STS rejestracja 2023 - jak założyć konto z bonusem krok po kroku

Jak dokonać rejestracji krok po kroku u bukmachera STS - poradnik

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda w STS rejestracja i jak założyć konto? Potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości i numeru konta bankowego. Przeczytaj nasz poradnik krok po kroku, dzięki któremu bez trudu dołączysz do gry w STS. Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć na temat rejestracji, wymaganych dokumentów, a także czasu potrzebnego na założenie kotna w STS.

STS rejestracja z kodem bonusowym – szybko i bezboleśnie

Sts zakłady buchmakerskie to od wielu lat bezsprzeczny lider na polskim rynku bukmacherskim. Najbardziej rozpoznawalna marka odpowiedzialna jest za ponad połowę obrotu na zakładach wzajemnych w Polsce. Nic dziwnego, że w STS zakładanie konta jest tak często wyszukiwanym przez graczy hasłem. Bukmacher ten już za samo założenie konta daje bardzo ciekawy bonus powitalny, zaś obstawianie u niego meczy to czysta przyjemność.

W STS rejestracja jest niezwykle prosta, co wynika w pewnym stopniu z pozycji, jaką bukmacher wypracował sobie przez lata. Środowisko typerów kojarzy tę firmę od ponad 20 lat, zaś buk zawsze wyznaczał trendy na rynku. Nic dziwnego, że jako jeden z pierwszych oferował szybką rejestrację. Na stronie bukmachera STS rejestracja bez dowodu zajmuje kilkadziesiąt sekund i nie wymaga przesłania skanu dokumentu tożsamości. Weryfikacji danych można dokonać w dowolnym późniejszym momencie. Mimo to, przed rozpoczęciem procesu uzupełniania formularza rejestracyjnego, warto przygotować parę rzeczy:

 1. Przypomnieć sobie dokładne dane osobowe oraz teleadresowe,
 2. Mieć pod ręką telefon, gdyż bukmacher wysyła kod SMS,
 3. Nie zapomnieć o kodzie promocyjnym „PROBUKMACHER”.
STS rejestracja - raz, dwa, trzy i nowe konto z bonusem jest Twoje!
 1. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Jak założyć konto w STS: krok po kroku?

W STS nowe konto założysz w parę sekund i będziesz mógł sprawnie przejść do logowania. Pokażemy Ci, na czym polega w STS założenie konta krok po kroku tak, byś nie miał wątpliwości, co gdzie należy wpisać. Do dzieła!

Rejestracja w STS

Krok po kroku przebrnijmy wspólnie przez formularz rejestracji nowego konta do gry!

 1. Krok 1

  Aby poprawnie przejść pierwszy krok zakładania nowego konta bukmacherskiego na stronie bukmachera, wystarczy kilka prostych elementów. W STS założenie konta to bułka z masłem! Prześledźmy krok po kroku, co trzeba zrobić, by poprawnie uzupełnić formularz rejestracyjny:

  1. Wejdź na stronę bukmachera za pomocą swojej przeglądarki internetowej.
  2. Kliknij żółte pole z napisem „ZAŁÓŻ KONTO” umiejscowione w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Pojawi się formularz rejestracyjny, który w pierwszym kroku wymagać będzie wpisania kilku danych.
  4. Wpisz kolejno: adres e-mail, hasło do konta, a także numer telefonu komórkowego.
  5. W tym momencie podaj również nasz kod promocyjny „PROBUKMACHER”, by po wpłacie pierwszego depozytu odblokować atrakcyjny pakiet powitalny bonusów na start.
  6. Po prawej stronie zaznacz również okienko z napisem „Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”.
  7. Na koniec zostają oświadczenia: obowiązkowo o ukończeniu pełnoletności, a także dodatkowa zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych.
  1
 2. Krok 2

  Gdy po ukończeniu pierwszego stopnia zakładania konta klikniesz pole „DALEJ”, STS rejestracja przeniesie Cię do drugiego kroku. Tym razem portal bukmacherski poprosi Cię o uzupełnienie kilku dodatkowych informacji na swój temat. Prześledźmy ten proces krok po kroku:

  1. W odpowiednie rubryki wprowadź swoje: imię, nazwisko, kraj urodzenia, numer PESEL.
  2. Podaj także kod SMS, który bukmacher wysyła na numer telefonu, jaki wpisałeś w pierwszym kroku rejestracji.
  3. Na koniec zaznacz, skąd pochodzą środki finansowe przeznaczone na grę, a także „odhacz” oświadczenie o poprawności podanych danych. Po zakończeniu rejestracji możliwe jest na stronie internetowej STS logowanie do swojego konta.
  2

Szybka rejestracja

Proces, który opisaliśmy powyżej, powszechnie nazywa się wśród legalnych polskich bukmacherów szybką rejestracją. Jest to swoisty standard na rodzimym rynku, który wyznaczyła firma STS już kilka lat temu.

Szybka rejestracja STS pozwala na korzystanie z możliwości typowania meczów już po kilku minutach od rozpoczęcia zakładania konta. Wystarczy przelać środki finansowe na konto depozytowe i można grać. Bukmacher będzie potrzebował od Ciebie jeszcze zweryfikowania danych, ale to możesz zrobić później. Zweryfikowanie danych konta w STS może nastąpić w dowolnym momencie po założeniu konta.

Weryfikacja konta, czyli jak odblokować pełen potencjał STS

Zalety konta stałego u bukmachera STS - czym się rożni od konta tymczasowego

Weryfikacja konta wymaga przesłania skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Najlepiej, by były to obie strony dowodu osobistego, gdzie wyraźnie widać wszystkie dane osobowe klienta. Biuro obsługi bukmachera sprawdzi, czy informacje z dokumentu pokrywają się z danymi, które uzupełniłeś podczas rejestracji. Krok po kroku weryfikacja STS wygląda tak:

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie.
 2. Przejdź do sekcji poświęconej weryfikacji.
 3. Dzięki odpowiednim polom załącz obie strony dowodu osobistego w formie skanu lub zdjęcia.
 4. Poczekaj na odzew ze strony pracowników biura obsługi klienta, których zadaniem jest w STS weryfikacja danych.

Do czasu poprawnej weryfikacji możesz nadal korzystać z konta tymczasowego. Ograniczenie konta tymczasowego polega na braku opcji wypłaty wygranych, a także limicie stawek w wysokości 5000 PLN. Wszelkie inne elementy powinny działać poprawnie. Będziesz mógł obstawiać mecze, wpłacać depozyty, a także korzystać z bonusów i promocji. Pamiętaj, że na weryfikację danych bukmacher daje Ci 30 dni od czasu założenia konta.

Ile trwa weryfikacja?

Gracz ma 30 dni od daty założenia konta, aby przesłać skan dowodu osobistego. Kiedy poprawnie załączy odpowiedni plik na swoim koncie, wówczas weryfikacja STS przebiega po stronie biura obsługi klienta. Zwykle na poprawne zweryfikowanie danych osobowych należy czekać nie dłużej niż 15 minut. Poprawne sprawdzenie wszystkich elementów spowoduje przesłanie na Twój adres mailowy powiadomienia o pozytywnej weryfikacji.

STS bonus za rejestrację – jakie promocje na start otrzymasz?

Bonusy bukmachera STS dla nowych graczy na start

Jeśli poprawnie ukończysz proces szybkiej rejestracji bez dowodu, możesz liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny składający się z kilku bonusów na start. Pamiętaj jednak, aby w formularzu podać nasz kod bonusowy. Otrzymasz wówczas:

 • Cashback na kwotę maksymalną 100 PLN (bez podatku)
 • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 300 PLN
 • 50% od drugiego depozytu do 500 PLN
 • 50% od trzeciego depozytu do 700 PLN
 • Dodatkowe 60 PLN za spełnienie zadań przy kolejnych wpłatach depozytów
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN

STS rejestracja mobilna – zrób to szybciej w aplikacji!

Bukmacher STS oferuje swoim klientom wygodną i intuicyjną aplikację mobilną. Posiadacze urządzeń marki Apple mogą bez trudu pobrać ją dla swojego iOS z App Store. Z kolei zwolennicy Androida zmuszeni będą do ściągnięcia pliku instalacyjnego ze strony internetowej bukmachera. Zakłady bukmacherskie i oferta STS nie różni się pomiędzy stroną www i aplikacją, choć produkt mobilny jest wygodniejszy w obsłudze na małych ekranach.

Warto podkreślić, że STS aplikacja mobilna bukmachera pozwala na założenie konta w szybki i wygodny sposób. Zobaczmy, jak zrobić to krok po kroku.

STS rejestracja mobilna

Poradnik - STS rejestracja mobilna - Probukmacher

Przekonaj się, jak łatwo i wygodnie założyć konto w aplikacji bukmachera STS!

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas rejestracji: 2 min
 1. Krok 1

  Aby móc sprawdzić, jak prostym procesem jest w aplikacji STS rejestracja bez dowodu, należy najpierw pobrać ją na swoje urządzenie. W tym celu:

  1. Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do zakładki „Aplikacja mobilna”.
  2. Wybierz swój system operacyjny (iOS lub Android).
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, by pobrać i zainstalować aplikację.
  4. Po ukończeniu instalacji możesz włączyć aplikację i przejść do rejestracji.
  1
 2. Krok 2

  Kiedy już zainstalujesz aplikację mobilną bukmachera na swoim urządzeniu przenośnym, możesz założyć w niej nowe konto. W aplikacji mobilnej STS rejestracja opinie ma bardzo dobre, gdyż proces ten jest łatwy w obsłudze:

  • Otwórz aplikację mobilną bukmachera na swoim telefonie lub tablecie.
  2
 3. Krok 3

  Kliknij przycisk opisany hasłem „REJESTRACJA”.
  3
 4. Krok 4

  Uzupełnij formularz rejestracyjny w ten sam sposób, jak działa to na stronie internetowej.
  4
 5. Krok 5

  W polu podpisanym „Kod promocyjny” nie zapomnij wpisać naszego kodu „PROBUKMACHER”, by otrzymać w STS bonus powitalny i kliknij przycisk „DALEJ”.
  5
 6. Krok 6

  Wprowadź wymagane dane osobowe, zaznacz odpowiednie oświadczenia i zgody, a następnie zakończ rejestrację.
  6

STS rejestracja w punkcie stacjonarnym

Zastanawiasz się w przypadku bukmachera STS nowe konto zarejestrować w punkcie stacjonarnym? W takim razie spieszymy z wyjaśnieniami. Bukmacher ten to jedna z niewielu firm, które nadal oferują swoje usługi w punktach naziemnych na terenie całej Polski. Z pewnością choć raz mijałeś w mieście pomarańczowo-niebieskie logo bukmachera.

Wchodząc do punktu stacjonarnego można poprosić pracownika, by pomógł w rejestracji. Warto podkreślić, że w STS rejestracja w punkcie wiąże się z weryfikacją danych osobowych. Wystarczy dać pracownikowi swój dokument tożsamości, a on uzupełni formularz rejestracyjny w naszym imieniu.

Nie należy zapominać, że w STS pełna rejestracja jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich. Tego wymaga polskie prawo, jeśli więc nie ukończyłeś 18 roku życia, nie próbuj zakładać konta bukmacherskiego, poczekaj na swoją kolej. Jeśli zaś jesteś osobą pełnoletnią, nie zapominaj o naszym kodzie promocyjnym, gdy zakładasz nowe konto. Zgarnij najwyższy bonus na rynku i ciesz się dodatkowymi promocjami na start!

STS logowanie – krok po kroku i bez najmniejszych problemów

Kiedy już poprawnie założysz swoje nowe konto, możesz sprawdzić, na czym polega w STS logowanie. Na stronie internetowej bukmachera odpowiedni przycisk umieszczony został obok pola rejestracji. Podobnie zresztą w przypadku aplikacji mobilnej. Warto także zaznaczyć, iż aplikacja STS pozwala korzystać z nowoczesnych metod logowania, takich jak FaceID. Klasyczne logowanie wygląda następująco:

 1. Wejdź na stronę internetową STS lub do aplikacji mobilnej.
 2. Kliknij przycisk logowania.
 3. Podaj adres mailowy oraz hasło, jakie wymyślasz podczas rejestracji.
 4. Poprawne dane spowodują, że wejdziesz na swój profil.

Jak zalogować się na swoje konto?

 1. Wejdź na stronę

  Wejdź na stronę internetową STS lub do aplikacji mobilnej.
  1
 2. Wpisz dane

  Kliknij przycisk logowania.
  2
 3. Wpisz dane

  Podaj adres mailowy oraz hasło, jakie wymyślasz podczas rejestracji.
  3
 4. Korzystaj do woli!

  Poprawne dane spowodują, że wejdziesz na swój profil.
  4

Jak wpłacić pierwszy depozyt?

Kiedy zalogujesz się na swój profil po raz pierwszy, warto od razu przejść do sekcji wpłat, aby zasilić konto. Pieniądze te przeznaczysz później na obstawianie zakładów. W STS metody płatności są bardzo rozbudowane, więc bez większych trudności poradzisz sobie z wpłacaniem depozytu. Na wszelki wypadek załączmy jednak instrukcję dla początkujących:

 1. Zaloguj się na swoje konto STS.
 2. Wybierz opcję „Wpłata”.
 3. Zaznacz metodę płatności, jaką chcesz się posługiwać.
 4. Podaj deklarowaną kwotę wpłaty na konto depozytowe.
 5. Postępuj według instrukcji pośrednika płatności, aby sfinalizować proces.
 6. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie po kilku sekundach.

W jaki sposób postawić pierwszy zakład?

Wpłata depozytu to krok, który znacznie przybliża Cię do głównego zadania zakładów bukmacherskim, jakim jest obstawianie meczów. Gdy środki finansowe znajdują się już na Twoim koncie, możesz zacząć grać. Jeśli odblokujesz bonus powitalny, znajdziesz też opcję zagrania za środki promocyjne. Swój pierwszy zakład wytypujesz w następujący sposób:

 1. Zaloguj się na swój profil w STS.
 2. Przeglądaj ofertę zakładów live oraz prematch, aby znaleźć interesujące Cię wydarzenie.
 3. Po przejściu na stronę wydarzenia sportowego, wybierz konkretny zakład.
 4. Klikając w jego kurs, dodasz zakład do kuponu.
 5. Dodawaj kolejne zakłady w celu stworzenia kuponu AKO lub poprzestań na kuponie SOLO.
 6. Określ stawkę za środki własne lub bonusowe, jaką chcesz przeznaczyć na zagranie.
 7. Zagraj kupon i poczekaj na rozstrzygnięcie spotkań.

Pamiętaj, że jeżeli wpiszesz podczas rejestracji STS kod bonusowy „PROBUKMACHER”, otrzymasz dostęp do bonusu cashback bez opodatkowania. Zakład bez ryzyka dotyczyć będzie pierwszego obstawionego kuponu, a maksymalny zwrot wyniesie 100 PLN. Wymagany obrót 3x z kursem minimalnym 1,91.

FAQ

Tak, bukmacher używa najnowszych metod bezpieczeństwa, dzięki czemu STS konto internetowe jest strzeżone. Twoje dane osobowe są bezpieczne, podobnie jak środki finansowe, które zdecydujesz się przelać na konto depozytowe.

Tak, w STS zakładanie konta na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej, jak i punkcie stacjonarnym nie wymaga wnoszenia żadnych opłat. Proces ten jest całkowicie bezpłatny, a do tego szybki i bezproblemowy.

Jeśli podczas rejestracji podasz nasz kod promocyjny STS, dostaniesz w sumie nawet 1660 PLN na start. Bonus STS to: cashback 100 PLN, trzy bonusy od depozytów do 1500 PLN i dodatkowe 60 PLN za spełnienie zadań na swoim koncie.

Klienci bukmachera zwykle pozytywnie wyrażają się na temat rejestracji, gdyż proces ten jest szybki i wygodny. Bukmacher pozwala na szybką rejestrację bez dowodu, co dodatkowo przyspiesza cały przebieg zakładania w STS nowego konta.

Dodaj komentarz

0