Limity bukmachera STS

Limity i ograniczenia oraz odpowiedzialna gra u bukamchera STS

Ograniczenia wprowadzane przez usługodawców mają nie tylko na celu ochronę samych siebie, ale też użytkownika w zgodzie z zasadami odpowiedzialnej gry. Uzależnienie od gier hazardowych rozwinąć może się bowiem u osób, które często zawierają zakłady lub nie potrafią poradzić sobie z porażką i ciągle chcą się „odegrać”. Przedstawiamy, jak prezentują się limity bukmachera i użytkownika w STS.

Jakie są limity w STS?

Odpowiedzialna gra i limity u legalnego bukmachera STS

Rodzaje limitów, które zapewnia dany bukmacher, różnią się w zależności od tego, z czym konkretnie mamy do czynienia. Sprawdzenie ich jest przykładowo ważne w momencie, gdy mamy na myśli postawienie kuponu z ogromną kwotą wygranej. W takiej sytuacji trzeba wiedzieć, że konto tymczasowe będzie miało znacznie mniejszy limit dostępnej wygranej, dlatego czasami potrzebna będzie weryfikacja konta. Nie jest to oczywiście wszystko, dlatego poniżej znajdziecie analizę wszystkich dostępnych limitów w STS, a są nimi:

 • Limity stawek
 • Limity wpłaty
 • Limity wygranych
 • Limity użytkownika

STS limity – stawki

Jak wyglądają limity stawek STS? Minimalny limit kwoty, za jaką gracz może zawrzeć zakład w STS, wynosi 2 zł. Nieco inaczej sytuacja wygląda natomiast w przypadku maksymalnego limitu stawek, gdyż STS nie określa go w konkretny sposób dla zweryfikowanego konta. Gracz może zawrzeć zakład do maksymalnej kwoty 500 000 PLN, która stanowi maksymalną kwotę dostępnej wygranej. W skrócie oznacza to, że użytkownik nie może wygrać więcej niż ta kwota, ale może zawrzeć kupon za takie pieniądze. Z kolei konta tymczasowe mają określoną maksymalną sumę stawek na poziomie 8000 zł.

Limity w STS – wpłaty i wypłaty

Wpłata depozytu z limitem u bukmachera STS

Graczy interesować będzie również to, jakie limity na wpłaty udostępniają legalni bukmacherzy. Jeśli chodzi o STS, minimalna kwota depozytu jest bardzo niska i wynosi zaledwie 1 zł w przypadku większości dostępnych metod płatności. Są jednak pewne wyjątki w postaci Skrill (min. 50 zł), Neteller (min. 50 zł), Paypal (min. 20 zł) i wpłaty w lokalu (bez limitu minimalnej wpłaty). STS nie określa maksymalnej kwoty wpłaty.

Jeśli natomiast chodzi o wypłaty, są one ograniczone minimalną kwotą w wysokości zaledwie 1 zł. STS nie informuje o tym, ile wynosi maksymalna kwota wypłaty, jednakże w przypadku naprawdę wysokich kwot trzeba prawdopodobnie spodziewać się znacznie dłuższej realizacji przelewu. Dotyczy to szczególnie banków, które nie są objęte możliwością zrealizowania szybkiego przelewu do 10 minut.

Limity wygranych STS

Wygrane w STS są określone tylko i wyłącznie dla zweryfikowanych kont, co w praktyce oznacza, że maksymalna kwota wygranej dla każdego użytkownika wynosi 500 000 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że gracz z kontem tymczasowym może pozwolić sobie na zawarcie zakładów o łącznej kwocie stawek w wysokości 8000 PLN, co może znacznie ograniczyć wysokość ewentualnej wygranej.

Limity użytkownika

Ograniczenia ustawowe limity u bukmachera STS

Takie ograniczenia mają na celu zapobieganie rozwojowi uzależnienia od gier hazardowych u użytkownika, który często stawia pieniądze lub decyduje się na zawieranie zakładów z bardzo wysokimi stawkami. Odpowiedzialna gra w STS proponuje określone limity dzienne i miesięczne na start, ale użytkownik może je zmienić w zależności od tego, co wydaje mu się najbardziej rozsądne. W STS znajdziemy następujące rozwiązania wchodzące w zakres odpowiedzialnej gry:

 • Limity czasowe – dzienny limit może być ustalony na poziomie od 1 godziny do 18 godzin bycia zalogowanym, a miesięczny limit do maksymalnie 558 godzin
 • Limity kwotowe – wartość stawek limitu dziennego lub miesięcznego może być ustalona na dowolnym poziomie
 • Zawieszenie konta na 24h – po upływie tego czasu konto zostaje odblokowane automatycznie
 • Samowykluczenie z gry – gracz może zablokować możliwość korzystania z konta na okres 3 miesięcy
 • Zamknięcie konta – w tym celu wystarczy wysłać wiadomość na adres mailowy kontakt@sts.pl z tematem „Zamknięcie konta
 • Zegar gracza – narzędzie prezentujące i odmierzające czas aktywności użytkownika od chwili zalogowania

Zmiana limitu bukmacherskiego w STS

Zmiana limitow w grze u legalnego bukmachera STS

Zmiana limitów użytkownika jest przydatnym narzędziem, które pozwala graczowi na określenie takich ograniczeń, jakie wydają się mu najlepsze. Zanim jednak zdecydujemy się na określenie limitów we własnym zakresie, warto pamiętać o fakcie, że obniżenie limitu odbywa się natychmiastowo. Jego podwyższenie będzie jednak trwało 24h w przypadku pierwszej zmiany, 7 dni przy drugiej zmianie oraz 3 miesiące w przypadku każdej kolejnej zmiany. Poniżej prezentujemy, jak zmienić limity w STS:

 1. Zaloguj się do swojego konta STS.
 2. Wejdź w „Ustawienia” w swoim profilu, a następnie wybierz opcję „Odpowiedzialna gra”.
 3. Po zjechaniu nieco niżej znajdziesz opcje umożliwiające ustalenie limitów bukmacherskich, a także zawieszenie zawierania zakładów oraz wykluczenie z gry.

FAQ

Konto tymczasowe może postawić maksymalnie 8000 zł, a zweryfikowane może postawić dowolną stawkę. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna kwota wygranej to 500 000 PLN.

Aby zwiększyć limit, wystarczy wejść w „Ustawienia”, a następnie „Odpowiedzialna gra”, gdzie znajdują się opcje zmiany limitów.

Dodaj komentarz

0