4.7
 • Bogata oferta
 • Linie azjatyckie
 • Sporty Wirtualne i Gry Karciane
 • Edytowanie kuponów
 • Sporty Wirtualne i Gry Karciane
Android
IOS
Mobile
4.7

GoPlusBet kod promocyjny 2023 - 04.10.2023

Skopiuj kod

Obniżony cashback powitalny

Bukmacher GoPlusBet zmienił warunki promocji powitalnej dla nowych graczy. Zamiast 1000 PLN, cashback na start wynosi teraz 500 PLN. Pozostałe warunki bonusu startowego nie uległy na szczęście zmianie.

Waldek Hentschke
Waldek Hentschke
Autor
26.04.2023
Bonus zmieniony

Zmiana cashbacku z 1000 PLN na 500 PLN

Jakie bonusy dostaniesz za GoPlusBet kod promocyjny?

Wszystko bez podatkuCałość oferty bez podatku
CashbackZwrot 100% do 500 PLN
Freebet z kodemDarmowy zakład 30 PLN na start
Cashout+Trzy rodzaje Cashout’u
Edytuj postawiony kuponMożliwość edytowania zawartych kuponów
Freebet bez depozytu25 PLN darmowego zakładu
 1. Cashback 100% do 500 PLN
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

GoPlusBet kod promocyjny i rejestracja

Na początek, dobrze będzie przyjrzeć się temu, jak przebiega rejestracja u bukmachera GoPlusBet. Proces ten nie jest specjalnie skomplikowany, dlatego zarówno nowi, jak i bardziej doświadczeni gracze nie powinni mieć z nim żadnego problemu. Poniżej w kilku krokach przedstawiamy, co należy zrobić, aby założyć konto w GoPlusBet:

 • Po wejściu na stronę główną bukmachera, naciśnij przycisk „zarejestruj” w prawym górnym rogu, aby przejść do formularza rejestracyjnego.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku - krok 1 wejdź na stronę główną i kliknij przycisk rejestracji w nprawym górnym rogu
 • W pierwszej jego części zostaniemy poproszeni o podanie takich informacji, jak e-mail, login, hasło, a także numer telefonu. Po wpisaniu numeru, bukmacher wyśle do nas dodatkowo kod weryfikacyjny, który wpiszemy w odpowiedniej rubryce. Na koniec, w sekcji kod promocyjny GoPlusBet nie zapomnijcie wpisać PROBUKMACHER.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku krok 2 przejdz do formularzu rejestracyjnego uzupelnij dane kontaktowe i wpisz kod promocyjny PROBUKMACHER
 • Po naciśnięciu przycisku „dalej”, gracz zostanie przeniesiony do drugiego etapu rejestracji, w którym trzeba podać imię, nazwisko, obywatelstwo oraz PESEL. GoPlusBet prosi gracza również o ustalenie pochodzenia środków pieniężnych, co jest standardową praktyką w świecie bukmacherów online. 
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku - krok 3 wprowadź dane osobowe, pesel i zaznacz pochodzenie środków
 • Na koniec, zostało nam jeszcze ustalenie dziennych i miesięcznych limitów stawek oraz czasu gry w godzinach. Gracze mogą również zgodzić się na wysyłanie powiadomień w związku z ofertą marketingową. Jest to jednocześnie niezbędny krok, aby uzyskać dostęp do bonusu powitalnego. GoPlusBet wymaga też zaznaczenia oświadczenia o ukończeniu 18. roku życia  i zapoznania z treścią regulaminu. Nowy użytkownik musi też wyrazić zgodę na świadczenie usług drogą elektroniczną i przetwarzanie danych osobowych w celu założenia konta.
Rejestracja u legalnego bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym krok po kroku - krok 4 ustaw limity gry i zakończ rejestrację
 • Ze względu na fakt, że utworzone konto ma dopiero status tymczasowy, gracz będzie musiał prędzej czy później je zweryfikować. Bez tego niemożliwe będzie wypłacanie pieniędzy. Aby przejść przez weryfikację, należy wejść do zakładki „Moje Dane” w „Mój Profil”, a następnie podać wymagane dane. Są to ulica, nr domu, płeć, numer konta bankowego, numer dokumentu tożsamości i oświadczenie o statusie PEP.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera Goplusbet krok 1 - wejdż w swój profil i wpisz numer konta bankowego
 • Oprócz tego, gracz musi przesłać skan wybranego dokumentu tożsamości w sekcji „Dokumenty”. Weryfikacja trwa do 2 godzin.
Weryfikacja danych u legalnego bukmachera Goplusbet krok 2 - wyślij dokumenty do weryfikacji

Aplikacja mobilna GoPlusBet kod promocyjny

Wielu graczy szuka odpowiedzi na pytanie, czy aplikacja GoPlusBet w końcu została uruchomiona. Mamy dla Ciebie dobre wieści! Już teraz możesz pobrać apkę GoPlusBet Android, a także GoPlusBet iOS! Tę pierwszą znajdziesz bezpośrednio na stronie bukmachera, natomiast wersję na sprzęt marki Apple możesz pobrać ze sklepu App Store.

Wśród najważniejszych zalet GoPlusBet App jest fakt, iż pozwala ona wykorzystać kod bonusowy, aby sięgnąć po komplet promocji powitalnych. Wystarczy, że uzupełnisz formularz rejestracyjny w apce, gdzie podasz nasz GoPlusBet kod promocyjny. Odblokujesz w ten sposób dostęp do pakietu dla nowych graczy. Niestety, na chwilę obecną nie zawiera on dedykowanego bonusu mobilnego – miejmy nadzieję, że wkrótce bukmacher udostępni coś specjalnego dla użytkowników aplikacji.

Oferta GoPlusBet kod promocyjny – zakłady bonusowe

Jakie są bonusy dla stałych i nowych graczy u bukmachera Goplusbet - sprzwdź aktualne dostępne

Jeśli chodzi o kategorię zakładów bonusowych, z jakich możemy skorzystać u tego bukmachera, gracz nie ma do dyspozycji zbyt wiele możliwości. Po wybraniu interesujących go kategorii i zdarzenia, użytkownik może wybrać w kuponie jedynie opcję +BET. Jest to nowa oferta, za której sprawą maksymalny limit zakładu na dane wydarzenie zostaje zwiększony. Znajdziemy ją głównie w przypadku najbardziej popularnych wydarzeń.

Cashback 100% do 500 PLN i freebet 25 PLN za GoPlusBet kod promocyjny

Bonus powitalny cashback GoPlusBet

Bukmacher Go+Bet zaktualizował swój bonus powitalny w formie cashbacku. Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon może teraz wynieść maksymalne nawet 500 PLN. Wystarczy zagrać za minimum 20 PLN, żeby Twój kupon kwalifikował się do zakładu bez ryzyka. Zwrotem należy obrócić dwukrotnie w ciągu 7 dni. Zobacz, w jaki sposób możesz odebrać tę promocję powitalną u bukmachera:

 • Zarejestruj się i wpisz w GoPlusBet kod promocyjny.
 • Zaznacz zgody marketingowe, a następnie zweryfikuj swoje dane osobowe.
 • Zagraj pierwszy kupon za minimalną stawkę 20 PLN i z kursem nie większym niż 10.00.
 • W przypadku przegranej, otrzymasz 100% zwrotu stawki do maksymalnej wartości 500 PLN.
 • Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia z kursem 1.30).

Pamiętaj również, że nasz kod promocyjny PROBUKMACHER daje Ci dodatkowe 25 PLN na start w formie freebetu. Jest to ekskulzywny bonus bez depozytu. Wpisz kod bonusowy podczas rejestracji, żeby otrzymać pełen pakiet powitalny dla nowych graczy i obstawiaj najlepsze zakłady bukmacherskie do woli!

Dodatkowe warunki

Dodatkowe wymogi w przypadku bonusu powitalnego GoPlusBet prezentują się w następujący sposób:

 • Czas na wykonanie obrotu bonusem wynosi 7 dni.
 • Obrót wymagany jest na kuponie AKO z co najmniej 3 zakładami, a także kursem pojedynczym minimum 1.30.
 • Cashback dotyczy zakładów sportowych z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych.
 • Maksymalna wartość zwrotu stawki wynieść może 500 PLN.

GoPlusBet zakłady bukmacherskie – płatności

Nie ma co ukrywać, że opcje depozytu w GoPlusBet są mocno ograniczone. Gracze mogą jedynie pozwolić sobie na wpłacenie pieniędzy za pomocą pośrednika Przelewy24. W związku z tym pewnie zastanawiacie się, czy bukmacher obsługuje odpowiednią ilość banków. Bez obaw, na liście w sekcji „Płatności” znajdziemy ich aż 17. Z kolei minimalna kwota depozytu wynosi 2 PLN, a maksymalna 100 000 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji za wpłatę i gwarantuje dostarczenie środków w 15 minut.

Metody płatności u legalnego bukmachera Goplusbet

Co do wypłat, odbywają się one w ten sam sposób. Są jednak pewne różnice w zakresie limitów, gdyż minimalna wypłata wynosi 20 PLN, a maksymalna kwota wypłaty to z kolei 50 000 PLN. Jak informuje GoPlusBet na swojej stronie, wypłaty trwają do 15 minut, co jest dobrym wynikiem. Nie napotkamy tutaj również żadnych prowizji czy opłat ze strony bukmachera.

Jak postawić zakład w GoPlusBet?

Jako że GoPlusBet jest nowym usługodawcą na rynku, gracze mogą zastanawiać się, czy stawianie zakładów przebiega w podobny sposób do tego, co znajdziemy u konkurencji. Od razu można zauważyć, że układ strony internetowej jest niemal identyczny do tego, co oferują inni bukmacherzy (zwłaszcza Betcris i 1xBet). To oznacza, że proces zawierania zakładów jest czymś, co dobrze już znamy, choć nie pochwalamy takiego kopiowania. Oto, jak postawić zakład w GoPlusBet:

Jak postawić kupon u bukmachera Goplusbet - zaloguj się, wybierz odpowiednią dyscyplinę i obstaw mecz
 1. Po lewej stronie możemy wybrać najbardziej interesującą nas kategorię.
 2. Następnie, ze środka ekranu wybieramy konkretne zdarzenie na dany mecz lub rozwijamy listę z wszystkimi dostępnymi zdarzeniami i dopiero wybieramy to, co nas najbardziej interesuje.
 3. Na koniec, po prawej stronie ekranu pojawia się kupon, w którym możemy wpisać docelową stawkę i zawrzeć zakład. Przed postawieniem pieniędzy, GoPlusBet poinformuje nas, jaka jest przewidywana wygrana. Użytkownik może też wybierać pomiędzy czterema rodzajami kuponów w postaci SOLO, AKO, SYSTEM i ŁAŃCUCH.

GoPlusBet bonus powitalny od depozytu

Bonus od depozytu GoPlusBet mógłby stanowić idealne dopełnienie pakietu startowego dla nowych graczy. Mógłby, lecz niestety nie jest aktualnie dostępny w ofercie powitalnej. Nie wpływa to jednak na atrakcyjny zestaw na start, z którego i tak warto skorzystać. Jeśli jednak szukasz bonusu od wpłaty, dodatkowe środki zgarniesz przykładowo w Totalbet. Bukmacher ten pozwala zgarnąć maksymalnie 5000 PLN w ramach swojego bonusu dla nowych użytkowników.

Inne bonusy bukmacherskie w GoPlusBet

Pakiet powitalny to nie wszystko, czego możemy spodziewać się u tego bukmachera. Co prawda oferta promocyjna nie jest na ten moment rozbudowana, ale potrafi wzbudzić zainteresowanie. Wynika to z faktu, że bukmacher zdaje się rozumieć potrzebę innowacji w zakresie oferowanych promocji, ale niesie to za sobą pewne haczyki. Wszystkie promocje dostępne w GoPlusBet zostały opisane w poniższych sekcjach.

GoPlusBet bez podatku

Promocja gra bez podatku u legalnego bukmachera Goplusbet znajdziesz w zakładce bonusy

Buk umożliwia nowym graczom zagranie wszystkich zdarzeń dostępnych w ofercie (także wirtuali) bez podatku. Pozornie jest to innowacyjne rozwiązanie, które trudno znaleźć u innych bukmacherów oferujących swoje usługi w Polsce. Omijanie podatku to w końcu coś, czego pragnie praktycznie każdy miłośnik bukmacherki. Musicie jednak pamiętać, że oferta zawiera pewien haczyk, ponieważ minimalny kurs wybranego zdarzenia musi wynosić 1.14. Co więcej, kursy u tego bukmachera są słabe, a marża wysoka, przez co można w ogóle podważyć sens wprowadzania takiej promocji.

Cashout+

Promocja CASH OUT + u legalnego bukmachera Goplusbet w zakładcę bonusy

Cashout – tę funkcję zna każdy doświadczony gracz. Krótko mówiąc, pozwala na wypłacenie części wygranej podczas trwania konkretnego wydarzenia. W GoPlusBet Cashout dzieli się na:

 1. Częściowy Cashout – opcja dostępna dla wybranej przez gracza części postawionej stawki.
 2. Auto Cashout – opcja ta pozwala na ustawienie odpowiedniego limitu, którego osiągnięcie oznaczać będzie automatyczne rozliczenie kuponu na wypadek zmian kursów.
 3. Częściowy Auto Cashout – połączenie dwóch powyższych opcji, które pozwala na ustawienie opcji Auto Cashout dla wybranej przez gracza części stawki.

Edytuj Postawiony Kupon

Promocja EDYTUJ postawiony kupon u legalnego bukmachera Goplusbet w zakładcę bonusy

Ostatnia atrakcja, którą znajdziemy w ofercie promocyjnej goplusbet.pl. Jest to rzeczywiście interesująca możliwość, która pozwala graczom na dodawanie, zmienianie lub usuwanie wybranej selekcji zdarzeń z nierozliczonych kuponów AKO przedmeczowych i live. Edycja kuponu w GoPlusBet umożliwia wykonanie następujących czynności:

 • Zamiana selekcji
 • Dodawanie selekcji
 • Usunięcie selekcji
 • Zmiana typu zakładu
 • Zwiększenie stawki zakładu

Przy tym, trzeba jeszcze sobie wyjaśnić, kiedy funkcja jest udostępniona dla graczy. Dzieje się to w momencie, gdy Cashout jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji w ramach zakładu postawionego przez gracza. Do tego, końcowy wynik zakładu musi jeszcze mieć status nierozstrzygniętego. To oznacza, że nawet w przypadku rozliczenia kilku zdarzeń w postawionym przez Ciebie kuponie AKO, nadal będziesz mógł edytować zakład. Na koniec, chcemy jeszcze wspomnieć, że zmiana selekcji wiązać się będzie również z aktualizacją kursów.

Boostery kursowe w GoPlusBet

Podwyższone kursy z boostem w GoPlusBet

W ramach akcji Super GO Boosters możesz zyskać wyższe kursy na wybrane wydarzenia sportowe. Akcja ta działa przy okazji ważnych meczów, natomiast bukmacher powiększa kurs o przynajmniej 200%.

Oprócz tej promocji, należy również pamiętać o bonusie codziennym, gdzie boost kursowy wynosi minimum 30%. Zboostowane zakłady oznaczone są wówczas specjalną ikonką błyskawicy. Porównując kursy z konkurencyjnymi bukmacherami, oferta GoPlusBet jest warta uwagi.

Urodzinowy freebet bonus GoPlusBet

Freebet urodzinowy GoPlusBet

Długość ma znaczenie w GoPlusBet

Boost na kupony AKO w Go+Bet

Zagraj kupon AKO z trzema zdarzeniami, żeby odblokować grę bez podatku w GoPlusBet. Dokładaj kolejne zdarzenia do swojej taśmy, a bukmacher dorzuci od siebie dodatkowy bonus procentowy. Maksymalnie można otrzymać nawet 100% bonusu, lecz trzeba stworzyć prawdziwego tasiemca z minimum 24 zakładami. Pamiętaj jednak, że minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.25.

Zaproś kumpli

Przyjdź z kolegami i odbierzcie freebety 50 PLN

W ramach akcji „Przyjdź z kolegami” możesz zgarnąć dodatkowy freebet o wartości 50 PLN. Najpierw należy jednak wpłacić depozyt/y na minimum 200 PLN, a następnie obrócić tą kwotą co najmniej raz. Wówczas na swoim profilu wygenerujesz link aktywacyjny, który możesz rozesłać swoim znajomym. Jeżeli po rejestracji Twój kumpel wpłaci 200 PLN i zagra za równowartość tej sumy, oboje otrzymacie po 50 PLN freebetu. Na spełnienie wymogu gracz taki ma 30 dni. W GoPlusBet freebet wykorzystać możesz na kuponie AKO (3 zdarzenia, kurs min. pojedynczy 1.30).

Legalny bukmacher GoPlusBet

Legalny polski bukmachera Goplusbet - u doła strony znajdziesz wszystkie niezbędne regulaminy i informacje

Jako że usługodawca jest jeszcze mało znany na polskim rynku, wielu graczy będzie się zastanawiało, czy firma działa legalnie w naszym kraju. Jak można dowiedzieć się ze strony buka, jest on legalnym usługodawcą ze 100% polskim kapitałem, który działa zarówno w internecie, jak i na rynku naziemnym. GoPlusBet działa w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 roku. Numer zezwolenia to PA11.6831.11.2021.

Sprawdź kody promocyjne Probukmacher!

Opinie o GoPlusBet

Podsumowując wszystko, co udało nam się przeanalizować w powyższych sekcjach, po GoPlusBet widać, że jest to dopiero nowy usługodawca. Oferta promocyjna dla nowych graczy prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Do zgarnięcia z naszym kodem bonusowym jest nie tylko cashback do 500 PLN, ale również darmowy freebet bez depozytu o wartości 25 PLN!

Musimy jednak przyznać, że bukmacher przynajmniej częściowo rozumie, jak wprowadzić innowacje w sferze promocji. Mamy tutaj bowiem do dyspozycji trzy różne rodzaje Cashout’u, a także możemy skorzystać z niespotykanej nigdzie indziej opcji „Edytuj Kupony”. Pozwala to na zmianę zawartych już kuponów AKO, nawet w przypadku, gdy część znajdujących się na nich zdarzeń została już rozliczona. Do tego, gracz może skorzystać tutaj z promocji „Wszystko bez podatku”, co również zdarza się bardzo rzadko, ale co z tego, skoro równoważą to niskie kursy i wysoka marża.

FAQ

Tak, założenie konta tymczasowego jest możliwe za sprawą formularza rejestracyjnego, który składa się z trzech różnych etapów.

Kod promocyjny to PROBUKMACHER. Możecie go wpisać w odpowiedniej rubryce na pierwszym etapie formularza rejestracyjnego.

Tak, jeżeli zakładasz konto w aplikacji bukmachera, możesz również odblokować bonusy za kod promocyjny.

Dodaj komentarz

3

 • Remigiusz  
  Remigiusz  

  Kolejna nowość na polskim rynku? Jako stary wyjadacz muszę przygotować parę kuponików na weekend z Ekstraklasą 😉

 • Łukasz  
  Łukasz  

  Ja również dziękuję, skorzystane 🙂

 • Maciej  
  Maciej  

  Ciekawe czy zamieszają na rynku, oferta na start dobra, kod promocyjny i 100% cashbacku też