3.7

Totalbet Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Totalbet Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Totalbet przygotował dla Was wyjątkową aplikację! Wybierzcie odpowiedni system i zaopatrzcie się w niezbędne oprogramowanie, dzięki któremu obstawianie stanie się jeszcze przyjemniejsze! Przekonaj się sam!

Totalbet Aplikacja Pobierz na Android & iOS

Totalbet aplikacja mobilna na telefon

Aplikacja mobilna totalbet.pl jest rozwiązaniem zwróconym w stronę sportowych fanów i graczy, którzy lubią mieć wszystko pod stałą kontrolą. Z jej użyciem można uzyskać sporo opcji i funkcji, wśród których warto wymienić:

 • Obstawianie zakładów bukmacherskich.
 • Zarządzanie swoimi kuponami.
 • Wpłaty depozytów oraz wypłaty wygranych.
 • Podgląd match trackera oraz transmisji live.
 • Możliwość typowania gier karcianych i sportów wirtualnych.

Nie ma co ukrywać. Najlepsze aplikacja bukmacherskie to takie, z których przyjemnie się korzysta. Sprawdzamy czy Totalbet jest jedną z nich. Dlatego też warto przyjrzeć się jej z bliska.

Apka pozwala dokonać błyskawicznej wypłaty bez konieczności uruchamiania komputera i w każdym dowolnym miejscu w kraju, gdzie tylko znajdziemy się w zasięgu sieci WiFi. Jest ona narzędziem, które umożliwia pełne wykorzystanie tej usługi. Da sposobność skorzystania z każdej promocji i obstawiania wszystkich dostępnych na jego stronach zakładów sportowych.

Jednak ta apka jest jeszcze czymś więcej.

Wraz z udostępnieniem pełni funkcjonalności znalezionych na stronie totalbet.pl pozwala swobodnie przeglądać statystyki, analizy, rokowania. Daje też tożsamą funkcjonalność taką jak obserwowanie meczów na żywo i reakcję na boiskowe zdarzenia. Ponadto wprowadza system błyskawicznych powiadomień, które możemy samodzielnie ustawiać, tak by najważniejsze dla nas wiadomości docierały do nas w trybie natychmiastowym. Zawsze, gdy jesteśmy online.

Jak zainstalować aplikację na Androida?

Pobrać aplikację mobilną na android

Instalacja aplikacji na telefonach Android nie powinna sprawić nam najmniejszych problemów. Koniecznością jest jednak mała zmiana ustawień telefonu, by pozwolić na instalację oprogramowania z nieznanego źródła.

Instalacja Totalbet na Androidzie

Poradnik - Instalacja apki Totalbet na Androidzie - Probukmacher

Zobacz jak dokładnie przebiega proces instalacji aplikacji Totalbet na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. Strona bukmachera

  Wchodzimy na stronę bukmachera Totalbet.pl
  1
 2. Menu

  Rozwiń Menu po prawej stronie i wybierz zakładkę Aplikacja Mobilna
  2
 3. Pobierz

  Klikamy ikonkę androidowej aplikacji z napisem „Pobierz aplikację na Android”
  3
 4. Zgoda instalacji

  Zezwól na instalację pobranego pliku na swoim urządzeniu.
  4
 5. Korzystaj do woli!

  Aplikacja jest gotowa do użytkowania i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!
  5
Rozmiar112 MB
Aktualna Wersja2.0.0
KompatybilnośćWymagany Android 5.0 lub nowszy
CenaZa darmo
Przeznaczenie18+
KategoriaSport

Jak zainstalować aplikacje na telefon iPhone (iOS)?

Jak pobrać aplikację mobilną Totalbet na IOS

Totalbet niestety nie zdołało jeszcze zaopatrzyć własnej platformy w aplikację na telefony firmy Apple. Istnieje jednak rozwiązanie, by przyspieszyć możliwość korzystania z niej i mieć ją stale pod ręką, także na telefonach iPhone. W tym celu wystarczy dodać ich stronę do ulubionych. Innym sposobem jest dodanie jej ikonki na stronę startową telefonu.

Aby tego dokonać, należy wejść na ich witrynę i udostępnić ją przy pomocy ikonki znajdującej się na dole ekranu. Udostępniamy ją więc do ekranu początkowego. Po wyświetleniu się opcji wybieramy „Dodaj”, co pozwoli skrótowi zapisać się na ekranie startowym. Tym sposobem uzyskujemy błyskawiczny dostęp do strony bukmachera i znów mamy dostęp do pełni funkcjonalności jego witryny wyświetlanej w wersji mobilnej. Oczywiście tylko wtedy, gdy założyliśmy tam już konto.

Totalbet aplikacja – jak zarejestrować się z telefonu?

Wchodząc na mobilną wersję strony bukmachera lub poprzez aplikację, klikamy ikonkę znajdująca się z prawej strony u góry ekranu noszącą nazwę: „Zarejestruj się”. Ta przenosi nas do formularza, który wypełniamy w dwóch krokach.

W pierwszym kroku:

 1. podajemy własny adres e-mail,
 2. wybieramy hasło o długości minimum 8 znaków stworzone z wykorzystaniem przynajmniej jednej liczby, dużej i małej litery i znaku specjalnego,
 3. podajemy numer telefonu,
 4. wpisujemy kod promocyjny,
 5. oraz wyrażamy zgody, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem.
Rejestracja w aplikacji mobilnej Totalbet krok 1
Rejestracja w aplikacji mobilnej Totalbet krok 2

W drugim kroku:

Tak dokonamy rejestracji konta tymczasowego. Wraz z nim wykonujemy logowanie do Totalbet, doładowujemy konto i korzystamy z pełni oferty znalezionej na stronie, lecz nie mamy możliwości dokonywania wypłaty środków.

Tę otrzymamy dopiero po wypełnieniu kolejnego formularza, gdzie poza podaniem wszelkich niezbędnych danych (takich jak np. miejsce zamieszkania, czy numer konta bankowego), będziemy proszeni o przedstawienie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego, w celu weryfikacji naszych danych personalnych. Weryfikację tę przeprowadzamy z poziomu menu istniejącego już konta tymczasowego.

Totalbet bonus mobilny

Ponieważ zarówno gracze logujący się przed swoim komputerem czy laptopem, jak i ci korzystający z usługi mobilnej dostają możliwość pełni wykorzystania funkcjonalności strony totalbet.pl, tak firma, jak dotąd nie rozróżnia, ani nie karze, ani nie nagradza specjalnie mobilnych użytkowników.

Zarówno jedni, jak i drudzy dostają sposobność na korzystanie z przysługujących im promocji, czy bonusów. Firma deklaruje jednak, że w przyszłości mogą pojawić się promocje skierowane wyłącznie do klientów mobilnych. Nowi klienci strony są jednak najbardziej rozpieszczani i to dla nich stworzona jest największa ilość nagród. Mimo to bonusów, promocji i specjalnych wydarzeń nie brakuje, a mogą w nich brać udział wszyscy gracze.

Wśród bonusów wymienimy, przede wszystkim, bonus powitalny mogący w wielu przypadkach osiągnąć wartość nawet 5000 złotych i malutki Freebet równy 20+10 złotych.

Bonus od wpłaty do 5000 PLN

Bonus powitalny dla nowych graczy do 5000 PLN u legalnego bukmachera Totalbet w aplikacji mobilnej

Bukmacher Totalbet jest gotów podwoić Twoją pierwszą wpłatę na konto depozytowe, a maksymalna kwota bonusu wynosi tutaj aż 5000 PLN. Wystarczy, że podczas rejestracji podasz kod promocyjny Totalbet, a następnie załadujesz swój profil środkami finansowymi. System podwaja każdą pierwszą wpłatę, więc możesz też zasilić konto mniejszym depozytem. Środki bonusowe przeznaczysz na dalszą grę.

Freebety 20+10 PLN

Oferta powitalna Totalbet bonus w postaci freebetów gwarantuje wszystkim zainteresowanym graczom. W ramach akcji promocyjnej na start zyskać można w sumie dwa freebety o wartości 20 oraz 10 PLN. Ten bonus bez depozytu Totalbet przyznaje za spełnienie określonych warunków, które dotyczą odpowiednio:

 • Totalbet freebet 20 PLN: za rejestrację konta stałego, czyli weryfikację danych.
 • Totalbet freebet 10 PLN: za udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji konta.

Otrzymane darmowe zakłady należy wykorzystać w ciągu 7 dni od daty ich odblokowania. Środkami można zagrać na kuponie z łącznym kursem minimum 2.0. Należy również pamiętać, żeby zaznaczyć grę za freebet na swoim kuponie, żeby móc wykorzystać otrzymane darmowe środki.

Możliwości wersji mobilnej i aplikacji

Totalbet wersja android

Aplikacja Totalbet stworzona z myślą o mobilnych graczach posługujących się telefonami z systemem Android ma swoje niemałe atuty. Wśród nich wymienimy:

 • łatwość w obstawianiu i wypełnianiu kuponów,
 • pełnię możliwości finansowania własnej gry i wypłacania środków,
 • błyskawiczny dostęp do statystyk, analiz i rokowań,
 • powiadomienia push, których tematykę możemy samodzielnie dobrać,
 • pełen wgląd w odbywające się właśnie wydarzenia meczowe,
 • oraz pełną ofertę sportowego bukmachera, jakim jest totalbet.pl.

Totalbet aplikacja na telefon ma więc wiele atutów. A wśród najważniejszych wymienić z pewnością trzeba dostęp do wszelkich opcji z dowolnego miejsca, w domu, w pracy, w podróży. Wszędzie tam, gdzie zabierzemy ze sobą telefon z dostępem do internetu.

Możliwości wersji mobilnej nie odbiegają niczym od tych, które daje strona internetowa bukmachera.

Czym różni się wersja mobilna od aplikacji?

Totalbet aplikacja Android jest oprogramowaniem, które możemy wykorzystywać i przystosowywać do własnych preferencji, ale i korzystać z pewnych specyficznych udogodnień, dodatkowych funkcji, a w przyszłości może i specjalnych premii za jej używanie. Aby z niej korzystać, jesteśmy zobowiązani do jej instalacji na własnym urządzeniu.

Natomiast wersja mobilna jest prawie dokładnym odzwierciedleniem stworzonej wcześniej strony internetowej. Została ona jedynie przystosowana do oglądania na mniejszym ekranie telefonów komórkowych z wykorzystaniem kodu języków programowania stron internetowych. Jej funkcjonalności nie różnią się niczym od funkcjonalności ich internetowej strony.

Wpłata i wypłata gotówki

Wpłat na konto można dokonywać z dowolnego konta bankowego zarejestrowanego w Polsce. Firma nie obciąża swych odbiorców opłatami za dokonanie wpłat tak jak i wypłat na konto. Dostarcza swoim klientom szeroki wachlarz możliwości w dokonywaniu przelewów na i z konta. Gwarantuje pełnię bezpieczeństwa transakcji i minimum formalności. Totalbet aplikacja mobilna daje także możliwość dokonywania błyskawicznych transakcji.

Jak wpłacic depozyt w aplikacji mobilnej TotalBet

Totalbet aplikacja: wady i zalety

Działająca już od 2018 roku strona bukmachera totalbet.pl przyciągnęła na swoją witrynę wielu fanów sportu. Powodów ku temu jest sporo. W ofercie zakładów sportowych tego wykonawcy znajduje się przecież ponad setka lig piłkarskich z kilkudziesięciu krajów świat, koszykówka, tenis, żużel, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna i jeszcze dziesiątki innych dyscyplin sportu.

Największe zalety, jakie posiada Totalbet aplikacja, to między innymi:

 • Dostęp do wszystkich zakładów i rynków.
 • Możliwość obstawiania live.
 • Transmisje na żywo.
 • Rozbudowane statystyki okołomeczowe.
 • Intuicyjny interfejs, a także wygodny przegląd kuponów.

Czy aplikacja Totalbet ma jakieś słabe strony? Cóż, opinie na temat apki są w przeważającej liczbie pozytywne. Gdybyśmy jednak mieli zwrócić uwagę na jakieś niedostatki, wymielibyśmy:

 • Nie wszystkie interesujące wydarzenia dostępne w streamingu.
 • Wolniejsze działanie aplikacji na starszych telefonach.
 • Kolorystyka apki, która nie każdemu przypada do gustu.

Porównanie stawek z innymi legalnymi bukmacherami działającymi w sieci prezentuje się wyśmienicie. A ponadto stworzona aplikacja mobilna — Totalbet apk działa bez zarzutu. Tak jak i mobilna wersja ich witryny, z której również korzysta spora część odbiorców. Ponadto aplikacja oferuje szereg przydatnych, wymienionych już, udogodnień, dzięki którym obstawianie wydarzeń sportowych jest o wiele prostsze i przyjemniejsze. Także tych odbywających się w czasie rzeczywistym. Opinie przedstawiają się więc dość różowo, a przyszłość apki i ich mobilnej strony wydaje się podobna.

FAQ

Zakłady bukmacherskie w aplikacji obstawiasz poprzez kliknięcie zakładu i dodanie go do kuponu, gdzie następnie określasz stawkę.

Aplikację Totalbet Android pobierzesz bezpośrednio ze strony bukmachera, ponieważ próżno szukać jej w sklepie Google Play.

Użytkownicy sprzętu Apple mogą pobrać Totalbet App ze sklepu App Store.

Odnajdziesz je w swoim menu głównym po jego rozwinięciu.

Po prostu pobierz pliki z jednej z podstron strony bukmachera.

Wejdź w główne menu, kliknij przycisk wpłaty lub wypłaty, podaj niezbędne informacje i gotowe.

Tak, kody promocyjne działają także w aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

6

 • Hubert  
  Hubert  

  Sikalafą, ja polecam, używam od 2 lat i bez zastrzeżeń 😀

 • Bartłomiej  
  Bartłomiej  

  Działa jak na kompie więc gitara siema.

 • Dorian  
  Dorian  

  Mogliby layout poprawić, bo czasem ciężko się poruszać, a tak daje rade

 • Daniel  
  Daniel  

  W sumie jedna z lepszych chyba jakie uwzywalem.

 • Olivier  
  Olivier  

  Szanuje za bonusik urodzinowy i freebet z telefonu, polecam apke!

 • Alan  
  Alan  

  Po co piszecie pobierz na iPhone jak nie macie apki na iOS? Słabiutkie zagranie.