4.6
 • Liczne promocje dla graczy
 • Kursowy boost na mecze
 • Bonusy dla stałych graczy
Android
IOS
Mobile

Betcris kod promocyjny 2022 - 20.05.2022

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu
Zagraj teraz
PLUSYBRAKI
✓ Freebet powitalny do 50 PLN ✗ Brak transmisji wideo spotkań live
  
✓ Oferta CASHBACK 
✓ Zakład bez ryzyka do 50 PLN 

Betcris kod promocyjny

Wybierając swoją platformę bukmacherską, zawsze mądrze jest zwrócić uwagę na przynajmniej kilka wyjątkowo istotnych czynników. Przede wszystkim, to kwestia tego, czy dana firma funkcjonuje legalnie, co zapewni bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i uczciwość operatora. Znamienna jest również konkurencyjność oferowanych kursów zdarzeń, co pozwala na maksymalizowanie potencjalnych wygranych. Dodatkowo dla wielu z nas dodatkowym motorem napędowym jest również dostępny bonus na start i cykliczne promocje. Właśnie te aspekty rozkładamy dla Ciebie na części pierwsze w niniejszej recenzji Betcris kod bonusowy.

Jakie więc bonusy przygotował dla graczy z Polski bukmacher Betcris? Ile pieniędzy na darmowe zakłady możesz otrzymać, korzystając z oferowanych promocji? Jak wykorzystać Betcris bonus powitalny? Odpowiedzi właśnie na te oraz na inne pytania znajdziesz poniżej. Śmiało stwierdzamy, że Betcris to zdecydowanie bardzo atrakcyjna oferta bonusowa – zarówno dla początkujących, jak i dla weteranów branży bukmacherskiej. Sprawdź, co przygotował dla Ciebie ten legalny bukmacher!

Aktualne bonusy w Betcris w skrócie:

Bonus:Opis:
Freebet z kodem promocyjnymKod bonusowy „BSVIP” = 60 PLN na darmowy zakład
Freebet powitalny50% do 200 PLN na pierwszy zakład SOLO lub AKO
Zakład bez ryzykaZwrot 50% do 50 PLN za przegrany kupon
Bonus urodzinowy20 PLN na zakład AKO
Tuesday CASHBACKCotygodniowy zwrot za zakłady aż do 100 PLN
Podwójna wygranaFreebet o równowartości wygranej kuponu aż do 500 PLN
Totalny zwrot podatkuZwrot podatku za określone wygrane kupony aż do 100 PLN dziennie w postaci freebetu.
Poleć przyjacielaZaproś 5 przyjaciół i otrzymaj aż do 250 PLN
Kursowy BOOSTOferta wydarzeń z możliwością zwiększenia kursu
Betcris+Dodatkowe 100% do wygranej, przy spełnieniu warunków
Bonus dla fanów e-sportFreebet o wartości 25 PLN za zakłady w kategorii e-sport
Odbierz kod promocyjny Betcris: PROBUKMACHER

Freebet 200 PLN na start

Freebet 200 PLN Betcris

To główny oferowany przez bukmachera Betcris bonus na start upoważniający do odbioru nawet 200 PLN w postaci freebetu na kolejny zakład AKO. Twój bonus wyniesie 50% kwoty postawionego zakładu (maksymalnie 200 PLN).

Odbierzesz go w prosty sposób, spełniając wymagania promocji:

 • Załóż konto stałe w Betcris
 • Stwórz pierwszy kupon z zakładami SOLO lub AKO za minimum 20 złotych
 • Upewnij się, że kurs kuponu nie jest niższy niż 1.80
 • Akceptowane są wydarzenia z oferty przedmeczowej lub live

Postawiłeś kupon? Pora odebrać bonus:

 • Kiedy kupon zostanie rozliczony (niezależnie od rozstrzygnięcia) otrzymasz 50% kwoty, za którą zagrałeś pierwszy kupon, w postaci freebetu
 • Kwota freebetu to minimum 10 złotych, a maksymalnie 200 złotych
 • Otrzymany freebet możesz wykorzystać na kupon AKO umieszczając na nim co najmniej 3 zdarzenia,
 • Kurs minimalny każdego ze zdarzeń na kuponie musi wynosić 1.3
 • Betrcis daje Ci aż 7 dni na wykorzystanie tego freebetu

Co to jest freebet?

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład na określoną kwotę, który możesz wykorzystać, spełniając warunki promocji.

Odbierz freebetOdbierz freebet

Betcris rejestracja – jak założyć konto?

Aby móc efektywnie wykorzystać Betcris kod promocyjny i zgarnąć bonus powitalny, musisz na początku zarejestrować konto gracza. Proces rejestracji online jest identyczny z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze oraz przeglądarki mobilnej na urządzeniu przenośnym. Całość zajmuje tylko chwilę, a przebieg rejestracji to 3 proste kroki:

Krok 1:

Rejestracja u bukmachera Betcris krok 1

Na stronie głównej Betcris kliknij przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu „Zarejestruj się”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji konta, gdzie w pierwszym etapie musisz podać następujące dane:

 • Twój adres e-mail
 • Login
 • Bezpieczne hasło
 • Numer telefonu komórkowego
 • Kod weryfikacyjny wysłany SMS-em na podany numer telefonu
 • Betcris kod promocji: BSVIP

Po kliknięciu przycisku „Dalej” zostaniesz przekierowany do kolejnego etapu.

Krok 2:

Rejestracja u bukmachera Betcris krok 2

W tym kroku uzupełnij pola, podając tylko swoje prawdziwe dane osobowe:

 • Imię i Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL (to wymóg prawny, Twoje dane w Betcris są bezpieczne)
 • Pochodzenie środków pieniężnych

Kliknij „Dalej”, aby przejść do ostatniego etapu rejestracji konta.

Krok 3:

Rejestracja u bukmachera Betcris krok 3

W tym kroku najważniejsze jest zaznaczenie zgody na powiadomienia, gdyż jest to warunek konieczny do korzystania z Betcris bonus. Oprócz tego na tym etapie rejestracji:

 • Ustalisz limity pieniężne dotyczące swoich zakładów
 • Ustalisz limity czasowe (dzienne oraz miesięczne)
 • Musisz potwierdzić pełnoletność oraz zapoznanie się z regulaminem Betcris
 • Musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Twoje konto tymczasowe zostanie utworzone, gdy klikniesz „Aktywuj” otwierając Ci tym samym drogę do stawiania zakładów online.

Konto stałe:

W celu skorzystania z niektórych bonusów oraz wypłacana wygranych należy potwierdzić i uzupełnić brakujące dane osobowe w zakładce „Mój profil” – „Moje dane”, a następnie przesłać zdjęcia wybranych dokumentów poprzez zakładkę „Mój profil” – „Dokumenty”. By aktywować konto stałe musisz:

 • Wpisać numer dowodu osobistego
 • Przesłać zdjęcia dowodu osobistego
 • Uzupełnić dane adresowe
 • Powiązać swoje konto bankowe podając jego numer

Interfejs tej zakładki jest intuicyjny i przejrzysty, co pomaga w szybkiej rejestracji konta stałego.

Zarejestruj sięZarejestruj się

Dokonywanie wpłaty

Wpłaty u bukmachera Betcris

W Betcris postarali się o to, żeby każdy mógł zagrać o każdej porze dnia i nocy, bo doładowanie konta zajmuje dosłownie chwilę. W celu wpłacenia depozytu przejdź do zakładki „Mój portfel” – „Depozyty”.

Na ekranie powinno pojawić się okno jak poniżej, gdzie do dyspozycji na ten moment masz jedynie opcję „Przelewy24” (BLIK oraz Skycash dostępne są po wpisaniu kwoty i zatwierdzeniu tego kroku). Zdecyduj, jaką kwotę chcesz zdeponować na koncie Betcris i kliknij „Zatwierdź”.

Wszystkie przelewy realizowane są natychmiastowo dzięki błyskawicznej obsłudze płatności z pomocą dostępnych systemów płatności:

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Skycash
 • Przelew tradycyjny

Płatność za pomocą BLIK u bukmachera Betcris

Po kliknięciu przycisku „Zatwierdź” zostaniesz przekierowany do okna systemu płatności Przelewy24, które wyglądać będzie tak. Zwróć uwagę (czerwone obramowania) na odbiorcę wpłaconego depozytu (Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to spółka będąca właścicielem Betcris Polska) oraz na możliwość wyboru pomiędzy przelewami online i płatnością BLIK.

Jeśli wybierzesz płatność BLIK, wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK i zatwierdź go, klikając „Płacę”.

Jak postawić zakład w Betcris

Na ofertę bukmachera Betcris składa się ponad 50 różnych dyscyplin sportowych (w tym e-sporty oraz sporty wirtualne). Do dyspozycji graczy z Polski jest przeszło 45 tysięcy wydarzeń live każdego miesiąca. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Tworzenie kuponu i stawianie zakładów w Betcris to bułka z masłem. Deweloperzy strony postawili na instynktowną wręcz obsługę zakładek i prostotę edycji każdego kuponu.

Załóżmy, że interesuje Cię stworzenie kuponu z wydarzeniem z włoskiej ligi piłkarskiej Serie A. Jak postawić taki zakład? Wydarzenia (również live) możesz wybierać bezpośrednio ze strony głównej. Możesz też przejść do zakładki „SPORT” i stamtąd precyzować, jaką dyscyplinę i zdarzenie chcesz dodać do kuponu. Na naszym przykładzie prezentujemy zrzut ekranu z zakładki „SPORT”, gdzie”:

 1. W prawym górnym rogu (tuż obok swojego awatara) zobaczysz saldo konta głównego i tuż pod – saldo bonusów.
 2. W panelu nawigacyjnym po lewej stronie możesz wybrać odpowiednią ligę/dyscyplinę sportu (na przykładzie wybraliśmy Serie A).
 3. Po wybraniu pożądanej ligi zobaczysz tabelę, z której możesz obstawiać wydarzenia, które chcesz dodać do kuponu. My wybraliśmy pierwszy z brzegu mecz piłki nożnej Atalanta – Cagliari. Możesz kliknąć dane wydarzenie, by zobaczyć więcej szczegółów, lub od razu w obstawiany wynik, by postawić zakład na zwycięzcę spotkania.
 4. Klikając w dane wydarzenie, po prawej zobaczysz tabelę z listą możliwych rodzajów zakładów. Nie trzeba mówić, że są ich setki. Na naszym przykładzie wybraliśmy zakład na wynik meczu, stawiając na zwycięzcę spotkania – Atalanta (W1) z kursem 1.28.
 5. Po prawej stronie ekranu będzie budowany Twój kupon. Możesz go dowolnie edytować, zmieniając kwotę zakładu, rodzaj zakładu oraz dodając lub usuwając zdarzenia. Zobaczysz na nim również kwotę podatku, który odciągany jest od kwoty, za który stawiasz kupon oraz ewentualną całkowitą wygraną „na czysto”.

Zakłady bonusowe

Jak to zwykle bywa, promocje i bonusy są regulowane pewnymi warunkami, które trzeba spełnić, żeby efektywnie skorzystać z oferowanych benefitów. Podobnie jest też z zakładami bonusowymi na Betcris. Pokazujemy niektóre warunki promocji, na przykładzie dwóch przygotowanych bonusów.

Oferta CASH OUT

Nie pomyl CASH OUT z CASHBACK. To dwie różne promocje. Oferta Cashout to możliwość wcześniejszego wycofania zakładu przed zakończeniem spotkania. Jak z tego skorzystać?

 • Podczas tworzenia kuponu wybierz zdarzenie ze znaczkiem ikony dolara
 • W trakcie trwania spotkania wejdź w zakładkę „Zakłady w grze” i zdecyduj o wypłacie całościowego lub częściowego Cashoutu
 • Kwota Cashout obliczana jest wg specjalnego współczynnika, więc na bieżąco śledź postępujące zmiany
 • Wykorzystuj tę promocję np. wtedy, kiedy 3 spotkania z kuponu już zostały rozliczone, jako wygrane, a całość zagrożona jest ostatnim niepewnym spotkaniem

Podwójna wygrana

promocja podwójna wygrana Betcris

Każdy lubi wygrywać podwójnie, prawda? W Betcris masz szansę na freebet o równowartości wygranej z postawionego kuponu nawet do 500 PLN. Jak odebrać bonus?

 • Wpłać na konto kwotę co najmniej 50 złotych
 • Postaw kupon AKO za 50 złotych z min. 3 zdarzeniami
 • Każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimum 1.30
 • Jeśli kupon będzie wygrany, otrzymasz freebet o wartości wygranej (z limitem do 500 PLN)
 • Freebet możesz wykorzystać na kuponie SOLO z wydarzeniem o kursie min. 1.80

Zwycięskie metody wypłaty w Betcris

Wypłaty bukmachera Betcris

Jeśli wygrywać to po to, żeby móc wypłacić wygrane. W Betcris żądanie wypłaty środków pieniężnych jest zatwierdzane od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 rano do 20:00. Ten czas ulega skróceniu w weekendy (9:00-17:00). Wypłacone pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie bankowym w zależności od Twojego banku. Przykładowy czas księgowania w różnych bankach (więcej na stronie Betcris):

BankProwizja BetcrisCzas księgowaniaLimit kwotowy
mBankBrakCałą dobę10 PLN – 10 000 PLN
MillenniumBrak6:00 – 22:0010 PLN – 10 000 PLN
INGBrakCałą dobę10 PLN – 10 000 PLN
Credit AgricoleBrakCałą dobę10 PLN – 10 000 PLN
PKOBrakCałą dobę10 PLN – 10 000 PLN
BOŚBrak9:30 – 20:0010 PLN – 10 000 PLN

Betcris zakład bez ryzyka

Promocja zakład bez ryzyka 50 PLN Betcris

Bonus w postaci zakładu bez ryzyka to jeden z najpopularniejszych w branży bukmacherskiej. Polega na tym, że w przypadku przegranego kuponu odzyskujesz część postawionych pieniędzy. Betcris nie odstaje od konkurencji i równie proponuje Ci taką promocję.

Jak zagrać zakładem bez ryzyka?

To jeden z tych bonusów, których wykorzystanie wymaga zaznaczenia zgód marketingowych przy zakładaniu konta. Dodatkowo powinieneś posiadać konto stałe Betrics, więc zanim skorzystasz z bonusu, potwierdź swoje dane oraz dokumenty.

Zakład bez ryzyka 50 PLN – Jak wejść?

Kilka prostych wskazówek:

 • Upewnij się, że zaznaczyłeś zgody marketingowe przy rejestracji
 • Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO za min. 20 złotych
 • Minimalny kurs kuponu to 1.80
 • W przypadku przegranego kuponu Betrcis zwróci Ci 50% stawki do 50 PLN na konto
 • Zwrócone pieniądze możesz wypłacić albo wykorzystać do dalszej gry
Odbierz bonusOdbierz bonus

BETCRIS+

Promocja Betcris+

Jesteś graczem, który zawsze chce więcej? Specjalnie dla Ciebie Betcris przygotował „plusową” ofertę, która upoważni Cię do podwyższenia wygranych nawet o 100%. Zobacz, z czym się to je i w jaki sposób wykorzystać tę ofertę.

Na czym polega promocja Betcris+?

Betcris+ to bonus powodujący zwiększenie wygranej, jeśli tylko zawrzesz na kuponie odpowiednią ilość zakładów spełniających poszczególne regulacje. Krok po kroku:

 • Utwórz kupon AKO
 • Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.25
 • Na kuponie musi znajdować się co najmniej 5 kuponów (im więcej – tym większy % bonusu)
 • Każdy kolejny zakład na kuponie to 5% więcej do ewentualnej wygranej

Data wygaśnięcia bonusu?

Bonus nie jest ograniczony czasowo, więc śmiało możesz korzystać z niego, kiedy tylko chcesz. Promocja rozpoczęła się 23 sierpnia 2021 r. i trwa nadal.

Inne promocje Betcris dla graczy z kodem promocyjnym

Promocje bukmachera Betcris

Dobra firma dba nie tylko o zachęcenie nowych użytkowników, ale również o ofertę cyklicznych promocji i bonusów dla wszystkich aktywnych graczy. Betcris ma takich benefitów na swojej liście wystarczająco, żeby zatrzymać Cię u nich na stałe i nie do wszystkich potrzebne są kody Betcris.

 • Europejskie ligi bez podatku

Zagraj kupon na kwotę nie mniej niż 10 złotych z przynajmniej 3 zdarzeniami, gdzie choć 1 będzie z tych lig piłkarskich w Europie (La Liga, Premier League, Serie A, Ligue 1, Bundesliga). Jeśli kurs całego kuponu wynosił nie mniej niż 2.50, a pojedynczego spotkania min. 1.25 i kupon będzie rozliczony jako wygrany – otrzymasz zwrot podatku, jako freebet do wykorzystania na zakłady.

 • American Dream

To nawet 100% zwrotu podatku za kupon AKO z co najmniej 1 zdarzeniem w kategorii sporty amerykańskie. Min. Stawka kuponu to 10 złotych.

 • Tuesday Cashback

Od wtorku do poniedziałku grasz aktywnie, a następnie Betcris zwraca Ci kasę w postaci bonusowego freebetu. Wartość bonusu jest liczona jako suma stawek zakładów netto – Twoje wygrane – otrzymane bonusy. Maksymalna kwota freebetu to 100 złotych.

 • Europejskie Puchary – trzy dni, trzy freebety

W określony dzień wpłać na konto 100 złotych, a następnie zagraj kupon AKO (min. 100 złotych) z min. 3 zdarzeniami, gdzie co najmniej 1 będzie pochodzić z oferty Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.25. Niezależnie od rozliczenia kuponu otrzymasz freebet na kwotę 50 złotych. W ciągu 3 dni trwania promocji możesz zgarnąć nawet 150 złotych.

 • Kursowy Boost

Betcris podwyższa kursy na niektóre wydarzenia dnia z oferty przedmeczowej. Oferta łączy się z innymi promocjami.

 • 25 zł dla fanów e-sportu

Aby otrzymać 25 złotych za zakłady na e-sporty musisz w ciągu tygodnia postawić przynajmniej 5 kuponów za sumaryczną kwotę 100 złotych. Minimalny kurs każdego kuponu to 1.85.

Betcris – nowy legalny bukmacher

Co prawda Betcris w Polsce działa dopiero od 2021 roku, ale na rynku światowym znany jest już ponad 16 lat! To jedna z największych firm w branży bukmacherskiej w Amerykach Płd. oraz Środkowej.

Prezentujemy dane na temat Betcris w pigułce:

Właściciel:MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.oBonus powitalny:TAK
Licencja w Polsce:Zezwolenie nr PS4.6831.1.2019 wydane przez MF dnia 19.12.2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.Data powstania:2006 r.
Dyscypliny sportowe:50+Punkty stacjonarne:100+
Zakłady LIVETAKAplikacja mobilna:Sprawdź
Metody płatności:BLIK, Przelewy24, Skycash, Przelew tradycyjny

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

W trakcie pisania tego artykułu (luty 2022 r.) aktualny kod promocyjny do wykorzystania w Betcris to „BSVIP”. Uprawnia do wykorzystania darmowego zakładu o wartości 60 PLN.

Jaki jest bonus na start w Betcris?

Jako bonus powitalny, Betcris oferuje freebet 60 PLN z kodem promocyjnym oraz drugi freebet nawet do 200 PLN o wartości 50% postawionego zakładu.

Jak obrócić bonus Betcris?

Freebet powitalny możesz wykorzystać tworząc kupon AKO oraz umieszczając na nim przynajmniej 3 zdarzenia. Minimalny kurs na kuponie musi wynosić 1.30. Na realizację bonusu masz 7 dni od jego aktywacji.

Czy Betcris oferuje bonus bez depozytu?

Nie, na ten moment Betcris nie posiada w ofercie takiej promocji.

Jak odebrać bonus powitalny w postaci Betcris freebet?

Należy postawić pierwszy zakład AKO albo SOLO za kwotę minimalną 20 złotych, gdzie kurs min. będzie wynosił 1.80. Po tym, jak kupon zostanie rozliczony, Betcris doładuje Twoje konto bonusowym freebetem.

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny Betcris 2022?

Kod promocyjny należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego podczas zakładania konta w przeznaczonym do tego polu.

Zarejestruj sięZarejestruj się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.