eWinner Rejestracja i Weryfikacja konta

Rejestracja u legalnego bukmachera Ewinner - poradnik dla nowych graczy

Planujesz założyć nowe konto do gry u bukmachera eWinner? Z naszego artykułu dowiesz się, na czym dokładnie polega w eWinner rejestracja konta tymczasowego i stałego. Pokażemy Ci, gdzie wpisać nasz kod promocyjny i jakie bonusy możesz zyskać już na start przygody z legalnym polskim bukmacherem.

Jak wygląda w eWinner rejestracja nowego konta?

Proces rejestracji u tego bukmachera przebiega w szybki i bezproblemowy sposób, jednakże trzeba pamiętać o fakcie, że początkowo utworzone konto ma stan „tymczasowy”. Dopiero po jego dodatkowym zweryfikowaniu, gracz będzie mógł korzystać z konta stałego. Jest to standardowa praktyka w świecie bukmacherów, ale lepiej nie odkładać jej w czasie. Wynika to z tego, że wypłaty są możliwe tylko w sytuacji, gdy mamy status konta stałego, a do tego po upływie 28 dni konto tymczasowe zostanie zablokowane. Wówczas gracz straci możliwość zawierania zakładów, a także dokonywania wpłat i wypłat.

Załóż konto u bukmachera eWinner, żeby odebrać oferowany bonus powitalny. Użytkownik, który dopiero zarejestrował się u tego buka może liczyć na zakład bez ryzyka 110 PLN (kwota podwyższona tylko z kodem bonusowym!). Do tego należy dołączyć bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN. Łącznie gracz może więc zyskać nawet do 600 PLN za zarejestrowanie konta!

Zakład bez ryzyka u bukmachera Ewinner

eWinner rejestracja krok po kroku

Skoro już wyjaśniliśmy sobie najważniejsze kwestie związane z rejestracją u tego buka, możemy teraz przejść do przedstawienia procesu rejestracji. Jak już wspominaliśmy wyżej, nie jest to nic trudnego, a poniżej w kilku prostych krokach przedstawiamy, co należy zrobić.

Krok #1

rejestracja z kodem promocyjnym krok 1 u bukmachera Ewinner

Po wejściu na stronę główną bukmachera i naciśnięciu przycisku „zarejestruj się” w prawym górnym rogu, naszym oczom ukaże się powyższy formularz. Na pierwszym etapie rejestracja eWinner prosi gracza o podanie takich informacji, jak e-mail, numer telefonu oraz hasło. Dodatkowo zachęcamy do wpisania kodu promocyjnego PROBUKMACHER

 1. Cashback do 110 PLN oraz 500 PLN do II depozytu!
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Gracz będzie musiał jeszcze zaznaczyć parę zgód, z czego najważniejsze to „chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”. Bez tego nie będzie bowiem można skorzystać z bonusu powitalnego. eWinner prosi o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także na przesyłanie oferty (nie musimy ich zaznaczać). Po wprowadzeniu wszystkich danych, możemy przejść do następnego etapu rejestracji.

Krok #2

rejestracja z kodem promocyjnym krok 2 u bukmachera Ewinner

Tutaj bukmacher prosi o podanie bardziej szczegółowych informacji, które są niezbędne w celu założenia konta online. Gracz będzie musiał podać takie informacje, jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, miasto, kod pocztowy, ulica, nr domu, mieszkanie i kod weryfikacyjny sms.

Nie jest to jeszcze wszystko, gdyż dodatkowo buk wymaga od nowego użytkownika zaznaczenia kilku oświadczeń. Pierwsze odnosi się do zaakceptowania postanowień regulaminu, a drugie związane jest z legalnością wpłacanych środków na konto, rezydencją w Polsce i dobrowolnym podaniu danych osobowych. W trzecim oświadczeniu z kolei gracz podaje informację, czy jest lub był osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne lub jest członkiem rodziny/bliskim współpracownikiem takiej osoby.

Krok #3

Rejestracja ewinner krok 3

Po założeniu konta ma ono jedynie status „tymczasowy”. Przez to użytkownik musi do 28 dni dodatkowo zweryfikować konto, aby móc w pełni korzystać z jego możliwości. Aby to zrobić, naciśnij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu i wejdź w zakładkę „twój profil”.

W tym miejscu eWinner poprosi użytkownika o wybranie rodzaju dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty), a także podanie jego numeru. Konieczne będzie również załączenie skanu frontu i tyłu wybranego dokumentu. Wpisz także swoje konto bankowe, a dokładnie numer IBAN swojego rachunku. Potrzebne jest także wybranie pytania i odpowiedzi bezpieczeństwa. Użytkownik ma do wyboru między innymi takie pytania, jak „jakie jest nazwisko panieńskie twojej matki?”, „Jaka była twoja ulubiona bajka w dzieciństwie?” lub „jak nazywa się twój ulubiony sportowiec?”. Na koniec wystarczy nacisnąć przycisk „zapisz”.

Bonus dla nowych klientów po rejestracji eWinner

zakłady bonusowe u bukmachera Ewinner

Założenie konta w eWinner wiąże się z dwoma interesującymi promocjami. Pierwszą z nich jest zakład bez ryzyka 110 PLN. Aby otrzymać ten bonus, przy zakładaniu konta zaznacz pole przy pogrubionym napisie „chcę otrzymać bonus powitalny”. Następnie zagraj swój pierwszy kupon z minimalną stawką 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny cashback 110 PLN, postawiony zakład musi opiewać na kwotę 113,64 PLN. Kurs zawartego kuponu jest dowolny. Na wypadek przegranej, eWinner doda do salda gracza zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatku od gier. Środki można wypłacić natychmiastowo lub grać dalej.

Druga promocja to 50% do 500 PLN od drugiego depozytu. Bonus dla nowych klientów zostanie uwolniony do gry w momencie, gdy gracz zagra za równowartość wpłaty z kursem minimalnym 1.50. Może to obejmować kilka osobnych zakładów. Kwota bonusu obejmuje od 10 do 500 PLN. W celu wypłacenia bonusu do salda gracza, konieczne będzie spełnienie zasad obrotu w postaci 6x równowartości bonusu z kursem minimalnym 2.50. Dodatkowo, gracz powinien pamiętać o niewypłacaniu wpłaconego depozytu w trakcie obracania bonusem, ponieważ zostanie on wtedy anulowany.

Typ bonusuBonus eWinner
Bonus od drugiego depozytu50% do 500 PLN
Koszykówka bez podatku24/7
esport bez podatku24/7
Cashback zakład bez ryzykaZwrot do 110 PLN za pierwszy zakład

eWinner rejestracja mobilna w aplikacji

rejestracja w aplikacji mobilnej ewinner 1

Podobnie jak w przypadku rejestracji przez standardową stronę internetową eWinner, także na smartfonach i tabletach trzeba będzie przejść przez 3 etapy. Poniżej w trzech krokach przedstawiamy, jak użytkownik mobilny może założyć konto:

 • Po wejściu na stronę główną, naciśnij przycisk rozwijanego menu w lewym górnym rogu, a następnie naciśnij „zarejestruj się”. Wówczas na ekranie pojawi się formularz rejestracyjny, w którym gracz musi podać takie informacje, jak e-mail, numer telefonu i hasło. Do tego można podać kod promocyjny PROBUKMACHER. Bardzo ważne przy tym jest zaznaczenie pola przy napisie „chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”, jeśli gracz chce skorzystać z oferty powitalnej tego buka. Pozostałe zgody to zgody marketingowe, których nie trzeba zaznaczać.
Ewinner rejestracja mobilna
 • Następny krok przy rejestracji to „dane osobowe”. Tutaj eWinner prosi nowego użytkownika o podanie następujących informacji: imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, miasto, kod pocztowy, ulica, nr domu, nr mieszkania oraz wysłany na podany nr telefonu kod sms. Do tego trzeba zaznaczyć 3 pola przy następujących zgodach: zapoznanie z regulaminem, środki pochodzące z legalnego źródła, bycie polskim rezydentem, dobrowolność podania danych, bycie osobą zajmującą stanowisko polityczne lub członkiem rodziny/bliskim współpracownikiem takiej osoby.
Ewinner rejestracja mobilna-2
 • Ostatni krok to zweryfikowanie konta, na co mamy 28 dni od dnia jego założenia. W tym celu naciśnij ikonkę profilu w prawym górnym rogu i wejdź w zakładkę „twój profil”. Następnie zjedź nieco niżej i zobaczysz pola „dokument tożsamości”, „dane dot. płatności” i „pytanie bezpieczeństwa”. W pierwszym z nich eWinner prosi użytkownika o wybranie rodzaju dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty), podanie jego numeru oraz wgranie skanów frontu i tyłu. W drugim i trzecim bukmacher prosi o podanie numeru konta bankowego IBAN i wybranie pytania oraz odpowiedzi bezpieczeństwa. Na koniec wystarczy nacisnąć „zapisz”.

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów?

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych kroków w celu ukończenia rejestracji, gracz będzie musiał poczekać na weryfikację. eWinner stara się na bieżąco przeprowadzać weryfikację, jednakże nie zawsze proces ten trwa szybko. Dlatego bukmacher zastrzega sobie prawo do jej ukończenia w 48 godzin po przesłaniu przez użytkownika potrzebnych danych i dokumentów.

Co więcej, jeśli konto gracza zostanie zweryfikowane negatywnie, eWinner drogą mailową (z adresu weryfikacja@EWinner.pl) poinformuje o powodach takiej decyzji, a także prześle informacje na temat tego, jakie kroki trzeba podjąć, aby zmienić decyzję na pozytywną.

Załóż konto w eWinner bez weryfikacji

Podobnie jak u wielu pozostałych bukmacherów dostępnych na naszym rynku, także eWinner daje graczom możliwość przeprowadzenia szybkiej rejestracji. Dzięki niej gracz może zawierać zakłady i składać depozyty bez potrzeby weryfikowania. Pamiętajmy jednak, że konto tymczasowe ma pewien limit. Mianowice, gracz nie może wypłacać środków, a po upływie 28 dni zostanie ono zablokowane. Z tego względu najlepiej będzie, jeśli nowy użytkownik jak najszybciej przejdzie przez proces weryfikacji. Tym bardziej, że jest on szybki i prosty.

eWinner rejestracja a logowanie

Jak wygląda logowanie eWinner? Przeprowadzenie tego procesu na stronie bukmachera jest bardzo proste. Zobacz, jak zrobić to krok po kroku, żeby nawet najmniejszy szczegół nie umknął Twojej uwadze:

Jak zalogować się u bukmachera Ewinner?

 1. Kliknij przycisk „zaloguj się”

  Naciśniesz przycisk „zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu, a przed oczami ukaże Ci się okienko.
  1
 2. Wypełnij dane

  Podaj jedynie e-mail oraz hasło, a następnie kliknij opcję „zaloguj się”, aby wejść na swoje konto.
  2
 3. Obstawiaj!

  Na koniec zamknij okienko logowania, aby móc zawierać zakłady.
  3

Jak wpłacić pierwszy depozyt?

Płatności u bukmachera Ewinner

eWinner daje swoim graczom do dyspozycji dwie metody wpłaty: Przelewy24 i Blue Media. Są one przetwarzane natychmiastowo, a minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN. Jak informuje bukmacher, wpłaty są przetwarzane błyskawiczne, przez co mogą trafić na konto od razu po zleceniu. Wpłata depozytu wygląda u bukmachera następująco:

 1. Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz metodę płatności, a także wpisz deklarowaną kwotę depozytu.
 3. Postępuj zgodnie z wymaganiami pośrednika wpłaty, a Twój depozyt będzie natychmiast widoczny na koncie.

Jak postawić w eWinner pierwszy zakład?

Rejestracja w eWinner, jak również logowanie, to bułka z masłem, a jak prezentuje się obstawianie zakładów? Doświadczenie pokazuje, że portal ten jest niezwykle wygodny w poruszaniu się, jak również intuicyjny w obsłudze. Dlatego, gdy chcesz zagrać swój pierwszy zakład, wystarczy prześledzić poniższe wskazówki:

 1. Zaloguj się, wpłać depozyt, a następnie przystąp do obstawiania zakładów.
 2. Wybierz interesujące Cię wydarzenie z szerokiej oferty przedmeczowej, albo live.
 3. Kliknij w zakład, na jaki chcesz postawić pieniądze.
 4. Zakład pojawi się w wirtualnym kuponie po prawej stronie ekranu, gdzie masz stały podgląd gry.
 5. Obstawiaj kolejne zakłady, albo sfinalizuj swój kupon, określając stawkę gry.
 6. Poczekaj na wynik meczu i rozstrzygnięcie swojego zagrania.

FAQ

Tak, bonus powitalny eWinner to bonus od drugiego depozytu, który wynieść może maksymalnie 500 PLN (50% od depozytu). Dodatkowo można ubezpieczyć pierwszy zakład cashbackiem do kwoty 110 PLN.

U bukmachera eWinner rejestracja jest szybka, gdyż trwa zaledwie parę minut.

Tak, ponieważ bukmacher nie pobiera żadnych opłat, ani prowizji za żadne operacje na swojej stronie internetowej.

Tak, instrukcję krok po kroku jak zarejestrować konto w eWinner przy użyciu urządzenia mobilnego znajdziesz powyżej.

Podczas zakładania konta należy wpisać kod PROBUKMACHER, aby uzyskać dostęp do pełnej oferty promocyjnej tego bukmachera.

Bukmacher nie stosuje specjalnych ograniczeń związanych z rejestracją, przez co każda osoba pełnoletnia może założyć u niego konto.

Dodaj komentarz

0