Płatności w Fortuna: wpłaty i wypłaty

Płatności u bukmachera Fortuna

Wpłaty i wypłaty w Fortuna

Po założeniu konta gracza u legalnego bukmachera Fortuna przychodzi czas na pierwszy depozyt. Choć rejestrując się z wykorzystaniem kodu promocyjnego „PROBUKMACHER” sięgamy po dodatkowe bonusy i freebety, to zasilenie konta własnymi środkami jest konieczne, gdy pragniemy skorzystać z dalszej oferty promocyjnej bukmachera.

Wypłata w Fortunie jest dostępna po weryfikacji konta gracza. W związku z obostrzeniami ustawowymi i konieczności sprostania zasadom udzielonej licencji na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski jedyną opcją wypłaty jest przelew na konto bankowe. Takie są Fortuna warunki wypłaty środków, na jakie bukmacher może sobie obecnie pozwolić.

Jak wykonywać w Fortuna płatności: krok po kroku

Bukmacher Fortuna, jako jeden z rynkowych liderów tej branży w Polsce, zaproponował graczom spory wybór wśród metod dokonywania depozytów. Własne konto zasilamy już od 1 zł w zdecydowanej większości metod dokonywania wpłat. Konto gracza zasilimy za pośrednictwem najchętniej wybieranych metod płatniczych takich jak Blik, płatności kartą płatniczą Visa czy Mastercard, czy szybkim przelewem, dzięki któremu środki na koncie pojawią się w kilka minut. Depozyty wpłacamy także bezpośrednio w placówkach stacjonarnych bukmachera.

Możliwości wpłat u bukmachera Fortuna przedstawia poniższa tabela.

Metody płatności u bukmachera Fortuna

Jak widać, Fortuna zakłady bukmacherskie postarała się o to, by udostępnić graczom maksymalnie jak największą ilość sposobów wpłaty. Ponadto ten bukmacher nie pobiera żadnych opłat za przelewy na konto. Tak jak i banki, z których zdecydowana większość pozwala klientom bukmacherów na dokonywanie przelewów bez jakichkolwiek opłat. Zanim jednak postanowisz zasilić konto gracza, dopytaj w bankowej obsłudze klienta czy rzeczywiście bank nie obciąży Cię za przeprowadzenie takiej transakcji.

Jak wpłacać do Fortuna?

Pieniądze w Fortunie wpłacimy, trzymając się kilku prostych kroków. Dokonamy depozytu po raz pierwszy gdy:

  • zalogujemy się na konto gracza na stronie bukmachera i wejdziemy w opcję konta, wybierając opcję „Doładowanie konta
  • w następnym kroku zalogujemy się do bankowości internetowej i wybierzemy kwotę wpłaty,
  • tym sposobem otrzymamy od bukmachera indywidualny tytuł płatności, którego nie możemy zmieniać,
  • kolejno wybierzemy sposób płatności, jaki nam najbardziej odpowiada, 
  • zatwierdzamy przelew i zadanie dokonania pierwszego depozytu mamy już za sobą.
wpłaty u bukmachera Fortuna

Stali klienci bukmachera, którzy już wykonali pierwsze przelewy, doładują konto w sposób następujący:

  • zalogują się na konto gracza i wybiorą opcję „Doładowanie konta”,
  • wybiorą ulubiony sposób płatności i kwotę, którą pragną zasilić konto,
  • obowiązkowo doładują konto z wykorzystaniem przydzielonego im indywidualnego tytułu płatności,
  • przejdą na stronę banku i zatwierdzą przelew,
  • fundusz zasili konto gracza w czasie kilku minut.

Dokonywanie wpłat na konto gracza nie powinno sprawiać większych trudności. Pamiętajmy, tylko by nie zmieniać indywidualnego tytułu płatności, który jest niezbędny do tego, by można było wpłacić depozyt.

Wpłata przez aplikację?

Wpłaty w aplikacji mobilnej stworzonej na urządzenia mobilne Android i iOS dokonamy w podobny sposób. Po zalogowaniu się na konto i wejściu w opcję doładowania konta wybierzemy ulubiony sposób płatności oraz kwotę, którą pragniemy zasilić konto. Koniecznie potwierdzamy transakcję w banku i po kilku chwilach możemy typować wyniki wydarzeń sportowych.

Metody płatności w Fortunie

Fortuna to nie tylko strona online. To także grubo ponad 500 punktów stacjonarnych rozsianych po całym kraju. Zakłady bukmacherskie Fortuna są więc obecne w największych polskich miastach. Wszędzie tam, gdzie są chętni do typowania wyników, gry o mniejsze czy większe pieniądze.

Płatności w punktach Fortuna

Fortuna wypłaty w punkcie i płatności dokonamy na miejscu. W punktach stacjonarnych zapłacimy za kupon z wykorzystaniem kart płatniczych Visa i Mastercard. Tam też doładujemy własne internetowe konto gracza. W tym celu przedstawimy dokument tożsamości oraz podamy osobisty numer klienta. Ponadto obsługa zapyta nas o wybrane, losowe litery hasła użytkownika, wraz z którym logujemy się do internetowego konta.

Jak wypłacać z Fortuna?

Wypłaty u polskiego bukmachera Fortuna

W Fortunie wypłacamy pieniądze już od 1 grosza. Ten legalny bukmacher obsługuje przelewy kierowane na konta w polskich bankach. Przelew bankowy i szybki przelew są jedynymi opcjami wypłaty środków. Z Fortuna zakłady bukmacherskie wypłaty szybkim przelewem dokonamy tylko na konta w bankach, które go obsługują.

Aby wypłacić środki z konta gracza, należy zalogować się na internetowej witrynie buka, wejść na konto gracza i wybrać opcję wypłaty środków. Podać kwotę, którą pragniemy wypłacić i zatwierdzić transakcję. Środki zostaną przelane na konto bankowe, które zostało podane w czasie weryfikacji.

Jak szybko otrzymam wypłatę w eFortunie?

Pieniądze wypłacane na konto bankowe są księgowane w czasie do 2 dni od momentu akceptacji wypłaty Fortuna. Istnieje jednak możliwość dokonania błyskawicznych przelewów na konta w wybranych, rodzimych bankach. Wtedy Fortuna czas wypłaty powinien być znacznie krótszy. Tym sposobem pieniądze na koncie mogą pojawić się już w kwadrans. Banki, które obsługują szybkie przelewy to:

Metody wypłat Fortuna

Przelew przez aplikację?

Środki wypłacimy także w Fortuna app. Tu postępujemy podobnie jak na witrynie buka. Wchodzimy we własne konto gracza, wybieramy opcję wypłaty środków, podajemy kwotę, którą pragniemy wypłacić i zatwierdzamy transakcję. Pamiętamy o tym, że pieniądze wypłacamy wyłącznie po weryfikacji danych osobowych dowodem tożsamości lub danymi konta bankowego z mojeID.

Wypłaty u bukmachera Fortuna w aplikacji mobilnej

FAQ

Fortuna nie pobiera prowizji za wpłatę i wypłatę środków.

Minimalna kwota wpłaty w zdecydowanej większości przypadków jest 1 zł.

Pieniądze najszybciej wypłacamy szybkim przelewem na jedno z wielu kont bankowych, które je obsługują.

Fortuna anulowanie wypłaty jest najczęściej spowodowane brakiem środków na koncie gracza.

Dodaj komentarz

0