PZBuk Freebet darmowy zakład

Promocja freebet 50 PLN u legalnego bukmachera PZBUK

Bukmacher przygotował specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, która ma łączną wartość 1050 PLN. Nowi użytkownicy mogą dzięki niej skorzystać z 1000 PLN zakładu bez ryzyka oraz 50 PLN darmowego zakładu. Zarówno jeden, jak i drugi element oferty startowej PZBuk jest godny polecenia, a w tym tekście znajdziecie wszystkie najbardziej przydatne informacje na temat Freebetu 50 PLN i reszty darmowych zakładów bukmachera.

Sprawdź, co trzeba zrobić, aby odebrać darmowy zakład u tego buka oraz jakie warunki obrotu należy spełnić.

Co to jest freebet PZBuk?

Freebet lub darmowy zakład to element oferty promocyjnej bukmacherów, który pozwala zawrzeć zakład za środki przyznane za darmo do konta gracza. Oznacza to, że gracz nie musi przykładowo wpłacać depozytu, aby postawić kupon, ponieważ otrzymuje bonusowe środki od bukmachera. Najczęściej jednak Freebet wymaga najpierw zagrania określonego zakładu, który aktywuje przyznanie darmowego zakładu do konta gracza. Freebet znajduje się na saldzie bonusowym, co w praktyce oznacza, że gracz może jedynie zawrzeć za jego pomocą kolejny zakład. Użytkownik nie może od razu wypłacić darmowych środków z konta.

Bonus powitalny dla nowych graczy u legalnego bukmachera PZBUK freebet 50 PLN, wejdź na stronę i sprawdź promocję

Każdy Freebet ma określone warunki obrotu. Niektóre wymagają obrócenia kwoty przyznanego bonusu raz lub dwa razy, inne natomiast wymagają od gracza jedynie zawarcia Freebetu. W przypadku PZBuk sytuacja wygląda tak, że użytkownik musi jedynie zawrzeć zakład z dwoma zdarzeniami z określonym kursem minimalnym każdego z nich w wysokości 1.4. W momencie, gdy Freebet zostanie rozliczony jako wygrany, pieniądze lądują na koncie gracza. Środki mogą zostać wypłacone lub wykorzystane do dalszej gry.

PZBuk Freebet – jak odebrać freebet

Bonus powitalny przygotowany przez tego bukmachera nie ogranicza się tylko do cashbacku od 100 do 1000 zł. Nowi użytkownicy mogą też pozwolić sobie na darmowy zakład w PZBuku 50 zł. Jest to niewątpliwie ciekawe urozmaicenie, które dodatkowo nie wymaga od graczy spełniania wygórowanych warunków obrotu. Poszerzenie oferty powitalnej dla nowych użytkowników o darmowy zakład to coś, z czego po prostu warto skorzystać.

Załóż nowe konto gracza, żeby otrzymać freebet o wysokości 50 PLN - wejdź na stronę główną bukmachera PZBUK i kliknij przycisk rejestracji

Oczywiście na początek trzeba przyjrzeć się temu, jakie konkretnie warunki obrotu oferuje konkretny bonus, ponieważ nie każdy z nich będzie opłacalny. Jeśli jeszcze nie założyłeś nowego konta w PZBuk i interesuje cię darmowy zakład oferowany przez tego bukmachera, tutaj znajdziesz krok po kroku wszystkie najważniejsze informacje na temat tej promocji:

 • Aby móc skorzystać z tego bonusu, musisz oczywiście utworzyć nowe konto gracza. Wymagana jest również weryfikacja za pomocą numeru telefonu.
 • Następnie konieczna będzie wpłata początkowa w wysokości co najmniej 50 zł, zanim pozwolimy sobie na skorzystanie z 50 zł Freebetu w PZBuk.
 • Aby móc otrzymać dostęp do skorzystania z darmowego zakładu u tego bukmachera, użytkownik będzie musiał najpierw zawrzeć za wpłacone środki kupon AKO z minimalnym kursem wynoszącym 2.0. Minimalna kwota kwalifikująca gracza do skorzystania z bonusu to oczywiście 50 zł. Co więcej, zakład może zostać postawiony zarówno na elementy oferty sportowej przedmeczowej, jak i na żywo.

Jak aktywować w PZBuk darmowy zakład?

Oferta dla nowych graczy na start FREEBET 50 PLN u bukmachera PZBUK

W momencie, gdy użytkownik wykona już wyżej przedstawione kroki, będzie mógł skorzystać z darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Oczywiście wiąże się to z pewnymi określonymi wymogami. Wszystkie najbardziej przydatne informacje na ten temat znajdziecie poniżej:

 • Po postawieniu zakładu, 50 zł w formie Freebetu zostanie przyznane do konta gracza po upływie kilku minut, jak informuje bukmacher na swojej stronie internetowej. Dzięki temu użytkownik od razu zyska szansę na postawienie darmowego zakładu bez tracenia czasu na rozliczenie postawionego kuponu. Freebet jest zatem przyznawany bez względu na rezultat zawartego kuponu.
 • Gdy środki bonusowe wylądują już na naszym saldzie w PZBuk, gracz będzie musiał postawić specjalny zakład bonusowy w celu spełnienia warunków obrotu. Taki kupon musi mieć co najmniej 2 zdarzenia, ale różnica w porównaniu do powyższego kuponu polega na tym, że każde z tych zdarzeń musi mieć co najmniej kurs 1.4. W praktyce oznacza to, że minimalny kurs kuponu będzie wynosił 2.8.
 • Nie zapomnij przed zawarciem kuponu otworzyć menu rozwijanego „wybierz aktywną promocję” i wybrać z niego promocję darmowy zakład 50 zł. Przed zawarciem zakładu bonusowego trzeba dodatkowo pamiętać, że nie może on zawierać zdarzeń wchodzących w zakres sportów wirtualnych, gier TV oraz kuponów funkcjonujących jako innego rodzaju darmowe zakłady.
Jak otrzymać freebet 50 PLN u bukmachera PZBuk krok po kroku - instrukcja

Szczególnie interesującą informację w związku z tym bonusem stanowi fakt, że po rozliczeniu powyższego kuponu środki zostają natychmiastowo przyznane do salda gracza. W praktyce oznacza to, że gracz może od razu pozwolić sobie na zlecenie wypłaty. Oczywiście istnieje też możliwość zawierania kolejnych zakładów. Przed wypłaceniem środków z Freebetu konieczna będzie również weryfikacja tożsamości, ponieważ PZBuk, podobnie do reszty bukmacherów na rynku, nie pozwala na wypłaty bez ukończenia tego procesu.

Co więcej, po założeniu nowego konta, użytkownicy nie muszą spieszyć się z wykorzystaniem bonusu powitalnego przygotowanego przez tego bukmachera. Mamy tutaj bowiem aż 30 dni na wykorzystanie zarówno zakładu bez ryzyka do 1000 PLN, jak i darmowego zakładu do 50 PLN. Warto więc wybrać takie zdarzenia, które uważamy za szczególnie opłacalne oraz które zapewnią nam wysokie szanse na wygraną.

Czym różni się freebet i bonus bez depozytu?

Pozornie zarówno jeden, jak i drugi rodzaj bonusu działa w podobny sposób. Jest między nimi jednak pewna zauważalna różnica. Mianowicie, aktywacja Freebetu działa w taki sposób, że gracz otrzymuje dodatkowe środki do obstawienia kuponu dopiero po zawarciu kwalifikującego zakładu. Taki kupon wiąże się najczęściej z określonymi wymaganiami dotyczącymi kursu minimalnego oraz ilości zdarzeń.

Nierzadko ważny jest również kurs minimalny każdego ze zdarzeń na kuponie AKO. Dopiero po postawieniu takiego zakładu Freebet zostaje przyznany do salda gracza. Jego postawienie również wiąże się z określonymi wymogami. Dodatkowo w celu otrzymania możliwości wypłaty środków, użytkownik czasami będzie musiał dokonać jednokrotnego lub kilkukrotnego obrotu całkowitą kwotą otrzymanego bonusu. W PZBuk nie trzeba obracać bonusem.

Jeśli natomiast chodzi o bonus bez depozytu, jest to taki rodzaj promocji przygotowanej przez bukmacherów, w której gracz otrzymuje środki bonusowe od razu po złożeniu depozytu. Przed tym często trzeba zgodzić się na uczestnictwo w promocji, przykładowo poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym. Kupony zawierane za środki bonusowe podlegają specyficznym warunkom obrotu, które najczęściej są bardziej wymagające od tego, co możemy spotkać w przypadku darmowych zakładów. Jest to związane z faktem, że bonusy bukmacherskie od depozytu są nieporównywalnie wyższe od Freebetów. PZBuk nie oferuje na ten moment bonusu od depozytu na start.

Pozostałe freebety – sklep gracza

Co to jest sklep gracza u bukmachera PZBuk - zbieraj punkty i zdobywaj dodatkowe nagrody i promocje

Darmowe zakłady w PZBuk nie kończą się na Freebecie 50 PLN w ramach bonusu powitalnego. Bukmacher zadbał bowiem o to, aby lojalni gracze mogli skorzystać z dodatkowych bonusów tego rodzaju. Jest to interesujący sposób na zachęcenie aktywnych użytkowników do brania udziału w promocjach. Punkty otrzymać można za ukończenie pełnej rejestracji oraz zawieranie zakładów pojedynczych i kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie i im większa stawka, tym więcej punktów. W ten sposób przykładowo za kupon ze stawką 5 zł gracz może otrzymać od 10 punktów za zakład pojedynczy do 100 punktów za zakład z 10 zdarzeniami. Oto darmowe bonusy PZBuk freebet bez depozytu, które znajdziecie w sklepie gracza:

 • Freebet 50 PLN za 60000 punktów lojalnościowych
 • Freebet 200 PLN za 100000 punktów lojalnościowych
 • Freebet 500 PLN za 175000 punktów lojalnościowych
 • Freebet 5 PLN na e-sport za 10000 punktów lojalnościowych
 • Freebet 5 PLN na tenis za 10000 punktów lojalnościowych
 • Freebet 5 PLN na NBA za 10000 punktów lojalnościowych
 • Freebet 5 PLN na piłkę nożną za 10000 punktów lojalnościowych

PZBuk Freebet – opinie

Darmowe zakłady w PZBuk dzielą się na dwie promocje. Zacznijmy od bonusu powitalnego, dzięki któremu gracze mają szansę na skorzystanie z darmowych 50 PLN. Naszym zdaniem jest to atrakcyjna promocja, która nie ma wygórowanych warunków obrotu. Wystarczy bowiem zawrzeć zakład kwalifikujący z kursem 2.0, aby otrzymać dostęp do bonusu. Sam Freebet trzeba natomiast postawić tylko jednorazowo z 2 zdarzeniami z kursem minimalnym 1.4. Gracz może zawrzeć te zakłady na elementy oferty sportowej przedmeczowej oraz na żywo. Nie może natomiast zawrzeć zakładu na zdarzenia wchodzące w zakres oferty sportów wirtualnych oraz gier TV.

Jeśli natomiast chodzi o sklep gracza, według nas jest to oferta skierowana tylko i wyłącznie dla bardzo aktywnych graczy. Nawet zebranie 10000 punktów lojalnościowych zajmie nam sporo czasu i pieniędzy, a w zamian gracz może liczyć na tylko 5 PLN bonusu na określone elementy oferty bukmachera. Jedynym sposobem na uzyskanie szybkiego dostępu do tych bonusów jest zawieranie kuponów AKO z jak najwyższą ilością zdarzeń, aby zmaksymalizować przyrost punktów lojalnościowych. Dla przeciętnego gracza nie ma jednak większego sensu nastawiać się na korzystanie z tych bonusów, a raczej traktować je jako umilenie zabawy w momencie, gdy zawrzemy naprawdę wiele zakładów w PZBuk.

FAQ

Gracz może liczyć na 5 PLN, 50 PLN, 200 PLN lub 500 PLN w zależności od tego, ile uzbierał punktów lojalnościowych.

Tak, gracze mogą skorzystać z darmowego zakładu 50 zł na start oraz dodatkowych freebetów za punkty lojalnościowe.

Dodaj komentarz

0