Fortuna zakład bez ryzyka

Promocja zakład bez ryzyka cashback u legalnego bukmachera Fortuna

Legalne zakłady w Polsce cieszą się ogromną i cały czas rosnącą popularnością. Bukmacherów przybywa z każdym rokiem, a wszystko z korzyścią dla graczy. Wysoko konkurencja oznacza coraz lepsze oferty i programy bonusowe. Cashback to jedna z najbardziej rozpoznawalnych promocji. Jak wygląda Fortuna zakład bez ryzyka? Na co możemy liczyć i jakie są warunki?

Fortuna zakład bez ryzyka – czym jest?

Zakłady bukmacherskie i szeroko rozumiany hazard to świetna rozrywka dla odpowiedzialnych osób, ale niezmiennie obarczona ryzykiem. Nic więc dziwnego, że organizatorzy wpadli na pomysł, żeby wspomniane ryzyko ograniczyć do minimum w ramach oferty dla graczy.

Cashback w Fortunie, zgodnie z generalną koncepcją polega na ubezpieczeniu zakładu od przegranej. Zachowujemy wszystkie potencjalne profity, czyli wygrana po prostu ląduje na koncie gracza. W przypadku porażki, otrzymujemy zwrot stawki.

Promocja Zakład bez ryzyka Cashback do 600 PLN dla nowych graczy u legalnego bukmachera Fortuna - co to jest i na czym polega bonus

Co do zasady, należy również wziąć pod uwagę dodatkowy czynnik. Czy zwrot uwzględnia kwotę podatku? Ustawodawca oczekuje wpłaty do Skarbu Państwa 12% stawki od każdego zawartego zakładu, niezależnie od rezultatu.

Gracze na szczęście nie muszą nic robić, ponieważ wszystkie działania leżą po stronie organizatora zakładów. Nie zmienia to jednak faktu, że częstą praktyką jest odliczanie podatku od kwoty zwrotu. Na szczęście Fortuna bukmacher przyjął inną strategię i oddaje nam całą kwotę przegranego zakładu.

Cashback w Fortuna

Zakład bez ryzyka Fortuna to jedna z najlepszych tego typu propozycji na rynku. Jako element oferty powitalnej stawia nas w zero-jedynkowej sytuacji. Wygrywamy pierwszy zakład albo otrzymujemy zwrot stawki do maksymalnej wartości 100 PLN.

Na tym jednak nie koniec, bo przecież cashback Fortuna wynosi w sumie 600 PLN! W ciągu 3 dni od rejestracji otrzymasz kolejne 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Za kolejne 3 dni bukmacher nagrodzi Cię cashbackiem do 300 PLN. Każdym z filarów promocji należy zagrać w ciągu 72 godzin od momentu przyznania bonusu.

Nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni ofertą, ponieważ bukmacher nie nakłada w tym zakresie jakichkolwiek wymogów. Oznacza to, że zakład bez ryzyka możemy zawrzeć na jakiekolwiek zdarzenie z oferty przedmeczowej i na żywo o dowolnym kursie.

W przypadku wygranej – dysponujemy środki dowolnie, bez ograniczeń. Na okoliczność porażki, wysokość stawki zostaje przeniesiona na konto bonusowe w stosunku 1:1. Bukmacher bierze na siebie odprowadzenie podatku od przegranego zakładu!

Warunki dotyczące bonusu bez ryzyka w Fortunie

Zasady otrzymania bonusu zakład bez ryzyka 600 PLN u bukmachera Fortuna

Fortuna zakład bez ryzyka warunki promocji oraz uczestnictwa są szczegółowo określone w regulaminie oferty. Dla ułatwienia, przedstawiamy najważniejsze punkty:

 • Udział mogą brać osoby, które ukończyły 18 lat.
 • Promocja jest przeznaczona dla nowych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta w serwisie.
 • Wysokość bonusu jest równowartością stawki, ale nie więcej niż 600 PLN.
 • Środki bonusowe zostaną przyznane w ciągu maksymalnie 3 dni od momentu rozstrzygnięcia kuponu.
 • Promocja dotyczy pierwszego zakładu zawartego od momentu rejestracji.
 • Warunkiem przeniesienia środków z konta bonusowego na konto gracza jest jednokrotny obrót, bez dalszych wytycznych.

Podsumowując, szczególną uwagę należy zwrócić na zaledwie jednokrotny wymóg obrotu bez ograniczeń w zakresie zdarzeń lub kursów. To bardzo przystępne i rzadko spotykane warunki. Często mieć bonus, a wypłacić bonus do dwa różne bieguny. W tym wypadku Fortuna przedstawiła naprawdę przystępną ofertę.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Fortuna?

Jak odebrać zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera Fortuna - warunki i zasady promocji

Niewiele trzeba tak naprawdę zrobić, żeby odebrać promocję Cashback  w Fortuna, ponieważ bukmacher większość robi z nas. Jak to wygląda w praktyce?

 • Rejestrujemy konto gracza. Pamiętamy, żeby wpisać kod bonusowy PROBUKMACHER, który zapewni nam najlepsze warunki promocji.
 • Dokonujemy pierwszego depozytu na konto gracza.
 • Obstawiamy dowolny mecz z dowolnym kursem.
 • Wygraliśmy? Świetnie, kasa znajduje się na koncie gracza i możemy nią dysponować dowolnie.
 • Przegraliśmy? Nic straconego! W ciągu 3 dni środki znajdą się na koncie bonusowym. Musimy obrócić nimi jeden raz na dowolnym zdarzeniu i kursie! Wygrana wraca na konto depozytowe!

Pozostałe bonusy powitalne w Fortunie

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN to nie jedyna atrakcja na powitanie od tego bukmachera! Jeśli przeprowadzimy pełną rejestrację, dodatkowo uzyskamy Freebet w postaci 2800 punktów lojalnościowych. W praktyce jest to 20 PLN na darmowy zakład. Co więcej, wygrana trafia bezpośrednio na konto gotówkowe i nie wymaga obrotu.

Pozostałe promocje u legalnego bukmachera Fortuna, które znajdziesz na stronie głównej w rozdziale bonusów

To nadal nie koniec atrakcji, jakie Fortuna przygotowała dla nowych użytkowników. W ciągu 2 dni od pierwszej wpłaty, możemy aktywować bonus od 2 wpłaty. W ciągu 3 dni od aktywacji, możemy wpłacić 2 depozyt i otrzymamy 50% dodatkowo, maksymalnie do 200 PLN!

BonusWartośćWarunki
Zakład bez ryzyka600 PLN100+200+300 PLN; wymaga 1-krotnego obrotu
Freebet20 PLNPełna rejestracja; nie wymaga obrotu
Bonus od 2. depozytu50% do 200 PLNAktywacja bonusu w ciągu 2 dni od 1. wpłaty; 2. wpłata w ciągu 3 dni od aktywacji

Zakład bez ryzyka w Fortunie – opinie

Fortuna reklamuje swój zakład bez ryzyka oraz całą ofertę powitalną jako najlepszą na rynku. Nie da się zaprzeczyć, że warunki są bardzo dobre. Cashback w wysokości 600 PLN nie stawia żadnych wymagań w zakresie zdarzeń ani kursów oraz uwzględnia podatek. Co więcej, wymagany jest tylko jednokrotny obrót, ponownie bez wymagań w ofercie lub kursach! 

W rezultacie otrzymujemy przystępne warunki, które co najważniejsze, możemy realnie wykorzystać! Bolączką wielu promocji są trudne do realizacji wymogi przeniesienia na konto gracza. Fortuna bez cienia wątpliwości wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i proponuje proste i łatwe do spełnienia zasady.

FAQ

Wystarczy zarejestrować konto gracza i obstawić pierwszy kupon. Jeśli przegramy, otrzymamy do 600 PLN zwrotu. Promocja uwzględnia podatek.

Promocja jest dostępna dla wszystkich nowych i pełnoletnich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta w serwisie.

Wystarczy jednokrotnie zagrać za równowartość zwrotu. Nie ma żadnych wymogów dotyczących oferty ani wysokości kursów.

Dodaj komentarz

0