Fuksiarz rejestracja i weryfikacja konta

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera Fuksiarz - poradnik

Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób działa u bukmachera Fuksiarz rejestracja dla nowych graczy? Nie musisz szukać dalej! Zapoznaj się z naszym poradnikiem, gdzie krok po kroku objaśniamy, jak założyć konto u Fuksiarza.. Dowiesz się, jakie dane osobowe są wymagane, gdzie wpisać kod promocyjny i na jaki bonus powitalny możesz liczyć.

Fuksiarz rejestracja szybka bez dowodu

Szybka rejestracja u bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz jest dość młodym legalnym bukmacherem, który już od początku działalności zaproponował graczom rejestrację bez konieczności przesyłania skanów dowodu tożsamości. U bukmachera Szybka rejestracja w Fuksiarz zajmuje jedynie chwilę, a kończy się odblokowaniem atrakcyjnych dodatków.

Wychodząc naprzeciw odbiorcom, stworzył ciekawą ofertę promocyjną, w której już na starcie korzystamy z wysokich bonusów.

Tym sposobem odbierzemy nawet 500 zł w zakładzie bez ryzyka, wykorzystamy cashback na wirtualną piłkę i skorzystamy z oferty z wykorzystaniem kodu promocyjnego, którym jest hasło „PROBUKMACHER”. Zgarniemy też cashback bez limitu na każdy postawiony zakład sportowy do maksymalnej wartości 200 zł.

 1. Cashback powitalny Fuksiarz do 500 PLN!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak założyć konto, czyli Fuksiarz rejestracja krok po kroku

Założenie konta u bukmachera Fuksiarz jest bardzo proste. Wystarczy trzymać się ustalonych kroków i nie zapomnieć o kodzie promocyjnym, wraz z którym czekają na nas dodatkowe atrakcje. Rejestracji konta tymczasowego dokonamy w kilka chwil. Gdy będziemy chcieli skorzystać z wypłaty wygranych środków, zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie danych z wykorzystaniem skanów dowodu tożsamości. Mogą to też być zdjęcia zrobione telefonem komórkowym. Wystarczy, by zachować ostrość zdjęcia i łatwość w odczytaniu zapisanych na nim danych osobowych.

Załóż konto i wykorzystaj na platformie Fuksiarz bonus powitalny, jaki bukmacher przygotował dla nowych graczy! W serwisie Fuksiarz rejestracja trwa kilka chwil. Trzymajmy się poniższych kroków, a przejdziemy ją bez kłopotu i błyskawicznie.

Krok 1

Wejdźmy na Fuksiarz.pl i w zakładkę rejestracji znajdującą się na górze ekranu, nieco po prawej stronie, tuż przy zakładce „Promocje”.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz krok 1

Krok 2

Podajemy dane: e-mail, hasło i numer telefonu. Zaznaczmy zgody i oświadczenia i potwierdźmy swoją pełnoletność.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz krok 2

Krok 3

Wpiszmy imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i dopiszmy kod otrzymany SMS-em.

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz krok 3

Krok 4

Gdy znajdziemy więcej czasu, ustawimy limity i dokonamy pełnej weryfikacji danych osobowych. Zarejestrujemy także numer konta bankowego, z którego będą pochodzić środki i na które będziemy dokonywali wypłat.

Gdy ustalimy limity na grę, zostaniemy zarejestrowanymi użytkownikami. Będziemy mogli skorzystać z pełni przysługujących bonusów na start i innych promocji bukmachera Fuksiarz. Weryfikacji konta dokonamy, gdy znajdziemy na to nieco więcej wolnego czasu. Z kontem tymczasowym będziemy bawić się do woli w pełnej rozpiętości oferty tego bukmachera. Czekają więc na nas zakłady prematch, zakłady na żywo, sporty wirtualne i gry karciane, a to wszystko z szeroką ofertą kategorii i dziedzin sportu.

Weryfikacja konta w Fuksiarz

Fuksiarz przykłada wszelkich starań, by czas weryfikacji konta gracza dowodem tożsamości był jak najkrótszy. W ciągu dnia trwa ona najczęściej kilkanaście minut, natomiast w porach nocnych, może wydłużyć się do kilku godzin. Weryfikacja konta gracza jest konieczna, by wypłacać środki. Krok po kroku proces ten wygląda następująco:

 1. U bukmachera Fuksiarz weryfikacja znajduje się w panelu klienta po zalogowaniu na konto.
 2. W celu weryfikacji proszeni jesteśmy o przesłanie skanu dowodu oraz dodanie danych konta bankowego.
 3. Fuksiarz obsługuje zdecydowaną większość rodzimych kont bankowych, a dla wielu z nich przeprowadza błyskawiczne wypłaty w godzinach pracy biura, czyli między 8:00 a 23:00. 
 4. Po przesłaniu stosownych danych, należy zaczekać na akceptację dokumentów przez pracowników obsługi klienta.

Fuksiarz rejestracja mobilna – nowość w 2022 roku!

Rejestracja w aplikacji mobilnej Fuksiarz

Konto tymczasowe i jego późniejszą weryfikację wykonamy także mobilnie. Fuksiarz, choć jest dość młodym legalnym bukmacherem, zadał sobie wystarczająco trudu, by przygotować dla odbiorców aplikację mobilną stworzoną na telefony z systemem Android. Nic w tym dziwnego, gdy statystyki wyraźnie pokazują, że gracze znacznie chętniej typują wyniki wydarzeń z wykorzystaniem telefonu, niż logując się na oficjalnych stronach legalnych bukmacherów. Choć rejestracja konta niczym nie różni się od tej dokonywanej na stronie buka, to przypomnijmy sobie jej najważniejsze elementy.

 1. Instalujemy i uruchamiamy aplikację bukmachera.
 2. Klikamy button „Zarejestruj się”.
 3. Wprowadzamy adres e-mail, bezpieczne hasło i numer telefonu.
 4. Wyrażamy zgody i potwierdzamy pełnoletność.
 5. Podajemy dalsze dane kontaktowe. Imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i wpisujemy kod weryfikacyjny wysłany na podany wcześniej numer telefonu.

Tym sposobem konto tymczasowe w aplikacji jest już gotowe. Ustalamy jeszcze tylko limity na grę i bawimy się na całego, oczywiście z zachowaniem zasad odpowiedzialnej gry.

Bonusy za rejestrację – jakie promocje otrzymasz na start?

Bonus dla nowych graczy za rejestrację Fuksiarz

Gdy już uda Ci się założyć nowe konto w Fuksiarz, otrzymasz możliwość skorzystania z przysługujących bonusów na start i to mimo nieukończenia weryfikacji konta dowodem tożsamości. Tę wykonamy, gdy będziemy mieli więcej czasu lub w momencie pragnienia wypłacenia środków z konta. Przysługujący nowym graczom cashback nie podlega warunkom obrotu.

Aby go wykorzystać, wystarczy postawić minimum 20 zł z dwoma zdarzeniami po minimalnej stawce pojedynczego równej 1,20. Zgarniamy bonusowe 500 zł, gdy postawimy 2 razy więcej. Środki z zakładu bez ryzyka automatycznie zostaną dodane do naszego bilansu w momencie przegrania pierwszego zakładu. Jest to przecież aż 50% zwrotu, które zyskamy, gdy kupon nam nie siądzie.

fuksiarz bonus cashback bez limitu

Poza bonusem na start bukmacher Fuksiarz przygotował równie interesujące promocje skierowane do stałych graczy. Wśród nich wymienimy choćby zwrot do 200 zł na każdy postawiony kupon. Dzięki nowej akcji promocyjnej odzyskać można maksymalnie nawet 50% utraconych stawek za nieudane zakłady. Warto zaznaczyć, że bonus cashback u Fuksiarza nie przewiduje żadnych dodatkowych warunków obrotu, więc zwroty można od razu wypłacać na swoje konto gracza. Ponadto, najciekawsze wydarzenia sportowe można również typować z wyższą stawką korzystając z promocji Mega Boost.

Oferta tego legalnego bukmachera wciąż się rozwija. Cashbacki i promocje skierowane do stałych bywalców rozciągnięte są na całą jego ofertę. O bonusy staramy się więc każdego dnia dobrej zabawy na jego oficjalnej stronie i w aplikacji mobilnej Fuksiarz.

Logowanie w Fuksiarz – zacznij obstawiać zakłady

Logowanie u bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz logowanie na stronie czy w aplikacji jest równie banalne. Zobacz sam, jak działa ten proces krok po kroku:

Krok 1

W celu zalogowania się na konto trzeba kliknąć odpowiednie pole obok rejestracji, gdzie wystarczy podać adres e-mail i wybrane w czasie rejestracji bezpieczne hasło. Następnie, kliknij przycisk „Zaloguj się” i gotowe.

Krok 2

W tym momencie mamy dostęp do pełnej usługi bukmachera. W przypadkach problemów z logowaniem, utraty hasła lub loginu należy skontaktować się z biurem obsługi bukmachera. Samo hasło resetujemy po podaniu prawidłowego adresu e-mail, na który otrzymamy dalsze instrukcje postępowania w takim przypadku. Prawda, że w serwisie Fuksiarz logowanie to bułka z masłem?

Wpłata pierwszego depozytu

Fuksiarz, jako legalny bukmacher umożliwia dokonywanie wypłat wyłącznie na rodzime konta bankowe. Dla wielu z nich dał graczom możliwość dokonania błyskawicznych płatności. Czas trwania takiego przelewu to zaledwie kwadrans, choć obowiązuje kolejka zgłoszeń. Takiej wypłaty dokonamy w godzinach pracy biura bukmachera, czyli od 8:00 do 23:00. Z kolei dostępni pośrednicy płatności i metody wpłaty to PayU, Dotpay i Tpay.com, Blik, Przelewy24.

Sposób płatnościTypProwizjaLimitCzas
DotPaySzybki przelew0%1zł24/7
PayUSzybki przelew0%1zł24/7
tPaySzybki przelew0%1zł24/7
Przelewy24Szybki przelew0%1zł24/7
BLIKSzybki przelew0%1zł24/7

Krok po kroku wpłata depozytu na konto w Fuksiarz wygląda tak:

 1. Wybierz opcję Fuksiarz logowanie.
 2. Wejdź do sekcji wpłat.
 3. Wybierz pośrednika płatności.
 4. Wpisz kwotę wpłaty.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami pośrednika.
 6. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie natychmiastowo.

Jak postawić swój pierwszy kupon i zakłady?

Jeśli zdecydujesz się założyć konto w Fuksiarz, to po zalogowaniu na swoje konto bukmacherskie możesz przejść do najbardziej ekscytującej części, jaką jest gra. Proces rejestracji w Fuksiarz zapewnia dostęp do bardzo szerokiej gamy zakładów. Jeśli chcesz postawić swój pierwszy kupon, zrobisz to w następujący sposób:

 1. Przeglądaj pełną ofertę zakładów bukmacherskich przy pomocy intuicyjnego interfejsu Fuksiarza.
 2. Wybierz ulubioną dyscyplinę i wydarzenie sportowe, jakie chcesz obstawić.
 3. Kliknij w liczbową reprezentację kursu przy konkretnym zakładzie.
 4. Zakład zostanie dodany do kuponu, a następnie można budować dalej kupon AKO lub zagrać SOLO.
 5. Dobierz stawkę, za jaką chcesz zagrać kupon.
 6. Sprawdź, czy wszystko się zgadza, a na koniec puść swoje zagranie i poczekaj na rozstrzygnięcie.

Fuksiarz rejestracja – opinie

Gotów, żeby założyć nowe konto w Fuksiarz? Wykonanie rejestracji online u bukmachera jest bezproblemowe. Poradzi sobie z nim każdy dorosły człowiek z minimalnymi komputerowymi umiejętnościami. Opinie klientów na temat błyskawicznej rejestracji są pozytywne. Tak, jak na temat oferty buka, który, jako młody legalny bukmacher, wciąż rozwija kategorie i dziedziny sportu możliwe do typowania na jego stronie i w aplikacji. Choć rywalizacja z największymi legalnymi bukmacherami na polskim rynku wymagać będzie od niego jeszcze wiele pracy, to już dziś skierował do graczy cenioną ofertę promocyjną, dobrą ofertę na start i konkurencyjne kursy.

FAQ

Bukmacher udostępnia szybką rejestrację, podczas której nie trzeba wysyłać skanu dowodu osobistego.

Istnieje możliwość rejestracji konta z wykorzystaniem aplikacji mobilnej przeznaczonej na telefony i urządzenia z systemami Android.

Kodem bonusowym jest „PROBUKMACHER”.

Konto u legalnego bukmachera Fuksiarz może założyć wyłącznie osoba pełnoletnia.

Dostępna u bukmachera Fuksiarz rejestracja szybka zajmuje poniżej minuty.

Usunąć konto bukmacherskie możesz na swoim profilu lub zgłaszając się po pomoc do biura obsługi klienta.

Dodaj komentarz

0

 • Borys  
  Borys  

  Mi się podoba, oferta duża, nawet bangladesze czy nepale są, brak azjatyckich linii niestety więc buk trochę w tyle, ale może nadrobią.

 • Tobiasz  
  Tobiasz  

  Caschback 500 bez obrotu to chyba najlepsza oferta na rynku, można od razu wypłacić, dzięki skorzystam, walnę all in i jak nie siądzie to wypłacę 😀