Etoto Kod Promocyjny. Listopad 2021

KOD PROMOCYJNY: 100% do 1500 PLN

Skopiuj kod

Zakłady bukmacherskie ETOTO bonus powitalny przygotowały całkiem niezły. Nowi gracze mogą otrzymać bonus na start w wysokości 1500 PLN w formie dodatkowych środków na grę. Jeżeli wykorzystasz w ETOTO kod bonusowy, który mamy dla Ciebie, łączna suma bonusów na początek wyniesie w sumie 2000 PLN! Nieźle, co? Odbierz bonus w ETOTO, który czeka na Ciebie w niniejszym artykule. Przeczytasz w nim o warunkach obrotu, szczegółach promocji bukmacherskich i na czym polega pakiet powitalny w ETOTO. Zainteresowany? W takim razie lecimy!

ETOTO KOD PROMOCYJNY 2021

Legalny polski bukmacher ETOTO oferuje nietypową i ciekawie rozbudowaną ofertę powitalną bonusów na start. Nowi gracze, którzy podczas rejestracji użyją kodu promocyjnego, mogą liczyć na kilka atrakcyjnych dodatków. Oto, co otrzymasz za założenie konta ETOTO z naszym kodem rejestracyjnym:

RODZAJ BONUSUBONUS ETOTO
ETOTO kod bonusowy 2021Nie jest wymagany
Bonus od pierwszej wpłaty100% do 1500 PLN
Darmowe zakłady freebet na startDo 160 freebetów na łączną sumę 500 PLN
Program lojalnościowy z bonusamiETOTOmania
CashoutDostępne zamknięcie kuponu przed zakończeniem zdarzenia
Minimalna wpłata depozytu1 PLN

Żeby móc skorzystać z dostępnych u bukmachera ETOTO bonusów, będziesz musiał spełnić kilka warunków. Najważniejszy element to rejestracja przez nasz link, który zastępuje w tym przypadku kod promocyjny ETOTO. Następie wystarczy wpłacić depozyt i można korzystać z pełnego pakietu przywilejów dla nowych klientów.

W jaki sposób odebrać bonus ETOTO?

Zakłady bukmacherskie ETOTO to jedyny bukmacher w Polsce, który nie wymaga kodu promocyjnego. Ofertę powitalną odblokujesz, jeśli skorzystasz z naszego linku rejestracyjnego:

  • Przejdź na stronę bukmachera przez nasz link rejestracyjny.
  • Link otworzy formularz rejestracyjny ETOTO.
  • Uzupełnij wszystkie potrzebne dane osobowe oraz kontaktowe.
  • Pamiętaj, że kod bonusowy nie jest wymagany!
  • Zakończ szybką rejestrację i korzystaj do woli z nowego konta bukmacherskiego.

BONUS POWITALNY ETOTO

W ramach rejestracji nowego konta bukmacher ETOTO przygotował atrakcyjny bonus od pierwszej wpłaty. Jeżeli dokonujesz pierwszego depozytu, możesz maksymalnie zgarnąć bonus 100% do 1500 PLN. Jak to działa? Po prostu dokonujesz pierwszej wpłaty, a zakłady bukmacherskie ETOTO podwajają tę kwotę. Otrzymujesz jej równowartość na oddzielnym koncie bonusowym.

Bez obaw, nie musisz wpłacać od razu 1500 PLN. Jeżeli zdecydujesz się na niższą kwotę, bukmacher również wesprze Cię 100% wartości depozytu. Wpłacasz stówkę na konto główne, a bukmacher ETOTO dorzuca od siebie stówkę jako bonus powitalny. I tak aż do maksymalnej kwoty 1500 PLN.

Należy również pamiętać, że bukmacher przewidział sztywno określone warunki obrotu bonusem. Jeżeli chodzi o bonus od pierwszej wpłaty, masz czas na obrót 30 dni i musisz go wykonać sześciokrotnie. Kurs zakładów na każdym kuponie powinien wynieść co najmniej 2.20. W obrocie bonusem mogą brać udział zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo. Warto też wspomnieć, że można dokonywać obrotu bonusem na kuponach SOLO lub AKO.

ETOTO darmowe zakłady

Na bonusie od pierwszego depozytu mocne strony akcji powitalnej u bukmachera ETOTO się nie kończą. Ponieważ nasz portal aktywnie współpracuje z zakładami bukmacherskimi, otrzymaliśmy możliwość podzielenia się z naszymi Czytelnikami dodatkową promocją. Pamiętaj tylko, że w celu odblokowania bonusu musisz przejść przez formularz rejestracyjny za pośrednictwem naszego linku.

Korzystając z naszego odsyłacza, w ETOTO otrzymasz za rejestrację aż 16 freebetów i bonusów o łącznej wartości 500 PLN. W jaki sposób działa ta akcja promocyjna? Darmowy zakład dostać można w ramach programu lojalnościowego ETOTOmania. Każdy rozpoczynający grę z automatu otrzymuje status Brązowy w tej akcji. Jednak korzystając z naszego linku rejestracyjnego, który zastępuje kod promocyjny ETOTO, Twój status stanie się od razu Srebrny. W praktyce oznacza to właśnie możliwość uzyskania dostępu do aż 16 freebetów i bonusów przygotowanych przez bukmachera w ramach programu afiliacyjnego.

ETOTOmania gwarantuje również dostęp do innych bonusów, które podejrzeć można na stronie bukmachera. O najważniejszych zaletach tego programu lojalnościowego piszemy w dalszej części naszego artykułu.

Pozostałe promocje bukmacherskie w ETOTO

Jeżeli chodzi o bukmachera ETOTO kod bonusowy nie jest wymagany, aby móc odblokować bonus powitalny dla nowych graczy. Czy zakłady bukmacherskie przygotowały jakąś ofertę promocyjną dla stałych i powracających graczy? W tym momencie na pewno warto wspomnieć o programie lojalnościowym ETOTOmania oraz dostępnej do niedawna promocji Zaproś Znajomych.

ETOTOMANIA

Legalny polski bukmacher ETOTO promocja etotomania - program lojalnościowy

Jest to program lojalnościowy, który premiuje aktywnych graczy. Za korzystanie z usług bukmachera, gracze wynagradzani są punktami. Te z kolei można wymienić na atrakcyjne nagrody. W ETOTO kod bonusowy nie jest wymagany, by uzyskać dodatkowe promocje. W ramach ETOTOmanii wymienia się zgromadzone punkty na bonus od wpłaty lub freebet za zakład. Aktywność graczy rozliczana jest co miesiąc i może skutkować przesunięciami pomiędzy poziomem brązowym, srebrnym i złotym. Im wyższy poziom, tym wyższe kwoty bonusów do wygrania (zobacz ETOTO cashout). Uwaga! Jeżeli wykorzystasz nasz „kod” w postaci linku do rejestracji nowego konta gracza, od razu „wskoczysz” na poziom srebrny. Dzięki temu na start będziesz miał szansę uzyskać lepsze bonusy.

ZAPROŚ ZNAJOMYCH

Legalny polski bukmacher ETOTO promocja zaproś znajomych

Choć na koniec marca 2021 roku promocja ta jest nieaktywna, mamy nadzieję, że wkrótce wróci do łask bukmachera ETOTO. Za zaproszenie znajomego można było bowiem otrzymać 50 PLN. Warunkiem odbioru nagrody była aktywna gra zaproszonej osoby, która musiała zweryfikować swoje konto i przeznaczyć co najmniej 300 PLN na zakłady. Następnie wystarczyło obrócić pięciokrotnie otrzymanym bonusem na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.20.

Rejestracja konta gracza

Bukmacher na swojej stronie internetowej podaje, że szybka rejestracja nowego konta ETOTO zajmuje jedynie 30 sekund. Podjęliśmy wyzwanie bukmachera z włączonym stoperem. Bez specjalnego pośpiechu udało nam się przebrnąć przez formularz rejestracyjny poniżej 30 sekund, zatem firma ETOTO pisze prawdę.

Formularz rejestracyjny ETOTO dzieli się na dwa proste etapy. W pierwszym kroku bukmacher wymaga od Ciebie podania adresu e-mail, jak również stworzenia hasła do konta. Powinno ono składać się z minimum 8 znaków, przy czym musi zawierać 1 małą i 1 wielką literę oraz 1 cyfrę. Pierwszy etap rejestracji wymaga jeszcze zaznaczenia oświadczenia o osiągnięciu pełnoletności. Możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jest ona nieobowiązkowa, choć akurat my zachęcamy do jej zaznaczenia, jeśli w przyszłości chcesz otrzymać kod bonusowy ETOTO i dostęp do nowych promocji.

Pod okienkami, w które należy wpisać wymienione dane osobowe, znajduje się jeszcze jedna fakultatywna zgoda. Tym razem dotyczy ona przyzwolenia na wykorzystanie podanego w rejestracji numeru telefonu do celów marketingu bezpośredniego. Jeśli nie chcesz, by obsługa klienta ETOTO dzwoniła do Ciebie, możesz tę zgodę pominąć. Nie wpłynie ona na otrzymany kod bonusowy w postaci ogólnodostępnej promocji dla nowych graczy.

Pamiętaj, że jeśli chcesz otrzymać w ETOTO kod bonusowy, a właściwie dostęp do szerszego bonusu powitalnego, skorzystaj z naszego linku. W formularzu rejestracyjnym nie ma okienka, w które wpisać należy kod bonusowy. Wynika to z faktu, iż ETOTO nie wymaga jego podania, byś mógł otrzymać bonus od pierwszej wpłaty. Jeśli jednak chcesz dodatkowo uzyskać 16 freebetów na łączną kwotę 500 PLN, skorzystaj koniecznie z naszego linku rejestracyjnego!

Metody płatności

Legalny polski bukmacher ETOTO metody płatności

W temacie metod płatności, legalny polski bukmacher ETOTO przygotował dla swoich klientów kilka dogodnych sposobów wpłat i wypłat. Jeśli chodzi o wrzutkę depozytu na konto gracza, można to zrobić wygodnie za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Dostępne są też szybkie płatności z konta bankowego z użyciem sześciocyfrowego kodu BLIK. Można też dokonać tradycyjnego przelewu środków na konto depozytowe, wykorzystując w tym celu karty płatnicze MasterCard oraz Visa.

Kwestia wpłat na konto depozytowe jest zatem nieco okrojona. Zakłady bukmacherskie ETOTO udostępniają swoim klientom standardowe i najpopularniejsze metody płatności. Brakuje jednak nieco bardziej nowoczesnych i stale zyskujących na popularności sposobów dokonywania wpłat. Nie ma możliwości przelewu z elektronicznych portfeli Skrill czy Neteller, brakuje również bezpośrednich płatności z PayPala. Bukmacher nadrabia jednak faktem, iż wpłaty są błyskawicznie księgowane na koncie depozytowym gracza. Bukmacher nie pobiera też żadnych dodatkowych prowizji.

Aktualnie dostępne metody wpłaty w ETOTO prezentują się następująco:

Metoda płatnościCzas realizacjiMinimalna wpłataMaksymalna wpłataProwizja
Przelewy24Natychmiast1 PLNBrak danychBrak
BLIKNatychmiast1 PLNBrak danychBrak
Visa/MasterCardNatychmiast1 PLNBrak danychBrak
paysafecardNatychmiast1 PLNBrak danychBrak

Co zaś tyczy się tematu wypłaty środków z konta głównego na rachunek bankowy, bukmacher ETOTO chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Firma akceptuje bowiem wypłaty prawie od razu po złożeniu wniosku. Dzieje się tak w ramach szybkich wypłat, które są coraz bardziej powszechne wśród legalnych bukmacherów na rynku polskim.

ETOTO ostrzega, że sama operacja może jednak potrwać do 12 godzin, gdyż zależy od terminu złożenia zlecenia wypłaty. Z kolei proces zaksięgowania funduszy na Twoim rachunku bankowym jest zależny przede wszystkim od banku, w którym posiadasz swoje konto. W przypadku niektórych banków księgowanie wpłat może zająć od jednego do dwóch dni roboczych.

ETOTO obsługa klienta

Legalny polski bukmacher ETOTO obsługa klienta

Jeśli chcesz skontaktować się z obsługą klienta ETOTO, możesz zrobić to na kilka wygodnych sposobów. Codziennie od 9:00 do 22:00 działa czat na żywo. Konsultanci odpowiadają na pytania klientów bardzo sprawnie. Można też wysłać maila na adres [email protected], z tym, że na odpowiedź przyjdzie czasami czekać parę godzin.

Bukmacher posiada też rozbudowaną sekcję FAQ, gdzie gracze znaleźć mogą prawdziwe kompendium bukmacherskiej wiedzy. Wiele problemów możesz rozwiązać samodzielnie, bez konieczności zgłaszania się do obsługi klienta.

FAQ

Ile wynosi minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Wpłacić musisz nie mniej niż 1 PLN. Bukmacher nie przewidział minimalnej kwoty wypłaty.

Czy w ETOTO działa szybka rejestracja?

Tak, bukmacher przewidział formularz rejestracyjny, który da się uzupełnić i wysłać w ciągu 30 sekund. Zachęcamy do przejścia na stronę rejestracji przez nasz link. Tylko tak otrzymasz dodatkowe bonusy, ponieważ w ETOTO kod bonusowy jako taki nie funkcjonuje.

Gdzie wpisać w ETOTO kod bonusowy?

Kod bonusowy ETOTO nie został przewidziany przez bukmachera. Firma traktuje wszystkich nowych graczy na równi, oferując każdemu ten sam bonus powitalny. Otrzymać można do 1500 PLN dodatku za pierwszą wpłatę. W naszym przypadku kod bonusowy ETOTO zastąpiony został linkiem do rejestracji, dzięki któremu otrzymasz dostęp do dodatkowego bonusu na start w postaci 16 freebetów na kwotę łączną 500 PLN.

Czy muszę wykonywać obrót bonusem nawet jeśli stracę środki bonusowe?

Nie. W przypadku utraty środków bonusowych, każda kolejna wpłata depozytu nie obowiązuje regulamin obrotu.

Czy ETOTO ma aplikację mobilną?

Tak, aplikacja mobilna ETOTO jest dostępna zarówno dla systemu iOS, jak i Android.

Jak znaleźć informacje o bonusach i pozostałym obrocie do wykonania?

Wystarczy zalogować się do swojego konta po wejściu na stronę bukmachera Etoto.pl. Klikając w zakładkę „Moje konto” przejdź do podstrony „Historia”, a następnie „Bonusy”. Tam znajdują się wszystkie informacje dotyczące aktywnych bonusów, a także historia promocji. Znajdziesz tam również kwotę, która pozostała Ci do wykonania obrotu zgodnego z regulaminem.

Obowiązuje regulamin / 18+ / Graj odpowiedzialnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *