Bukmacherzy z Plix – ranking najlepszych bukmacherów

Metody płatności u legalnych polskich bukmacherów to długa lista różnych opcji, z jakich korzystać mogą gracze podczas wpłaty depozytu. Do innowacyjnych sposobów płatności należą transfery z portfela elektronicznego Plix. Zapewnia on wygodną, szybką i bezpieczną obsługę transakcji w Internecie. Sprawdzamy, jacy są obecnie najlepsi bukmacherzy z Plix na rodzimym rynku zakładów sportowych.
rating
Zaktualizowano: | Autor: Dawid Żurawski

Bukmacherzy z Plix – kto obsługuje tę metodę płatności?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce stale poszerzają swoje oferty, robiąc to zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami graczy. Dotyczy to nie tylko zakładów, kursów czy bonusów, ale również metod płatności. Każdy przecież chce szybko i bezproblemowo zasilić swoje konto, żeby sprawnie przejść do obstawiania ulubionych wydarzeń. Warto jednak wiedzieć, że tylko garstka czołowych buków posiada naprawdę rozbudowaną ofertę płatności, która dotyczy także portfeli elektronicznych Plix.

Oto bukmacherzy z Plix, jakich znajdziesz obecnie na rodzimym rynku zakładów:

 1. Bezpieczny kupon od 4 selekcji!
  4.2
  Pakiet do 2000 PLN

  Skopiuj kod

 2. ZALETY/WADY
  • Świetna oferta zakładów przedmeczowych i live
  • Atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy
  • Wygodne korzystanie z serwisu online i aplikacji mobilnej
  • Najnowsze metody płatności elektronicznych
  • Transmisje live mogłyby być jeszcze bardziej rozbudowane
  • Ciemna kolorystyka może być dla niektórych przeszkodą
  • Stosunkowo wysoka wpłata minimalna
  4.2
  Oceny Graczy
  4.0
  Bonusy
  5.0
  Kursy
  4.0
  Dostępność Rynków
  5.0
  Aplikacja Mobilna
  4.0
  Metody Płatności
  5.0
  Obsługa Klienta
  5.0
  INFO LIST
  • Metody płatności
   Karta płatnicza lub kredytowa, BLIK, Plix, dotpay, Przelewy24, paysafecard, PayPal
  • Bonusy od depozytu
   Do 2000 PLN za pierwszą i do 1000 PLN za drugą wpłatę
  • Minimalny depozyt
   10 PLN dla wszystkich metod oprócz paysafecard (20 PLN)
  • Strefa VIP
   Specjalna oferta indywidualna dla najaktywniejszych graczy
 3. Najwyższe kursy na piłkę nożną!
  3.5
  100% do 500 PLN przy 1 wpłacie

  Skopiuj kod

 4. ZALETY/WADY
  • Wysokie kursy
  • Szeroka oferta w piłce nożnej
  • Azjany
  • Atrakcyjne bonusy
  • Wpłaty Paypal
  • Częste problemy techniczne
  • Wieszająca się strona
  3.5
  Oceny Graczy
  4.4
  Bonusy
  5.0
  Kursy
  4.0
  Dostępność Rynków
  5.0
  Aplikacja Mobilna
  4.0
  Metody Płatności
  5.0
  Obsługa Klienta
  5.0
  INFO LIST
  • Metody płatności
   Blik, Przelewy24, Paypal, Plix, Karta Płatnicza, Paysafecard
  • Bonus na start
   Do 500 za pierwszą i 800 PLN za drugą wpłatę
  • Minimalny depozyt
   1 PLN lub 20 PLN dla Paypal & Paysafecard
  • Gentleman's Club
   VIP dla najbardziej lojalnych graczy aktywnych na platformie Noblebet.

Którzy bukmacherzy akceptują Plix?

Wpłata Plix nie należy do najbardziej rozpowszechnionej metody płatności wśród polskich legalnych bukmacherów. Jak widać powyżej, nasz ranking zawiera tylko dwóch bukmacherów, którzy aktualnie akceptują tego typu transfery pieniężne. Buki w Polsce chętniej skupiają się na innych opcjach, takich jak przelewy online, wpłaty z kart czy portfele Skrill i Neteller.

W 2022 roku na polskim rynku funkcjonują jedynie dwaj bukmacherzy z Plix w ofercie metod płatności, a są to:

Jeżeli korzystasz w sieci z portfela elektronicznego Plix, możesz zasilać swoje konto depozytowe u wymienionych powyżej operatorów zakładów bukmacherskich. Metoda ta nie jest bardzo popularna w naszym kraju, choć liczymy, że w przyszłości do naszej listy dołączą kolejni bukmacherzy z Plix. Póki co, warto sprawdzić, jak działają wpłaty u tych operatorów, którzy promują ten sposób zasilenia konta depozytowego.

Wpłata Plix w LVBet

wpłata plix lvbet

Pierwszym bukmacherem, jaki oferuje wpłaty Plix w swoim systemie, jest LVBet. Ten operator zakładów bukmacherskich wyszedł naprzeciwko użytkownikom tego wygodnego portfela elektronicznego. Poza płatnościami Plix, LVBet akceptuje również wpłaty poprzez Przelewy24, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Paysafecard, PayPal, a także karty Visa i MasterCard. Minimalna wpłata w przypadku przelewów Plix wynosi zaledwie 1 PLN, zaś bukmacher nie pobiera żadnych opłat i prowizji od transakcji. Warto również podkreślić, że portfela Plix można użyć na równi z kontem bankowym w przypadku wypłaty wygranych.

Sprawdź już teraz, jak krok po kroku możesz zlecić szybką wpłatę Plix w LVBet:

 1. Wejdź na stronę www bukmachera lub otwórz jego aplikację mobilną.
 2. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie.
 3. Otwórz zakładkę „Płatności” na górze strony.
 4. Zaznacz opcję płatności, jaka Cię interesuje, np. wpłata Plix.
 5. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na swoim koncie portfela elektronicznego.
 6. Sfinalizuj transakcję, a następnie zaczekaj na jej księgowanie na saldzie głównym.

Wpłata depozytu z Plix w Noblebet

wpłata plix noblebet

Noblebet to drugi legalny polski bukmacher z Plix, który uznaje tę opcję wpłaty depozytu na konto gracza. Również w tym przypadku mamy do czynienia z wygodnymi i szybkimi transakcjami, za które operator nie pobiera żadnych prowizji czy opłat dodatkowych. Warto dodać, że Noblebet pozwala też na wpłaty za pomocą Przelewy24, Apple Pay, Google Pay, BLIK, Paysafecard, PayPal oraz kartami Visa i MasterCard. Minimalna kwota wpłaty depozytu w przypadku systemu płatności Plix wynosi zaledwie 1 PLN. Zgodnie z regulaminem bukmachera, wypłata wygranych możliwa jest wyłącznie na konto bankowe lub profil w systemie Paypal.

Wpłata Plix w serwisie bukmacherskim Noblebet działa bardzo intuicyjnie w taki sposób:

 1. Wejdź do aplikacji Noblebet lub otwórz stronę internetową bukmachera.
 2. Zaloguj się na swój profil do gry.
 3. Otwórz sekcję wpłat na koncie gracza.
 4. Wybierz wpłatę z Plix, a także podaj deklarowaną kwotę depozytu.
 5. Zleć transakcję online postępując zgodnie z wytycznymi operatora płatności.
 6. Poczekaj na przetworzenie i zaksięgowanie płatności na koncie bukmacherskim.

Co to jest Plix?

Plix to portfel elektroniczny, który pozwala na przechowywanie środków finansowych, a także dokonywanie płatności internetowych. FinTech odpowiedzialny za tę usługę to firma EMP Systems Limited, która zarejestrowana jest na Malcie. Portfel Plix działa na terenie Unii Europejskiej jako unikalny znak towarowy.

Operator płatności internetowych oferuje swoje nowoczesne usługi zarówno klientom indywidualnym, jak też biznesowym. Poza możliwością otwarcia e-portmonetki, Plix pozwala także na wymianę walut po atrakcyjnych kursach. Zarówno przelewy wewnętrzne, jak też płatności online działają tutaj błyskawicznie, co znacznie usprawnia korzystanie z zasobów portfela.

Obok takich operatorów, jak Skrill, Neteller czy PayPal, Plix stale zyskuje na popularności wśród użytkowników. Jedynym problemem w Polsce jest nadal niska dostępność tej formy wpłaty depozytu u legalnych bukmacherów. W 2022 roku jedynie bukmacherzy z Plix na naszym rynku zakładów bukmacherskich to firmy LVBet oraz Noblebet.

Możemy jednak spodziewać się, że wkrótce dołączą do nich kolejni bukmacherzy. Dlaczego? Ponieważ z portfela elektronicznego Plix korzysta coraz szersze grono internautów, a wśród nich znajdują się także entuzjaści bukmacherki. Ponadto, wpłata Plix to bardzo wygodna i szybka opcja, a do tego całkowicie darmowa.

Jak korzystać z wpłat pieniędzy z Plix?

Jeśli planujesz przetestować funkcjonalność portfela elektronicznego Plix, musisz najpierw zarejestrować konto w systemie FinTechu. Operator płatności internetowych pozwala na szybką i wygodną rejestrację, po której należy zasilić swoje konto online. E-portfel to miejsce, gdzie możesz przechowywać pieniądze, a następnie używać ich do zapłaty za towary czy usługi, a także wpłaty depozytu u bukmacherów.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy bukmacher Plix oferuje szybkie płatności podobne do transakcji przy użyciu portfeli Skrill, Neteller czy PayPal. Zarówno w LVBet, jak i Noblebet, ta metoda płatności działa w sposób intuicyjny i bardzo wygodny.

Kiedy już posiadasz swój portfel elektroniczny Plix i chcesz wpłacić depozyt u bukmachera, zaloguj się na swoje konto gracza. Następnie, przejdź do sekcji poświęconej płatnościom. Wybierając wpłatę online, zaznacz sposób, w jaki chcesz zasilić swoje saldo główne, a także podaj deklarowaną kwotę.

Finalizacja płatności odbywa się już na koncie Plix, gdzie należy potwierdzić chęć zlecenia przelewu internetowego. Na koniec zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę bukmachera (lub do jego aplikacji mobilnej), otrzymując potwierdzenie swojej wpłaty. Środki powinny błyskawicznie pojawić się przy saldzie głównym Twojego konta bukmacherskiego.

Czas wpłaty i limity

Bukmacherzy z Plix wychodzą naprzeciw oczekiwaniom polskich graczy, oferując im szybką obsługę wpłat online. Co więcej, warto też zwrócić uwagę na preferencyjne warunki korzystania z płatności elektronicznych u polskich legalnych bukmacherów. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z wpłaty Plix, sprawdź obowiązujące limity związane z tą metodą:

BukmacherPlixOpłatyDoładuj się z Plix
LVBetMin. 1 PLN, natychmiastBrakDoładuj konto
NoblebetMin. 1 PLN, natychmiastBrakDoładuj konto

Czy Plix to bezpieczna metoda płatności?

Korzystanie z portfela elektronicznego i płatności Plix u polskich bukmacherów podlega najwyższym standardom ochrony. Dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom, zarówno Twoje dane osobowe, jak też finanse, pozostają pod ścisłą asekuracją ze strony operatora płatności.

Warto dodać, że właścicielem marki Plix jest zagraniczny FinTech zarejestrowany na Malcie. Spółka EMP Systems Limited posiada licencję Malta Financial Service Authority, która przysługuje wyłącznie firmom spełniającym najlepsze normy bezpieczeństwa transakcji internetowych.

Bukmacherzy z Plix – zalety

Zakłady bukmacherskie z Plix, choć tak nieliczne na rodzimym rynku, oferują graczom szereg niepowtarzalnych korzyści:

 • Natychmiastowa obsługa transakcji – korzystanie, zlecenie, księgowanie.
 • Metoda płatności pozwalająca na posiadanie wygodnego portfela elektronicznego.
 • Możliwość zlecenia wpłat u bukmacherów całodobowo w trybie 24/7.
 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych.
 • Adekwatne limity wpłat (min. 1 PLN) i szybki czas realizacji.
 • Możliwość zlecania wypłat wygranych na portfel Plix (u bukmachera LVBet).

Bukmacherzy z Plix – wady

Niestety, ale każda z dostępnych na polskim rynku bukmacherskim metod płatności posiada swoje wady. Również bukmacherzy z Plix to kwestia paru niedostatków:

 • Konieczność założenia konta i otwarcia portfela elektronicznego Plix przed zleceniem wpłaty.
 • Wąska dostępność płatności Plix wśród legalnych polskich bukmacherów.
 • Możliwe opłaty za obsługę portfela elektronicznego Plix w przypadku dłuższego braku aktywności na koncie.

Alternatywy dla Plix

alternatywy dla pLix

Jak już wiesz, bukmacherzy z Plix to nieczęsty widok na rodzimym rynku zakładów bukmacherskich. Jeśli jednak zależy Ci na korzystaniu z wygodnych i szybkich płatności elektronicznych, masz do wyboru kilka innych ciekawych opcji.

Przede wszystkim, niektórzy bukmacherzy oferują wpłaty przy pomocy innych portfeli. Należą do nich marki Skrill, Neteller, a także PayPal. Każdą z tych trzech opcji posiada w ofercie bukmacher STS.
Ciekawą alternatywą dla e-portmonetek są prywatne karty przedpłacone Paysafecard, które wspierają większą anonimowość i bezpieczeństwo płatności w sieci.

Jeżeli zaś szukasz najbardziej rozpowszechnionych sposobów wpłaty depozytu, do takich należą tradycyjne przelewy internetowe. Płatności można dokonywać za pomocą kont bankowych, kodów BLIK, albo też z kart płatniczych Visa czy MasterCard.

Wybierając swojego najlepszego bukmachera, sprawdź, jakie oferuje on możliwości wpłat, a także jak wyglądają aktualne limity transakcji.

Nasi bukmacherzy z Plix oferują następujące ciekawe alternatywy płatnicze:

BukmacherPlixSkrillNetellerPayPalPaysafecard
LVBet1 PLNbrakbrak20 PLN20 PLN
Noblebet1 PLNbrakbrak20 PLN20 PLN

Bukmacherzy z Plix – podsumowanie

Portfele elektroniczne Plix dopiero zyskują na popularności w Polsce, więc nasz ranking najlepszych zakładów jest nieco okrojony. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się zmieni. Jeśli ta metoda płatności stanie się bardziej rozchwytywana, wówczas pojawią się kolejni bukmacherzy z Plix. W roku 2022 ten sposób wpłaty dostępny jest wyłącznie w serwisach LVBet i Noblebet.

FAQ

Tak, choć na chwilę obecną są to tylko dwaj operatorzy: Noblebet oraz LVBet. Być może w najbliższych miesiącach dołączą do nich kolejni legalni polscy bukmacherzy.

Tak, zarówno w LVBet i Noblebet czekają na Ciebie bonusy od depozytu, które otrzymasz niezależnie od wybranej metody płatności. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by odebrać bonus.

Gdyż jest to bezpieczna metoda transakcji, która pozwala szybko i wygodnie zasilić konto. Warto też zaznaczyć, że w przypadku LVBet możesz również wypłacić wygrane na portfel Plix.

Plix nie pośredniczy w płatnościach bankowych, ponieważ jest to portfel, który najpierw trzeba zasilić, by móc za jego pomocą płacić online.