ETOTO rejestracja - jak założyć nowe konto w ETOTO?

Rejestracja u legalnego bukmachera ETOTO - poradnik dla nowych graczy

Gotów, żeby dowiedzieć się, jak założyć nowe konto w ETOTO? Wystarczą podstawowe dane osobowe i parę chwil, żeby móc rozpocząć grę u tego bukmachera. Sprawdź, jak wygląda w ETOTO rejestracja krok po kroku, gdzie wpisać kod promocyjny i jakie bonusy czekają na nowych użytkowników portalu.

Jak założyć konto w ETOTO krok po kroku?

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że przygotowana przez ETOTO rejestracja opinie wśród graczy ma pozytywne. Sam bukmacher twierdzi, że nowe konto założyć można w zaledwie 30 sekund. Możesz sprawdzić ze stoperem w ręku czy faktycznie tak jest. Dla pewności jednak warto sprawdzić poprawność wpisywanych danych, by nie popełnić gdzieś błędu. Informacje te powinny być zgodne z prawdą. Dlatego też, przed rozpoczęciem procesu zakładania nowego konta bukmacherskiego, powinieneś przygotować sobie parę rzeczy:

 1. Miej pod ręką dowód, gdyż potrzebne będą dokładne dane osobowe,
 2. Nie musisz przygotowywać telefonu komórkowego, gdyż bukmacher nie wysyła kodu SMS,
 3. Nie potrzebujesz też kodu promocyjnego, ponieważ bonus powitalny otrzymasz za rejestrację przez nasz link rejestracyjny.

Krok pierwszy

Legalny polski bukmacher Etoto szybka rejestracja w 30 sekund

Dwuetapowa szybka rejestracja ETOTO zaczyna się, gdy otworzysz formularz rejestracyjny. Aby tego dokonać, wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera. W pierwszym kroku rejestracji będziesz musiał postępować zgodnie z następującymi wytycznymi:

 1. Użyj przeglądarki internetowej, by wejść na stronę bukmachera.
 2. Wybierz opcję podpisaną hasłem „ZAŁÓŻ KONTO” To ten czerwony baner w prawym górnym rogu ekranu, obok którego umieścił bukmacher ETOTO logowanie.
 3. Strona przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego, gdzie będziesz musiał podać garść podstawowych informacji na swój temat.
 4. W odpowiednie rubryki wpisz następujące dane: adres e-mail, hasło do konta, a także kod bonusowy ETOTO.
 5. UWAGA: choć bukmacher pozostawia graczom miejsce do wpisania kodu promocyjnego, odebranie bonusu powitalnego działa nieco inaczej. Jeśli chcesz odebrać bonus na start ETOTO, powinieneś otworzyć rejestrację przez nasz link rejestracyjny.
 6. Pod polami formularza zaznacz oświadczenie o pełnoletności, a także zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 7. Po zakończeniu pierwszego kroku rejestracji możesz kliknąć przycisk „Kontynuuj”, aby przejść do drugiego etapu zakładania konta.
 1. Bonus powitalny do 777 PLN w ETOTO
  Ważne do 8 kwietnia, 2023

  Skopiuj kod

Krok drugi

Legalny polski bukmacher Etoto szybka rejestracja krok 2

Po uzupełnieniu danych w kroku pierwszym i wciśnięciu przycisku „Kontynuuj” formularz otworzy drugi etap rejestracji. W tym momencie niezbędne będzie wpisanie kolejnej porcji informacji osobowych. Krok po kroku rejestracja w ETOTO wymagać będzie od Ciebie następujących działań:

 1. W odpowiednie rubryki wprowadź swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, a także numer PESEL.
 2. W przypadku braku numeru PESEL (obcokrajowcy), można podać datę urodzenia.
 3. Ostatnia rzecz to wyrażenie zgodny na wykorzystanie numeru telefonu do celów marketingu bezpośredniego. Zgoda ta jest nieobowiązkowa.
ETOTO Rejestracja i Weryfikacja konta

ETOTO rejestracja konta tymczasowego

Zalety stałego konta Etoto - czym się różni od tymaczasowego

Co się dzieje, gdy rejestracja w ETOTO zakończy się sukcesem? Proces ten skutkuje utworzeniem tak zwanego konta tymczasowego. Jest to rozwiązanie, które pozwala graczom zacząć obstawiać zakłady praktycznie od razu po rejestracji. Dzięki tej opcji, klienci bukmachera mogą szybko zalogować się, wpłacić depozyt i przystąpić do gry, a nawet odebrać bonus powitalny.

Wszystko to odbywa się bez weryfikacji konta. Jednakże, konto tymczasowe posiada pewne ograniczenia, a mianowicie nie można z niego wypłacać wygranych, zaś bukmacher może narzucić limit stawek i wygranych. Chcesz odblokować pełen dostęp do usług bukmachera? Nie ma innej możliwości, jak przejść przez weryfikację danych.

Weryfikacja konta

Weryfikacja konta u bukmachera Etoto

W ETOTO rejestracja opinie ma wśród graczy pozytywne, gdyż formularz wymaga tylko najbardziej podstawowych informacji. Dzięki temu, u bukmachera ETOTO konto założysz w kilkadziesiąt sekund. Warto jednak od razu zaznaczyć, że po szybkiej rejestracji będziesz posiadał w ETOTO konto tymczasowe.

Takie konto pozwala na dokonywanie wpłat, korzystanie z bonusów i – co najważniejsze – obstawianie zakładów. Jednakże jest ono ograniczone czasowo i wymaga weryfikacji. Poza tym, bez zweryfikowania swoich danych osobowych nie będziesz w stanie zlecać wypłat na rachunek bankowy.

U bukmachera ETOTO pełna rejestracja i weryfikacja konta polega na przesłaniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Ważne, by w udostępnianych plikach widoczne były obie strony dokumentu tożsamości. Pracownicy bukmachera potwierdzą w ten sposób, czy dane z formularza pokrywają się z prawdą. Weryfikacji dokonać możesz w dowolnym momencie po zalogowaniu, a miejsce do jej wykonania znajdziesz na swoim profilu bukmacherskim.

Ile trwa weryfikacja danych?

Jeżeli skan dokumentu prześlesz w godzinach pracy biura obsługi klienta, wówczas założyć konto w ETOTO możesz na stałe w parę minut. Zazwyczaj pracownikom weryfikacja danych zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Należy jednak mieć na uwadze, że niekiedy czas ten się wydłuża. Nie powinien jednak trwać dłużej, niż 24 godziny.

ETOTO rejestracja mobilna – aplikacja zawsze pod ręką

ETOTO rejestracja – aplikacja mobilna

W ETOTO rejestracja jest także możliwa przy pomocy aplikacji mobilnej, którą bukmacher stworzył dla zwolenników gry na telefonie i tablecie. Posiadacze sprzętu marki Apple z systemem operacyjnym iOS mogą ściągnąć apkę ze sklepu App Store. Z kolei entuzjaści Androida powinni przejść na stronę bukmachera i stamtąd pobrać plik instalacyjny. Aplikacja mobilna bukmachera oferuje pełen dostęp do całej oferty zakładów bukmacherskich. W ten sposób, Twoje ETOTO konto bukmacherskie w aplikacji pozwala na szybkie i wygodne typowanie zdarzeń.

Pobierz aplikację i odbierz swój powitalny bonus mobilny w wysokości 20 PLN! Dodatkowe środki na grę możesz przeznaczyć do obstawiania zakładów, zaś wygranymi nie musisz obracać.

Nie należy również zapominać, że założyć nowe konto w ETOTO mobile możesz w sposób niezwykle intuicyjny i zgrabnie zaprojektowany. Sprawdzamy, w jaki sposób krok po kroku założyć nowe konto przy pomocy apki bukmachera.

Krok pierwszy

Pierwszy krok to oczywiście pobranie i instalacja aplikacji mobilnej bukmachera ETOTO na swoim urządzeniu. Aplikacja działa na smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android:

Rejestracja mobilna u bukmachera Etoto krok 1 - wejdź na stronę główną, przejdź do rozdziału aplikacji mobilnej i ściągnij aplikację dla Android lub IOS
 1. Z poziomu urządzenia przenośnego otwórz stronę bukmachera i wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna”.
 2. Kliknij w swój system operacyjny na urządzeniu mobilnym (iOS lub Android).
 3. Postępuj zgodnie z wytycznymi pojawiającymi się na ekranie, aby pobrać i zainstalować apkę.
 4. Gdy instalacja dobiegnie końca, możesz przejść do rejestracji nowego konta.

Krok drugi

ETOTO rejestracja mobilna – krok drugi

Po zakończeniu instalacji aplikacji wystarczy stuknąć jej logo, by ją otworzyć i przejść do procesu zakładania konta. Tak jak strona internetowa, również aplikacja mobilna pozwala na szybką rejestrację nowego profilu. Oto, w jak sposób krok po kroku założyć konto w aplikacji:

 1. Włącz apkę ETOTO na swoim telefonie lub tablecie.
 2. Wybierz kafelek podpisany hasłem „Załóż konto”.
 3. Uzupełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego tak samo, jak wygląda to na stronie internetowej.
 4. Przejdź do drugiego etapu i uzupełnij pozostałe dane osobowe.
 5. Po zakończonej rejestracji możesz zacząć korzystać ze swojego konta w aplikacji. W ETOTO logowanie mobilne jest łatwiejsze, gdyż bukmacher dopuszcza nowoczesne metody logowania, w tym również sposoby biometryczne.

ETOTO załóż konto w punkcie stacjonarnym

Dobra wiadomość dla osób, które w swoim otoczeniu mogą znaleźć punkt stacjonarny bukmachera. W ETOTO rejestracja w punkcie stacjonarnym jest możliwa. Problem polega jednak na tym, że punktów naziemnych bukmachera nie ma zbyt wiele na terenie naszego kraju.

Jeśli trafisz do stacjonarnego punktu sprzedaży ETOTO załóż konto przy pomocy pracownika bukmachera. Warto dodać, że tego typu rejestracja pozwala od razu na weryfikację danych osobowych. W przypadku zakładania konta w punkcie również będziesz mógł otrzymać dostęp do powitalnego pakietu bonusowego. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego lub paszportu!

Nie zwlekaj, przekonaj się, że założyć konto na ETOTO to bułka z masłem!

ETOTO logowanie – w jaki sposób się zalogować?

Logowanie u bukmachera Etoto - jak wejśc na stronę bukmachera po rejestracji

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia w zakresie gry u bukmacherów, warto odpowiednio przygotować się przed pierwszą wizytą na stronie ETOTO. Czego możesz się spodziewać? Przede wszystkim, wybierz logowanie do serwisu, które opiera się na dwóch niezwykle prostych krokach:

Jak zalogować się u bukmachera Etoto?

 1. Kliknij „zaloguje się”

  Bukmacher ETOTO logowanie umiejscowił tuż obok rejestracji. Panel logowania wymagać będzie podania tylko podstawowych danych, jakie wpisałeś w formularzu rejestracyjnym.
  1
 2. Wypełnij formularz

  Kliknij „zaloguj się”, a następnie podaj e-mail lub login, a także hasło, aby wejść na swój profil. Przy pierwszej wizycie po zalogowaniu warto wpłacić depozyt, aby móc zacząć obstawiać zakłady.
  2

Dlaczego warto zarejestrować w ETOTO konto?

Po rebrandingu, jaki dokonał się przed kilku laty w serwisie ETOTO, bukmacher ten stworzył atrakcyjne miejsce do obstawiania zakładów. Klienci typować mogą zdarzenia w ramach wielu ciekawych dyscyplin, lig i turniejów. Wraz z rozwojem firmy w nowym kierunku, znacznie zwiększyły się zalety dla klientów tego buka.

Na stronie ETOTO rejestracja jest warta uwagi, gdyż serwis ten oferuje dostęp do licznych rynków zakładów bukmacherskich. Atrakcyjne bonusy i program lojalnościowy sprawiają, że użytkownicy chętnie powracają do tego bukmachera. Warto dodać, że decydując się założyć nowe konto w ETOTO, otrzymasz dostęp do pełnej oferty zakładów, jak również odblokować ciekawe bonusy na start. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie mocne strony zakładania konta u tego bukmachera.

Zarejestruj się przez nasz link i zyskaj nawet do 1500 PLN na start w ETOTO!

ETOTO rejestracja i bonusy na start

Bonusy u legalnego bukmachera Etoto - promocje dla nowych graczy

Kiedy w ETOTO rejestracja zostanie ukończona, można spodziewać się atrakcyjnego bonusu powitalnego. Warto podkreślić, że jest to jedyny w Polsce bukmacher, który nie wymaga kodu promocyjnego, aby odebrać pełen pakiet na start. Zamiast tego, ETOTO podzielił się z nami linkiem rejestracyjnym, za pomocą którego da się aktywować wszystkie bonusy powitalne.

Oferta bonusowa często się zmienia, zaś aktualnie na start otrzymać można trzy bonusy od trzech pierwszych depozytów. Pakiet promocyjny na łączną kwotę 777 PLN obejmuje:

 • Bonus od pierwszego depozytu: 200 PLN + freebet 20 PLN + 30 pkt
 • Bonus od drugiego depozytu: 200 PLN + freebet 20 PLN + 50 pkt
 • Bonus od trzeciego depozytu: 300 PLN + freenet 37 PLN + 100 pkt

Warto zaznaczyć, że w ofercie bukmachera znów pojawił się bonus mobilny ETOTO. Wynosi on 20 PLN, a środki te pozwalają obstawiać zakłady bukmacherskie. Jeżeli uda Ci się wygrać, nie musisz obracać pieniędzmi, tylko od razy wypłacić je na swoje konto.

Jak wpłacić depozyt po raz pierwszy?

Wpłata depozytu na konto gracza to nic trudnego. Gdy uda Ci się założyć konto na ETOTO, możesz zalogować się na swój profil. Odnajdziesz tam sekcję poświęconą wpłatom, gdzie krok po kroku zasilisz swoje konto w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swój profil i przejdź do zakładki „Wpłata”.
 2. Wybierz metodę płatności.
 3. Podaj deklarowaną kwotę depozytu.
 4. Postępuj według wytycznych wybranego pośrednika płatności.
 5. Po finalizacji transakcji Twoje pieniądze od razu znajdą się na koncie.

Pierwszy zakład bukmacherski – jak zagrać?

Idąc tropem rejestracji, logowania i pierwszego depozytu, warto też powiedzieć, jak zagrać pierwszy zakład. W przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich, ETOTO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Poruszanie się po ofercie jest intuicyjne i nie sprawia żadnych trudności nawet niedoświadczonym graczom. Zobacz, jak krok po kroku wytypować swój pierwszy kupon:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie ETOTO.
 2. Przeglądaj ofertę zakładów dzięki wygodnej wyszukiwarce.
 3. Wybierz interesujące Cię wydarzenie z oferty live lub prematch.
 4. Kliknij zakład z kursem liczbowym, aby dodać go do swojego kuponu.
 5. Obstawiaj kolejne zakłady lub poprzestań na kuponie pojedycznym.
 6. Określ stawkę, jaką chcesz przeznaczyć na swój zakład.
 7. Sfinalizuj zagranie i czekaj na jego rozstrzygnięcie.

FAQ

Tak, w ETOTO rejestracja przebiega w oparciu o nowoczesne standardy bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się o wyciek swoich danych osobowych podczas zakładania nowego konta.

Tak, bukmacher nie pobiera żadnych opłat, ani prowizji za jakiekolwiek działania na koncie. Rejestracja jest bezpłatna, podobnie jak wpłaty i wypłaty, a także inne opcje w ramach oferty bukmachera.

Aktualnie otrzymać możesz pakiet powitalny składający się z trzech bonusów od trzech pierwszych wpłat depozytu na łączną kwotę 777 PLN.

W przypadku bukmachera ETOTO rejestracja opinie ma w większości pozytywne. Gracze zwracają uwagę na łatwość uzupełniania formularza oraz jego intuicyjność. Warto podkreślić, że z tymi 30 sekundami to prawda – szybka rejestracja u bukmachera naprawdę zajmuje pół minuty.

Dodaj komentarz

0