BetX Rejestracja i Weryfikacja konta

Rejestracja u legalnego bukmachera BETX - poradnik dla nowych graczy

BetX to solidna marka na polskim legalnym rynku bukmacherów. Rejestracja nowego konta gracza u tego buka pozwala nam od razu sięgnąć po wysokie powitalne bonusy. Przygotował on także co nieco niespodzianek dla stałych bywalców, którzy dość mocną są rozpieszczani tamtejszymi promocjami. W poniższym artykule sprawdzamy, jak działa w BetX rejestracja krok po kroku. Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć na ten temat.

BetX rejestracja szybka – jak to działa?

Szybka rejestracja BetX

W BetX rejestracja jest szybsza niż gotowanie wody na kawę. Dokonamy jej w kilku prostych krokach. Nie potrzebujemy do tego dowodu tożsamości, bo w pierwszej kolejności zakładamy konto tymczasowe. Uprawnia nas ono do tego, by korzystać niemal z pełni oferty bukmachera.

Jedyną realną niedogodnością konta tymczasowego jest brak możliwości dokonywania wypłat. Ma ono także ograniczenie w postaci limitu stawek w maksymalnej wysokości 5000 zł. Takie konto gracza może nam służyć przez 30 dni od dnia jego rejestracji. W tym czasie jesteśmy zobligowani do zweryfikowania danych osobowych z wykorzystaniem dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. Warto także przyspieszyć nieco termin weryfikacji konta, bo dla zweryfikowanych graczy, którzy wyrazili zgody marketingowe, czeka dodatkowy bonus. 

 1. Bonus od depozytu 1500 PLN + cashback 250 PLN + freebet 25 PLN w BetX!
  Ważne do 31 grudnia, 2022

  Skopiuj kod

Jak założyć konto, czyli BetX rejestracja krok po kroku

Rejestracja w BetX jest bardzo prosta. Wykonamy ja w kilku krokach, bez bezpośredniej konieczności przekazania bukmacherowi skanów dowodu tożsamości. Aby zarejestrować się u tego bukmachera, wystarczy znać własny numer PESEL i mieć pod ręką telefon komórkowy. Rejestracji nowego konta gracza dokonamy zarówno za pośrednictwem oficjalnej strony bukmachera, jak i przy użyciu aplikacji mobilnej stworzonej dla telefonów z systemami operacyjnymi Android i iOS. Trzymajmy się więc następujących instrukcji, a rejestracja będzie błahostką.

Krok 1 — Wejdźmy na stronę buka i przyciśnijmy button rejestracji znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Rejestracja u bukmachera BetX krok 1

Krok 2 — Podajemy dane logowania: nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail, numer telefonu. Wpiszmy kod polecający „PROBUKMACHER”, wraz z którym czekają na nas dodatkowe promocje.

Rejestracja u bukmachera BetX krok 2

Krok 3 — Odbierzmy SMS z kodem weryfikacyjnym i wpiszmy kod w odpowiednie pola formularza. Wciśnijmy przycisk „Dalej” i przejdźmy do następnego formularza.

Krok 4 — Wpiszmy dane osobowe: Imię, nazwisko, PESEL oraz wyraźmy wszelkie zgody i zaznaczmy prawidłowo opcję zajmowania lub nie stanowiska politycznego. I gotowe.

Rejestracja u bukmachera BetX krok 3

Krok 5 — W terminie 30 dni od dnia rejestracji dokonujemy weryfikacji konta dowodem tożsamości.

Tym sposobem konto tymczasowe, a może i od razu stałe pozwoli nam na typowanie wyników wydarzeń sportowych na stronie bukmachera BetX. Wraz z nim skorzystamy także z pełni przysługujących nam bonusów na start. Jest o co powalczyć, bo BetX przygotował solidną ofertę promocyjną. Do zgarnięcia jest aż 1500 zł w postaci bonusu od depozytu, darmowy freebet i bonus za weryfikacje konta i marketingowe zgody. Ponadto jeszcze więcej wraz z kodem promocyjnymPROBUKMACHER”.

BetX rejestracja mobilna

Rejestracja w aplikacji mobilnej w BetX nie różni się od wymogów stawianych za pośrednictwem oficjalnej strony buka. Tu także przejdziemy proces wypełnienia dwóch formularzy. Przypomnijmy sobie pokrótce, jak tego dokonać.

BetX rejestracja w aplikacji mobilnej
 1. krok — zainstalujemy i uruchomimy aplikację na własnym telefonie,
 2. krok — wciśniemy przycisk „Rejestracja”,
 3. krok — wypełnijmy pierwszy formularz podając prawidłowe dane i kod polecający,
 4. krok — odbierzmy SMS z kodem weryfikacyjnym i wpiszmy go w odpowiednie pole,
 5. krok — uzupełnijmy dane osobowe
 6. krok — zweryfikujmy dane konta dowodem tożsamości i sięgnijmy po dodatkowy bonus.

Bonusy za rejestrację

bonus powitalny betx na start 1775 pln

Wraz z rejestracją i weryfikacją konta gracza w BetX czekają na nas niezwykłe promocje. Otrzymamy bowiem 25 zł freebetu, który wykorzystamy w zakładach przedmeczowych i zakładach na żywo. Wystarczy w ciągu 3 dni od jego przyznania zagrać po łącznym kursie równym lub większym niż 2,00. Na tym jednak nie koniec, ponieważ najważniejszym filarem bonusu powitalnego jest bonus od pierwszego depozytu, którego wartość może wynieść 1500 zł. Trzeci i ostatni element pakietu na start to cashback, czyli zakład bez ryzyka, a jego maksymalna wartość w BetX to 250 zł. W sumie nowi gracze mogą otrzymać nawet do 1775 zł za samą rejestrację, co stanowi jeden z lepszych bonusów powitalnych w Polsce!

BetXPakiet powitalny 1775 zł
Kod promocyjnyPROBUKMACHER
Bonus od depozytudo 1500 zł
Zakład bez ryzyka cashbackdo 250 zł
Freebet za weryfikację25 zł
FreebetyW ekstraklasie i I lidze a także w weekendy
Pewna 10Wygrywaj nawet, gdy nie trafisz
Wyższe kursyTypuj po kursach z boostem
EkipaZgarnij bonus za polecenie
Loża VIPDla najaktywniejszych

Bukmacher BetX przygotował więc solidną porcję powitalnych promocji. Nie oznacza to jednak, że nie pomyślał też o stałych klientach. Dla nich również znajdzie się coś ciekawego. Między innymi kursowe boosty, freebety w rozmaitych kategoriach sportowych, bonusy za polecenie, i inne promocje tyczące się całej rozpiętości oferty bukmachera. A w niej znajdziemy zakłady prematch, zakłady na żywo, Live bet, wirtualne sporty i wyścigi czy choćby esport.

Weryfikacja konta w BetX

Weryfikacja konta gracza w BetX zajmuje zwykle około 2 godzin. Pamiętajmy jednak, że dokumenty sprawdzane są w godzinach pracy biura, czyli od 8:00 do 22:00. aby zweryfikować konto, wystarczy dostarczyć bukmacherowi skan lub zdjęcie dowodu osobistego, lub paszportu. Ważne, by widoczne były na nim wszystkie krawędzie i dane osobowe niezbędne do dokończenia weryfikacji. Zdjęcie i skan powinni więc być odpowiedniej jakości, by dokument mógł służyć tym celom.

Logowanie w BetX

Logowanie u bukmachera BetX

W BetX logujemy się na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. W przypadku utraty hasła na podany w czasie rejestracji adres e-mail wysłana zostanie wiadomości z instrukcją jego odzyskania lub resetu. Gdy nie pamiętamy także nazwy użytkownika, koniecznie skontaktujmy się z obsługa klienta BetX.

Wszelkich transakcji dokonywanych na stronie buka lub w aplikacji możemy dokonać wyłącznie, gdy wykonamy w BetX logowanie do systemu. Bez logowania nie postawimy także zakładu sportowego. Dobrze jest więc dbać o dane konta i pamiętać utworzone podczas rejestracji bezpieczne hasło, by w nie narazić się na utratę konta gracza. Dobrze, że w razie kłopotów zawsze znajdzie ktoś z obsługi klienta, kto będzie w stanie nam pomóc, gdy zajdzie taka potrzeba.

Pierwsza wpłata depozytu po założeniu konta

Metody płatności u bukmachera Betx

Wpłaty na konto gracza w BetX dokonamy online już od kwoty 5 zł. Skorzystamy przy tym z szybkich przelewów DotPay czy Przelewy24. Wpłat na konto dokonamy z większości rodzimych kont bankowych. Czas wpłaty to zaledwie kilka chwil. Nie musimy więc obawiać się, że środki nie pojawią się w naszym bilansie przed oczekiwanym wydarzeniem Live. Konto doładujesz łatwo i szybko w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swoim koncie i przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz metodę płatności, a także wpisz kwotę, jaką chcesz przelać.
 3. Następnie, postępuj według wytycznych pośrednika płatności.
 4. Poczekaj na potwierdzenie, a po chwili pieniądze pojawią się na koncie.

Jak zagrać pierwszy zakład?

Zakończona w BetX rejestracja sprawia, że możesz się zalogować, wpłacić depozyt czy zweryfikować dane. Oprócz tego, masz także możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich, a to chyba najważniejszy element. Zobacz, na czym polega obstawianie zakładu po raz pierwszy na stronie lub w aplikacji bukmachera:

 1. Przejdź do sekcji logowanie, aby wejść na swoje konto gracza.
 2. Znajdź interesującą Cię dyscyplinę i wydarzenie spośród bogatej oferty bukmachera.
 3. Kliknij odpowiedni zakład, jaki chcesz zagrać, a zostanie od dodany do kuponu.
 4. Podgląd kuponu znajduje się po prawej stronie, gdzie możesz ustalić stawkę zakładu.
 5. Zagraj kupon, a później czekaj na rozstrzygnięcie zdarzenia.

Rejestracja w BetX – opinie

BetX wraz ze swoją bogatą ofertą promocyjną zbudował sobie dobrą opinię wśród korzystających z jego usług graczy. Choć czasem wymogi promocji zdarzają się wygórowane, to doświadczeni gracza potrafią z nich wyciągnąć tyle ile się da. Poza bonusami dla stałych bywalców BetX przygotował solidną ofertę dla nowych klientów.

Opinie o tym buku są w większości pozytywne. Składa się na nie konkurencyjna oferta kursowa, łatwość, z jaką można założyć konto tymczasowe, prostota stawiania zakładów sportowych, dostępność aplikacji mobilnej, dość szybka weryfikacja danych osobowych dowodem tożsamości i jeszcze odrobinę więcej.

FAQ

Wykonamy ją w aplikacji mobilnej przystosowanej do użytkowania na telefonach z systemem operacyjnym Android i iOS.

Kodem jest hasło „PROBUKMACHER”.

Wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dodaj komentarz

0