Betfan Kod Promocyjny. Październik 2021

KOD PROMOCYJNY: BONUS BETFAN

Skopiuj kod

Legalny polski bukmacher BETFAN kod promocyjny

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem obstawiania w zakładach bukmacherskich Betfan? To świetnie się składa, ponieważ ten legalny bukmacher przygotował rewelacyjny pakiet powitalny na start dla nowych graczy! W niniejszym artykule mamy dla Ciebie na grę w Betfan kod promocyjny, a przy okazji rzucamy światło na jego największe zalety. Jeżeli chcesz otrzymać bonus powitalny od bukmachera Betfan – zostań z nami!

Jak otrzymać bonus Betfan?

Legalny polski bukmacher BETFAN jak otrzymać bonus?

Zacznij przygodę z bukmacherem Betfan od zgarnięcia atrakcyjnego bonusu powitalnego! Wystarczy kilka nieskomplikowanych kroków, by zyskać świetne promki na start:

  • Kliknij w banner bukmachera, który przeniesie Cię z naszego tekstu na stronę Betfan.
  • Otworzy się przed Tobą formularz rejestracyjny.
  • Uzupełnij formularz rejestracyjny swoimi danymi osobowymi i kontaktowymi.
  • W trakcie rejestracji podaj kod bonusowy BFVIP.
  • Zakończ rejestrację konta bukmacherskiego i obstawiaj z bonusem!

Rejestracja konta w Betfan

Legalny polski bukmacher BETFAN rejestracja

W celu założenia nowego konta u legalnego bukmachera Betfan, wystarczy przejść na stronę internetową lub pobrać na urządzenie przenośne aplikację mobilną. Następnie, należy jedynie wcisnąć przycisk „OTWÓRZ KONTO”, aby przenieść się do prostego i łatwego w obsłudze formularza rejestracyjnego. Przebrniemy przez rejestrację krok po kroku, byś mógł zobaczyć, jak szybko można cieszyć się nowym kontem gracza w Betfan.

Pierwszy etap rejestracji nowego konta w Betfan polega na podaniu swojego adres e-mailowego, stworzeniu hasła do logowania, a także wpisaniu numeru telefonu. Pod kolejnymi polami do zapełnienia bukmacher umiejscowił oświadczenia. Pierwsza z nich jest obowiązkowa, ponieważ gracz oświadcza, że ukończył 18 lat i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Kolejne dwie zgody wiążą się bezpośrednio z działaniami marketingowymi zakładów bukmacherskich i są nieobowiązkowe. Warto natomiast zaznaczyć ostatnią kratkę, jeśli chce wykorzystać w Betfan kod promocyjny i otrzymać bonus powitalny.

W drugim kroku zakładania nowego konta bukmacherskiego w Betfan trzeba podać kolejne dane osobowe. W odpowiednie rubryki należy wpisać imię, nazwisko, numer PESEL (jeżeli nie masz PESEL-u, podajesz datę urodzenia i obywatelstwo). Trzeba również podać kod SMS, który przychodzi na numer telefonu, podany w pierwszym etapie. Pamiętaj, że w tym momencie musisz też podać kod promocyjny Betfan. Później nie będzie ku temu możliwości. Na koniec zostaje zaznaczenie oświadczenia o poprawności wpisanych informacji. Rejestracja udana, możesz się teraz zalogować i zacząć obstawiać!

Betfan kod promocyjny 2021

RODZAJ BONUSU BETFANBONUS BETFAN
BETFAN kod promocyjny BFVIP
Zakład bez ryzyka (cashback)600 PLN
Bonus od depozytu100% do max. 1000 PLN
Simply the BET10000 PLN co tydzień
Simply the GAME2000 PLN co tydzień
Minimalna wpłata1 PLN

Betfan kod promocyjny– co otrzymujesz?

Betfan to ten rozpoznawalny bukmacher, którego „twarzą” jest sam Mariusz Pudzianowski. Akcja marketingowa z popularnym „Dominatorem” jest jedną z najlepszych reklam bukmacherów w Polsce. Wizerunek „Pudziana” widnieje również przy aktualnych promocjach bukmacherskich firmy Betfan. W tym, oczywiście, znany sportowiec sygnuje ofertę, w której można wykorzystać przygotowany przez Betfan kod promocyjny.

Zakłady bukmacherskie Betfan mają też sporo bonusów dla powracających graczy. Akcje promocyjne przygotowane są w taki sposób, by zachęcić graczy do aktywnego i regularnego obstawiania. Wiele z tych bonusów pojawia się kilka razy w roku, a ich warunki są ograniczone czasowo. Dlatego też warto stale śledzić zakładkę z aktualnymi promocjami lub zapisać się do newslettera bukmachera Betfan.

Wykorzystując w Betfan kod promocyjny dla nowych graczy możesz odblokować bardzo intratny bonus powitalny. Jest to akcja promocyjna skierowana do osób, które poprawnie wpiszą kod bonusowy w trakcie rejestracji nowego konta w zakładach bukmacherskich Betfan. Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim benefitom, jakie otrzymasz po założeniu konta gracza.

CASHBACK 600 PLN

Legalny polski bukmacher BETFAN cashback

Wpisz w Betfan kod promocyjny w trakcie rejestracji, a otrzymasz wysoki cashback wynoszący maksymalnie 600 PLN. Zakład bez ryzyka u tego bukmachera nie różni się specjalnie od konkurencji. Wystarczy wpłacić swój pierwszy depozyt, a następnie obstawić kupon z minimalną stawką wynoszącą 50 PLN. W przypadku przegranego kuponu, 100% wysokości deklarowanej stawki wraca do gracza na konto bonusowe Betfan. W celu późniejszego wypłacenia bonusu, należy jednokrotnie obrócić bonusem na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami i kursem ogólnym nie mniejszym niż 3.8. Czas na obrót wynosi 7 dni.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1000 PLN

Legalny polski bukmacher BETFAN bonus od depozytu

Zakłady bukmacherskie Betfan dają bonus od pierwszej wpłaty w postaci cashbacku, ale na tym nie koniec. Nawet przy drugiej wpłacie na konto depozytowe, masz szansę zgarnąć dodatkowe środki na dalszą grę. W ramach promocji zyskujesz równowartość deklarowanej wpłaty. Minimalna wartość depozytu to 100 PLN, a maksymalna 1000 PLN. Niezależnie ile decydujesz się wrzucić na konto, Betfan da Ci równowartość depozytu w postaci środków na konto bonusowe. Potem wystarczy trzykrotnie obrócić bonusem na kuponach AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.5. Masz na to 14 dni.

SIMPLY THE BET

Legalny polski bukmacher BETFAN promocja simply the bet

Akcja Betfan Simply the Bet to pewnego rodzaju ranking najlepszych graczy, którego celem jest premiowanie wszystkich zawartych u bukmachera kuponów. Nawet, jeżeli dany kupon okazał się przegrany, Betfan wynagradza takie sytuacje punktami. W celu wzięcia udziału w zabawie należy poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną bukmachera dołączyć do akcji. Następnie, za aktywne uczestniczenie w obstawianiu kuponów, otrzymywać będziesz punkty. Każdego tygodnia legalny bukmacher Betfan rozdaje do podziału równowartość 10000 PLN dla najlepszych 50 typerów.

SIMPLY THE GAME

Legalny polski bukmacher BETFAN promocja simply the game

Podobnie jak Simply the Bet, ta promocja również opiera się na rankingu graczy. Z tą różnicą, że Simply the Game dotyczy tylko i wyłącznie fanów gier karcianych i sportów wirtualnych w Betfan. Jeżeli aktywnie uczestniczysz w rozgrywkach na żywo w ramach karcianek lub wirtuali, bukmacher wynagrodzi Twoje starania punktami. Jedyne, co musisz zrobić, to zgłosić chęć uczestnictwa w akcji promocyjnej. Co tydzień bukmacher Betfan rozdaje do podziału 2000 PLN na konto główne. Suma ta dzielona jest według zasad określonych regulaminem pomiędzy 30 najbardziej aktywnymi graczami.

Pozostałe promocje Betfan

Zakłady bukmacherskie Betfan stawiają na różnorodną i atrakcyjną ofertę promocyjną zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Klienci bukmachera znajdą więc bonus powitalny w Betfan (koniecznie wpisz kod bonusowy!), który zawiera świetny zakład bez ryzyka. Dodatkowo, w ramach stałej promki działa bonus od depozytu. To jednak nie wszystko, ponieważ Betfan zakłady bukmacherskie co rusz zaskakuje graczy promocjami ograniczonymi czasowo.

Od czasu do czasu pojawia się w Betfan kod promocyjny na bonus bez depozytu, często trafić można na darmowy zakład freebet, który da się otrzymać w związku z ważnymi wydarzeniami.

Ciekawą akcją promocyjną jest gra bez podatku od gier hazardowych. Danina na rzecz państwa wynosi w Polsce 12%, a podatek ten odliczany jest od potencjalnej wygranej. W ramach bonusu, zakłady bukmacherskie Betfan podwyższają wszystkie wygrane o 14%, dzięki czemu można powiedzieć, że nie płacisz podatku od gier. Tak naprawdę opłata ta przechodzi na ręce bukmachera Betfan, a Ty po prostu cieszysz się wyższymi wygranymi. Jak za starych dobrych lat, jeszcze sprzed czasów nowelizowanej ustawy hazardowej.

Świetną ofertą jest też tak zwany „Mnożnik Pudziana”. Ta akcja promocyjna, która była jeszcze do niedawna online (prawdopodobnie wróci w najbliższym czasie), polega na możliwości otrzymania dziesięciokrotności trzech pierwszych wygranych podczas przenoszenia środków z konta bonusowego na główne. W Betfan bonus ten dawał możliwość trzykrotnego uzyskania równowartości 777 PLN.

Metody płatności

Legalny polski bukmacher BETFAN metody płatności

Betfan daje swoim klientom możliwość szybkiej wpłaty środków pieniężnych na konto depozytowe. Dostępne metody płatności działają 24/7. Szybkie wpłaty można wykonywać za pośrednictwem usługi BLIK, pośrednika Przelewy24, lub karty Revolut.

Można też wpłacać pieniądze klasycznymi metodami za pomocą kart płatniczych Visa lub MasterCard. Aktualnie brakuje nam innych sposobów płatności, takich jak PayU lub PayPal. Miejmy nadzieję, że w przyszłości oferta bukmachera rozwinie się pod tym kątem.

Warto dodać, że bukmacher nie pobiera prowizji od żadnych transakcji, zaś minimalna kwota depozytu to 2 PLN. Betfan współpracuje z 19 bankami w Polsce.

Szybkie przelewy w Betfan dostępne są również w przypadku wypłat wygranych. Bukmacher realizuje zlecenia średnio co 15 minut, więc jeżeli posiadasz konto w jednym z wymienionych wyżej banków, bardzo szybko zaksięgujesz środki na swoim rachunku.

Wypłacanie środków z konta gracza na rachunek bankowy jest w pełni bezpieczne. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu (w godzinach od 7:00 do 23:00). Wszystkie szczegóły na temat wypłacania środków znajdziesz na stronie internetowej Betfan, gdzie umieszczona jest również bardzo dokładna rozpiska banków. Dowiesz się więcej, gdzie można realizować szybkie wypłaty, a także w jakich godzinach dane banki obsługują księgowanie wpłat.

Obsługa klienta Betfan

Legalny polski bukmacher BETFAN obsługa klienta

Bukmacher Betfan przygotował dla swoich klientów czat na żywo z konsultantem. Aby połączyć się z biurem obsługi klienta, wystarczy wcisnąć przycisk z logiem kwadratowej chmurki. W prawym dolnym rogu otworzy się okno BETagenta, dzięki któremu będziesz mógł porozmawiać z konsultantem bukmachera. Opcja ta działa również dla niezalogowanych internautów.

Jeżeli chcesz, możesz też liczyć na wysokiej jakości odpowiedzi na wiadomości mailowe. Wystarczy, że wyślesz maila na adres [email protected] – w ciągu paru godzin na pewno ktoś odpowie na Twoje zgłoszenie. Biuro obsługi klienta działa codziennie od godziny 8:00 do 23:00.

FAQ

Czy zakłady bukmacherskie Betfan są godne zaufania?

Jak najbardziej. Jest to legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji Ministra Finansów. Oferuje bezpieczne zawieranie zakładów i ciekawą, rozbudowaną i różnorodną ofertę. W Betfan kod promocyjny odblokowuje jeden z najwyższych na rynku zakładów bez ryzyka. Opinie o tym bukmacherze online są zazwyczaj pozytywne, dlatego nie widzimy przeciwwskazań, by nie dać mu szansy.

Co daje nam kod promocyjny Betfan?

Jeżeli podasz w trakcie rejestracji konta Betfan kod bonusowy, odblokujesz cashback w wysokości do 600 PLN. Opinie klientów o tym bonusie na start są bardzo pozytywne. Wynika to pewnie z faktu, że obrót środkami promocyjnymi nie należy do najtrudniejszych na rynku. W ramach gry u bukmachera będziesz w stanie otrzymać również szereg innych bonusów, często objętych ograniczeniami czasowymi. Z tego powodu polecamy na bieżąco sprawdzać zakładkę z promocjami na stronie bukmachera.

Czy kod promocyjny Betfan daje bonus bez depozytu?

Na ten moment Betfan kod bonusowy odblokowuje cashback. Aktualnie (w marcu 2021) bonus bez depozytu nie jest dostępny. Należy jednak zaznaczyć, że tego typu promocje powracają raz na jakiś czas. Szczególnie, jeżeli funkcjonuje akurat akcja promocyjna pod nazwą Radar365, dzięki której każdego dnia można uzyskać dostęp do nowego bonusu. Kto wie, może akurat uda Ci się namierzyć bonus bez depozytu?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *