ETOTO cashout

Legalny bukmacher Etoto funkcja cashout

Jeden nietrafiony zakład ma Ci popsuć cały kupon? Co byś powiedział na wcześniejsze zamknięcie takiego kuponu i odebranie części potencjalnej wygranej? Już teraz możesz to zrobić dzięki opcji ETOTO cash out. Nie martw się o końcowy wynik i zyskaj pieniądze niezależnie od rozstrzygnięcia. Pokażemy Ci, na czym to wszystko polega.

Cashout ETOTO

Legalny bukmacher ETOTO od lat prezentuje atrakcyjną ofertę dla swoich graczy. Jeżeli planujesz dołączyć do klientów firmy, koniecznie sprawdź, dlaczego warto się u niego zarejestrować. Jednym z niepodważalnych atutów bukmachera jest dostępny w ETOTO cashout.

Dzięki opcji ETOTO cash out możesz zamknąć kupon przed jego końcowym rozliczeniem. Funkcja ta jest aktywowana, gdy zmieniają się kursy na zakłady przedmeczowe. Możesz wówczas bezpiecznie wycofać się z dalszej gry, by odebrać proponowaną przez bukmachera wypłatę. Z założenia opcja cashoutu wygląda bardzo podobnie u wszystkich bukmacherów, choć jej funkcjonalność różni się szczegółami.

W jaki sposób działa w ETOTO cash out?

W jaki sposób działa w ETOTO cash out?

W ofercie bukmachera ETOTO cash out dostępny jest w kilku określonych przypadkach, a mianowicie, gdy:

  • Zagrywasz kupon AKO i część zakładów masz rozliczoną jako wygrane, ale kupon jest nadal w grze.
  • Zdarzenie jeszcze się nie rozpoczęło, a znacząco zmienił się kurs na zakłady przedmeczowe.
  • Kupon bukmacherski nie zawiera ani jednego przegranego zakładu.

Gdy powyższe warunki są spełnione, wówczas istnieje spora szansa, że odblokuje się opcja cashout w ETOTO. Z funkcji tej warto skorzystać, gdy wszystko nam mówi, że jeden przegrany zakład położy cały kupon. Cashout działa wówczas w formie zabezpieczenia rozliczonych poprawnie zakładów. Jeśli chcesz z niego skorzystać, powinieneś:

  • Zalogować się na swoje konto na stronie lub w aplikacji ETOTO.
  • Przejść do sekcji poświęconej swoim kuponom w grze.
  • Sprawdzić tam dostępność funkcji cashout dla wybranego kuponu.
  • Kliknąć odpowiedni przycisk i potwierdzić zamknięcie zakładów.

ETOTO cashout – najważniejsze zasady

ETOTO cashout – najważniejsze zasady

W przypadku bukmachera ETOTO cash out nie ma specjalnie wygórowanych wymagań. Przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na to, czy Twój kupon zawiera przegrane zakłady. Jeśli choć jeden został rozliczony błędnie, wówczas cały kupon jest przegrany i nie można już go zamknąć.

Cashout dotyczy tylko kuponów, na których są wygrane zakłady i choć jeden wciąż w grze. Jeżeli czujesz, że ostatni zakład może okazać się przegrany, wówczas warto przemyśleć wcześniejsze zamknięcie kuponu. Pamiętaj jednak, że zabezpieczone cashoutem zagrania nie wliczają się do obrotu w przypadku bonusów.

ETOTO cashout możesz użyć zarówno dla kuponów SOLO, jak i AKO. Funkcja ta dostępna jest dla zakładów przedmeczowych oraz z oferty live. Warto podkreślić, że nie można z niej korzystać podczas obstawiania sportów wirtualnych.

Cashout ETOTO – podsumowanie

Dostępny w ofercie bukmachera ETOTO cash out to opcja przygotowana dla wszystkich graczy. Jeżeli bukmacher udostępnia ją dla Twojego kuponu, sprawdzisz to na swoim profilu bukmacherskim. Kiedy nie chcesz grać dalej wybranych zakładów, a nie zostały rozliczone jako przegrane, możesz pokusić się o zamknięcie kuponu. Opcja ta działa zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Pamiętaj, by skorzystać też z innych atrakcyjnych funkcji bukmachera. Sprawdź nasz kod promocyjny ETOTO, by odebrać najwyższy możliwy bonus powitalny na start. Obstawiaj zakłady w ETOTO i zyskaj dodatkowe środki na dalszą grę!

Dodaj komentarz

0