze wskazówkami na stronie. Weryfikujemy dane, jeżeli nie zrobiliśmy tego wcześniej.
Jak dokonać wypłaty w aplikacji mobilnej Betters krok 3 - wpisz kwotę i wybierz metodę wypłaty środków, jeżeli masz już zweryfikowane konto
 • Dużym plusem są natychmiastowe wypłaty, pod warunkiem, że nasz bank posiada taką funkcję. W przeciwnym wypadku środki zostaną zaksięgowane zgodnie z sesjami bankowymi, czyli w ciągu 1-2 dni. Dzienny limit wynosi 100 000 PLN.

Betters aplikacja na telefon – wady i zalety

Dlaczego warto pobrać aplikację Betters? Przede wszystkim jest to najlepsze środowisko pracy na urządzeniach mobilnych. Podstawowa zaleta, której nie widać na pierwszy rzut oka to mniejsze zużycie baterii oraz szybsze działanie. 

Dodatkowo serwis posiada wszystkie funkcje dostępne w wersji przeglądarkowej, w tym szybkie płatności, nieograniczony dostęp do oferty oraz możliwość rejestracji. Jedyny minus to mała ilość aktualizacji. Dostępna wersja to nadal 1.0, a prawdopodobnie od momentu wypuszczenia apki na rynek, dałoby się coś poprawić.

Zalety:

 • Nieograniczony dostęp do oferty i funkcjonalności
 • Mniejsze zużycie baterii
 • Szybsze działanie

Wady:

 • Mała ilość aktualizacji

Aplikacja Betters – opinie

Betters opinie użytkowników trudno obiektywnie ocenić ze względu na brak aplikacji w sklepie Google. Brakuje jednego miejsca, które umożliwia i zachęca do sprawnego pozostawienia rzetelnej opinii. Z naszej strony nie mamy jednak wątpliwości, że jeśli regularnie korzystamy z oferty Betters, warto pobrać aplikację.

W dalszej perspektywie nasz telefon doceni optymalne zużycie baterii, zaś my będziemy mieli łatwiejszy i bezpośredni dostęp do pełnej oferty. Oprogramowanie na telefony i tablety docenią szczególnie grający zakłady na żywo, dla których maksymalna szybkość odświeżania kursów jest najważniejsza.

FAQ

Pakiet powitalny to freebet 20 PLN za rejestrację, a także cashback w formie freebetów za 10 przegranych kuponów do 1000 PLN.

Tak. Do dyspozycji graczy jest kontakt mailowy, a także czat na żywo.

Aplikację nadal instalujemy w wersji 1.0, natomiast aktualizacje będą dostępne do wprowadzeniu zmian.

Dodaj komentarz

3

 • Cezary  
  Cezary  

  Za dużo ostatnio tych nowych bukmacherów się pojawia w Polsce, a żadna aplikacja bukmacherska nie dorównuje klasykom jak STS, Fortuna czy Betclic.

 • Gracjan  
  Gracjan  

  Z wyglądu może być, chociaż o gustach się nie dyskutuje. Parę razy mnie wylogowało, ale poza tym wszystko działało ok.

 • Kajetan  
  Kajetan  

  Przeciętny buk, bonusy i apka też. Zróbcie coś lepiej, niż dobrze.