eWinner kontakt

Obsługa klienta u legalnego bukmachera Ewinner

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że w najmniej oczekiwanym momencie gracz może napotkać jakąś trudną do ominięcia przeszkodę. Kiedy na swojej drodze trafisz na błąd lub inny problem, dostępny w eWinner kontakt z obsługą klienta może być niezwykle pomocny. Tym razem przyglądamy się, jakie opcje kontaktu online przygotował dla swoich klientów ten legalny polski bukmacher. Zobacz, jak nawiązać kontakt z eWinner!

Kontakt z eWinner Polska

Kontakt u legalnego bukmachera Ewinner

Jesteś klientem bukmachera eWinner i podczas swojego obstawiania zakładów trafił Ci się jakiś kłopot? Bukmacher nie przyznał Ci bonusu, źle rozliczył kupon lub nie możesz zrealizować płatności? Bez względu na problem, który ma miejsce, warto spróbować go jak najszybciej rozwiązać. Z pomocą przychodzi dostępny w eWinner kontakt z obsługą klienta.

Kontakt eWinner możliwy jest przy użyciu nowoczesnych i sprawnych technik. Na chwilę obecną gracze mogą posiłkować się następującymi sposobami kontaktu z konsultantami firmy:

  • Czat na żywo
  • Formularz kontaktowy
  • Wiadomość e-mail

Warto poznać więcej szczegółów odnośnie każdej z dostępnych opcji, więc w kolejnych punktach pochylamy się nad detalami dotyczącymi metod kontaktu.

eWinner czat na żywo

Najszybsza metoda kontaktu z bukmacherem to wybór czatu na żywo. W przypadku eWinner kontakt w ten sposób działa każdego dnia od godziny 8:00 do 23:00.

Jak skorzystać z czatu na żywo online? Wystarczy, że klikniesz chmurkę z ikoną czatu, którą znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu. Niezalogowani gracze powinni podać swoje imię oraz adres mailowy, a także wybrać temat rozmowy. Dzięki temu łatwiej uzyskać połączenie z kompetentnym pracownikiem obsługi.

Czas oczekiwania na połączenie trwa zaledwie kilkanaście sekund, a odpowiedzi konsultantów są szybkie i sprawne. Większość problemów da się rozwiązać już na poziomie czatu, co znacznie ułatwia korzystanie z oferty eWinner.

Czat na żywo u legalnego bukmachera Ewinner

Kontakt mailowy

Kontakt mailowy u legalnego bukmachera Ewinner

Kontakt eWinner to nie tylko czat online, ale również możliwość przesłania wiadomości e-mail. Bukmacher udostępnia dwa adresy mailowe, a ten przeznaczony dla klientów, to pomoc@ewinner.pl. Jeśli masz pytania dotyczące współpracy lub marketingu, możesz użyć adresu marketing@ewinner.pl.

Sporym plusem kontaktu mailowego jest możliwość przesyłania załączników w wiadomości. W ten sposób łatwiej wytłumaczyć konsultantom, czego dotyczy konkretny problem, załączając chociażby zrzuty ekranu.

Formularz kontaktowy eWinner

Formularz kontaktowy u legalnego bukmachera Ewinner

Istnieje jeszcze jedna możliwość kontaktu, która przypomina nieco wysyłanie wiadomości e-mail. Formularz kontaktowy u bukmachera wymaga wpisania imienia, nazwiska, adresu mailowego oraz treści zapytania. Warto również dodać, że bukmacher eWinner kontakt przez formularz ułatwia, gdyż pozwala załączyć pliki do wiadomości.

Taka opcja kontaktu online należy do wygodnych i funkcjonalnych, choć na odpowiedź ze strony obsługi trzeba czasami poczekać do kilku godzin.

Obsługa klienta w eWinner – opinie

Kontakt eWinner działa bardzo sprawnie, a także opiera się na wszystkich najważniejszych metodach. Dostępny tutaj czat na żywo oraz formularz kontaktowy działają bez zarzutu. Można także przesłać tradycyjną wiadomość mailową, co może być dobrą opcją dla wybranych klientów. Szkoda, że nie funkcjonuje w eWinner kontakt telefoniczny, choć aktualnie udostępnione metody kontaktowe w zupełności wystarczają.

FAQ

Aktualnie do dyspozycji klientów pozostają: czat na żywo, formularz kontaktowy, a także wiadomość e-mail.

W takim przypadku wybierz kontakt eWinner przy pomocy wiadomości mailowej lub formularza, gdyż pozwalają one przesłać załączniki graficzne.

Z pomocą przychodzi dostępny w eWinner czat na żywo, gdzie szybko i sprawnie rozwiążesz swój problem przy wsparciu konsultanta online.

Dodaj komentarz

0