Kupon Bezpieczny w Fortunie: 600 PLN na start

Kupon bezpieczny u bukmachera Fortuna

Ubezpieczenie kuponu w Fortunie pomaga zniwelować ryzyko porażki. Zanim będzie mowa o bezpiecznych zakładach warto przypomnieć o przywilejach, które czekają nowych graczy. Sięgną oni po przyzwoity bonus na start, w ramach którego zagrają zakład bez ryzyka z ewentualnym zwrotem środków do wysokości 600 zł w przypadku przegranej. Czekają na nich jeszcze dodatkowe bonusy i więcej wraz z kodem promocyjnym „PROBUKMACHER”.

Kupon bezpieczny Fortuna – co to znaczy?

Po rejestracji konta w Fortunie można grać ubezpieczone, bezpieczne zakłady. Z promocji korzystamy automatycznie, spełniając jej warunki. Nie musimy specjalnie odhaczyć, zaznaczać, zmieniać niczego na typowanym kuponie, a promocja i tak zostanie aktywowana. Tym sposobem Fortuna wciąż gra na naszą korzyść.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN

Kupon bezpieczny Fortuna co to znaczy? Taki bezpieczny zakład w Fortunie pozwala na sięgnięcie po pięciokrotność stawianej stawki nawet wtedy, gdy powinie nam się noga. Gdy jedno z typowanych zdarzeń nie wpadnie i kupon będzie przegrany, wraz z typowaniem zakładów z opcją bezpiecznego kuponu, otrzymamy środki na konto. Tak możemy grać do woli, zawsze, gdy nie jesteśmy w 100% pewni, że nasz typ jest właściwy i otrzymywać od bukmachera Fortuna zwrot za pierwszy zakładi każdy kolejny.

Bezpieczny kupon Fortuna – jak zagrać?

Kupon AKO u bukmachera Fortuna

Spełniając wymagania regulaminowe dotyczące maksymalnego kursu każdego pojedynczego zdarzenia typowanego na kuponie oraz łącznego kursu naszego nowego, bezpiecznego zakładu możemy automatycznie uruchomić tę promocję. Wystarczy, że będziemy typowali wyniki dokładnie tak, jak typując zakład AKO. Stawiając kupon bezpieczny Fortuna, otrzymamy dwie szanse na wygraną.

  • Zgarniemy pełną stawkę, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie okażą się trafione.
  • Sięgniemy po pięciokrotność postawionej stawki, kiedy chybimy w typowaniu jednego zdarzenia.

Takim sposobem ubezpieczymy się na wypadek, gdyby jedno z wydarzeń sportowych okazało się źle przez nas wytypowane. Zaraz po zamknięciu takiego „przegranego” zakładu środki wpłyną na nasze konto. W przypadku wygranej możemy zyskać jeszcze więcej. Z uwagi na ograniczenie maksymalnego kursu pojedynczego zakładu wynoszące 3,50, zmuszeni jesteśmy do wytypowania wielu zdarzeń na jednym kuponie. Mimo to, grając bezpiecznie, mamy wciąż większe szanse na sięgnięcie po wygraną.

Warunki zawarcia Zakładu Bezpiecznego

Co oznacza bezpieczny kupon Fortuna i jakie są warunki takiej ubezpieczonej gry? Zasady zawierania bezpiecznych kuponów są klarowne. Fortuna, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, podaje jasne instrukcje, których należy się trzymać, by móc skorzystać z tej promocyjnej oferty. Zagramy bezpiecznie, sięgając po ten wyjątkowy Fortuna bonus, gdy:

  • wytypujemy zakłady prematch,
  • obstawimy kupon po minimalnym całkowitym kursie równym 100,00,
  • z oczywistych względów zobowiązani jesteśmy do posiadania konta u tego buka,
  • maksymalnym kursem jednego zdarzenia może być 3,50,
  • maksymalną stawką zakładu jest 200 złotych.

Koniecznie należy pamiętać, że stawiając bezpieczny kupon Fortuna, nie skorzystamy z innych przysługujących nam promocji. Bezpiecznie nie zagramy także w ofercie LIVE. Nie wypłacimy też wygranej przed czasem, sięgając po wcześniejsze zamknięcie kuponu wraz z promocyjną ofertą Early Cash Out. Zagramy też maksymalnie za stawkę 200 zł, co dla niektórych graczy może stanowić ograniczenie.

Jakie zdarzenia można dodać do kuponu bezpiecznego?

Oferta przedmeczowa bukmachera Fortuna

Bezpiecznym kuponem zagramy tak, jak zwykłym kuponem AKO. Możemy nim typować wyniki spotkań i wydarzeń sportowych w pełnej rozpiętości oferty przedmeczowej bukmachera Fortuna. Niestety takiego kuponu nie wykorzystamy w ofercie LIVE i innych kategoriach sportowych. Nie połączymy też tej promocji z innymi bonusami.

Grając takim kuponem mamy możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych. Możemy więc typować jedną lub wiele dyscyplin sportowych w tej kategorii. W tym ulubioną piłkę nożną, tenis, koszykówkę siatkówkę, hokej, piłkę ręczną, boks, żużel i jeszcze więcej w szerokiej ofercie bukmachera.

FAQ

Nowi klienci bukmachera Fortuna skorzystają z promocji na start. Wraz z nią sięgną po 600 zł z zakładem bez ryzyka i po więcej promocji z kodem promocyjnym „PROBUKMACHER”.

Stawiając kupon po kursie nie mniejszym niż 100,00, można grać naprawdę o wysokie stawki.

Nie ma możliwości połączenia promocji Fortuna bezpieczny kupon z ofertą Early Cash Out. Oferta powitalna to u bukmachera Fortuna zwrot za pierwszy zakład.

Dodaj komentarz

0