GoPlusBet rejestracja i weryfikacja konta

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera Goplusbet - poradnik

Pora sprawdzić, jak przebiega w GoPlusBet rejestracja nowego konta. Bukmacher dopiero niedawno zaczął świadczyć swoje usługi na polskim rynku, dlatego warto zainteresować się tym, co ma do zaoferowania nowym użytkownikom. Gracze dostają u niego do dyspozycji 500 PLN zwrotu w formie zakładu bez ryzyka oraz 25 PLN freebetu bez depozytu z naszym kodem, a także przyzwoitą ofertę zakładów przedmeczowych i live. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji założyć konta u tego buka, z tego tekstu dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć na ten temat.

Szybka GoPlusBet rejestracja

Proces rejestracji u tego buka przebiega w szybki i sprawny sposób, ale gracz z nowo utworzonym kontem musi pamiętać o tym, że ma ono na start jedynie stan „tymczasowy”. Dopiero w momencie, gdy użytkownik przejdzie przez dodatkową weryfikację, będzie można korzystać z wszystkich możliwości konta stałego. Tego rodzaju rozwiązanie znajdziemy u wielu bukmacherów i można powiedzieć, że jest to standard. 

Mimo to, zalecamy przejście przez proces weryfikacji tak szybko, jak to tylko możliwe, gdyż konto tymczasowe nie tylko pozbawia nas możliwości zlecania wypłat, ale też zostanie zablokowane po upływie 90 dni. To oznacza, że gracz straci całkowicie możliwość zawierania kuponów oraz dokonywania zarówno wpłat, jak i wypłat.

 1. Cashback 100% do 500 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

GoPlusBet rejestracja: krok po kroku

Rejestracja Goplusbet - wejdż na główną stronę bukmachera i kliknij przycisk u góry strony po prawej

Skoro wyjaśniliśmy już sobie podstawy związane z zakładaniem nowego konta u tego bukmachera, dobrze będzie teraz przyjrzeć się temu, jak krok po kroku wygląda proces rejestracji. Pierwsza część składa się z trzech różnych etapów, w których nowy użytkownik będzie musiał dostarczyć różnego rodzaju dane. Przedstawiamy, jak zarejestrować się w GoPlusBet:

 • Po wejściu na stronę główną bukmachera, czyli GoPlusBet.pl, wystarczy nacisnąć przycisk „zarejestruj” w prawym górnym rogu, aby włączyć formularz. Na pierwszym etapie zakłady bukmacherskie GoPlusBet poproszą nas o podanie takich informacji, jak e-mail, login, hasło i numer telefonu. Konieczne będzie również wpisanie kodu weryfikacyjnego. Po jego wpisaniu mamy 5 minut na ukończenie rejestracji, gdyż w innym wypadku kod wygaśnie. W rubryce kod promocyjny możecie wpisać PROBUKMACHER.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet krok 1 - kliknij przycisk rejestracja i przejdź do wypełnienia formularzu
 • Po naciśnięciu przycisku „dalej” zostaniemy przeniesieni do drugiego etapu rejestracji, w którym GoPlusBet poprosi nowego użytkownika o podanie takich informacji, jak imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Niezbędnym krokiem jest tutaj również określenie pochodzenia środków pieniężnych.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet krok 2 - uzupełnij dane osobowe i zaznacz pochodzenie środków
 • Ostatni etap rejestracji to ustalenie dziennego oraz miesięcznego limitu stawek. Potrzebne będzie również ustalenie dziennego i miesięcznego limitu czasu gry w godzinach. Na koniec, GoPlusBet poprosi dodatkowo o zaznaczenie powiadomień, oświadczenia o pełnoletniości oraz zgody na świadczenie usług. Wyrażenie zgody na powiadomienia jest niezbędnym krokiem, aby móc zyskać dostęp do bonusu powitalnego.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet krok 3 - zaznacz limity gry oraz mozliwości powiadomień
 • Utworzone konto ma status tymczasowy, co oznacza, że zostanie zablokowane po 90 dniach oraz gracz nie będzie mógł zlecać wypłat. Z uwagi na ten fakt, niezbędne będzie także przejście przez proces weryfikacji. Jak informuje GoPlusBet, weryfikacja nie zajmuje dłużej niż 2 godziny i wymaga jedynie przesłania skanu dowodu tożsamości oraz potwierdzenia konta bankowego.

GoPlusBet rejestracja mobilna w aplikacji

Formularz rejestracyjny można wypełnić również na stronie mobilnej bukmachera. Ponadto, udostępniona niedawno aplikacja GoPlusBet Android i iOS także pozwala szybko i sprawnie założyć konto na telefonie lub tablecie. Całość jest bardzo podobna do formularza webowego, dlatego nie powinniście mieć z niczym problemu. Poniżej krok po kroku przedstawiamy, jak zarejestrować się w aplikacji mobilnej GoPlusBet:

 • Należy rozpocząć od instalacji apki na swoim urządzeniu. W tym celu pobierz aplikację GoPlusBet bezpośrednio ze strony mobilnej bukmachera. GoPlusBet.apk dla systemu operacyjnego Android to jedyna możliwość, żeby typować zakłady na tym systemie. Natomiast posiadacze sprzętu marki Apple mogą ściągnąć aplikację GoPlusBet iOS ze sklepu App Store. Następnie, zainstaluj program na swoim sprzęcie, żeby uzyskać dostęp do apki.
Krok 1 rejestracji mobilnej u legalnego bukmachera Goplusbet - otwórz formularz rejestracyjny, wpisz dane kontaktowe, hasło oraz podaj kod bonusowy PROBUKMACHER
 • Po zainstalowaniu programu, otwórz GoPlusBet App na swoim urządzeniu, a następnie kliknij przycisk „zarejestruj” w prawym górnym rogu. Formularz rejestracyjny, który pojawi się przed twoimi oczami dzieli się na trzy etapy. W pierwszym bukmacher prosi o podanie takich danych, jak e-mail, login, hasło i numer telefonu. Na podany numer zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który trzeba wpisać w odpowiedniej rubryce. Kod polecający do wpisania to PROBUKMACHER. Tylko z naszym kodem promocyjnym otrzymasz dodatkowy bonus freebet o wartości 25 PLN!
Krok 2 rejestracji mobilnej u legalnego bukmachera Goplusbet - wpisz dane osobowe, pesel oraz zaznacz pocodzenie środków dla gry
 • W drugiej części rejestracji konieczne będzie podanie danych personalnych, do których zaliczają się imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. GoPlusBet prosi na tym etapie nowego gracza także o ustalenie pochodzenia środków pieniężnych. Nowy użytkownik ma do wyboru jedenaście różnych źródeł.
Krok 3 rejestracji mobilnej u legalnego bukmachera Goplusbet - ustaw limity gry, zaznacz odpowiednie zgody i daj pozwolenie na otrzymanie powiadomień, żeby dostać bonus powitalny
 • W ostatnim etapie bukmacher prosi ustalenie miesięcznych i dziennych limitów zarówno stawek, jak i czasu gry w godzinach. Pamiętajcie, aby zaznaczyć tutaj „tak” przy powiadomieniach, aby móc skorzystać z bonusu powitalnego. Na samym dole znajdziemy jeszcze dwa pola do zaznaczenia przy oświadczeniu o ukończeniu 18 lat oraz zgodzie na świadczenie usług drogą elektroniczną.
Krok 4 rejestracji mobilnej u legalnego bukmachera Goplusbet - zaloguj się uzywając wprowadzone podczas rejestracji dane i korzystaj z konta tymczasowego
 • Następnie trzeba przejść do logowania za pomocą podanych podczas rejestracji danych.
Krok 5 rejestracji mobilnej u legalnego bukmachera Goplusbet - zweryfikuj swoje konto tymczasowe, żeby dostać dostęp do wszystkich możliwości bukmachera
 • Na koniec pozostaje jeszcze kwestia weryfikacji, która wygląda tak samo, jak na komputerze. Wystarczy przesłać skan wymaganych dokumentów, żeby odblokować konto stałe bez limitów i blokad.
Zalety konta stałego u bukmachera Goplusbet - czym się rożni od konta tymczasowego

Bonus za rejestrację w GoPlusBet

Na nowych graczy, którzy ukończą w GoPlusBet rejestrację, czeka dość symboliczny pakiet powitalny. Bukmacher bonus przygotował w oparciu o klasyczny cashback, a więc zakład bez ryzyka. Kwota ubezpieczenia pierwszego przegranego kuponu wynieść tutaj może maksymalnie 500 PLN. Czas na zagranie zakładu bez ryzyka wynosi 7 dni. Dodatkowo, tylko z naszym kodem PROBUKMACHER otrzymasz dodatkowy freebet bez depozytu na start! Odbierz darmowy zakład o wartości 25 PLN już teraz!

 1. Cashback 100% do 500 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Należy podkreślić, że ten bonus powitalny GoPlusBet dostępny jest dopiero po pełnej weryfikacji, a więc utworzeniu konta stałego. Cashback dotyczy kuponu zagranego za minimalną stawkę o wartości 20 PLN, a kurs maksymalny kuponu nie może przekroczyć 10.0. Bukmacher wymaga również obrotu bonusem w przypadku zwrotu, a dokonać go należy na kuponie AKO z co najmniej 3 zdarzeniami. Pojedynczy kurs każdej z selekcji wynieść musi minimum 1.30.

Bonus powitalny cashback GoPlusBet

Weryfikacja konta w GoPlusBet

Opis procesu weryfikacji zamieściliśmy w sekcjach poświęconych rejestracji krok po kroku. Jest ona niezbędna z tego względu, że na koncie tymczasowym gracz nie będzie mógł zlecać wypłat i skorzystać z bonusu powitalnego, a do tego konto zostanie zablokowane po upływie 90 dni. Zgodnie z informacją, którą można znaleźć na stronie GoPlusBet, weryfikacja trwa do 2 godzin.

GoPlusBet logowanie

Jak zalogować się u legalnego bukmachera Goplusbet krok po kroku

Logowanie w GoPlusBet jest bardzo proste. Wystarczy, że naciśniemy przycisk „Zaloguj” w prawym górnym rogu strony głównej bukmachera, co sprawi, że przed naszymi oczami ukaże się okienko logowania. W nim użytkownik podaje pseudonim/adres e-mail oraz hasło. Istnieje również możliwość zaznaczenia opcji „Zapamiętaj mnie”, aby logowanie w przyszłości odbywało się automatycznie.

Dostępne metody płatności

Metody płatności u legalnego bukmachera Goplusbet

Na ten moment wpłaty i wypłaty w GoPlusBet można zlecać tylko za pomocą usługi Przelewy24. Minimalna kwoty wpłaty wynosi 2 PLN, a maksymalna 100 000 PLN. Bukmacher nie pobiera prowizji oraz dodatkowych opłat za depozyt.

Jeśli natomiast chodzi o wypłaty, ich minimalna kwota musi wynosić 20 PLN, a maksymalna 50 000 PLN. Podobnie jak w przypadku wpłat, także tutaj GoBet bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Przelewy podlegają przetwarzaniu do 15 minut.

GoPlusBet rejestracja – opinie

Ogólnie rzecz ujmując, zakładanie nowego konta u tego bukmachera przebiega sprawnie. Z drugiej strony jednak, znajdziemy na rynku usługodawców, którzy wymagają mniej etapów szybkiej rejestracji – tutaj są 3. Z kolei weryfikacja jest krótka i zajmuje do 2 godzin, ale mamy z nią mały problem. Dlaczego? Ponieważ jest wymagana w celu skorzystania z bonusu powitalnego – a to rzadkość wśród buków. Dodatkowo, gracz musi zaznaczyć „Tak” przy powiadomieniach podczas rejestracji, aby uzyskać dostęp do promocji na start. Niestety, jest to na tyle nieczytelne, że można tego nie zauważyć.

FAQ

Tak, rejestracja jest możliwa również na wersji mobilnej strony internetowej tego bukmachera.

Podczas rejestrowania się należy wpisać PROBUKMACHER w rubryce z podpisem „Kod promocyjny GoPlusBet”. Kod promocyjny odblokuje dodatkowy freebet 30 PLN.

Aby móc zarejestrować się u tego bukmachera, gracz musi mieć ukończony 18. rok życia.

Dodaj komentarz

0