Totolotek cashout

Promocja Cash Out u legalnego bukmachera TOTOLOTEK - jak zamknąć kupon przed końcem wydarzenia, poradnik

Gdy gracz zawiera kupony, czasami woli wypłacić swoje wygrane na krótko przed zakończeniem pojedynczego wydarzenia lub woli skorzystać z nieco mniejszych, ale za to pewniejszych wygranych na kuponach AKO. W tym przypadku wielu bukmacherów internetowych w Polsce wprowadziło do swoich ofert funkcję Cash out, która okazała się bardzo popularna wśród użytkowników. Jednym z nich jest Totolotek, a w tym artykule dowiesz się wszystkiego o funkcji Cash out tego bukmachera.

Jak działa cashout Totolotek?

Tego rodzaju funkcja stanowi szczególny element oferty promocyjnej Totolotka, który został osobno wyróżniony w zakładce z promocjami. To właśnie tam można znaleźć najważniejsze informacje na temat tego, jak działa Cash out w Totolotku oraz czym tak naprawdę jest. Totolotek dodał tę funkcję do swojej oferty, aby umożliwić swoim graczom wcześniejsze zakończenie obstawionych wydarzeń. Naciskając przycisk wypłaty, gracz może wcześniej rozliczyć swój postawiony kupon, gwarantując sobie nieco mniejszą wygraną.

Promocja Cash Out u legalnego bukmachera Totolotek - zamknij kupon przed rostrzegnięciem, wypłać wygraną wcześniej

Totolotek Early Cash Out nie precyzuje w swoim regulaminie, jakie konkretnie zakłady można zawierać w celu skorzystania z tej funkcji. To oznacza, że możemy postawić zarówno kupony SOLO, jak i AKO na elementy oferty przedmeczowej oraz na żywo. Użytkownicy mogą korzystać z tej funkcji, gdy wszystkie mecze umieszczone na kuponie są aktywne i żadne nie zostały rozliczone jako nieudane.

Opcja wypłaty może być używana w różnych sytuacjach, ale najczęściej użytkownicy decydują się na to, gdy są już zadowoleni z uzyskanej wygranej. Zdefiniowanie satysfakcjonującego zwycięstwa z pewnością nie jest tak proste, jak mogłoby się początkowo wydawać. Z tyłu głowy może bowiem zrodzić się pytanie: „Co jeśli reszta zdarzeń wejdzie?”. Z tego też względu podjęcie decyzji o skorzystaniu z Cash Out’u nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać i lepiej zastanowić się odpowiednio przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Cashout Totolotek: Jak otrzymać?

Rejestracja u legalnego bukmachera Totolotek krok 1 wypelnij formularz rejestracyjny

Chcąc zrobić użytek z tej funkcji, którą Totolotek betting przygotował dla swoich graczy, musimy najpierw utworzyć konto gracza. Bez tego obstawianie jest oczywiście kompletnie niemożliwe. Gdy przebrniemy przez formularz rejestracyjny, będziemy mogli zacząć stawiać zakłady. Warto zaznaczyć, że rejestracja w Totolotku zajmuje maksymalnie kilka minut. Zanim jeszcze będziemy mogli skorzystać z funkcji Cash Out w Totolotku, konieczne będzie dokonanie wpłaty na co najmniej 20 PLN.

Za sprawą funkcji Cash Out online użytkownicy będą mogli pozwolić sobie na zakończenie kuponu przed czasem, aby zdobyć część ostatecznej wygranej. Postawienie zakładu kwalifikującego się do skorzystania z Cash Out’u będzie możliwe po sprawdzeniu w szczegółach kuponu, czy funkcja jest dostępna. Sam Cash Out można z kolei zlecić, naciskając przycisk wypłaty na kuponie, dzięki czemu pomniejszona wygrana zostanie dodana do konta gracza. Nie trzeba spełniać dodatkowych warunków obrotu, aby uzyskać dostęp do środków. Cash Out będzie możliwy tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie nie będą rozliczone jako przegrane.

Co muszę wiedzieć o Early cash-out w Totolotek?

Funkcja zakładów Cash out oferowana przez bukmachera Totolotek działa dobrze i gracze często mogą z niej skorzystać. Jest to bardzo ważne, ponieważ użytkownicy nie muszą obawiać się o zbędne problemy techniczne, przez które kupon mógłby na przykład nie zamknąć się od razy po zleceniu jego wypłaty. Coś takiego mogłoby doprowadzić przykładowo do zmiany kursu w ostatniej chwili.

W Totolotku nie spotkasz tego typu problemów, a kupon zostanie rozliczony zgodnie z kursem, który widać na ekranie podczas zlecania wypłaty. Środki trafią od razu na konto gracza, przez co natychmiastowo będziemy mogli je wypłacić lub wykorzystać do kontynuowania gry. Środki zostają udostępnione użytkownikowi od razu, przez co nie trzeba spełniać warunków obrotu.

REGULAMIN PROMOCJI CASHOUT OD TOTOLOTKA

Wczesna wypłata jest specjalnie zaprojektowaną funkcją, która pozwala na wcześniejsze rozliczenie zakładu. Oczywiście nie można przy tym zapomnieć, że wiąże się to ze specyficznymi zasadami i warunkami, które bukmacherzy umieszczają w swoim regulaminie. Każdy buk ma nieco inne zasady dotyczące poszczególnych bonusów, w tym także funkcji Cash Out. Oferta udostępniona została dla wszystkich zarejestrowanych graczy, przez co Totolotek ma tylko niewielkie wymaganie, które trzeba spełnić, aby uzyskać dostęp do tej funkcji. Oto najważniejsze informacje na temat funkcji Cash Out, które znajdziemy w regulaminie promocji przygotowanym przez Totolotka:

Co to jest promocja Cash Out u legalnego bukmachera Tototlotek - zasady otrzymania bonusu i warunki obrotu
  • Aby skorzystać z funkcji Cash Out, po założeniu konta należy dokonać depozytu 20 PLN
  • Cash Out znajdziemy w zakładce „Szczegóły Kuponu” w „Moje Zakłady” po zalogowaniu się na swoje konto
  • Cash Out jest udostępniony w momencie, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki wykorzystanej do postawienia zakładu
  • Kupon nie może zawierać błędnych typowań
  • Skorzystanie z funkcji Cash Out przy pomocy środków bonusowych powoduje, że postawione pieniądze nie zaliczają się do obrotu
  • Skorzystanie z funkcji Cash Out wciąż powoduje, że punkty Bet Club zostają dodane do konta gracza przy zawarciu zakładu
  • Określenie wygranej jest ustalane na podstawie specjalnego przelicznika, obecnego kursu zdarzenia oraz kwotę ewentualnej wygranej, która była dostępna w momencie zawarcia zakładu
  • Częściowy Cash Out pozwala użytkownikom na odebranie części wygranej i pozostawienie reszty środków w grze

OPINIE O EARLY CASH OUT Totolotek

Nie da się ukryć, że Early Cash Out zaprojektowany przez Totolotka to ciekawe urozmaicenie oferty promocyjnej, które daje graczowi szansę na decydowanie o wygranej. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej funkcji warto jednak zastanowić się co najmniej dwa razy, ponieważ jest to nieodwracalna decyzja. Czasami może bowiem okazać się, że zawarty kupon „wejdzie” po skorzystaniu z Cash Out’u. Przez to trudno jest jednoznacznie określić, kiedy jest najlepszy moment na aktywowanie tej funkcji. 

Z uwagi na to, że opłacalność korzystania z Cash Out’u jest trudna do określenia, warto będzie postawić na niego w momencie, gdy stawiamy kupon AKO z ogromnymi kursami. Widząc, że już udało nam się zebrać dużą wygraną, lepiej czasami nie ryzykować. Aktywowanie Cash Out’u na kuponach pojedynczych jest mniej opłacalnym rozwiązaniem, ale z przebiegu oglądanego zdarzenia może jasno wynikać, że lepiej pokusić się o wczesną wypłatę.

FAQ

Totolotek nie określa w swoim regulaminie, jaka jest maksymalna i minimalna kwota kwalifikująca się do funkcji Cash Out.

Nie, funkcja Cash Out w Totolotku udostępniona jest tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych graczy na stronie internetowej.

Tak, Cash Out jest specjalną funkcją, która pozwala na wypłatę części wygranej w trakcie danego zdarzenia.

Dodaj komentarz

0