Cash out Betfan

Oferta Cashout u legalnego bukmachera Betfan

W momencie, gdy gracz zawiera kupon, czasami zdarza się, że wolałby wypłacić swoją wygraną na krótko przed zakończeniem pojedynczego zdarzenia lub woli wziąć mniejszą wygraną za kupon AKO. W takiej sytuacji przydatna okazuje się funkcja Cash out, którą do swojej oferty wprowadziło wielu bukmacherów online w Polsce. Jednym z nich jest Betfan, a w tym tekście dowiecie się wszystkiego, co warto wiedzieć na temat tej opcji.

Jak działa w Betfan cashout?

Promocja CASHOUT u legalnego bukmachera Betfan - wypłacaj kasę kiedy chcesz

U bukmachera Betfan bonus na start cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, a jak jest w przypadku cashoutu? Tego typu funkcja stanowi specjalny element oferty promocyjnej bukmachera, o której wiele informacji można znaleźć na poświęconej jej zakładce. Betfan cashout dodał do swojej oferty, aby umożliwić swoim graczom wcześniejsze zakończenie danego zdarzenia. Gracz może poprzez naciśnięcie przycisku cash out rozliczyć swój kupon wcześniej i tym samym zagwarantować sobie nieco mniejszą wygraną.

Cash out dostępny jest zarówno na elementy oferty przedmeczowej, jak i live na kuponach SOLO i AKO. Użytkownik może skorzystać z tej funkcji w momencie, gdy wszystkie mecze umieszczone na kuponie są aktywne, a także żaden z nich nie został rozliczony jako przegrany.

Z opcji cash out można korzystać w przeróżnych sytuacjach, ale najczęściej użytkownicy decydują się na nią w momencie, gdy są już usatysfakcjonowani swoją wygraną. Określenie satysfakcjonującej wygranej nie jest oczywiście jednak tak proste, jak mogłoby się początkowo wydawać. Zawsze z tyłu głowy pojawia się bowiem pytanie: „A co jeśli reszta zdarzeń by weszła?” Dlatego decyzja o skorzystaniu z funkcji Cash out nie należy do łatwych i warto dwa razy się zastanowić, zanim zlecimy przedwczesną wypłatę wygranej.

Jak otrzymać cashout u tego bukmachera?

Otwórz nowe konto, żeby skorzystać z promocji Cashout Betfan - przejdź do ekranu głównego bukmachera i kliknij pfrzycisk w prawym górnym rogu

Na wstępie warto zaznaczyć, że w tym przypadku nie jest Ci potrzebny kod bonusowy.

Aby skorzystać z funkcji Cash out przygotowanej dla swoich graczy przez Betfan, musimy przede wszystkim założyć konto gracza. Bez tego niemożliwe będzie zawieranie zakładów. Gdy już przejdziemy przez formularz rejestracyjny i wypełnimy wszystkie niezbędne pola, będziemy mogli zacząć zawierać zakłady.

Stawiając kupon SOLO lub AKO, użytkownik otrzymuje szansę na Cash out online w celu odebrania nieco mniejszej wypłaty. Można to zrobić poprzez naciśnięcie przycisku WYPŁATA na kuponie. Dzięki temu przedstawiona pomniejszona wygrana zostanie dodana do konta gracza. Z funkcji Cash out skorzystacie tylko wtedy, gdy jeszcze żadne z aktywnych zdarzeń nie są przegrane.

Jak skorzystać z opcji Cashout u bukmachera Beyfan

Co ważne w związku z funkcją bukmachera Betfan, działa ona dobrze i gracze często mogą z niej skorzystać. Oznacza to, że nie musimy obawiać się o problemy techniczne, ponieważ kupon zamyka się natychmiast po naciśnięciu przycisku „Wypłata”.

Nie dojdzie zatem do problemów związanych z rozliczeniem kuponu po kursie, który widoczny był na ekranie w momencie zlecenia wypłaty wygranej. Pieniądze lądują od razu na koncie gracza, który może zdecydować się na zlecenie wypłaty lub kontynuowanie gry z wykorzystaniem wygranych środków.

Funkcja Cash out nie wymaga bowiem spełniania żadnych dodatkowych warunków związanych z otrzymaniem wygranych środków.

Jak skorzystać z promocji Cashout u bukmachera Betfan krok po kroku

CASHOUT Betfan – zasady i warunki oferty

Cashout bonus to z języka angielskiego po prostu wcześniejsze zamknięcie zakładu. Nie jest to w Betfan bonus dla nowych graczy, lecz element stałej oferty bukmachera dla wszystkich klientów. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że bukmacherzy mają swoje indywidualne zasady związane z tego typu promocjami.

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych graczy oraz ma pewne ograniczenia, z którymi trzeba się liczyć. Są to mimo wszystko pomniejsze wymogi. Niespecjalnie powstrzymują nas zatem od możliwości skorzystania z funkcji w cashout. Przykładowo, nie każdy aktywny kupon będzie umożliwiał nam skorzystanie z funkcji Cash out.

Oto najważniejsze zasady i warunki związane z tą ofertą:

CASH OUT Betfan – ZASADY I WARUNKI OFERTY
  • Gracz może skorzystać z Cash out tylko na kuponach SOLO i AKO ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej oraz live
  • Gracz może stale monitorować stan kuponu. Może też sprawdzać, jaką kwotę da się wypłacić w danym momencie. Im bliżej pozytywnego rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponie, tym wyższa kwota dostępna do wypłaty
  • Z funkcji Betfan Cashout będziemy mogli skorzystać tylko i wyłącznie w momencie, gdy proponowana kwota do wypłaty będzie większa od zawartej stawki
  • Gdy użytkownik zdecyduje się na skorzystanie z funkcji Cashout Betfan, wystarczy w tym celu nacisnąć przycisk „Wypłać”. Znajduje się on w panelu z postawionym kuponem
  • Kiedy możliwe jest wcześniejsze rozliczenie kuponu? Jedynie w momencie, gdy na kuponie nie znajduje się jakiekolwiek przegrane zdarzenie, a także wszystkie mecze są aktywne

Opinie o Early Cashout Betfan

Możliwość skorzystania z funkcji Cashout w Betfan to niewątpliwie ciekawa funkcja, która w niektórych sytuacjach może okazać się opłacalnym rozwiązaniem. Zanim jednak zdecydujecie się na przedwczesną wypłatę środków, lepiej zastanowić się, czy aby na pewno chcemy to zrobić.  Może bowiem zdarzyć się, że gracz wygrałby resztę znajdujących się zdarzeń na kuponie. Wówczas, całkowita kwota wygranej byłaby znacznie wyższa, niż to, co oferuje w danej chwili Cash Out.

Jeśli więc zdecydujecie się na skorzystanie z tej funkcji, najlepiej będzie sięgać po nią przykładowo w momencie, gdy na kuponie AKO zostały nam do rozegrania zdarzenia z wysokimi kursami, które to mają małą szansę powodzenia.

Warto również przypomnieć, że na wszystkich nowych graczy czeka bonus za rejestrację. Pakiet powitalny działa oddzielnie od opcji Betfan cashout, zaś promocje nie łączą się ze sobą.

Trudno jednoznacznie określić, kiedy jest najlepszy moment na przedwczesną wypłatę. Dlatego często można również spotkać się z opinią, że najlepiej w ogóle nie korzystać z cashoutu.

FAQ

Funkcja Cash out u bukmachera Betfan jest dostępna tylko i wyłącznie dla graczy, którzy obstawiają zakłady przez internet.

Tak, opcja Cash out została zaprojektowana w taki sposób, aby móc z niej skorzystać zarówno przed, jak i w trakcie trwania zdarzenia.

Nie, Cash out to funkcja, która pozwala na otrzymanie części wygranej. Do tego kwota do wypłaty musi być większa niż postawiona stawka.

Dodaj komentarz

0