3.7
 • Bogactwo zakładów bukmacherskich
 • Jedne z najlepszych kursów na rynku
 • Atrakcyjny bonus na start dla nowych graczy
 • Wiele promocji dla stałych klientów
 • Błyskawiczne metody płatności
Android
IOS
Mobile

Totalbet kod promocyjny - 20.05.2022

Skopiuj kod

99 kopii w tym tygodniu
Zagraj teraz

Totalbet to w pełni legalny bukmacher, który nie tylko daje dostęp do dużej ilości zakładów, ale też oferuje szereg atrakcyjnych promocji. Jeśli więc poszukujesz czegoś, co uprzyjemni Twój czas spędzony na tworzeniu kuponów i zwiększy szansę na wygraną – postaw na tego buka! Bonusy oferowane przez tego usługodawcę to między innymi darmowy zakład 20+20 PLN za rejestrację, Totalbet bonus powitalny 5000 PLN, a także wiele więcej!

Kod promocyjny Totalbet

Kod promocyjny PROBUKMACHERFreebet 20 PLN
Loteria Lucky 22Każdego dnia możesz zgarnąć 100, 50, 20 lub 10 PLN
Gra bez podatku na wszystko 24/7Postaw zakład AKO na min. 3 zdarzenia z ich min. kursem 1.20
Rankingi TotalbetW puli 1000 PLN w gotówce, 250 PLN we Freebetach i piłki nożne
Freebet za rejestrację20+20 PLN w formie pięciu darmowych zakładów
Hej kibicu Jagi, kolejny mecz gracie z Wartą!Kibicuj wybranej drużynie, postaw kupon i wygraj Freebet 25 PLN
Wysokie kursyWygrywaj do 50% więcej
Bonus powitalny TotalbetPodwojenie pierwszej wpłaty od 10 do 5000 PLN
Wygrywaj nawet dwa razy więcej!Wygrana może wzrosnąć o ponad 100% dzięki TOTAL Bonus i grze bez podatku
Klub Total VIPOdbierz zwrot części obrotu
Szybkie wypłaty 24/7Średni czas wypłaty to 8 minut
Masz urodziny? Odbierz Freebet!Freebet 10 PLN
Bezpieczny zakładZwrot stawki, gdy nie wejdzie jedno wydarzenie
TotalBOOSTObstawiaj wydarzenia ze zwiększonym kursem
Zakład bez ryzyka Do 250 PLN po założeniu konta

Bonus 5000 PLN i Freebet 20+20 PLN na start!

Bonus powitalny totalbet 5000 pln

Totalbet bonus na start z kodem PROBUKMACHER jest interesujący dlatego, że zapewnia podwojenie depozytu od 10 do 5000 PLN! Szukając atrakcyjnych promocji na start, bardzo trudno będzie znaleźć coś, co jest w stanie to przebić! Oprócz tego, że zaproponowany przez Totalbet bonus powitalny jest wyjątkowo hojny, gracze nie będą musieli męczyć się ze skomplikowanymi zasadami obrotu – gotówkę można odebrać już po 1-krotnym obrocie depozytem. Poniżej w kilku prostych krokach przedstawiamy, jak uzyskać dostęp do bonusu oraz jak pomyślnie ukończyć obrót:

 • Po pierwsze, należy założyć konto, jednocześnie pamiętając o zapisaniu się do promocji podczas rejestracji. 
 • Następnie konieczne będzie oczywiście dokonanie pierwszej wpłaty – podwojeniu ulega depozyt od 10 do 5000 PLN.
 • Gracze mogą wybrać dwie formy bonusu: 4×4 lub 5×3. Pierwsza forma wiąże się z 4-krotnym obrotem na kuponach z 4 zdarzeniami. Druga natomiast to 5-krotny obrót na kuponach uwzględniających 3 zdarzenia. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić minimalnie 1.25.
 • Jednokrotny obrót 100% depozytem uwalnia 25% lub 20% bonusu. W zależności od wybranej formy bonusu, będziemy musieli obrócić bonusem 4 lub 5 razy, aby móc wypłacić całą kwotę (każdą część można wypłacać osobno).
 • W momencie, gdy graczowi zabraknie depozytu, aby pomyślnie ukończyć proces uwalniania bonusu, kolejne depozyty również będą zaliczać się do obrotu.

Bonus powitalny do 5000 PLN to jeszcze nie wszystko, co buk przygotował dla nowych użytkowników. Zakładając nowe konto, gracz dostanie również Totalbet bonus bez depozytu 20+20 PLN, który nie podlega żadnym dodatkowym obrotom. Wszystkie Freebety można znaleźć w zakładce Moje konto – Freebety. Aby móc skorzystać z oferty, gracz musi postawić zakład z kursem min. 2.00 i zaznaczyć pole z wybraną nazwą darmowego zakładu. Bonus można odebrać w pięciu częściach:

 • 20 PLN za pomyślne zarejestrowanie konta stałego
 • 5 PLN za udzielenie niezbędnych zgód marketingowych
 • 5 PLN za ukończenie pierwszego depozytu
 • 5 PLN za zawarcie pierwszego zakładu z salda głównego
 • 5 PLN za zawarcie pierwszego zakładu na sporty wirtualne

Totalbet rejestracja – jak założyć konto?

Jak już pewnie zdążyliście się przyzwyczaić, możliwość skorzystania z usług konkretnego bukmachera online zawsze wiąże się z koniecznością założenia konta. Nie ma co się jednak obawiać, Totalbet zadbał o to, aby proces rejestracji był łatwy i przyjemny. Jako gracz wystarczy wypełnić krótki formularz składający się z zaledwie dwóch kroków. Oto, co należy zrobić, aby pomyślnie zarejestrować konto:

 • Po wciśnięciu przycisku rejestracja ulokowanego w prawym górnym rogu strony, naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku konieczne będzie podanie adresu e-mail, hasła i numeru telefonu. Pamiętajcie, aby wpisać Totalbet kod bonusowy PROBUKMACHER. Oprócz tego, niezbędne będzie również potwierdzenie oświadczenia ukończenia 18 lat oraz zapoznania się z regulaminem zakładów i polityką prywatności. Nie trzeba wyrażać zgody na przesyłanie treści marketingowych.

Rejestracja w Totalbet krok 1

 • Po przejściu do drugiego kroku w formularzu rejestracyjnym, Totalbet będzie wymagać od nowego użytkownika podania takich informacji, jak imię, nazwisko, obywatelstwo i numer PESEL. Dodatkowo pamiętajmy, aby zaznaczyć pole „chcę skorzystać z oferty powitalnej BONUS 5000 zł”, gdyż nie jest ona automatycznie zaznaczona. Po wciśnięciu przycisku „załóż konto” gracz będzie musiał jeszcze wcisnąć link aktywacyjny, który został wysłany na podany adres e-mail. Powstałe konto ma charakter tymczasowy, który umożliwia dokonywanie wpłat, zawieranie zakładów i skorzystanie z promocji Bonus 100%. Gracz ma 90 dni, by przekształcić konto tymczasowe w konto stałe.

Rejestracja w Totalbet krok 2

 • Aby przekształcić konto tymczasowe w konto stałe, gracz powinien wejść w zakładkę „moje konto”, naciskając w pole z imieniem i nazwiskiem w prawym górnym rogu. W menu „moje konto” wystarczy odszukać „dokument tożsamości” i wgrać czytelny skan lub fotokopię wybranego dokumentu w postaci paszportu lub dowodu osobistego. Dane muszą być czytelne, a dokument widoczny w pełni. Weryfikacja zajmuje od kilkunastu minut do kilku godzin, a gdy zostanie ukończona, w prawym górnym rogu znajdziemy komunikat „status konta zweryfikowany”. To oznacza, że nasze konto ma teraz dostęp do pełnych uprawnień.

Rejestracja w Totalbet krok 3

Płatności w Totalbet

Bukmacher daje dostęp do wystarczającej ilości metod wpłat, przez co gracze nie będą mieli problemu ze złożeniem depozytu. Przelewy są szybkie, transakcje natychmiastowe i tylko jedna metoda płatności wiąże się z pobieraniem prowizji. Wpłaty dokonywane są przez Przelewy24, Dotpay lub PayU, a do poszczególnych metod należą:

 • Blik
 • Paysafecard (prowizja 7,5%)
 • Karty Visa i Mastercard
 • Portfele Masterpass/Visa Checkout

Płatności totalbet

Jeżeli natomiast chodzi o wypłaty, w przypadku tego usługodawcy musimy przede wszystkim zadbać o to, aby aktywować konto stałe. Sposób na zrobienie tego znajdziecie powyżej, w sekcji związanej z rejestracją. Wypłaty dokonywane są na rachunek bankowy podany przez gracza. Totalbet szczyci się szybkimi wypłatami 24/7, które zajmują średnio 8 minut

Jak postawić zakład w Totalbet?

Proces stawiania zakładu jest bardzo prosty i nikt nie będzie miał z nim problemu. Wystarczy jedynie wybrać rodzaj wydarzeń, które znajdują się po lewej stronie ekranu, a następnie wybrać konkretny zakład na środku ekranu. W momencie, gdy będziemy chcieli wybrać dane spotkanie, aby przejrzeć dostępne możliwości (oprócz standardowego obstawiania zwycięzcy), Totalbet poprosi nas jeszcze o ustalenie limitów gry. Po zrobieniu tego i wybraniu danego zdarzenia, będziemy mogli zawrzeć kupon pojawiający się po prawej stronie ekranu. Po wybraniu danej stawki zobaczymy dodatkowo możliwą wygraną, a kupon zatwierdzić można poprzez wciśnięcie przycisku „wpłać i postaw” lub „postaw”, jeśli już zdążyliście dokonać pierwszego depozytu.

Darmowy zakład: 60 PLN Freebet na start

^0 pln Totalbet

Totalbet przygotował dla swoich graczy wiele atrakcji, które dają szansę na pokaźne wygrane. 60 PLN Freebetu na start to jedna z promocji, która ucieszy każdą osobę decydującą się na założenie konta. Wynika to z faktu, że większość tego bonusu można wykorzystać bez wpłacania depozytu (dokładnie 45 PLN). Wystarczy zarejestrować konto z kodem PROBUKMACHER, aby uzyskać 20 PLN Freebetu, a drugie 20 PLN zostanie przyznane nam automatycznie za zweryfikowanie konta. Konto tymczasowe może wykorzystać jedynie promocję 20+20 PLN Freebetu. Drugie 20 PLN podzielone jest na 5 części, co opisywaliśmy już wyżej w sekcji poświęconej bonusowi powitalnemu.

Wyjaśnijmy zatem, na jakie zakłady można postawić 20 PLN, które gracz może uzyskać po zweryfikowaniu konta. Bonus można użyć zarówno na kuponie pojedynczym, jak i wielokrotnym, z tym, że kurs całkowity musi wynosić przynajmniej 2.00. Co szczególnie ciekawe, gracz nie musi obracać wygraną i może od razu wypłacić środki lub przeznaczyć je na dalszą grę. Zanim postawimy pieniądze, pamiętajmy, że zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i wypłacone opcją cash-out nie są objęte promocją.

Zakład bez ryzyka: 250 PLN zwrotu na konto

Osobną promocję w ofercie Totalbet stanowi zakład bez ryzyka 250 PLN. Nie da się ukryć, że jest to atrakcyjna promocja, która przyciągnie wielu nowych graczy. Aby otrzymać bonus, po założeniu konta wystarczy jedynie obstawić swój pierwszy zakład bez ryzyka w formie kuponu solo lub AKO2 z kursem całkowitym minimum 1.2. Oczywiście 250 PLN to maksymalny zwrot (przyznawany przy zakładzie za 284 PLN ze względu na podatek), a gracz odzyska pieniądze także przy mniejszych kwotach. Jeśli natomiast chodzi o obrót bonusem, Totalbet zarzeka się, że uzyskany zwrot możemy wypłacić natychmiast – nie pozostaje więc nic innego, niż skorzystać z oferty!

Freebety

Wyżej opisane rodzaje Freebetów to jeszcze nie wszystko, co znajdziemy w ofercie Totalbet. Bukmacher przygotował bowiem jeszcze dwie specjalne promocje, dzięki którym macie szansę na zdobycie darmowych zakładów. Pierwsza promocja polega na wręczaniu darmowego zakładu z okazji konkretnego wydarzenia i od czasu do czasu zobaczymy ją w ofercie buka. Obecnie dostępna jest promka o nazwie „Hej kibicu Jagi, kolejny mecz gracie z Wartą!”. Na jej przykładzie prezentujemy, jak uzyskać Freebet:

 1. Gracz musi wejść na stronę promocji na Totalbet i kliknąć „zapisz się”
 2. Następnie należy postawić pieniądze na kupon AKO2 z 2 zdarzeniami z kursem całkowitym minimum 2.0.
 3. Na kuponie musi znajdować się zdarzenie z oferty na mecz Jagiellonia-Warta.
 4. Postawienie kuponu o stawce 100 PLN sprawi, że do konta gracza zostanie dopisany Freebet 25 PLN. Nie podlega on dodatkowym zasadom obrotu.

Osobną promocję w ofercie stanowi bonus „Masz urodziny? Odbierz Freebet!”. W dzień swoich urodzin gracz ma możliwość odebrania 10 PLN Freebetu, który należy postawić na kupon z kursem minimalnym 2.0. Aby odebrać bonus, wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto gracza w dniu urodzin po godzinie 12:00. Pamiętajmy, że otrzymanie bonusu jest możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy nasze konto ma stan „zweryfikowany”. W innym wypadku Totalbet nie przypisze Freebetu. A co z zasadami obrotu? Po postawieniu Freebetu wygrana jest przypisywana do salda głównego, co oznacza, że możemy od razu wypłacić środki lub kontynuować zabawę.

Total VIP – GOLD 100

Program lojalnościowy Total Vip u bukmachera Totalbet

Promocja związania z klubem Total VIP to atrakcyjna szansa na uzyskanie darmowego zakładu 10 PLN, a także zwrotu części postawionych pieniędzy (do 20%) bez potrzeby przeprowadzania obrotu. Oferta skierowana jest do osób, które stawiają duże ilości pieniędzy, gdyż jest rozliczana co tydzień w poniedziałek. Jeśli więc jesteś jedną z osób, które stawiają naprawdę dużo w trakcie tygodnia – ta promocja będzie dla ciebie idealna!

Na czym polega bonus TOTAL VIP – GOLD 100?

Dostęp do promocji można uzyskać poprzez obstawianie zakładów i zbieranie punktów. Jedna złotówka to od 0,5 do 1,2 punktu TOTAL VIP (liczba punktów uzależniona jest od liczby zdarzeń na kuponie). Jeśli od poniedziałku do niedzieli uzyskasz co najmniej 3500 punktów TOTAL VIP, zostaniesz objęty programem, ale nie masz gwarancji cashbacku. Jest on dostępny bowiem tylko dla tych osób, które znalazły się w gronie członków klubu VIP Gold, czyli TOP 100 rankingu. Minimalna kwota cashbacku wynosi 1%, a maksymalna kwota (20%) zarezerwowana jest jedynie dla TOP 20 rankingu.

Data wygaśnięcia bonusu

Jako że promocja TOTAL VIP – GOLD 100 jest popularna wśród graczy już od dłuższego czasu, Totalbet nie podaje na ten moment daty wygaśnięcia bonusu. To oznacza, że możecie korzystać z oferty do woli. Bukmacher dodatkowo gwarantuje, że poinformuje graczy odpowiednio wcześnie na wypadek, gdyby promocja miała zostać wstrzymana. Dzięki temu każdy będzie mógł ewentualnie uzyskać dostęp po raz ostatni do Cashbacku i Freebetu.

Inne promocje Totalbet dla graczy z kodem promocyjnym

To jeszcze nie koniec atrakcji, które buk przygotował dla swoich graczy. Co prawda wyżej opisane bonusy bukmacherskie stanowią główny zakres oferty, ale wciąż znalazło się miejsce dla kilku mniejszych promocji, które przyciągną wielu graczy. Jeśli więc poszukujesz czegoś, co będzie regularnie urozmaicało zabawę z bukmacherką, z pewnością zainteresują Cię poniższe bonusy.

Gra bez podatku 24/7

Gra bez podatku u bukmachera Totalbet

Totalbet szczyci się tym, że ich oferta gry bez podatku obejmuje wszystkie zakłady, a także dostępna jest 24/7.  Gracze mogą obstawiać nawet kupony Single Live, a sama oferta nie jest ograniczona czasowo. Uzyskanie dostępu do gry bez podatku na wszystko jest możliwe w momencie, gdy postawimy zakład AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live, z min. kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.20. Jeżeli chodzi o Single Live, gracze muszą postawić zakład zawierający jedno lub dwa zdarzenia z oferty live (sport lub TOTAL Games) z min. kursem każdego zdarzenia 1,20. Zakłady systemowe i specjalne (jak np. TotalBOOST) są wyłączone z oferty. Promocja nie wymaga od gracza obrotu wygranymi środkami.

TotalBonus

Totalbonus u bukmachera Totalbet

TotalBonus to specjalna oferta przygotowana przez Totalbet, która daje szansę na zwiększenie zysku od 1 do nawet 113% w połączeniu z grą bez podatku. Promocja aktywowana jest za sprawą kuponów AKO z min. 4 zdarzeniami, których kurs wynosi co najmniej 1.20. Bonus obowiązuje na całą ofertę bukmachera. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa wygrana – w ramach bonusu gracz może postawić od 3 do nawet 30 zdarzeń. Wygrana trafia od razu na saldo główne i może zostać wypłacona.

Wysokie kursy, TotalHIT i TotalBOOST

Promocja TotalBoost u bukmachera Totalbet

Te trzy promocje działają w bardzo prosty sposób. Mianowicie, Totalbet regularnie (przeważnie codziennie) wybiera określone zdarzenia, których kurs na wygraną zostanie znacząco zwiększony. Z promocji mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze. Wybrane zdarzenia można sprawdzić wchodząc w zakładkę bonusu TotalBOOST lub wybierając zakładkę „zakłady specjalne” w kategorii SPORT po lewej stronie ekranu. Oferta nie wymaga obrotu wygraną i obejmuje zróżnicowane dyscypliny sportu – przykładowo dzisiaj są to tenis, piłka nożna i piłka ręczna.

TotalbetTV

Co szczególnie interesujące, bukmacher przygotował dla swoich użytkowników transmisje TV na żywo wybranych zdarzeń. Znajdziemy tutaj masę popularnych wydarzeń, które możemy śledzić, oglądając je na żywo na stronie bukmachera. Dzięki temu nie tylko będziemy mogli cieszyć się ulubionym sportem, ale także zwiększyć szanse na wygraną w momencie, gdy zdecydujemy się na obstawienie zdarzenia z oferty LIVE. Transmisje TV obejmują nie tylko najbardziej popularne sporty, gdyż znajdziemy tutaj też hokej, siatkówkę, tenis stołowy czy darty.

Totalbet – legalny bukmacher

Legalny bukmacher Totalbet

Legalność wybranego bukmachera to tak naprawdę najważniejsza informacja. Totalbet posiada odpowiednie zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Możemy więc do woli obstawiać ulubione zakłady bez obawy o ich legalność.

Bezpieczny zakład, Lucky 22 i Rankingi

Zakład bez ryzyka Totalbet

Na koniec, wspomnimy jeszcze krótko o trzech promocjach. Bezpieczny Zakład (zwrot pieniędzy, gdy jedno zdarzenie okaże się nietrafione) dostaniemy automatycznie, gdy kupon spełnia tylko te trzy warunki: min. liczba zdarzeń 10, min. stawka 10 PLN oraz min. kurs pojedynczego zdarzenia 1,20. Lucky 22 to loteria, dzięki której każdego dnia masz szansę zgarnąć 100, 50, 20 lub 10 PLN. Natomiast stawianie zakładów w koszykówce, wirtualach i Esport Masters daje szansę na wzięcie udziału w rankingach. Koszykówka i wirtuale mają pulę 1000 PLN i gwarantowane 300 PLN za pierwsze miejsce. Ranking Esport Masters ma z kolei pulę 2000 PLN i 500 PLN za pierwsze miejsce.

FAQ

Ile mogę minimalnie wpłacić i wypłacić?

W tym zakresie bukmacher dba nawet o użytkowników operujących bardzo niskimi stawkami, gdyż zarówno minimalna wpłata, jak i wypłata wynoszą 1 PLN.

Czy wypłata środków z konta bonusowego jest możliwa?

Nie, wypłata środków na witrynie jest możliwa dopiero w momencie, gdy wylądują one na saldzie głównym po spełnieniu warunków konkretnego obrotu.

Jak mogę zdobyć najlepsze bonusy w Totalbet?

Wystarczy, że zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym PROBUKMACHER. Wówczas dostaniesz dostęp do bonusu powitalnego 5000 PLN oraz Freebetu 60 PLN.

Gdzie mam wpisać kod promocyjny Totalbet?

Totalbet kod bonusowy należy wpisać w 1 kroku formularza rejestracyjnego w odpowiednim polu. Wpisanie kodu wiąże się z bonusem 20 PLN Freebetu.

Czy TotalBet ma aplikację mobilną?

Tak, możesz zainstalować aplikację Totalbet na telefon z systemem Android lub iOS i obstawiać zakłady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.