STS kontakt

Kontakt z obsługą u legalnego bukmachera STS

Nawiązanie kontaktu z obsługą klienta danego bukmachera powinno odbywać się w łatwy i bezproblemowy sposób dla użytkownika. W tym tekście sprawdzamy, jak pod tym kątem prezentuje się STS. Analizujemy, czy bukmacher udostępnia swoim graczom czat na żywo, telefon oraz adres mailowy do połączenia się z pracownikami.

STS – kontakt online

Centrum obsługi klienta u bukmachera STS

Połączenie się z biurem obsługi klienta może okazać się konieczne z wielu względów. Gracze często na początku nie zważają na ten aspekt przy zakładaniu konta i dopiero zwracają na niego uwagę w momencie, gdy pojawi się jakiś problem. Naszym zdaniem, warto zainteresować się tym tematem jeszcze zanim zarejestrujemy się u danego buka, dlatego poniżej przedstawiamy, co do zaoferowania ma STS w przypadku takich form kontaktu, jak:

  • Czat na żywo
  • Telefon
  • Mail

Czat na żywo w STS

Czat na żywo u bukmachera STS

Najważniejszą formą kontaktowania się z pracownikami w obsłudze klienta jest zapewnienie czatu na żywo. Jest to zdecydowanie najlepsza forma komunikowania się w ten sposób z graczami, którzy napotkali problem przy korzystaniu z serwisu lub aplikacji. Użytkownicy mogą też w ten sposób szybko uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. 

Z tego względu, STS udostępnia czat online 24/7, do którego dostęp otrzymamy nawet bez logowania się do swojego konta. Po naciśnięciu przycisku czatu w prawym dolnym rogu, możemy podać swoje imię, e-mail i wybrać temat, aby rozpocząć czat z obsługą klienta. Kontakt z pracownikiem zostaje nawiązany w kilka do kilkunastu sekund i możemy liczyć na szybką odpowiedź na dane pytanie. W międzyczasie, użytkownik może również zajrzeć do bazy wiedzy.

STS kontakt – numer telefonu

Połączenie się drogą telefoniczną z pracownikami biura obsługi klienta w STS nie jest możliwe w bezpośredni sposób. Istnieje jednak szansa, że STS skontaktuje się z graczem w sytuacji, gdy wpisze on swój numer telefonu w formularzu kontaktowym. STS kontakt telefoniczny nie jest jednak gwarantowany, gdyż STS wymaga podania w formularzu zarówno telefonu, jak i adresu e-mail, a sami pracownicy częściej decydują się na napisanie maila.

STS kontakt – mail

Formularz kontaktowy u bukmachera STS

Kontakt drogą mailową jest drugą najczęściej spotykaną formą rozwiązywania problemów pomiędzy użytkownikiem i obsługą klienta STS. Po podaniu odpowiednich informacji w formularzu kontaktowym, czyli tematu, imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i wpisaniu wiadomości, gracze najczęściej dostają odpowiedź właśnie drogą mailową. STS nie gwarantuje jednak szybkiej odpowiedzi, dlatego nie jesteśmy w stanie określić, jak szybko gracz jest w stanie uzyskać odpowiedź w ten sposób.

To ciekawe: Logowanie w STS

STS zakłady bukmacherskie kontakt – podsumowanie

Jeśli chodzi o to, jakie sposoby nawiązania kontaktu z obsługą klienta oferują zakłady bukmacherskie STS, brakuje tutaj jedynie możliwości bezpośredniego połączenia drogą telefoniczną. Nie jest to jednak poważny problem, ponieważ STS udostępnia swoim graczom czat na żywo, który dostępny jest 24/7. Przeważnie na aktywację czatu z konkretnym pracownikiem trzeba poczekać tylko przez kilkanaście sekund, a odpowiedzi na pytania użytkownik otrzymuje w szybkim tempie. 

Wynika to z faktu, że jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy z obsługą klienta, istnieje możliwość wybrania konkretnego tematu. Alternatywnie, można skorzystać z formularza kontaktowego, w którym wpisujemy zarówno adres mailowy, jak i numer telefonu. Pracownicy w kontakt STS wybierają następnie jeden z podanych sposobów, aby porozumieć się z graczem.

FAQ

Z bukmacherem można skontaktować się poprzez dostępny 24/7 czat na żywo lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Najlepiej w takiej sytuacji od razu skontaktować się z bukmacherem przez czat, dzięki czemu problem zostanie szybko rozwiązany.

Zalecamy natychmiastowe zwrócenie się o pomoc do obsługi klienta i nie zawieranie kolejnych kuponów do czasu rozwiązania problemu.

Dodaj komentarz

1

  • Dot współpracy

    Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie współpracy
    Tel 783985563