Jak usunąć konto w STS?

Jak usunąć konto u bukmachera STS - poradnik

Czasami użytkownicy dochodzą do wniosku, że nie chcą już korzystać z usług danego bukmachera. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się usunięcie konta. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tym procesem w STS, tutaj znajdziecie wszystkie najbardziej istotne informacje na ten temat.

Jak zamknąć konto w STS? Poradnik krok po kroku

Jak usunąć konto w STS - FAQ u bukmachera w strefie kontaktu z klientem

Zamknięcie konta to coś permanentnego, dlatego warto najpierw zastanowić się, czy aby na pewno chcemy zdecydować się na ten krok. Bukmacherzy nie pobierają bowiem żadnych opłat za prowadzenie tego rodzaju konta na ich serwisach internetowych, dlatego użytkownik bezproblemowo może po czasie wrócić do korzystania z usług.

Jeśli jednak chcecie zamknąć konto, możecie to zrobić w następujący sposób:

STS zakłady bukmacherskie jak usunąć konto?

Możesz usunąć swoje konto za pomocą e-mail oraz formularza kontaktowego na stronie głównej bukmachera STS w rozdziale kontaktu z klientem
  • Wejdź na swój adres e-mail i wyślij wiadomość na kontakt@sts.pl. W treści umieść pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry podanego przy rejestracji numeru PESEL i adres mailowy powiązany z kontem.
  • Możesz również podać przyczyny zamknięcia konta, ale nie jest to konieczne. 
  • Jak usunąć konto w STS? Konto zostanie zamknięte po upływie 24 godzin, a użytkownik dostanie maila z potwierdzeniem wykonania tej czynności.

Zawieszenie konta a zamknięcie – na czym polega różnica?

Jak usunąć konto STS? Różnica między zawieszeniem, a zamknięciem jest bardzo prosta. W przypadku zawieszenia konto zostaje zamknięte na określoną ilość czasu, podczas gdy zamknięcie wiąże się z jego wyłączeniem na stałe. Zawieszenie konta w STS może trwać 24 godziny lub 3 miesiące.

Nie mam już konta w STS. Co teraz?

STS jak usunąć konto? W momencie, gdy użytkownik zdecyduje się na zamknięcie konta, straci możliwość korzystania z oferty bukmachera. Nie będzie mógł zatem obstawiać zakładów przedmeczowych i na żywo, a także śledzić transmisji. Do tego niemożliwe będzie korzystanie z oferty promocyjnej.

Co zrobić, by nie być już klientem bukmachera STS?

W jaki sposób odzyskać swoje konto w STS po usunięciu - sprawdź w FAQ na stronie bukmachera

Jak usunąć konto na STS? Gracz może w tym celu zdecydować się na zawieszenie konta (24 godziny lub 3 miesiące) lub zamknąć konto do odwołania. W momencie, gdy zmienimy zdanie o zamknięciu swojego konta, STS przywróci je na prośbę użytkownika. W tym celu trzeba skontaktować się z pomocą online lub napisać mail na kontakt@sts.pl, podając pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry PESEL i adres mailowy powiązany z kontem.

FAQ

Tak, gracz musi napisać e-mail na adres kontakt@sts.pl, aby móc usunąć konto.

Wystarczy nacisnąć przycisk w górnej części ekranu, który odpowiada za wylogowanie.

Gracz może obstawiać u innego buka lub zdecydować się na przywrócenie konta poprzez skontaktowanie się z pomocą online STS.

Dodaj komentarz

0