Opinie o Betcris | Czy warto obstawiać w Betcris?

Poznaj nowego legalnego bukmachera Betcris! W ofercie: 1400 PLN w 3 freebetach na start. Sprawdź opinie i ofertę!

Pakiet 3 bonusów aż 1400 PLN na start! Zagraj teraz
4.6
Oceny Graczy
3.9
Bonusy
4.0
Kursy
4.0
Dostępność Rynków
4.0
Aplikacja Mobilna
4.0
Metody Płatności
4.0
Obsługa Klienta
5.0

OPINIA EKSPERTA

Betcris zakłady bukmacherskie opinie wśród ekspertów ma najczęściej całkiem przychylne, a to z uwagi na ciekawą ofertę tego stosunkowo młodego bukmachera. Firma jest dostępna na polskim rynku od niedawna, ale już zdążyła przekonać do siebie tysiące aktywnych graczy. Warto zaznaczyć, że bukmacher ma sporo plusów, ale też parę niedociągnięć. Mamy jednak nadzieję, że z biegiem czasu poprawi swoje minusy.

Jakub Ślotała
Autor

ZALETY/WADY

 • Liczne promocje dla graczy
 • Kursowy boost na mecze
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Mało dostępnych metod wpłaty środków
 • Brak transmisji live

Co sądzą klienci o tym bukmacherze?

Betcris – opis bukmachera i licencja

Betcris bukmacher stosowną licencję na legalną działalność w Polsce wykupił od polskiej spółki Mr Bet. Operator działa zgodnie z prawem, ponieważ robi to w Polsce na podstawie licencji na organizację zakładów wzajemnych PS4.6831.1.2019 wydanej przez Ministerstwo Finansów w grudniu 2019 r. Warto jednak zaznaczyć, że bukmacher swoje zakłady obsługuje wyłącznie przez Internet, gdyż nie prowadzi on działalności stacjonarnej.

Co więcej, Betcris planuje otworzyć swój oddział w Polsce, który będzie znajdował się w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 43/23, zaś kwatera główna tego bukmachera obecnie mieści się na Kostaryce. Już teraz jednak oferuje legalne zakłady, więc nie ma obawy o grę u tego bukmachera. Warto zaznaczyć, że marka ta zapewnia bodaj najlepszy wybór zakładów w zakresie sportów amerykańskich, o czym piszemy szerzej w dalszej części recenzji.

Nazwa firmy:MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres:Ul. Pochyła 7, 43-400 Cieszyn
Numery rejestracyjne:KRS 0000748281, REGON 381380504, NIP 5482704652
Numer licencji:PS4.6831.1.2019
Numer telefonu:Brak
E-mail:pomoc@betcris.pl
 1. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Betcris zakłady bukmacherskie recenzja wideo

Nasze opinie, a także garść faktów na temat bukmachera Betcris przygotowaliśmy również w wersji wideo. Zobacz nasz filmik, w którym recenzujemy kluczowe elementy działalności tego operatora zakładów wzajemnych w Polsce. Następnie, wróć do poniższego tekstu, gdzie znajdziesz komplet szczegółów dotyczących Betcris.

Opinie o Betcris | Czy warto obstawiać w Betcris?

Betcris oferta – jakie zakłady i kategorie znajdują się w ofercie Betcris?

Jeśli chodzi o ofertę nowego bukmachera to mamy do dyspozycji ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. Są to zarówno kategorie dotyczące sportów wirtualnych czy elektronicznych, ale również klasyczne dziedziny takie jak piłka nożna, siatkowa, ręczna, żuzel, tenis, hokej, boks, rugby ale również szachy, piłka wodna czy łucznictwo.

Znajdziemy również tak nietypowe kategorie jak polityka, gdzie można wytypować, który kraj jako pierwszy opuści Unię Europejską (co ciekawe Polska i Węgry wcale nie mają najniższych kursów, przed nami są jeszcze Włochy i Grecja). Możemy również obstawić kto wygra wybory prezydenckie we Francji czy będzie kolejnym premierem Wielkiej Brytanii.

Wracając do kategorii sportowych, prezentowaną ofertę należy traktować jako wstępną i z całą pewnością będzie ona ulegała kolejnym rozszerzeniom. Poza tym warto wspomnieć, że w Betrics na chwilę obecną znajdziemy zakłady z wielu niszowych kategorii takich jak: snooker, badminton, rzutki czy krykiet.

Oferta zakładów na żywo

Bukmacher pozwala również typować rozstrzygnięcia wydarzeń sportowych w trybie live, a więc podczas ich trwania. Ten wybór zakładów działa sprawnie, choć niektórzy gracze zgłaszają problemy z odświeżaniem się oferty. Betcris zapewnia dość atrakcyjny dostęp do wydarzeń na żywo, aczkolwiek oferta rynków zakładów mogłaby być nieco bardziej rozbudowana.

Gry karciane

Od niedawna sporym zainteresowaniem w ofercie bukmachera cieszą się gry karciane z krupierem live. Te symulowane rozgrywki zapewniają natychmiastowe wyniki, co jest ciekawą alternatywą dla zakładów sportowych na żywo. Dostępna aktualnie lista gier dotyczy blackjacka, trzech odmian karcianej wojny, a także dwóch stołów do pokera.

Zakłady bukmacherskie na e-sport

Na uwagę również zasługuje różnorodność rozgrywek e-sportowych jakie znajdziemy w ofercie Betcris, a należą do nich najbardziej popularne gry. Lista jest dosyć klasyczna, ale należy pamiętać, że to dopiero początek przygody tego operatora na rynku polskim i z całą pewnością wkrótce zobaczymy ofertę poszerzoną o nowe gry i turnieje e-sportowe.

Sporty wirtualne

W przerwie od tradycyjnych sportów warto zerknąć do zakładki poświęconej popularnym wirtualkom, gdzie znaleźć można sterowane algorytmami komputerowymi rozgrywki. Dostępne aktualnie gry to wirtualne rzuty karne, piłka nożna, drag racing, kolarstwo torowe, football pro, wyścigi chartów, a także wyścigi konne. Sporty wirtualne w Betcris działają w trybie 24/7.

4 / 5
Nasza opinia

Dostępność szerokiej gamy zakładów na sporty amerykańskie to ciekawe uzupełnienie standardowej oferty tego bukmachera. Jeśli jednak interesują Cię popularne w Polsce sporty, to tutaj selekcja nie jest aż tak bogata. Brakuje nam szerszego wyboru niszowych lig piłkarskich.

Bonusy powitalne w Betcris zakładach bukmacherskich

Wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w swojej ofercie bonusy powitalne na start i Betcris również nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jednak aby wyróżnić się wśród topowych polskich bukmacherów trzeba przygotować naprawdę solidną promocję na start, gdyż zdecydowanie jest co przebijać. Tutaj na start czekają na Ciebie dwie promki – cashback i freebet.

 1. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Pakiet powitalny

Pamiętaj, żeby podczas rejestracji podać nasz kod promocyjny, a wówczas otrzymasz dostęp do pełnego pakietu bonusów powitalnych. W sumie zyskać możesz nawet 1400 PLN, a kwota ta podzielona jest na 3 unikatowe darmowe zakłady, które związane są z trzema kolejnymi wpłatami depozytu. Żeby odebrać freebety, należy zagrać kupony ze stawką minimalną 50 PLN, a wówczas otrzymasz:

 • freebet 100% wartości stawki netto pierwszego zakładu do 400 PLN
 • freebet 50% wartości stawki netto drugiego zakładu do 500 PLN
 • freebet 50% wartości stawki netto trzeciego zakładu do 500 PLN.

Każdym bonusem należy obrócić na kuponie AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami, a także kursem pojedynczym minimum 1.30..

Betcris promocje dla stałych graczy

Betcris przygotował również parę ciekawych bonusów dla aktywnych i lojalnych graczy. Oferta bonusów czasowych zmienia się, więc warto często zaglądać do zakładki z aktualnymi promocjami. Wśród najciekawszych promek wymienić można chociażby:

 • Freebet 35 PLN dla fanów e-sportu. Warunkiem otrzymania darmowego zakładu jest dokonanie co najmniej 5 zakładów za łączną kwotę 100 PLN. Mamy na to tydzień, a jeśli spełnimy warunki freebet trafi na nasze konto. Po tym jak otrzymamy bonus powinniśmy obrócić go w ciągu najbliższych 3 dni. 25 PLN możemy wykorzystać na wydarzenia związane z e-sportem a nasz kupon powinien posiadać kurs całkowity co najmniej 2.50. Każdy pojedynczy zakład widniejący na kuponie nie może mieć kursu niższego niż 1.25
 • Bonus urodzinowy. W ramach podziękowania za to, że gracze postanowili skorzystać z jego usług bukmacher i oferuje 20 PLN bonusu dla każdego typującego, który posiada stałe konto.
 • Betcris+ do 100% wyższe wygrane. Betcris bowiem powiększa wygraną już od pięciu zdarzeń widniejących na naszym kuponie. Warto wspomnieć, że bukmacher umożliwia nam zwielokrotnienie nagrody aż do 100%.
 • Boost kursowy podwyższone wygrane. Kursowy boost w Betclic oznacza nic innego jak podwyższone kursy na określone wydarzenia sportowe np. mecze piłki nożnej czy siatkówki. Lista podwyższonych kursów pojawia się codziennie i mogą to być rozgrywki, które w danym czasie cieszą się większą popularnością. Możemy kontrolować wydarzenia z wyższym kursem wchodząc w zakładkę Boost na stronie betcris.pl.
 • Bonus weekendowy – piłkarski weekend bez ryzyka to akcja, w ramach której możesz liczyć na zwrot stawki w postaci freebetu. Jeżeli postawisz kupon za 50 PLN za piłkę nożną, a zakład nie wejdzie, wówczas Betcris zwróci Ci 25 PLN. Wymagany jednokrotny obrót z kursem minimalnym 1.80.

Betcris VIP – program lojalnościowy

Program lojalnościowy u bukmachera Betcris opiera się na częstym i aktywnym obstawianiu zakładów bukmacherskich. Za aktywność i lojalność bukmacher nagradza najlepszych graczy dostępem do elitarnej oferty vipowskiej. Na VIP-ów czeka tutaj szereg atrakcyjnych benefitów, z których będą mogli skorzystać. Na uczestników programu lojalnościowego czekają dedykowani opiekunowie klienta, którzy chętnie doradzą przy kolejnych kuponach. W miarę możliwości, gracze VIP mogą również liczyć na zaproszenia na specjalne wydarzenia i eventy sportowe. Bukmacher sam rozsyła zaproszenia do klubu VIP najbardziej aktywnym i zasłużonym klientom.

4 / 5
Nasza opinia

Bonusy w Betcris nie powalają na kolana pod względem kwotowym, aczkolwiek na plus wypadają stosunkowo łatwe warunki obrotu. Plusem są bonusy urodzinowe i specjalne akcje promocyjne dla posiadaczy aplikacji mobilnej.

Kursy bukmacherskie

legalny polski bukmacher Betcris kursy

Nieodłącznym elementem świata zakładów bukmacherskich są kursy. Bardzo często miejsce w czołówce najlepszych bukmacherów przypada dla tego operatora, który może pochwalić się najwyższymi kursami. Czy Betcris można zatem wskazać jako kandydata aspirującego do tej czołówki?

Sytuacja wygląda dosyć mizernie jeśli chodzi o najczęściej obstawianą polską ligę, czyli Ekstraklasę, gdzie w porównaniu do takich operatorów jak Fortuna czy STS oferowane kursy są nieco wyższe niż te oferowane na betrcis.pl. Ogółem, średnie marże na najważniejsze dyscypliny i ligi prezentują się następująco:

 • Ekstraklasa – 3,45%
 • La Liga – 3,45%
 • Serie A – 2,95%
 • Premier League – 3,81% 
 • Bundesliga – 3,56%
 • NBA – 7,66%
 • Tenis – 5,03%
 • E-sport – 8,18%

Mimo, że kursy mogą nie być zbyt wysokie, to ilość rynków jest znacznie większa właśnie na nowopowstałym bukmacherze. Co więcej, mamy też do dyspozycji handicapy azjatyckie, rynki HT/FT i przeróżne opcję zakładów łączonych. Betcris wypada bliźniaczo podobnie do zagranicznego giganta jakim jest 1XBET i to nie tylko w kwestii layout’u, a także w biorąc pod uwagę dostępne rynki.

4 / 5
Nasza opinia

Kursy w Betcris nie należą do najwyższych na rynku, ale oscylują wokół ogólonkrajowej średniej. Zdecydowanie lepiej prezentują się kursy na piłkę nożną, niż koszykówkę, tenis czy e-sport.

Gdzie grać w Betcris?

Betcris działa w Polsce na podstawie licencji Ministra Finansów, która dotyczy wyłącznie prowadzenia działalności online. Oznacza to, że zakłady sportowe typować można tylko za pośrednictwem Internetu. Co ciekawe, aplikacja mobilna bukmachera pojawiła się w obiegu dopiero niedawno, choć bukmacher zdążył już przyzwyczaić nas do swojej obecności na rynku. Sprawdźmy, gdzie lepiej obstawiać w Betcris – na stronie czy w apce.

Strona internetowa

Elementem, który rzuca się w oczy po pierwszym wejściu na stronę internetową bukmachera, są spore przyciski. Widać, że deweloperzy postawili tutaj na funkcjonalność i wygodę użytkownika. Layout jest wystarczająco estetyczny, a wraz z nim w parze idzie intuicyjna obsługa całego serwisu. W efekcie, mamy tutaj do czynienia ze stroną www, która stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Aplikacja mobilna

Betcris aplikacja mobilna kazała na siebie sporo czekać. W końcu jest już gotowa i można ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Co więcej, należy podkreślić, że jest ona dostępna nie tylko dla systemu Android. W lipcu 2022 roku premierę miała aplikacja Betcris iOS, a więc wersja programu dla użytkowników urządzeń marki Apple. Betcris App możesz pobrać bezpośrednio ze sklepu App Store na swoje sprzęty iPhone, iPad czy iPod Touch. Warto podkreślić, że obie wersje aplikacji prezentują się całkiem dobrze. Warto zatem skorzystać z tej opcji dla urządzeń przenośnych.

Za pomocą aplikacji możesz obstawiać zakłady, korzystać z bonusów, dokonywać wpłat i wypłat, a więc robić wszystko to, na co pozwala też strona internetowa. Co więcej, Betcris pozwala też na opcję „edytuj zakład”, która zapewnia możliwość edytowania nierozliczonych kuponów przed ich rozstrzygnięciem. Pamiętaj też, że na wszystkich graczy mobilnych czekają specjalne promocje dedykowane wyłącznie użytkownikom aplikacji.

4 / 5
Nasza opinia

Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Apka działa sprawnie i ma sporo funkcji, więć zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Betcris zakłady bukmacherskie – rejestracja konta

legalny polski bukmacher Betcris jak założyć konto?

Rejestracja w Betcris jest szyba i nie powinna sprawić kłopotu dla żadnego typera, co więcej Betcris wprowadził modny ostatnio model szybkiej rejestracji bez dowodu, znany również u takich bukmacherów jak STS czy Superbet. Krok po kroku proces ten prezentuje się następująco:

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera.
 2. Aby założyć konto w Betcris wystarczy kliknąć przycisk “Rejestracja” po prawej stronie strony głównej.
 3. Uzupełnij formularz podając najbardziej podstawowe dane osobowe.
 4. Pamiętaj, żeby wpisać też kod promocyjny Betcris, aby otrzymać powiększony bonus powitalny.
 1. Betcris pakiet powitalny freebetów do 1400 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Weryfikacja danych

Efektem szybkiej rejestracji jest utworzenie konta tymczasowego, które pozwala na dostęp do prawie wszystkich funkcji bukmachera. Żeby móc wypłacić pieniądze i grać bez ograniczeń, musisz jednak przejść na konto stałe. Możesz to zrobić poprzez potwierdzenie swojej tożsamości wysyłając skan dowodu osobistego w odpowiedniej zakładce swojego profilu. Proces ten nazywa się weryfikacją danych, a zajmuje w Betcris zaledwie parę godzin, kiedy pracownicy biura obsługi potwierdzają informacje z dowodu.

Metody płatności

legalny polski bukmacher Betcris metody płatności

Z racji tego, że Betcris posiada doświadczenie w prowadzeniu działalności bukmacherskiej w wielu krajach na raz, można powiedzieć, że sekcja płatności jest dobrze zrobiona. Klasycznie możemy dokonywać wpłat przy pomocy kart VISA i MasterCard oraz używając portfeli elektronicznych. Dostępne są również popularne w Polsce DotPay, PayU, tpay oraz Przelewy24.

W przypadku wypłat obowiązują te same zasady jak w przypadku innych polskich bukmacherów, a tam zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową wypłaty środków mogą być przelane wyłącznie na konto klienta.

Metoda płatnościCzas realizacjiMinimalna wpłataMaksymalna wpłataProwizja
DotPayNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
BLIKNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
Visa/MasterCardNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
PayUNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak
TpayNatychmiast10 PLN10 000 PLNBrak

Jak wpłacić depozyt?

Depozyt na konto gracza wpłacić możesz przy pomocy strony www lub aplikacji mobilnej w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Wejdź do sekcji wpłat.
 3. Wybierz metodę płatności, a następnie podaj deklarowaną kwotę wpłaty.
 4. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika.
 5. Zaczekaj na potwierdzenie wpłaty i zaksięgowanie jej na koncie.

Jak wypłacić wygrane?

Również wypłata wygranych na rachunek bankowy nie powinna sprawiać Ci żadnych kłopotów. Krok po kroku zrobisz to tak:

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Wejdź do sekcji wypłat.
 3. Wpisz żądaną kwotę wypłaty.
 4. Poczekaj na zatwierdzenie płatności, a następnie na księgowanie transferu w banku.
4 / 5
Nasza opinia

Metody płatności w Betcris nie oferują bardzo rozbudowanego wachlarza opcji. Na szczęście jednak wpłaty księgowane są praktycznie natychmiastowo. Z kolei na wypłaty wygranych trzeba zazwyczaj zaczekać ciut dłużej, maksymalnie do 2 dni roboczych.

Betcris opinie graczy

Bukmacher Betcris zdążył przekonać do siebie już całkiem sporą liczbę aktywnych graczy. W związku z tym, zapytaliśmy kilku z nich, co sądzą na temat tego legalnego polskiego bukmachera. Oto, jakie Betcris opinie ma wśród aktywnych entuzjastów bukmacherki w Polsce.

Obsługa klienta

Nie należy zapominać, jak istotny jest wygodny kontakt z konsultantami biura obsługi klienta. W przypadku bukmachera Betcris, gracze mają do dyspozycji kilka wygodnych form kontaktu z pracownikami firmy. Przede wszystkim, mogą zainicjować czat na żywo, który dostępny jest codziennie od godziny 9:00 do 22:00. Oprócz tego, warto skorzystać z formularza zgłoszeniowego poza godzinami pracy biura. Bukmacher udostępnia wreszcie swój adres mailowy, na który można wysłać tradycyjną wiadomość elektroniczną.

TelefonBrakLokalizacjaPolska
Czat na żywoTakOpłatyBrak
E-mailpomoc@betcris.plDostępność9:00 – 22:00
JęzykiPolskiCzas reakcjiKilka minut
5 / 5
Nasza opinia

Wsparcie klienta w Betcris funkcjonuje bez najmniejszych problemów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania do obsługi klienta, konsultanci szybko i sprawnie wskażą Ci właściwą drogę. To zdecydowanie ogromny plus tego bukmachera.

Nasza ocena i Betcris opinie

Betcris to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Co wcale nie oznacza, że nie stoi za nim niedoświadczona firma. Bukmacher ten na każdym kroku stara się udowodnić, że jego oferta zakładów bukmacherskich zasługuje na wypróbowanie. Intuicyjny interfejs i wygodna obsługa zakładów przekładają się na pozytywne opinie o Betcrisie. Naszym zdaniem, warto wypróbować tego legalnego polskiego bukmachera i na własnej skórze przekonać się, czy opinie graczy znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Betcris opinie – podsumowanie

Betcris nie jest graczem bez zaplecza, widać że posiada wiedzę i doświadczenie, które zdobył prowadząc działalność w krajach Ameryki Południowej. Może mu to znacząco ułatwić drogę do wysokiej pozycji na polskim rynku a w przyszłości zagrozić takim gigantom jak STS czy choćby Fortuna.

Sytuacja jest rozwojowa. Inicjalna oferta Betcris, z którą bukmacher startuje na polski rynek jest jedną z najlepszych i jest porównywalna do rosyjskiego giganta 1xbet i z całą pewnością to dobry początek, dlatego warto śledzić dalsze poczynania tego bukmachera.

FAQ

Tak, Betcris zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher, a działa na podstawie ważnej licencji na zakłady wzajemnej wydanej przez Ministerstwo Finansów w roku 2019. Numer licencji tego bukmachera to PS4.6831.1.2019

Na start bonus Betcris to pakiet 3 freebetów za 3 kolejne wpłaty depozytu. Maksymalnie możesz odebrać do 1400 PLN, a następnie obrócić środkami na kuponach AKO (3 zakłady, kursy 1.30).

Póki co bukmacher nie podzielił się z nami swoim kodem bonusowym. Gdy tylko to zrobi, od razu Was o tym poinformujemy!

W przypadku Betcris aplikacji mobilnej mamy dobre wiadomości, ponieważ dostępna jest ona na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Pobrać ją można bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera, albo ze sklepu App Store dla telefonów i tabletów marki Apple.

Z racji tego, że Betcris dopiero wystartował z ofertą nie ma jeszcze wiele opinii o tym bukmacherze, wiadomo jednak że działa on zgodnie z prawem a pierwsze recenzje, z jakimi się spotkał były raczej przychylne. Najbliższe miesiące pokażą czy Betcris opinie będą dobre, jednak na razie wszystko wskazuje na to, że bukmacher daje graczom wiele korzyści na start i może liczyć na ciepłe przyjęcie.

Pakiet 3 bonusów aż 1400 PLN na start!

Dodaj komentarz

8

 • Anatol
  Anatol

  Świetny bukmacher, dobre kursy i spoko oferta na zakłady live. Ale brak apki na Appla mnie dobija. Wróce, jak tylko pojawi się wersja iOS.

 • Fryderyk
  Fryderyk

  Betcris jest najlepszym bukmacherem, jeśli chodzi o MLB, NBA, NFL i NHL. Obstawiam tylko amerykańskie ligi, a tutaj mam taki wybór zakładów, jakiego jeszcze nie widziałem u polskich bukmacherów. Zdecydowanie na plus.

 • Ricardo
  Ricardo

  Taki normalny kolejny bukmacher bez szału. Myślałem, że będzie coś więcej, ale troche się zawiodłem. Czekam na jakieś lepsze oferty, bo teraz to są lepsi bukmacherzy na rynku. Te marże na piłkę to trochę nieporozumienie.

 • Joachim
  Joachim

  Co Wy widzicie w Betcrisie? Przecież to przeciętniak – ani wysokich kursów, ani nawet fajnych transmisji. Może tylko dostępność rynków ratuje tego buka. Poza tym średniawka :/

 • Herman
  Herman

  Poczytałem Wasze opinie, założyłem konto u wszystkich nowych buków i na ten moment Betcris deklasuje konkurencję. Wszystko działa dokładnie tak jak powinno. I o to chodzi.

 • Sławomir
  Sławomir

  Ciekawy ten pakiet bonusów, że od każdej z pięciu wpłat można zgarnąć jakąś promkę. Dobrze, że Betcris daje freebety, bo to faktycznie przyciąga nowych klientów. Ja np jestem bardzo zadowolony.

 • Oleksandr
  Oleksandr

  Jak na młodego buka to jest całkiem nieźle. Trzeba się przyzwyczaić do poruszania po stronie, więc to jest jakiś mankament. Dzięki za bonus Betcris, udało się skorzystać z tego najnowszego zestawu promek 😉

 • Aleksy
  Aleksy

  Zacząłem grać już parę miesięcy temu dzięki Waszym opiniom. Nie powiem, Betcris na początku mi nie leżał. Przez te wszystkie lata przyzwyczaiłem się do interfejsu STS. Co nie zmienia faktu, że teraz typuję tylko tutaj.