Freebet w NobleBet

Freebet w NobleBET

Serwis Noblebet z dniem 16.01.2023 skonsolidował swoją ofertę z LV BET Zakłady Bukmacherskie. Noblebet nie działa, bowiem wstrzymano przyjmowanie zakładów na stronie. Od 16.01 zakłady bukmacherskie będzie można obstawiać wyłącznie na stronie LV BET.

Co to jest Freebet w Noblebet?

Pomimo, że generalne założenia darmowego zakładu są w większości przypadków takie same, to jednak każdy bukmacher ma prawo do własnej interpretacji oraz swojego pomysłu na ostateczny kształt promocji. W portfolio organizatorów spotkamy różne formy Freebetów. Mogą one być zakładem bez depozytu lub bonusem od spełnienia określonych wymogów.

Freebet Noblebet uległ zmianie na przestrzeni czasu. Wcześniej był częścią oferty powitalnej, a obecnie podobną rolę pełni bonus do aplikacji mobilnej. To ciekawa propozycja, która z pewnością ma na celu wyróżnić się na rynku, ponieważ dodatkowe środki wyłącznie na aplikacji mobilnej to rzadkość. W tym wypadku Freebet 20 PLN jest do zgarnięcie nie za samą instalację, ale za pierwszy zakład w apce, spełniający określone wymogi.

Czy Freebet Noblebet to bonus bez depozytu?

Noblebet Freebet bez depozytu nie jest dostępny w aktualnej ofercie bukmachera. Idea bonusów bez depozytu zakłada, że otrzymujemy bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Najczęściej wystarczy spełnić proste wymogi administracyjne jak rejestracja oraz weryfikacja konta.

Freebet w Noblebet jest przyznawany po zagraniu zakładu, wcześniej należy zatem dokonać wpłaty na konto gracza. Sporo promocji ma jednak charakter czasowy, a rotacja bonusów jest bardzo intensywna, dlatego warto być na bieżąco z aktualnym programem.

Jak działa Freebet Noblebet?

Darmowy zakład w Noblebet przyjmuje formę bonusu o wartości 20 PLN. Oznacza to, że po dodaniu środków na konto gracza, postawić darmowy zakład na 20 PLN. Promocja przysługuje tylko jeden raz na danym koncie gracza oraz zakłada wymóg obrotu. Więcej o tym w dalszej części!

Jak zdobyć Freebet w Noblebet?

Zdobądź Freebet w Noblebet

Co dokładnie należy zrobić, żeby zgarnąć Noblebet Freebet za pierwszy zakład w aplikacji? Przygotowaliśmy praktyczną instrukcję krok po kroku:

 1. Pobieramy aplikację mobilną. W tym celu odwiedzamy oficjalną stronę bukmachera. Apka jest dostępna na Androida oraz iOS. Po zakończeniu pobierania, instalujemy oprogramowanie na naszym urządzeniu i logujemy się do serwisu.
 2. Stawiamy zakład korzystając z aplikacji. Wymagania do otrzymania bonusu to:
  1. Stawka minimalna 20 PLN
  2. Kurs minimalny 2.00
 3. Bonus zostanie przyznany po rozliczeniu zakładu. 
 4. Środki bonusowe są księgowane na naszym koncie we wtorki i piątki do godziny 17.00.

W praktyce, treść regulaminu promocji zawiera parę ukrytych założeń, których warto mieć świadomość. Po pierwsze promocja nie jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy. Jeśli jesteśmy stałym klientem Noblebet, ale wcześniej nie korzystaliśmy z apki, możemy zagrać za darmo, za 20 PLN.

Po drugie, Freebet w formie bonusu 20 PLN jest przyznawany nie za pierwszy zakład w aplikacji, tylko za pierwszy spełniający warunki promocji, czyli minimalna stawka oraz kurs. Trzeba także zagrać za własne środki, ponieważ te z innych promocji nie będą uznane. To drobny szczegół, który łatwo pominąć i niepotrzebne zamieszanie gotowe.

Jak wykorzystać Freebet w Noblebet?

Co w praktyce należy zrobić, żeby zagrać za dodatkowe środki od Noblebet? Oto kilka prostych punktów:

 1. Tworzymy nasz kupon na platformie zakładów bukmacherskich. Następujące kategorie są wykluczone:
  1. Sporty wirtualne
  2. Player Bets
  3. Gry
 2. Aktywujemy środki klikając „Użyj bonusu”
 3. Potwierdzamy wybierając „Bonusowy zakład”

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli w danym momencie posiadamy inny aktywny bonus, nasz Noblebet Freebet na start aplikacji zostanie dodany do kolejki i w pierwszej kolejności będziemy musieli wykorzystać wcześniejszy bonus. Status sprawdzimy rozwijając menu konta, oraz wybierając „Moje bonusy”. Status jest przedstawiony jak poniżej:

Status bonusu Noblebet

Czy Freebet można wypłacić w Noblebet?

Wypłata środków z darmowego zakładu jest możliwa do wypłaty po spełnieniu określonych warunków. W przypadku omawianej promocji mamy trzy punkty uwagi:

 • Obrót.  Zgodnie z regulaminem to 3-krotność przyznanej kwoty, czyli musimy zagrać za co najmniej 60 PLN.
 • Minimalny kurs zakładu do skutecznego obrotu wynosi 1.85.
 • Czas ważności środków bonusowych to 30 dni. Po upływie tego czasu, jeśli nie zagramy i nie obrócimy bonusu, nasza dodatkowa kasa przepadnie.

Dopiero po spełnieniu wskazanych wymogów, środki bonusowe będą możliwe do wypłaty. Do tego czasu, możemy nimi dysponować na grę, natomiast będą cały czas przypisane do konta bonusowego.

Jak wypłacić kasę z darmowych zakładów na konto?

Kiedy skutecznie spełnimy wymogi przeniesienia środków na konto depozytowe, które są szczegółowo określone w regulaminie, będziemy mogli dowolnie dysponować pieniędzmi. Oznacza to, że wypłatę zrealizujemy dokładnie tak samo jak w przypadku zwykłej wygranej. Krok po kroku:

 1. Logujemy się w serwisie bukmachera.
 2. Wybieramy zakładkę „Wypłaty” z głównego menu.
 3. Uzupełniamy kwotę, którą chcemy podjąć z konta gracza. Minimum w Noblebet wynosi 10 PLN.
 4. Wybieramy metodę wypłaty. Do dyspozycji jest przelew bankowy oraz elektroniczny portfel PayPal.
 5. Zatwierdzamy transakcję zgodnie z poleceniami na ekranie.

Jeśli nasz bank realizuje szybkie przelewy, kasa na koncie znajdzie się nawet w 10 minut. W przeciwnym wypadku zaczekamy zgodnie z sesjami przelewów wychodzących i przychodzących, czyli 1-2 dni roboczych, zależnie od godziny transakcji.

Freebet Noblebet – czy warto odebrać?

Oczywiście, że tak. Rynek jest w tej chwili bardzo konkurencyjny i na każdym kroku spotykamy ciekawe promocje. Noblebet Freebet to bez wątpienia jedna z nich. W tym wypadku, bardzo niewiele musimy  zrobić. Wystarczy zainstalować apkę, postawić zakład za małe pieniądze i 20 PLN na darmowy zakład mamy w kieszeni.

Freebet Noblebet – 20 pln na start w aplikacji

Również warunki wypłaty nie należą do wymagających. Zaledwie 3-krotny obrót po kursie 1.85 i aż 30 dni na realizację to naprawdę niewiele. Często można spotkać promocje w których mieć bonus, a móc go wypłacić, to dwie zupełnie różne historie. W tym przypadku jest inaczej!

Opinie o darmowych zakładach w Noblebet

Freebet w Noblebet zmienia się na przestrzeni czasu. Wcześnie był częścią oferty powitalnej na poziomie 35 PLN. Obecnie można zgarnąć 20 PLN za instalację aplikacji i zagranie małego zakładu. Gracze cenią tego typu pomysły. Noblebet jest również oryginalny w swojej polityce, ponieważ promocję za korzystanie z apki należą do rzadkości, nawet przy obecnej konkurencji.

Bardzo mocnym argumentem są również niewielkie wymogi obrotu. Gracze niechętnie reagują na niemożliwe do realizacji warunki promocji, które niekiedy można znaleźć w ofertach bukmacherów.

Zalety:

 • Niewielki nakład pracy do zgarnięcia promocji
 • Mało wymagające warunki wypłaty
 • Unikalna koncepcja 

Wady:

 • Bonus jest niższy, niż w przeszłości (kiedyś wynosił 35 PLN)

FAQ

Oferta promocyjna w Noble bet jest szeroka i dynamicznie się zmienia. Średnio liczy około 15 propozycji w danym momencie. Popularna jest oferta powitalna, która zapewnia nawet 2500 PLN.

Znany w przeszłości Freebet 35 PLN został wycofany i obecnie można zdobyć bonus 20 PLN w zamian za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej.

Tak. Wszystkie promocje z regularnej oferty są również dostępne z poziomu aplikacji. Co więcej, w zamian za instalację oraz pierwszy zakład w apce, można otrzymać dodatkowe 20 PLN.

Obecnie Noblebet nie proponuje promocji bez depozytu. Promocje na dodatkowe środki wymagają wcześniejszej wpłaty.

Noblebet nie posiada w ofercie aktywnej promocji bez depozytu. Większość bonusów ma jednak charakter czasowy, dlatego warto śledzić aktualności.

Dodaj komentarz

0