3.8
 • Graj bez podatku
 • Urodzinowy Freebet
 • Ako Boost
 • Edytuj Kupon
 • Przyjdź z Kolegami
Android
IOS
Mobile

GoPlusBet kod promocyjny 2022 - 10.08.2022

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu
Zagraj teraz

Bukmacher GoPlusBet to jeden z najmłodszych legalnych polskich bukmacherów, jacy niedawno debiutowali na rodzimym rynku. Z tego względu gracze coraz częściej zastanawiają się, czy warto skorzystać z jego oferty na zakłady przedmeczowe i live oraz oferty promocyjnej. Jeśli planujesz przetestować tego buka, koniecznie wykorzystaj nasz GoPlusBet kod promocyjny, który znajdziesz w poniższym artykule. Sprawdzamy również, co konkretnie ten buk oddaje do dyspozycji swoim użytkowników, a także przedstawiamy, jak skorzystać z bonusu powitalnego do 300 zł.

Kod promocyjny PROBUKMACHER u bukmachera Goplusbet - bonusy dla nowych graczy i nie tylko

Jakie bonusy dostaniesz za GoPlusBet kod promocyjny?

Wszystko bez podatkuCałość oferty bez podatku
CashbackZwrot 100% do 300 PLN
Cashout+Trzy rodzaje Cashout’u
Edytuj postawiony kuponMożliwość edytowania zawartych kuponów
300 PLN
Bonus
Cashback 100% do 300 PLN
Ważne do 31/12/2022

Skopiuj kod

Graj legalnie

GoPlusBet kod promocyjny i rejestracja

Na początek, dobrze będzie przyjrzeć się temu, jak przebiega rejestracja u bukmachera GoPlusBet. Proces ten nie jest specjalnie skomplikowany, dlatego zarówno nowi, jak i bardziej doświadczeni gracze nie powinni mieć z nim żadnego problemu. Poniżej w kilku krokach przedstawiamy, co należy zrobić, aby założyć konto w GoPlusBet:

 • Po wejściu na stronę główną bukmachera, naciśnij przycisk „zarejestruj” w prawym górnym rogu, aby przejść do formularza rejestracyjnego.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku - krok 1 wejdź na stronę główną i kliknij przycisk rejestracji w nprawym górnym rogu
 • W pierwszej jego części zostaniemy poproszeni o podanie takich informacji, jak e-mail, login, hasło, a także numer telefonu. Po wpisaniu numeru, bukmacher wyśle do nas dodatkowo kod weryfikacyjny, który wpiszemy w odpowiedniej rubryce. Na koniec, w sekcji kod promocyjny GoPlusBet nie zapomnijcie wpisać PROBUKMACHER.
 • Po naciśnięciu przycisku „dalej”, gracz zostanie przeniesiony do drugiego etapu rejestracji, w którym trzeba podać imię, nazwisko, obywatelstwo oraz PESEL. GoPlusBet prosi gracza również o ustalenie pochodzenia środków pieniężnych, co jest standardową praktyką w świecie bukmacherów online. 
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku - krok 3 wprowadź dane osobowe, pesel i zaznacz pochodzenie środków
 • Na koniec, zostało nam jeszcze ustalenie dziennych i miesięcznych limitów stawek oraz czasu gry w godzinach. Gracze mogą również zgodzić się na wysyłanie powiadomień w związku z ofertą marketingową. Jest to jednocześnie niezbędny krok, aby uzyskać dostęp do bonusu powitalnego. GoPlusBet wymaga też zaznaczenia oświadczenia o ukończeniu 18. roku życia  i zapoznania z treścią regulaminu. Nowy użytkownik musi też wyrazić zgodę na świadczenie usług drogą elektroniczną i przetwarzanie danych osobowych w celu założenia konta.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku - krok 4 ustaw limity gry i zakończ rejestrację
 • Ze względu na fakt, że utworzone konto ma dopiero status tymczasowy, gracz będzie musiał prędzej czy później je zweryfikować. Bez tego niemożliwe będzie wypłacanie pieniędzy. Aby przejść przez weryfikację, należy wejść do zakładki „Moje Dane” w „Mój Profil”, a następnie podać wymagane dane. Są to ulica, nr domu, płeć, numer konta bankowego, numer dokumentu tożsamości i oświadczenie o statusie PEP.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera Goplusbet krok 1 - wejdż w swój profil i wpisz numer konta bankowego
 • Oprócz tego, gracz musi przesłać skan wybranego dokumentu tożsamości w sekcji „Dokumenty”. Weryfikacja trwa do 2 godzin.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera Goplusbet krok 2 - wyślij dokumenty do weryfikacji

GoPlusBet zakłady bukmacherskie – płatności

Nie ma co ukrywać, że opcje depozytu w GoPlusBet są mocno ograniczone. Gracze mogą jedynie pozwolić sobie na wpłacenie pieniędzy za pomocą pośrednika Przelewy24. W związku z tym pewnie zastanawiacie się, czy bukmacher obsługuje odpowiednią ilość banków. Bez obaw, na liście w sekcji „Płatności” znajdziemy ich aż 17. Z kolei minimalna kwota depozytu wynosi 2 PLN, a maksymalna 100 000 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za wpłatę i gwarantuje dostarczenie środków w 15 minut.

Metody płatności u legalnego bukmachera Goplusbet

Co do wypłat, odbywają się one w ten sam sposób. Są jednak pewne różnice w zakresie limitów, gdyż minimalna wypłata wynosi 20 PLN, a maksymalna kwota wypłaty to z kolei 50 000 PLN. Jak informuje GoPlusBet na swojej stronie, wypłaty trwają do 15 minut, co jest dobrym wynikiem. Nie napotkamy tutaj również żadnych prowizji czy opłat ze strony bukmachera.

Jak postawić zakład w GoPlusBet?

Jako że GoPlusBet jest nowym usługodawcą na rynku, gracze mogą zastanawiać się, czy stawianie zakładów przebiega w podobny sposób do tego, co znajdziemy u konkurencji. Od razu można zauważyć, że układ strony internetowej jest niemal identyczny do tego, co oferują inni bukmacherzy (zwłaszcza Betcris i 1xBet). To oznacza, że proces zawierania zakładów jest czymś, co dobrze już znamy, choć nie pochwalamy takiego kopiowania. Oto, jak postawić zakład w GoPlusBet:

Jak postawić kupon u bukmachera Goplusbet - zaloguj się, wybierz odpowiednią dyscyplinę i obstaw mecz
 1. Po lewej stronie możemy wybrać najbardziej interesującą nas kategorię.
 2. Następnie, ze środka ekranu wybieramy konkretne zdarzenie na dany mecz lub rozwijamy listę z wszystkimi dostępnymi zdarzeniami i dopiero wybieramy to, co nas najbardziej interesuje.
 3. Na koniec, po prawej stronie ekranu pojawia się kupon, w którym możemy wpisać docelową stawkę i zawrzeć zakład. Przed postawieniem pieniędzy, GoPlusBet poinformuje nas, jaka jest przewidywana wygrana. Użytkownik może też wybierać pomiędzy czterema rodzajami kuponów w postaci SOLO, AKO, SYSTEM i ŁAŃCUCH.

Oferta GoPlusBet kod promocyjny – zakłady bonusowe

Jakie są bonusy dla stałych i nowych graczy u bukmachera Goplusbet - sprzwdź aktualne dostępne

Jeśli chodzi o kategorię zakładów bonusowych, z jakich możemy skorzystać u tego bukmachera, gracz nie ma do dyspozycji zbyt wiele możliwości. Po wybraniu interesujących go kategorii i zdarzenia, użytkownik może wybrać w kuponie jedynie opcję +BET. Jest to nowa oferta, za której sprawą maksymalny limit zakładu na dane wydarzenie zostaje zwiększony. Znajdziemy ją głównie w przypadku najbardziej popularnych wydarzeń.

Cashback 100% do 300 PLN za GoPlusBet kod promocyjny

CASHBACK 300 PLN!

Ambasadorem zwrotu stawki w GoPlusBet został były prezes PZPN, Michał Listkiewicz. Ten rodzaj promocji to popularny w świecie polskiej bukmacherki cashback, który pozwala uzyskać zwrot do kwoty 300 PLN za przegrany kupon. Zobacz, w jaki sposób możesz odebrać tę promocję powitalną u bukmachera:

 • Zarejestruj się i wpisz w GoPlusBet kod promocyjny.
 • Zaznacz zgody marketingowe, a następnie zweryfikuj swoje dane osobowe.
 • Zagraj pierwszy kupon za minimalną stawkę 20 PLN i z kursem nie większym niż 7.00.
 • W przypadku przegranej, otrzymasz 100% zwrotu stawki do maksymalnej wartości 300 PLN.

Dodatkowe warunki

Dodatkowe wymogi w przypadku bonusu powitalnego GoPlusBet prezentują się w następujący sposób:

 • Czas na wykonanie obrotu bonusem wynosi 7 dni.
 • Obrót wymagany jest na kuponie AKO z co najmniej 4 zakładami, a także kursem pojedynczym minimum 1.25.
 • Cashback dotyczy zakładów sportowych z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych.
 • Maksymalna wartość zwrotu stawki wynieść może 300 PLN.

Inne bonusy bukmacherskie w GoPlusBet

Pakiet powitalny to nie wszystko, czego możemy spodziewać się u tego bukmachera. Co prawda oferta promocyjna nie jest na ten moment rozbudowana, ale potrafi wzbudzić zainteresowanie. Wynika to z faktu, że bukmacher zdaje się rozumieć potrzebę innowacji w zakresie oferowanych promocji, ale niesie to za sobą pewne haczyki. Wszystkie promocje dostępne w GoPlusBet zostały opisane w poniższych sekcjach.

GoPlusBet bez podatku

Promocja gra bez podatku u legalnego bukmachera Goplusbet znajdziesz w zakładcę bonusy

Buk umożliwia nowym graczom zagranie wszystkich zdarzeń dostępnych w ofercie (także wirtuali) bez podatku. Pozornie jest to innowacyjne rozwiązanie, które trudno znaleźć u innych bukmacherów oferujących swoje usługi w Polsce. Omijanie podatku to w końcu coś, czego pragnie praktycznie każdy miłośnik bukmacherki. Musicie jednak pamiętać, że oferta zawiera pewien haczyk, ponieważ minimalny kurs wybranego zdarzenia musi wynosić 1.14. Co więcej, kursy u tego bukmachera są słabe, a marża wysoka, przez co można w ogóle podważyć sens wprowadzania takiej promocji.

Cashout+

Promocja CASH OUT + u legalnego bukmachera Goplusbet w zakładcę bonusy

Cashout – tę funkcję zna każdy doświadczony gracz. Krótko mówiąc, pozwala na wypłacenie części wygranej podczas trwania konkretnego wydarzenia. W GoPlusBet Cashout dzieli się na:

 1. Częściowy Cashout – opcja dostępna dla wybranej przez gracza części postawionej stawki.
 2. Auto Cashout – opcja ta pozwala na ustawienie odpowiedniego limitu, którego osiągnięcie oznaczać będzie automatyczne rozliczenie kuponu na wypadek zmian kursów.
 3. Częściowy Auto Cashout – połączenie dwóch powyższych opcji, które pozwala na ustawienie opcji Auto Cashout dla wybranej przez gracza części stawki.

Edytuj Postawiony Kupon

Promocja EDYTUJ postawiony kupon u legalnego bukmachera Goplusbet w zakładcę bonusy

Ostatnia atrakcja, którą znajdziemy w ofercie promocyjnej goplusbet.pl. Jest to rzeczywiście interesująca możliwość, która pozwala graczom na dodawanie, zmienianie lub usuwanie wybranej selekcji zdarzeń z nierozliczonych kuponów AKO przedmeczowych i live. Edycja kuponu w GoPlusBet umożliwia wykonanie następujących czynności:

 • Zamiana selekcji
 • Dodawanie selekcji
 • Usunięcie selekcji
 • Zmiana typu zakładu
 • Zwiększenie stawki zakładu

Przy tym, trzeba jeszcze sobie wyjaśnić, kiedy funkcja jest udostępniona dla graczy. Dzieje się to w momencie, gdy Cashout jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji w ramach zakładu postawionego przez gracza. Do tego, końcowy wynik zakładu musi jeszcze mieć status nierozstrzygniętego. To oznacza, że nawet w przypadku rozliczenia kilku zdarzeń w postawionym przez Ciebie kuponie AKO, nadal będziesz mógł edytować zakład. Na koniec, chcemy jeszcze wspomnieć, że zmiana selekcji wiązać się będzie również z aktualizacją kursów.

Legalny bukmacher GoPlusBet

Legalny polski bukmachera Goplusbet - u doła strony znajdziesz wszystkie niezbędne regulaminy i informacje

Jako że usługodawca jest jeszcze mało znany na polskim rynku, wielu graczy będzie się zastanawiało, czy firma działa legalnie w naszym kraju. Jak można dowiedzieć się ze strony buka, jest on legalnym usługodawcą ze 100% polskim kapitałem, który działa zarówno w internecie, jak i na rynku naziemnym. GoPlusBet działa w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 roku. Numer zezwolenia to PA11.6831.11.2021.

Opinie o GoPlusBet

Podsumowując wszystko, co udało nam się przeanalizować w powyższych sekcjach, po GoPlusBet widać, że jest to dopiero nowy usługodawca. Oferta promocyjna tego buka dopiero raczkuje, a graczy z pewnością nie powali bonus na start opiewający tylko na 300 PLN, a także wiążący się z koniecznością obrotu. Oprócz tego, u bukmachera znajdziemy jeszcze tylko 3 inne promocje w sekcji „Bonusy”. Nieco zastanawiające jest też to, że bukmacher nie informuje nigdzie o Bet+, czyli ofercie pozwalającej na zwiększenie maksymalnego limitu zakładu na dane wydarzenie sportowe. Potrzebna jest też GoPlusBet aplikacja.

Musimy jednak przyznać, że bukmacher przynajmniej częściowo rozumie, jak wprowadzić innowacje w sferze promocji. Mamy tutaj bowiem do dyspozycji trzy różne rodzaje Cashout’u, a także możemy skorzystać z niespotykanej nigdzie indziej opcji „Edytuj Kupony”. Pozwala to na zmianę zawartych już kuponów AKO, nawet w przypadku, gdy część znajdujących się na nich zdarzeń została już rozliczona. Do tego, gracz może skorzystać tutaj z promocji „Wszystko bez podatku”, co również zdarza się bardzo rzadko, ale co z tego, skoro równoważą to niskie kursy i wysoka marża.

FAQ

Czy można założyć konto tymczasowe GoPlusBet?

Tak, założenie konta tymczasowego jest możliwe za sprawą formularza rejestracyjnego, który składa się z trzech różnych etapów.

Jaki jest w GoPlusBet kod promocyjny?

Kod promocyjny to PROBUKMACHER. Możecie go wpisać w odpowiedniej rubryce na pierwszym etapie formularza rejestracyjnego.

Czy GoPlusBet kod promocyjny działa też w aplikacji?

Nie, ponieważ na ten moment usługodawca nie oferuje swoim graczom możliwości skorzystania z aplikacji mobilnej. Liczymy, że z czasem się to zmieni.

Dawid Zurawski

W świecie bukmacherki, giełdy Betfair i rynków azjatyckich od 2016 roku. Przez wielu uważany za niepowtarzalnego eksperta pomyślnie typującego wydarzenia sportowe. Uważnie śledzi anomalie, wpłaty i wahania kursów każdego dnia. Główny Edytor i Copywriter tekstów na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.