Limity bukmachera Fortuna

Limity u legalnego bukmachera Fortuna

Każdy bukmacher ma pewne ustalone limity, z którymi powinien zapoznać się każdy gracz. Dzięki temu może dowiedzieć się, z jakimi limitami stawek, wpłaty czy wygranych będzie miał do czynienia w momencie, gdy zarejestruje się u konkretnego usługodawcy. Poniżej przedstawiamy, jak prezentują się limity w Fortunie.

Jakie są limity w Fortunie?

Odpowiedzialna gra z limitami u legalnego bukmachera Fortuna

Limity użytkownika Fortuna – co to? Bukmacherzy mają kilka różnych rodzajów limitów, z którymi warto się zapoznać szczególnie w momencie, gdy wpłacamy wysokie kwoty u bukmachera lub chcemy zagrać kupon z naprawdę wysoką wygraną. Może się bowiem okazać, że kwota wygranej przekracza dostępny limit u danego buka. Nie jest to oczywiście jedyny rodzaj limitu, który znajdziemy w Fortunie. Zakładając konto u tego buka, możemy spodziewać się następujących limitów:

 • Limity stawek
 • Limity wpłaty
 • Limity wygranych
 • Limity użytkownika

Fortuna – limity stawek

Tego rodzaju limity są wprowadzane u bukmacherów na przeróżne sposoby. W przypadku Fortuny minimalny wkład na kupon wynosi 2 zł. Jeśli natomiast chodzi o maksymalny limit stawek, jest to uzależnione od tego, jaki rodzaj zakładu wybiera gracz oraz na jaką dyscyplinę sportową lub ligę się decyduje.

Jak widać, Fortuna podchodzi do kwestii limitów stawek bardzo indywidualnie, a gracz zostanie poinformowany przez system Fortuny o przekroczeniu limitu stawki w momencie zawierania zakładu.

Jakie są limity u legalnego bukmachera Fortuna

Aby pokazać Wam różnice w zakresie maksymalnych limitów stawek w Fortunie, wzięliśmy pod lupę dwa przykłady. Obstawiając mecz piłki nożnej Real Madryt – Levante w La Lidze na zwycięstwo Realu przy kursie 1.50, Fortuna poinformowała nas, że maksymalny wkład może wynosić 2272,73 PLN. Z kolei stawiając na to, że obie drużyny strzelą gola w meczu Jagiellona Białystok – Legia Warszawa, maksymalny wkład wynosił aż 404115.12 PLN. Jak więc widać, różnice potrafią być naprawdę ogromne.

Limity gracza Fortuna – wpłaty i wypłaty

Wiele osób interesować będzie również to, jakie limity wpłaty oferuje konkretny bukmacher. W Fortunie możemy spodziewać się, że minimalna kwota depozytu będzie wynosić 1 zł w momencie, gdy zdecydujemy się na wpłatę przy użyciu dowolnej metody płatności. Przy tym nie zapominajcie, że minimalna kwota do obstawienia zakładu wynosi 2 zł.

Jeśli natomiast chodzi o maksymalny limit wpłaty, w przypadku każdej udostępnionej metody płatności w Fortunie jest to kwota 100 000 PLN. Fortuna dodatkowo informuje, że czas wpłaty jest natychmiastowy – także w przypadku wysokich kwot. Z kolei wypłaty minimalnie wynoszą 1 grosz i nie mają określonego maksymalnego limitu.

Fortuna – limity wygranych

Zanim zdecydujecie się na zawarcie zakładu z naprawę wysoką wygraną, dobrze będzie dowiedzieć się, jaki limit wygranej udostępniają legalni bukmacherzy. W przypadku Fortuny limit wygranej jest określany na podstawie regulaminu zakładów wzajemnych z dnia 20 września 2011 roku. Gracz może wygrać na pojedynczym kuponie, bez względu na ilość zawartych zdarzeń, maksymalnie 601 000 PLN, zakładając, że jest za nim weryfikacja konta. Konta tymczasowe mogą wygrać maksymalnie 5000 PLN.

Limity użytkownika w Fortunie

Rozdział limitów w menu uzytkownika

Tego typu limity są częścią odpowiedzialnej gry, która ma na celu zapobiegać rozwojowi uzależnienia od zawierania zakładów. Jest to przydatne rozwiązanie, które pozwala propagować bezpieczne i zrozumiałe korzystanie z gier hazardowych, rozwijanie związanej z tym świadomości, a także zmniejszanie do minimum ewentualnych skutków uzależnienia. W Fortunie znajdziemy trzy rodzaje limitów, które użytkownik może ustalić we własnym zakresie:

 • Limity kwotowe – dzienne i miesięczne limity pozwalające kontrolować wydatki i wydawać pieniądze tylko w takich ilościach, które mieszczą się w ramach określonego przez użytkownika budżetu
 • Limity czasowe – dzienne i miesięczne limity pozwalające na określenie czasu, jaki użytkownik może poświęcić na zawieranie zakładów. Po osiągnięciu limitu ustawionego przez gracza, zostaje on automatycznie wylogowany z Fortuny
 • Czas na przerwę – w skrajnych przypadkach gracz może zdecydować się również na zawieszenie lub samowykluczenie. Pierwszy sposób jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą się zmusić do krótkiej przerwy (minimalnie 1 dzień), a drugi dla tych, którym potrzebna jest znacznie dłuższa przerwa od hazardu (minimalnie 3 miesiące)

Czytaj także: Piersze logowanie w Fortunie

Limity na grę Fortuna – zmiana limitów użytkownika

Limity gry w Fortunie mogą być oczywiście również zmienione przez użytkownika. Każdy ma możliwość ustalenia ich na takim poziomie, jaki jest najbardziej optymalny. Aby móc zmienić limity użytkownika w Fortunie, podążaj za następującymi krokami:

 • Wejdź na stronę główną Fortuny i zaloguj się do swojego konta poprzez naciśnięcie przycisku w prawym górnym rogu.
 • Następnie najedź kursorem na swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu. Po pojawieniu się menu rozwijanego, wybierz z listy „Ustawienia”, a następnie „Limity użytkownika”.
 • To sprawi, że przed twoimi oczami ukaże się okienko z dostępnymi opcjami zmiany limitów w Fortunie. Gracz może ustalić dzienny limit i miesięczny limit czasu gry, a także kwotowe dzienne i miesięczne limity.
 • Dodatkowa opcja „Samowykluczenie z gry” znajduje się pod „Limitami użytkownika”. Tutaj będziemy mogli skorzystać z opcji krótkiej (1-3 dni) lub długiej przerwy od gry (3-6 miesięcy).
Limity użytkownika FORTUNA - jak je zmieniać?

FAQ

Maksymalna kwota stawki w Fortunie jest uzależniona od tego, na jaki konkretnie rynek stawiamy zakład. Nie ma tutaj określonego limitu z góry.

Aby zwiększyć limit dzienny u tego bukmachera, wystarczy wejść w „Ustawienia” i „Limity użytkownika”, a następnie wpisać liczbę w odpowiedniej rubryce.

Regulamin odpowiedzialnej gry ma na celu uchronienie graczy przed szkodliwymi skutkami uzależnienia od hazardu. Gracz może też sam dostosować limity.

Dodaj komentarz

0