BetX Rejestracja i Weryfikacja konta

Rejestracja u legalnego bukmachera BETX - poradnik dla nowych graczy

BetX to solidna marka na polskim legalnym rynku bukmacherów. Rejestracja nowego konta gracza u tego buka pozwala nam od razu sięgnąć po wysokie powitalne bonusy. Przygotował on także co nieco niespodzianek dla stałych bywalców, którzy dość mocną są rozpieszczani tamtejszymi promocjami. W poniższym artykule sprawdzamy, jak działa w BetX rejestracja krok po kroku. Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć na ten temat.

BetX rejestracja szybka – jak to działa?

Szybka rejestracja BetX

W BetX rejestracja jest szybsza niż gotowanie wody na kawę. Dokonamy jej w kilku prostych krokach. Nie potrzebujemy do tego dowodu tożsamości, bo w pierwszej kolejności zakładamy konto tymczasowe. Uprawnia nas ono do tego, by korzystać niemal z pełni oferty bukmachera.

Jedyną realną niedogodnością konta tymczasowego jest brak możliwości dokonywania wypłat. Ma ono także ograniczenie w postaci limitu stawek w maksymalnej wysokości 5000 zł. Takie konto gracza może nam służyć przez 30 dni od dnia jego rejestracji. W tym czasie jesteśmy zobligowani do zweryfikowania danych osobowych z wykorzystaniem dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. Warto także przyspieszyć nieco termin weryfikacji konta, bo dla zweryfikowanych graczy, którzy wyrazili zgody marketingowe, czeka dodatkowy bonus. 

 1. 250 PLN Cashback + 250 PLN Freebet + 250 PLN Bonus Od Depozytu + 30 PLN Zgody Mkt + 20 PLN Apka
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak założyć konto, czyli BetX rejestracja krok po kroku

Rejestracja w BetX jest bardzo prosta. Wykonamy ja w kilku krokach, bez bezpośredniej konieczności przekazania bukmacherowi skanów dowodu tożsamości. Aby zarejestrować się u tego bukmachera, wystarczy znać własny numer PESEL i mieć pod ręką telefon komórkowy. Rejestracji nowego konta gracza dokonamy zarówno za pośrednictwem oficjalnej strony bukmachera, jak i przy użyciu aplikacji mobilnej stworzonej dla telefonów z systemami operacyjnymi Android i iOS. Trzymajmy się więc następujących instrukcji, a rejestracja będzie błahostką.

Krok 1 — Wejdźmy na stronę buka i przyciśnijmy button rejestracji znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Rejestracja u bukmachera BetX krok 1

Krok 2 — Podajemy dane logowania: nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail, numer telefonu. Wpiszmy kod polecający „PROBUKMACHER”, wraz z którym czekają na nas dodatkowe promocje.

Rejestracja u bukmachera BetX krok 2

Krok 3 — Odbierzmy SMS z kodem weryfikacyjnym i wpiszmy kod w odpowiednie pola formularza. Wciśnijmy przycisk „Dalej” i przejdźmy do następnego formularza.

Krok 4 — Wpiszmy dane osobowe: Imię, nazwisko, PESEL oraz wyraźmy wszelkie zgody i zaznaczmy prawidłowo opcję zajmowania lub nie stanowiska politycznego. I gotowe.

Rejestracja u bukmachera BetX krok 3

Krok 5 — W terminie 30 dni od dnia rejestracji dokonujemy weryfikacji konta dowodem tożsamości.

Tym sposobem konto tymczasowe, a może i od razu stałe pozwoli nam na typowanie wyników wydarzeń sportowych na stronie bukmachera BetX. Wraz z nim skorzystamy także z pełni przysługujących nam bonusów na start. Jest o co powalczyć, bo BetX przygotował solidną ofertę promocyjną. Do zgarnięcia jest aż 800 zł: 250zł od depo, 250zł freebetu, 250zł cashbacku, 30zł freebetu za zgody i weryfikację, 20zł w aplikacji. Na tym jednak nie koniec, ponieważ możesz uzyskać także specjalny bonus wraz z kodem promocyjnymPROBUKMACHER”.

BetX rejestracja mobilna

Rejestracja w aplikacji mobilnej w BetX nie różni się od wymogów stawianych za pośrednictwem oficjalnej strony buka, ale za pobranie aplikacji BetX i zagranie w niej za kwotę min. 10 PLN pierwszego zakładu, będziemy mogli odebrać freebet 20 PLN! Przypomnijmy sobie pokrótce, jak dokonać rejestracji:

BetX rejestracja w aplikacji mobilnej
 1. krok — zainstalujemy i uruchomimy aplikację na własnym telefonie,
 2. krok — wciśniemy przycisk „Rejestracja”,
 3. krok — wypełnijmy pierwszy formularz podając prawidłowe dane i kod polecający,
 4. krok — odbierzmy SMS z kodem weryfikacyjnym i wpiszmy go w odpowiednie pole,
 5. krok — uzupełnijmy dane osobowe
 6. krok — zweryfikujmy dane konta dowodem tożsamości i sięgnijmy po dodatkowy bonus.

Bonusy za rejestrację

bonus betx

Wraz z rejestracją i weryfikacją konta gracza w BetX czekają na nas niezwykłe promocje. Za samą weryfikację konta i wyrażenie zgód marketingowych otrzymamy bowiem 30 zł freebetu, który możemy wykorzystać w zakładach przedmeczowych i zakładach na żywo. Wystarczy w ciągu 3 dni od jego przyznania zagrać po łącznym kursie równym lub większym niż 2,00.

Na tym jednak nie koniec, przed nami bonus w trzech łatwych krokach: 1 Krok – 50% Cashback od pierwszego zakładu do 250 złotych w gotówce, 2 Krok – 50% Freebet od depozytu do 250 PLN i 3 Krok – 50% Bonus od depozytu do 250 złotych w gotówce.

Na deser promocja „Pierwszy Raz w Apce” – wystarczy ściągnąć aplikację BetX, zagrać swój pierwszy zakład za własne środki 10 PLN, a następnie odebrać za to freebet 20 PLN.

Ponadto zyskasz jeszcze więcej za rejestrację z kodem promocyjnym „PROBUKMACHER” – jeśli dokonasz jednorazowego depozytu min. 100zł i dokonasz dowolnego obrotu środków na minimum 10 PLN, otrzymasz dodatkowy freebet 50 PLN po rozliczeniu zakładów.

Zgarnij nie 800, a nawet 850 PLN na start w BetX! Jak? Wystarczy, że podczas rejestracji podasz nasz kod promocyjny „PROBUKMACHER„. Prawda, że pakiet powitalny BetX wygląda atrakcyjnie?

BetXPakiet powitalny 850 zł
Kod promocyjnyPROBUKMACHER
Freebet tylko z naszym kodem50 zł
Bonus od depozytudo 250 zł
Freebet na startdo 250 zł
Zakład bez ryzyka cashbackdo 250 zł
Freebet za weryfikację30 zł
Freebet za zagranie w aplikacji20 zł

Bukmacher BetX przygotował więc solidną porcję powitalnych promocji. Nie oznacza to jednak, że nie pomyślał też o stałych klientach. Dla nich również znajdzie się coś ciekawego. Między innymi kursowe boosty, freebety w rozmaitych kategoriach sportowych, bonusy za polecenie, i inne promocje tyczące się całej rozpiętości oferty bukmachera. A w niej znajdziemy zakłady prematch, zakłady na żywo, Live bet, wirtualne sporty i wyścigi czy choćby esport.

Weryfikacja konta w BetX

Weryfikacja konta gracza w BetX zajmuje zwykle około 2 godzin. Pamiętajmy jednak, że dokumenty sprawdzane są w godzinach pracy biura, czyli od 8:00 do 22:00. aby zweryfikować konto, wystarczy dostarczyć bukmacherowi skan lub zdjęcie dowodu osobistego, lub paszportu. Ważne, by widoczne były na nim wszystkie krawędzie i dane osobowe niezbędne do dokończenia weryfikacji. Zdjęcie i skan powinni więc być odpowiedniej jakości, by dokument mógł służyć tym celom.

Logowanie w BetX

Logowanie u bukmachera BetX

W BetX logujemy się na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. W przypadku utraty hasła na podany w czasie rejestracji adres e-mail wysłana zostanie wiadomości z instrukcją jego odzyskania lub resetu. Gdy nie pamiętamy także nazwy użytkownika, koniecznie skontaktujmy się z obsługa klienta BetX.

Wszelkich transakcji dokonywanych na stronie buka lub w aplikacji możemy dokonać wyłącznie, gdy wykonamy w BetX logowanie do systemu. Bez logowania nie postawimy także zakładu sportowego. Dobrze jest więc dbać o dane konta i pamiętać utworzone podczas rejestracji bezpieczne hasło, by w nie narazić się na utratę konta gracza. Dobrze, że w razie kłopotów zawsze znajdzie ktoś z obsługi klienta, kto będzie w stanie nam pomóc, gdy zajdzie taka potrzeba.

Pierwsza wpłata depozytu po założeniu konta

Metody płatności u bukmachera Betx

Wpłaty na konto gracza w BetX dokonamy online już od kwoty 5 zł. Skorzystamy przy tym z szybkich przelewów DotPay czy Przelewy24. Wpłat na konto dokonamy z większości rodzimych kont bankowych. Czas wpłaty to zaledwie kilka chwil. Nie musimy więc obawiać się, że środki nie pojawią się w naszym bilansie przed oczekiwanym wydarzeniem Live. Konto doładujesz łatwo i szybko w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swoim koncie i przejdź do sekcji wpłat.
 2. Wybierz metodę płatności, a także wpisz kwotę, jaką chcesz przelać.
 3. Następnie, postępuj według wytycznych pośrednika płatności.
 4. Poczekaj na potwierdzenie, a po chwili pieniądze pojawią się na koncie.

Jak zagrać pierwszy zakład?

Zakończona w BetX rejestracja sprawia, że możesz się zalogować, wpłacić depozyt czy zweryfikować dane. Oprócz tego, masz także możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich, a to chyba najważniejszy element. Zobacz, na czym polega obstawianie zakładu po raz pierwszy na stronie lub w aplikacji bukmachera:

 1. Przejdź do sekcji logowanie, aby wejść na swoje konto gracza.
 2. Znajdź interesującą Cię dyscyplinę i wydarzenie spośród bogatej oferty bukmachera.
 3. Kliknij odpowiedni zakład, jaki chcesz zagrać, a zostanie od dodany do kuponu.
 4. Podgląd kuponu znajduje się po prawej stronie, gdzie możesz ustalić stawkę zakładu.
 5. Zagraj kupon, a później czekaj na rozstrzygnięcie zdarzenia.

Rejestracja w BetX – opinie

BetX wraz ze swoją bogatą ofertą promocyjną zbudował sobie dobrą opinię wśród korzystających z jego usług graczy. Choć czasem wymogi promocji zdarzają się wygórowane, to doświadczeni gracza potrafią z nich wyciągnąć tyle ile się da. Poza bonusami dla stałych bywalców BetX przygotował solidną ofertę dla nowych klientów.

Opinie o tym buku są w większości pozytywne. Składa się na nie konkurencyjna oferta kursowa, łatwość, z jaką można założyć konto tymczasowe, prostota stawiania zakładów sportowych, dostępność aplikacji mobilnej, dość szybka weryfikacja danych osobowych dowodem tożsamości i jeszcze odrobinę więcej.

FAQ

Wykonamy ją w aplikacji mobilnej przystosowanej do użytkowania na telefonach z systemem operacyjnym Android i iOS.

Kodem jest hasło „PROBUKMACHER”.

Wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dodaj komentarz

0