Jak sprawdzić kupon STS?

Jak sprawdzić kupon legalnego bukmachera STS?

Jesteś zwolennikiem tradycyjnej bukmacherki i obstawiasz zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych STS? Już teraz sprawdź kupon STS po numerze na stronie internetowej bez wychodzenia z domu! Pokażemy Ci, jak sprawdzić kupon STS zarówno online, jak i w punkcie naziemnym. Dowiesz się też, w jaki sposób grać u bukmachera przez Internet, by zaoszczędzić czas i zyskać atrakcyjne bonusy na start.

Czym jest kupon STS i jak to działa?

W STS zakłady bukmacherskie obstawiać można zarówno przez Internet, jak również w lokalach naziemnych. Bukmacher od wielu lat udostępnia tradycyjną metodę gry, ponieważ nadal sporo graczy woli w ten sposób typować ulubione mecze. Aktualną listę działających punktów stacjonarnych znaleźć możesz na stronie STS.pl, a pomoże Ci w tym interaktywna mapka z adresami, jak też godzinami otwarcia poszczególnych kiosków.

Obstawiając dowolne zakłady bukmacherskie, tworzysz tak naprawdę kupon STS. W przypadku gry stacjonarnej, gracz otrzymuje drukowaną wersję kuponu, przypominającą świstek czy paragon. Na tym kawałku papieru znajdują się wszystkie informacje dotyczące wytypowanych zakładów, postawionej stawki czy danych klienta.

 1. STS kod promocyjny - zgarnij do 1660 PLN na start
  Ważne do 31 grudnia, 2023

  Skopiuj kod

Kupon STS można również utworzyć za pomocą strony internetowej, a także aplikacji mobilnej bukmachera. Taka opcja dostępna jest dla tych graczy, którzy zdecydują się na typerkę online. Żeby móc obstawiać bez wychodzenia z domu, należy najpierw założyć konto w serwisie bukmacherskim oraz wpłacić depozyt.

Warto także dodać, że kupon bukmacherski w STS zawiera unikatowy kod kreskowy, za pomocą którego da się sprawdzić wyniki zakładów. Możesz to zrobić w dowolnym lokalu buka, albo samodzielnie przy pomocy Internetu.

Weź udział w konkursie z nagrodami!

Trzy gwarantowane nagrody czekają na trzech najlepszych typerów! 

Weź udział w naszym konkursie i zdobądź jedną z nich! 

Im więcej wyników trafisz, tym więcej punktów zyskasz!

Sprawdzanie kuponu STS przez Internet

Nawet, jeżeli grasz w punkcie stacjonarnym STS sprawdź kupon bez wychodzenia z domu! Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy udało Ci się wygrać, nie musisz sprawdzać każdego meczu z osobna. Wystarczy, że znasz swój numer kuponu STS, a na stronie internetowej bukmachera sts.pl sprawdzisz jego rozstrzygnięcie.

Opcja ta jest niezwykle wygodna, gdyż sprawdzenie kuponu STS odbywa się automatycznie i bardzo szybko. Nie wiesz na stronie STS gdzie wpisać numer kuponu? W kolejnej części naszego artykułu przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, jak krok po kroku sprawdzić kupon bukmacherski.

Sprawdź kupon STS krok po kroku

sprawdź kupon sts

Pozwól, że pokażemy Ci, jak sprawdzić kupon STS w Internecie krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl
 2. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”.
 3. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Widzisz, jakie to proste? Nie musisz za każdym razem chodzić do punktu stacjonarnego bukmachera. Sprawdź kupon STS po numerze przez Internet – to nic nie kosztuje, a dodatkowo nie musisz rejestrować się na stronie!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć numer kuponu STS? Bukmacher umieszcza go na wydrukowanym świstku tuż pod datą przyjęcia zakładu, albo pod kodem kreskowym. Skorzystaj z niego na stronie internetowej bukmachera, a system poinformuje Cię o ewentualnej wygranej.

Sprawdź kupon w STS punkcie

Sprawdzenie kuponu STS jest także możliwe w każdym punkcie stacjonarnym tego legalnego polskiego bukmachera. Pamiętaj, że nie musisz koniecznie udawać się do tego samego lokalu, w którym zawierałeś dane zakłady. Możesz sprawdzić swój kupon w dowolnym punkcie na terenie całego kraju.

Wystarczy, że pokażesz swój kupon pracownikowi punktu naziemnego, a bukmacher poinformuje o rozstrzygnięciu zakładów. Jeżeli udało Ci się poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia, pracownik lokalu dokona wypłaty wygranej. Możesz wówczas grać dalej za wygrane środki lub dopłacić własne pieniądze na dalsze obstawianie meczów.

W STS punkty stacjonarne znajdują się na terenie całego kraju. Listę punktów wraz z dokładnymi adresami oraz interaktywną mapą znajdziesz na stronie internetowej bukmachera. Możesz też wyszukiwać lokale według wybranej lokalizacji i sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych punktów naziemnych.

Kupony STS – lista najważniejszych pojęć

Jeżeli uważasz, że jesteś gotów obstawiać zakłady bukmacherskie i tworzyć najbardziej intratne kupony STS, wstrzymaj się jeszcze na parę chwil. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych pojęć, które zdecydowanie mogą okazać się pomocne w zakresie typowania meczów u tego legalnego polskiego bukmachera. Oto one:

 • Kupon SOLO – pojęcie dotyczy kuponu pojedynczego, a więc takiego, gdzie znajduje się tylko jeden zakład. Jest to zatem najprostsza forma gry u bukmachera, ponieważ typuje się jeden zakład bez kombinowania z innymi.
 • Kupon AKO – takie kupony STS składają się z co najmniej dwóch selekcji, a więc dotyczą bardziej rozbudowanych trybów gry. Inne obiegowe nazwy takich zagrywek to także kupon kombinacyjny lub akumulacyjny. Dodając kolejne zdarzenia do kuponu, mnożą się ich kursy, co przekłada się z kolei na wyższe potencjalne wygrane.
 • MAXIKOMBI – tego typu zagranie w STS pozwala na korzystanie z zakładów systemowych, jest to zatem kupon system. Za pomocą takiego rodzaju zagrania można sięgnąć po najbardziej atrakcyjne formy rozgrywek bukmacherskich, jakie opierają się na doborze zakładów i stawek według ustalonych strategii.

Zagraj w STS legalnie przez Internet

Doskonale rozumiemy, że obstawianie meczów STS w punkcie stacjonarnym to tradycyjna i wciąż lubiana metoda gry. Jeśli jednak chcesz iść z duchem czasu, zachęcamy do spróbowania gry przez Internet. Bukmacher STS oferuje legalne zakłady wzajemne za pośrednictwem sieci internetowej, co przekłada się na niezwykłą wygodę.

Nie dość, że na stronie bukmachera funkcjonuje opcja STS sprawdź kupon, to jeszcze możesz obstawiać zakłady z pełnej oferty przedmeczowej oraz live. Największym plusem takiej rozgrywki jest fakt, że możesz grać bez wychodzenia z domu. Wystarczy założyć konto, by obstawiać przez stronę internetową lub za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Bonus powitalny STS

Z myślą o nowych graczach internetowych bukmacher przygotował niezwykle atrakcyjny zestaw bonusów na start. Warto podkreślić, że podczas rejestracji konta STS możesz wpisać kod bonusowy „PROBUKMACHER”, by otrzymać najwyższy bonus powitalny. Wówczas zyskasz dostęp do następujących bonusów:

 • Bonus powitalny od depozytu do 1500 PLN.
 • Zakład bez ryzyka cashback do 100 PLN.
 • Zaproś kumpli i odbierzcie vouchery na łączną kwotę 340 PLN.

Oprócz tego, gracze internetowi mogą liczyć w STS na szereg dodatkowych promocji dla stałych klientów. Już dziś załóż konto z naszym kodem bonusowym STS i obstawiaj ulubione zakłady bukmacherskie bez konieczności chodzenia do punktu stacjonarnego! Zaoszczędź czas i pieniądze, a do tego zyskaj dodatkowe środki na grę!

FAQ

Kiedy korzystasz z aplikacji mobilnej STS, znajdziesz tam specjalną funkcję sprawdzania kuponów. Pozwala ona na skanowanie kodów kreskowych z fizycznych kuponów w formie wydruku z punktu stacjonarnego. Jeśli grasz online, wówczas swoje wygrane i przegrane zakłady znajdziesz w zakładce poświęconej kuponom.

Tak zwane e-kupony STS to nic innego, jak elektroniczna forma podsumowania Twoich zakładów w ramach danego kuponu. Obstawiając zakłady online, nie musisz nic drukować, ponieważ wszystkie kupony STS przechowuje na swoich serwerach.

Dodaj komentarz

0